KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 37 od 42 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 20/11/2017, 19:26

Bravo, Blankice!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 20/11/2017, 22:36

Blanka srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca sreca sreca sreca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 20/11/2017, 23:06

Kakve su ovo leppe fotke, a kakve tek dobre vesti!
Pa konacno!!!
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

Cimerki svako dobro, nasmejana i lepa na svu muku, izgurace ona!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 21/11/2017, 11:29

Jaoooo divne vesti zaista divne srca srca srca srca srca1 srca1 srca1 igracice igracice igracice igracice igracice love love love love
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/11/2017, 11:59

Hello zene moje 😘😘😘😘

Stigoh ja juce kuci svojoj. Ne mogu ih se nagledati, namirisati. One presrecne po citav dan zovu Mama, Mama..A ja tek... u oblacima sam. Kosta je dobrica prava. Za sada samo kaki, jede, spava. Ja moram da lezim jos dugo, nista ne smijem da radim. U kuci ih je puno i svi rade. Zapade i mene da ne radim nista lol!
Njih dvije za sada nisu ljubomorne, mozda je jos rano, ne znam. One ga maze, ljube, zovu beba, i za sad je sve ok.
Meni srce puno konacno! Znam za koga sam se borila i za sta sam se borila. Sada se oporavljam i samo nek ide na bolje sve a dace Bog. Tesko mi je sto ne smijem da ga nosim sto ne smijem da ga dizem, ali izguracemo sve kad smo najgore izgurali. Ljubim vas moje zene. Hvala po bezbroj puta na predivnim i toplim rijecima podrske! Volimo vas moja vojska i ja igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Dora1 21/11/2017, 12:21

Jaoo Blanka, pa ti si jedna veeelika lepota!! Prava devojčica osmeh srce
A ovaj mali miš, uh... pravi dasa! Slika puna ljubavi! srca srca srca srca srca srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 21/11/2017, 12:51

Blankic, hvala Bogu sto si sa svojim pilicima!!! Ovo sam danima cekala da cujem. Uzivajte, mazite se, ljubite... osmeh srce osmeh srce osmeh srce
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 21/11/2017, 13:12

Iako se ti mozda I ne slazes bas sa time, bilo je I vreme da ne radis nista. Uzivaj, mazi ih, ljubite se, dosta si ti radila po kuci, a I ima vremena, naradices se.

Ljubim vas sve po sto puta  poljubci poljubci poljubci poljubci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 21/11/2017, 14:13

Blankic, hvala Bogu napokon sa svojom porodicom, sa svojim pilicima, i vreme je da odmaras, da se oporavis! Samo nek si ti sa svojim najmilijima, sve je sad lakse!
ljubav d poljubac srcasti poljupci

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 21/11/2017, 14:17

Konacno Blanki .uzivaj sa svojim pilicima. Ljubimo vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 21/11/2017, 14:28

Blanki, uzivaj tako pozitivna.
Svima si nam opomena kad smo neraspolozene zbog sitnica... evo ja npr Very Happy Jedna se ukakila i upiskila u gace, dok je druga sisala i uopste samo bi da je po rukama. A u mene samo dve ruke,rucak nisam ni pocela. Eh Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od zsuki75 21/11/2017, 14:56

Blanka pročitala sam tvoj post 10 puta zaredom...ne mogu ni zamisliti tvoju sreću...uživaj i ostani zdrava, ljubim te.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 21/11/2017, 15:27

Blanki draga al su to emocije sve prsti.I netreba da radis sad uzivaj sa tvojim suncima.Bice dana,a i bilo je kad nisi stajala.
Puno poljubaca za sve vas u Niksicu osmeh srce osmeh srce osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vuchica 21/11/2017, 16:23

osmeh srce Štedi se Blankic sad maksimalno, mora sve lepo da zaraste i da se organizam isčisti
Važno da su pilići oko tebe
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 21/11/2017, 17:31

Vojsko mila, sad samo da uzivate! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 21/11/2017, 18:34

Konacno smo svi srecni! Uzivaj lepotice, uzivaj sada, kod kuce ce oporavak duplo brze da ide, samo kad si pored svoje decice! Bravo za dobrice sekice i mirnog Kostu, praslin jedan!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 21/11/2017, 20:10

Uživaj, draga, sa svojim anđelčićima. Dugo si se i lavovski borila, vrijeme je i da se naodmaraš. Svi se radujemo s tobom i stvojom vojskom! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/11/2017, 20:46

Hvala vam drage moje! Uzivam sta cu. Sa Kostom se malo vise druzim jer je u sobi sa mnom, mazunjamo se lijepo. Spavali smo zajedno na francuskom, pricala sam mu neke lijepe pricice ipak je on bio mamina najveca podrska pored Katje i Kasije.
Boze moj, koliko je covjek srecan kad je zdrav. Nisu dzabe ljudi rekli, zdrav covjek ima milion zelja a bolestan samo jednu da ozdravi. I jeste tako zaista.
Neka vas zdravlje podrzi Kutanjke moje najdraze, pazite na svoj zivot i vodite racuna o njemu. Nemojte se sjekirati i nervirati zbog raznih budalastina, cuvajte zdrav razum i cuvajte svoj zivot.

Volim vas i grlim jako najjace. love love love zagrljaj

Ps. U narednih 10 dana imam puno kontrola, nalaza, snimanja. Kad se sve to zavrsi i ako Bog da sve bude kako treba, otvaram roditeljski dnevnik a onda cemo ovaj da zatvorimo pa cemo da se druzimo na nekim novim stranicama. Puno imam da vam pricam, svasta nesto...

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 21/11/2017, 21:21

osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 21/11/2017, 21:58

Uzivaj Blanka i ne radi apsolutno nista, molim te. Dok sve ne legne na svoje. Uzivaj sa svojim pilicima, mazite se i volite po ceo dan. Drugi neka rade svw drugo. A verujem da im i nije tesko, samo da ste svi zajedno i na okupu.
Ovaj dnevnik je bas bio poseban. Ne znam ni kako bih ga opisala...Snaga jedne majke srca

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 22/11/2017, 07:59

Blankic, jedva cekam da prodju te kontrole, da se sve to zavrsi i da i ti malo odahnes od svega. A posebno jedva cekam roditeljski dnevnik! Ti tako lepo pises, da mi svi uzivamo!

Ja sam davnih dana osvestila da se ne treba nervirati za gluposti i budalastine, jos sa 15 godina kad sam operisala kicmu. U bolnici sam se nagledala svega i svasta prezivela, bolnica jeste jedno veliko zivotno iskustvo, koje je mene osnazilo, otvorilo mi oci i naucilo koliko jos vise treba da volim zivot! Onda sam sa 22 opet operisala kicmu, i to je bilo jos jedno dodatno podsecanje, da slucajno ne zaboravim ono sto sam sa 15 shvatila. Bila sam jos zrelija, pa sam jos vise osvestila zivot.  Zdravlje i samo zdravlje i nista drugo nije vazno. Problemi nailaze, ali se resavaju, nema ga koji nije do sada resen, brige su budalastina najveca, oduzimanje mentalne snage, gubljenje vremena, samo je bitno ziveti zivot punim plucima, voleti, druziti se, uzivati u svemu sto nas ispunjava i svaki dan tako do punog maksimuma! Sigurna sam da si ti to vec znala i pre ovog odlaska u bolnicu, al sam jos sigurnija sa koliko vise elana ces i sa koliko jos punijih pluca ziveti ovu bajku za koju si se izborila ili koja ti je data kod kuce. Iskustva nas ojacaju, sluze nam za nas mentalni razvoj, koliko god bila bolna. Ja to isto mislim i za moju borbu protiv steriliteta. TIh devet godina, to sam ja, toliko toga prozivljenog, naucenog, toliko ljubavi, stecenih prijatelja, toliko naucenog od strpljenja, preko snage koju sam dodatno dobila. I jos jednom osvestila svoj zivot. Malo se zaneh, al dodje mi.

Ljubim te, i jedva cekam da nam pises! I pricu ces ti da pises za sledecu antologiju kad bude! Osecam da se cuvas, nisi mala, sve znas. I tacno vidim tebe i Kostu kako uzivate na francuskom, kako se upijate da nadoknadite ovih prethodnih mesec dana! srca srca srca srca srca srca srca srca

Sto rece mimi, ovaj dnevnik bi trebao da se zove Snaga jedne majke! osmeh srce

LJubac i za dobre sekice! Njima Kosta kao prava lutka dodje, takav mi osecaj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 22/11/2017, 08:04

Biksic, price za sledecu Antologiju vec mogu da se salju Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 22/11/2017, 08:36

Jedva cekam tvoj roditeljski dnevnik.... srca1 srca1 srca1
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 22/11/2017, 09:14

Jes BB, samo da nam se Blanka malo dozove da moze i da pise. Ne mora da zuri, ima vremena svakako.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lenaaa 22/11/2017, 14:48

Drago mi je Blanka da si dobro i kod kuce. Tamo je najsigurnije i najlepse. srca
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 37 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 42 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu