KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 38 od 42 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od SladZana 22/11/2017, 15:03

Blankic lavice!!! Uzivaj sad sa dusicama polako ali intenzivno ☺ ponosna sam na tebe i tvoju hrabrost. Ljubim te u 3K pa da na proljece setamo sa svom djecicom i pricamo nebitne price negdje po Nk i Pg.
❤❤❤
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od saska1 22/11/2017, 18:19

Samo da ljubnem Blanku i njen trojac 😙😙😙
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od tiramisu 22/11/2017, 22:53

Blanka,uzivaj sada. Ljubim vas.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 23/11/2017, 00:20

I ja se pridruzujem "jedvačekašicama" jednog velikog roditeljskog dnevnika, i najavljenih priča.
Mazite see, imate mnogo posla na tom planu :)
Kosta je pravi car koji je sa tobom sve izdržao, tj. bez tebe. Sad mu je sve na mestu.. konačno mamino srce ponovo blizu njegovog <3 <3 <3
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 23/11/2017, 07:16

A mogla bi I ti Sasavice da otvoris roditeljski dnevnik Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 24/11/2017, 16:39

A ja bih volela da ima univerzalna tema i za roditeljstvo kao su Desavanja za trudnice i Koraci za one koje se za to spremaju. Ovako pisemo o svojoj deci i savetujemo se na temama koje za to nisu...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 24/11/2017, 16:41

Blanka, kako temperatura? Jesu li je deca izlecila?
Ajde da i muza ne zaboravimo lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 24/11/2017, 17:51

Draga Blanka, divno je sto si kod kuce sa svojom porodicom. Kosta je jedna prelepa beba, a ti izgledas super. Miruj i mazite se i sve cete brzo nadoknaditi.

Puno te ljubim

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 24/11/2017, 17:52

Mimi12 ::A ja bih volela da ima univerzalna tema i za roditeljstvo kao su Desavanja za trudnice i Koraci za one koje se za to spremaju. Ovako pisemo o svojoj deci i savetujemo se na temama koje za to nisu...

Ja necu nista da dodam osim  smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 24/11/2017, 20:35

I ja se slazem za ovu temu!
Nekako se raspe sve po dnevnicima, neki su poseceni, a moj to ne bi bio Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 25/11/2017, 00:10

Drage moje nema temperature. Djeca me izlijecila.

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Ja sam ok. Malo bolucka sve ali nije strasno. I ove promjene vremena mi bas smetaju. Uzas. Jos uvijek se uvece znojim i izlazi iz mene ona silna hemija od jakih antibiotika. Mnogo manje nego u bolnici ali traje i dalje.
U ponedeljak startuju kontrole. Prvo nalazi pa od utorka snimanja. Bas sam opterecena nalazima pa jedva cekam da se i to zavrsi. Dace Bog da bude sve ok. U utorak sam na snimanje kod jednog izvrsnog doktora jedva zakazala privatno preko veze, jer on ima krug pacijenata pretezno onkoloski pacijenti koje prati i ne prima vise nikog jer je prebukiran a ljudi dolaze sa svih strana ali eto ja uspjeh da zavrsim da i mene pogleda detaljno cijeli stomak. Njegovo misljenje ce mi bas znaciti. Nadam se da ce sve biti ok pa da onda mogu da odahnem. U utorak ginekoloski pregledi, hematolozi itd.

Eh kad sam ja pitala za temu roditeljstva ali ne moze. Zato otvarajte dnevnike ili cekajte moj jos malo , pa da svi pisemo u moj kao sto smo pisali u trudnickom. Meni ne smeta, naprotiv.

Ljubac za pidrsku moju ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od SladZana 25/11/2017, 00:25

Draga jesi kod dr Kovaca zakazala?
Ko od hematologa te vodi?
Bice sve dobro jer sve ide na bolje tako da ce doktori to da potvrde. A sta su ti sve dali nije cudo jos dugo to da izbacas. Ksenija je prosle godine posle mastoiditisa i tone ljekova konstantno imala znoj i to bas specificnog mirisa.
💖💖💖💖💖
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 25/11/2017, 07:06

Blanka, znoj je hormonski, posle porodjaja. Nema veze sa tvojom situacijom. I ja sam se znojila posle porodjaja i bas je bio neprijatnog mirisa. A nisam bila pre toga ni na kakvoj posebnoj terapiji. I znam dosta zena  isto....Zato ne brini zbog toga, to ce proci.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 25/11/2017, 07:20

Blankic vidim sve je kako treba,dace Bog da i nalazi budu ok.
Sto se znojenja tice od kako sam dosla iz bolnice nocu se budim mokra,to curi niz mene,bez mirisa je i samo tad jedanput u toku noci.Mislila sam da nam mozda nije prevruce u sobi,ali ni mm,ni Nina se ne znoje.Sad vidim da ce pre biti ovo sto Mimi kaze.
Kakav je Kosta,jel ste se navikli jedan na drugog?
Ljubi tvoje andjele,a tebe grlim jako!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 25/11/2017, 08:07

Blankice, nek se ti nama oporavljaš, ipak su najbolji ljekovi i najbolji ljekari djeca sreca
Potvrđujem za znojenje što je Mica napisala - i ja sam se nakon porođaja znojila toliko da sam više puta u toku noći morala da mijenjam pidžamu. Miris je takođe bio neprijatan. Ništa strašno - proći će.
Srećno na pregledima! Vjerujem da će sve biti u redu, pa da malo odahneš. Poljubac od Bambija i mene za 3K i njihovu Mamu srcasti poljupci
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 25/11/2017, 11:02

Ljubi te jos jedan znojko Milojko. Kontam da je kod tebe jos puno izrazenije. Srecno na kontrolama.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 25/11/2017, 15:04

Cekamo onda Blanko-zajednicki roditeljski dnevniik :))

Da prijavim i ja... Meni pomalo otice koza oko oziljka. Otekne pa spadne. Isto tako se javlja i bol na dodir nekad. Sve sa leve strane, gde mi je bio onaj hematom zbog kog su mi cedili ranu. Da li ima neke vexe to sa tim neznam. Isto i krsta me bole. Kad bih vise mirovala, verovatno bi bilo manje problema.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 26/11/2017, 14:07

Blanka, srecno na kontoli i da ti svi rezultati budu dobri!

Ja sam se isto nenormalno znojila nakon porodjaja i znoj je bio vrlo neprijatnog mirisa. To je sve normalno, treba hormoni da se vrate na svoje.

Sasava, i mene su krsta ubijala nakon porodjaja i to je islo do toga da nisam mogla da se ispravim kad bih se savila. Jedini lek je ojacati ledjne misice. Sest meseci posle CR sam krenula na funkcionalne treninge i isla sve dok nisam ponovo zatrudnela. Bilo mi je mnogo bolje. Ali sad ponovo krece zurka, jer me opet pocinju boleti krsta.

I meni je zao sto ne moze da se otvori zajednicki roditeljski dnevnik...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 26/11/2017, 15:09

Uhh mrzim vezbe, jedino ako se potrudim da sedim pravo, mogu i tako ojacati. Ubi meni gornji deo ledja, sve se iskrivim pri dojenju da bebi budw udobnije. A juce sisala 13 puta!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 26/11/2017, 22:04

Sasava mene je oziljak jako dugo boleo i bas ruzno izgledao dok je zarastao. Isto je izgledalo kao da ce ono divlje meso narasti (sto se desi nekom) i stalno sam ga osecala. Zalila sam se i ovde na forumu, rekle mi zene da to traje. Isto sam imala dren i na tom mestu je jedva zarasla rana posle porodjaja; nekako su mi bas lose mesto nasli da ga postave. To sam osecala....pa sigurno 7 meseci... Cak nije bila ni bol, nego kao da me iznutra nesto zulja. A da ne pricam sto je bilo u mojoj glavi lol! .
Sad zaista nista ne osecam, konacno! Nemam osecaj da se ista desilo. Verovatno zavisi od koze, a i mesta gde je rez radjen. Ti si jos sveza, ne brini, to je sve sigurno u redu.

Svaka cast za dojenje. Znaci uspela si i sa ovom bebom. Super!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 27/11/2017, 00:03

Drage moje 💋💋💋
Hvala na info o znojenju nakon porodjaja, mada kod mene ima i reakcije na silne i prejake antibiotike koje sam primila kazu da se dugo to izbaca kroz znoj, a i koza mi je nenormalno suva i peruta se uzasno ali uzasno. To je sad toliko smijesno posle svega sto sam prezivjela pa dako nekako i to pregrmim 😊😊😊
Sjutra nalazi, bas mi frka neka hoce li sve biti ok. Crp sanjam... On mi je najveca nocna mora. Ja se lijepo osjecam. Po malo bolucka ali nije strasno. Pocela sam malo vise kolicinski da jedem ali jos uvijek nemam onaj apetit pravi. Dobila sam neki protokol ishrane od strane jedne doktorke idem po tome pazim se. Danas mi se nenormalno pila kafa i jela cokolada. Uh.. Rekla sam sebi ako nalazi sjutra budu ok vala cu popiti onu jednu malu malecnu majusnu kaficu i kocku cokolade, ziv sam covjek sta cu.
Ajde pa da sjutra zajedno gatamo zene moje...

Laku noć srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 27/11/2017, 00:27

Mimi, mene ne zulja, malo me svrbi,ali je bilo tog oticanja. Sad ga nema, hvala Bogu, valjda ce tako i ostati. Hvala na podeljenom iskustvu.
Daa, Nika sisa non stop maltene, dobila 1kg u prvom mesecu. Idemo daljeee.

Blanki, drzi se sutra, a rezultati su dobri sigurno!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od fight&faith 27/11/2017, 01:06

Sretno mama. Drzimo fige. love

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 27/11/2017, 07:47

Blankic, dace Bog da sve bude u redu sa rezultatima! zagrljaj
Slazem se za znoj, i kod mene je bio i bas izrazito sprecificnog mirisa.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 27/11/2017, 08:04

Mislim na tebe i molim Boga za dobre rezultate.Ljubim vas
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 42 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu