KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 9/10/2017, 12:59

Jeste,taj osecaj se ne moze uporediti nisacim,a odmah sledeci je kada bebac siska,predivno.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/10/2017, 13:53

tiramisu ::Jeste,taj osecaj se ne moze uporediti nisacim,a odmah sledeci je kada bebac siska,predivno.

Tako je. A onda kasnije prvi osmjeh mami upucen, i kad te prvi put zovne onako svjesno MAMA osmeh srce
Neprocjenjivo!!!!! srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 9/10/2017, 14:04

Joj sad i mene dirnuste da se setim i ja tog blazenog dana,najlepseg dana na svetu, rodjenje naseg Vasice...ja ga nisam odmah videla...nakon sto su nam saopstili da je u inkubatoru i da ima srcanu manu,suprug je dosao, i odveli ga da ga vidi...secam se slike koja je stigla na viberu...pisalo je OVO JE NAS SIN,MAMA. Srima sam uvecavala sliku i gledala njegove prstice,glavicu,nozice...takvo savrsenstvoooo...a nas prvi zajednicki trenutak,bio je bajkovit....dr koja me porodila ,bila kod mene i obecala da ce ga doneti...uh ma ni pola sata od njenog odlaska nije proslo,a meni se cinilo vecnost....
Secam se ulaze dve sestre, jedna nosi zamotuljak sa roze cveticima i pitaju majka bebice 706? Nisam imala glasa da izgovorim,samo sam podigla ruku....stavile ga kraj mene, otkopcale moju spavacicu ,a on se gurkao i trazio sisu...vremr kao da je stalo,plakala sam....toliko je licio na mog muza..  kako sam bila srecna, pa mi smo uspeli, on je nas. Sva ta ljubav izmedju mene i mm sada je postala beba,prelepa beb koja je rasla u mom stomaku....eh i kako ne pozeleti jos dece...sada gledam mm i Vasicu i zamisljam jos jedno pilence...divno,prelepo...
I ko sto vi rekoste,sta boli, nista ne boli! Ta lju av i radost potisne sve te porodjajne bolove i tada samo volis,places,radujes se,ma opet si rodjena....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 9/10/2017, 14:10

Sve jeste tako kao sto pisete, drage MAME! I uskoro ce i ove druge debelice to sve da osete. To je stvarno osecaj koji se ne moze recima opisati. Mislim da je posebno kod nas koje smo to toliko dugo cekale. Vise negde ni sama ne verujes da ce se to zaista obistiniti i da ce tebe neko zvati majkom, iako imas stomak do zuba i osecas dete. Kao sto Tiramisu pise... Meni je isto trebalo malo vremena da se naviknem na tu novu "funkciju" i pocnem da se odazivam. Ili kad prijavljujete dete..."ime deteta, ime oca, ime majke"... Porodica...stvarna...stoji i na papiru. srca srca srca

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 9/10/2017, 22:51

Mame i mame buduće srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 10/10/2017, 00:28

Razneziste me :)
Kod mene se ljubav rasplamsavala prvih mesexi do ludila, nije bila toliko bas intenzivna na pocetku. Bila sam zbunjena, bilo mi je neobicno to malo smezurano stvorenje Very Happy
Mada sad znam kad salazem stvari za novu curicu da zagrlim.one u NB velicini Very Happy
Jos desetak dana...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/10/2017, 07:50

Bravo Sasava, i ti si to odlicno izgurala! Ti bila malo na odmoru, sredila stvari, prosla trudnoca i doslo vreme za porodjaj lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 10/10/2017, 13:26

Citam vas i placem to je stvarno divno jedva cekam taj trenutak
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 10/10/2017, 20:03

Joooj I mene MalaSaJuga rasplaka...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 10/10/2017, 22:46

Bas tako, Mimi :) Mada se u hodu jos ponesto sredjuje. Pozajmili smo neki stari krevetac koji je sav rasklimatan, pa sad imamo ponudu da uzmemo drugi, moramo taj proveriti... pa da konacno i to resimo i pribavimo dusek. Danas sam dokupila neke sitnice za porodiliste, samo jos voda i hrana fale...
Bole me krsts nenormalno, valjda nece ovo da pozuri. Sutra svakako redovna kontrola...
Ovaj put nema brijanja, ima da se izvinem hahs. Ako nadjem nekako snage ujutru da se istusiram bice extra :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 10/10/2017, 23:12

Polako Sasavice, odmori nocas I bice sve bolhe sutra. Mozda si se samo malo preopteretila danas, mada tvoj osecaj je najbitniji.
Jesi li ti vec zakazala CR?
I hoces li dusek kupiti nov ili ces I njega od nekoga uzeti ako ti da. Ja nesto ne znam za to. Nemam problem da uzmem stvari od nekog drugog, iako znam neke zene koje bas sve hoce novo za svoju bebu, ali za dusek mozda mislim da bi trebalo novi da kupim. Ne znam, mozda gresim...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 10/10/2017, 23:16

Sasavice, a mozda se ti porodis na svoj rodjendan Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 11/10/2017, 09:27

Baby dusek se kupuje nov,mi smo uzeli u Aksi nekog Luku sa letnjom i zimskom stranom. On je navodno najprodavaniji dusek. Odecu ako imas od nekog da nasledis,uzmi. Jako brzo rastu,pogotovo u prvih 3/4 meseca.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 11/10/2017, 09:51

Devojke sta znaci grlic 1.5cm,uloziv za jagodicu?Jel to znaci da sam otvorena?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 11/10/2017, 14:02

Hvala na svim savetima zane moje drage.

Sasavice, nadam se da si bolje danas.

Palcice, izvini ali ja crkoh od smeha na izraz "uloziv za jagodicu" (naracno da ga nikad nisam cula) I jos ti pitas jel to znaci da si otvorena hahahahaha...svakakve slike mi prolaze pred ocima...oprosti ovoj matoroj trudnici osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 11/10/2017, 14:05

Nisi otvorena,samo je uloziv. Ne znam koja si nedelja,meni je tako bilo pred kraj,36 nedelja.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 11/10/2017, 14:10

Da se umesam ja dok Palcica ne vidi, jer vidim na tickeru Tiramisu, 34+5 Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 11/10/2017, 14:16

Hahahaha Baby,samo se ti smej,videces kad se jagodica kod tebe ulozi lol!
Da,Tiramisu,sad sam 35.nedelja
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 11/10/2017, 16:22

Baby, uzecu nov dusek, nema smisla posle dvoje dece, njihovih bljuckanja i piskanja, da zajmim i dusek Very Happy Taj moze kod mojih zveri u kucicu Very Happy

I ja imam taj Lukuin dušek za Jušku, samo ona ne zna da kaže da li joj je udoban. Izgleda da je naš bračni bolji Razz

Ne znam za taj uloživ grlić, meni nikad nije to pisalo, ja sam žena koja je čvrsto zatvorena :) I dalje!
Kaže doktorka da je do premora i prehlade, sve mirno kod mene. Mada je beba 2900g, no nju to ne brine, kaže generalno je zrela za izlazak, ali može se još sačekati da poraste. Videće sledeće nedelje kakvo je stanje, jer leukocite imam i dalje visoke, ali radila bi me 21. ili 24.10.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 11/10/2017, 16:29

Pa da,vidim i ja sad tiker. Uskoro ces uci u 36-u. Nije to nista,budu zene otvorene i prst pa izguraju do termina.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 11/10/2017, 18:16

PalcicaBg ::Hahahaha Baby,samo se ti smej,videces kad se jagodica kod tebe ulozi lol!
Da,Tiramisu,sad sam 35.nedelja
lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 12/10/2017, 11:19

Ohoho...trudnaje samo guraju... osmeh srce

A šta znači "uloziv"? Jagodica je jagodica prsta pretpostavljam...a šta znači uloziv?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 12/10/2017, 12:28

Palcice ja mislim da trebas da mirujes vise.Jer 1.5 je malo.Tako da gledaj sto vise da lezis
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 12/10/2017, 15:03

Kapiram da jagodica moze malo da udje u grlic, da je to to,
da se pomalo otvara...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 12/10/2017, 15:55

Da, to znaci sto je Sasavica rekla, ali neke zene budu od 7.meseca otvorene 1 prst i docekaju termin. Nista za brigu...jer da je nesto sto ne treba odmah bi je zadrzali
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu