KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 27/10/2017, 18:11

Ivanice, odlična vam je kilaža za tu nedjelju trudnoće. Ma izdržaćete vi sigurno još 3-4 nedjelje. osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 27/10/2017, 18:14

Pa nadam se da hocemo.Jedino ovaj dole da bude miran jer je bas nisko
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 27/10/2017, 19:23

Sasavice lepotice ste obe,pored takvog zamotuljka i nevolje budu manje
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 27/10/2017, 21:17

Strumfetice, uspelo spavanje na stomaku, sa sve hrkanjem! Rana suva, danas mi ispirali jodom opet, gkedali na UZ, stavili za svaki slucaj ponovo tri drena. Sutta nas pustaju, na urgiranje moje doktorke. Bilirubin paoo :))) Mada ce sutra opet proveriti.

Palcicr, znas i sama, preguramo sve sto moramo. Nika se zove, nego neki ne umeju to da izgovore, pa zato ispadne Ika :) Bice to nadimak dobar :)

Hvala, Mico :)

Ja sam na netu procitala da se preko stolice izbacuje bilirubin, izem li ga. Vazno da ga izbacimo :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 27/10/2017, 21:19

Hvala vam svima sto ste mislile na nas. Danas nam je buran dan, vec sam preumorna od svega, pa ne stizem sve da procitam. Ovde ne ritam ludilo, za spavanje se nema vremena. Ljubim vas sve :))) Odoh da dremnem pola sata ako uspem!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 27/10/2017, 22:05

Sasava super,ide na bolje.Jos cete kuci sutra,jupi!!
Znam da je Nika,nego je Jucka prekrstila,a meni se svidja i Ika :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 29/10/2017, 07:27

Sasavice jeste li izasle juce kuci? Kako ste? Kako je seka reagovala? Nadam se da ti je rana sad vec sasvim ok.
Ljubim vas  osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/10/2017, 11:57

Pozdrav za trudnaje drage! Sasava,nadam se da si vec bolje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 29/10/2017, 13:58

Jao zene moje, guzva... Ova mala samo na sisi hoce da spava, nije dovoljno da se drzi u rukama. Nema drugog resenja nego da se navikne na cuclu. Valjda ce nas to spasiti!
Sto se rane tice... nije bas dobro, opet curi... Muz mi je veterinar pa me on previja, on mi predvidja na sutrasnjoj kontroli da ce biti opet cedjenja :/
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 29/10/2017, 14:08

Sasava dokle vise majku mu?Kad potera maler onda tera do besvesti,ajde da otresemo sve nevolje i da konacno krene bolje vreme.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 29/10/2017, 14:09

Ooo Sasavice, znaci zurka je lepo pocela Very Happy
E jebem mu misa za ranu Sad

Kako je Juca reagovala na Niku?
Ljubim vas sve da pukne!  ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 29/10/2017, 16:47

Sasava, zelim da ti rana sto pre zaraste i da se sve to sredi.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 29/10/2017, 18:16

Sasava, propustih i rodjenje tvoje princeze. Cestitam vam od srca! Kako je seka prihvatila prinovu? Probajte sa cuclom, definitivno nece biti lako je drzati veci deo dana na siki.

Nadam se da se rana primirila i pocela lepo da zarasta. Sta kaze doktor za curenje, da li ti je dao neke antibiotike ili nesto slicno. Cuvaj se i neka te muzic pazi.

Grlim vas sve!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 29/10/2017, 18:19

Hej imamo i nove trudnice, bas fino da se popune ove strane. Neka vam je trudnoca bezbrizna i laka.

Baby, Gabi i ti lepo gurate. Bravo, bravo.
Tavita ljubi Bambija. Mimi, Palcice, Ivanice, Lijo, Malasa juga...i sve druge devojke, bas ste mi nedostajale. 

Grlim sve moje saborke!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 29/10/2017, 18:22

Bobac saljemo veliki poljubac
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 29/10/2017, 18:30

Bobac  cveće
Nadam se da si dobro posle te neke operacije koju si pomenula
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 29/10/2017, 18:32

Bobac sta je sad sa tobom?Nadam se da si dobro?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 29/10/2017, 20:44

Bobac ljubimo i mi tebe!

Sasava dobrodosle kuci i da rana zaraste sto pre.Nadam se da ipak nece morati da se cedi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/10/2017, 21:13

Da, Bobac, primetila sam da te nema. Sta bi? Ja sam mislila da su opet stigli neki gosti....Ali izgleda da nisam u pravu.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/10/2017, 21:24

Sasava, uh, ajde nek sutra iscede i vise da se to zavrsi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 29/10/2017, 21:25

grlim sve trudnice okruglice srca srca srca love srca love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 29/10/2017, 23:05

Sasava, joj samo da izadje sve pa da krene da zarasta! Nije bas ista situacija, ali meni se posle carskog otvorila rana na jednom kraju i danima mi je pomalo curilo iz te rupe. Taman mi se zatvorilo i napravila se krasta, i ja odem i istusiram se i ono se otvori ponovo. Bas sam se bila iznervirala... tako da samo pazi i drzi suvu ranu da sto pre zaraste.
I mene jako zanima kako je Juca reagovala na novu bebu, i pogotovo na to sto ne mozes da je podizes pa kad stignes napisi nam :)

Bobac, sta bi zeno? Sad Ja nisam ispratila nista, samo sam primetila da te nema...
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 30/10/2017, 21:24

Drage zene,

broj racuna Kutka na koji mozete uplatiti iznose za susret povodom 10 godina Kutka nalazi se na sledecem linku:

https://kutak.forumotion.com/t1874p575-kada-se-zvezde-sastanu#588203

Kiss
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 30/10/2017, 22:29

zsuki75 ::Šašavice mala Nika je prelepa, koji šiz friz ima :)
a i ti si mi slatka u toj sexy čipkanoj spavaćici Razz pa ja ni kući nemam takvu a ti se mondiraš tamo u porodilištu hiihihiih
ljubim vas!

Na ovo moram posebno da dogovorim :))
Spavacica je kupljena na pijaci, iskljucivo zbog dugmica, pogodna za dojenje :))
Na kraju je obukoh na par sati, dade mi sestra bolnicku ponovo, da ne isprljam ovu ako bude curela rana :)

Sad lepo iscitah vase komentare na slicice, hvala vam :) Nika se rodila tako sa tim ulepljenim siz-frizom, pankerka mala :)

Prvi dan je bio malo bedak... posto je Juca bila placljiva sva nesto, stalno je htela kod mene, pruzala ruke da je nosim. Doslo mi na moemte krivo sto sam radjala drugo dete, da prvom pravim takav stres... Medjutim..sa svakim satom sna nekako sve ide na bolje. odmornija sam i voljnija da iznalazim nova resenja. Tako smo naucili da treba da se donese steper do mame, ako sedim na stolici, tako da ona moze sama da mi se popne u krilo. I tako, slicna neka resenja. Frka je presvlacenje, nosa/brisanje, i kako je ubdeciti da dodje recimo na krevet da se uspavljujemo... ili da dodje da radimo nesto sto ona nece. Za sada nam je tata tu, tako da je on covek za sve te radnje koje ja ne mogu. ali kad ode na posao bice nam gusto ... Videcemo da smislimo nesto.
Ono sto me raduje danas je da je Juca prihvatila bebu, da joj se raduje, da je rekla da je slatka i tako to. Jutros mi mrtvi umorni u dubokom snu, Nika se probudila i place, pa se Juska probudila i zove nas: "Mama, tata, beba Ika!". Javlja nam da beba place. Ovo je najduza recnica koju je rekla, a da smo razumeli. Izgleda da ce nam ipak ici lepo :) To mi je najvaznije :)

U ranu su mi danas stavili direktno antibiotik, veceras da spavam na stomaku, a sutra uzimanje brisa i ponovo previjanje. Ideja je da ove nedelje to nekako saniramo, i da izvadimo konacno konce.

Hajde, nove trudnaje, slobodno vi za nama krenite u ovu avanturu, a mi cemo pomagati savetima <3
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 30/10/2017, 22:57

Cestitam svim novim trudnicama i zelim im skolske i uredne trudnoce, lak porodjaj i zdrave bebe.  srca  trudnica  srca
Nika je preslatka cupavica. Cestitam Sasava! Dobro je da Juca voli Niku. family


Poslednji izmenio fight&faith dana 30/10/2017, 23:05, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu