KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/9/2017, 16:56

Bb super ste samo polako gurajte.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 24/9/2017, 19:07

Bb divan zaobljen stomacic.Sad kad krene da raste munjevitom brzinom,cini mi se preko noci poraste.
Ljubimo vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/9/2017, 00:59

Babyyyy srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Predivne ste mi love love love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zsuki75 25/9/2017, 10:43

ijaoj BabyB pa na ovo maoram da reagujem! superslatka tibica!
a za ostale ljubac veliki!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 25/9/2017, 11:58

BB vas dve ste prave cure predivne.Puno poljubaca
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 25/9/2017, 12:08

I mi vas ljubimo I volimo macke moje drage osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 25/9/2017, 17:51

Cestitke Makici i Jeleni! Neka su vam decica ziva i zdrava 100 godina a i vi sa njima.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 25/9/2017, 17:53

Baby lep stomacic, bas kakav treba za ulazak u 6 mesec. 
Poslednji put sam te videla kod Zike u emisiji i od tada si se bas promenila - na bolje, odlicno izgledas. Svaka cast. Samo napred!

Poljubac za tebe i malu Gabi.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 25/9/2017, 18:03

Joj hvala ti puno Bobac! Nemas pojma koliko mi to znaci, do neba! Stvarno sam se dugo I tesko mucila da dodjem do ovog rezultata I evo sad rastem, a kile su I dalje padale, a sad sam na istoj kilazi vec mesec dana, ni gram makac, a stomak raste Very Happy

A kad pomenu Ziku...kako vreme leti! To je bilo pre skoro 15 meseci.

Ljubimo te Bobac draga osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 25/9/2017, 18:39

Onda samo tako nastavi, i drzi se svog rezima ishrane. Ogromna, divna, pozitivna promena!
Verujem ti da nije bilo lako skinuti kilograme. Ja sam bila nakon porodjaja samo dva u plusu od pre trudnoce, inace nisam neka mrsavica. Za godinu dana posle porodjaja dodala jos 8kg. 
Kako ih je sad samo tesko skinuti, uzas. Moracu ipak malo da se dovedem u red, tesko mi za noge i kicmu.

Jos dva dana i vas dve prevalile vise od pola trudnoce. Ljubim!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 25/9/2017, 22:23

Ujeeee! Devojke se fotkaju, a? Bravo, bravo! Nije to mali stomak BB, taman je za period u kojem si. Posle to krene da raste.
Da te pohvalim i ja za kilazu. Svaka cast! Ne znam sto je Vujovicka jos htela, stvarno....
Budi Ovan do kraja i drzi se svega kao i do sada. Rezultati su vidljivi!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/9/2017, 22:49

Mala, blago tebi. MOja mama je onako tvrda neka zena, ne zna da pokaze ljubav, tj pokazuje je zvocanjem i smaranjem, evo i sad. Lujka totalna. Sad kad sam i ja mama, nekako se jos kao i slazemo :) Evo jednog primera glupog, kad sam rekla da sam trudna ponovo, ona kaze sokirana "Ma, nije valjda?". Kao da sam nesto lose napravila, a rekla sam joj 100 puta da hocemo dete brzo ponovo. Cudna zena.

BB, kad pre sesti, e masala, neka :) Divota :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/9/2017, 00:02

Eeee zene, vreme leti, ko bi rekao. A nikad mi nije bilo dosadnije, a opet ne znam kad pre 6. mesec. Ovna osuditi da sedi kuci I ne eadi nista, pa to je stvarno skoro nemoguca misija ali eto,  ispade moguca :)

Sutra ujutru prvo vadjenje krvi na 2 mesta, pa kontrola kod hematologa, pa ginekolog, pa zubar.....jupiiiiiii jedva cekam jer to je vec zesca akcija Very Happy Very Happy Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 26/9/2017, 21:51

Jao BB vec sesti... leti vreme... sedi kuci sad i uzivaj imaces akciju za 3,5 meseca ...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 27/9/2017, 09:53

Cao devojke! Kako ste? 
Vidim neke se pripremaju uveliko...
Bb super ti je stomacic, super guras, bravo za kilazu...
Makici i Jeleni cestitam rodjenje cerkica. 
Ja danas punih 12.nedelja. Sutra imam zakazan dabl u Visegradskoj.
Priblizio se odlazak na komisiju, pa mi treba info jer se niko ne javlja na telefone.
Ako je neka isla skoro u Vladetinu kakva je situacija, jel ima odredjeno vreme za trudnice, jel mora licno i sta ste sve nosile od dokumentacije. 
Hvala na odgovorima.
Ljubim vas sve!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 27/9/2017, 10:53

Drage moje izaseo mi je herpes na usni tj dva ...bas sam se smorila,veliki su i bole.Inace imala sam ih i ranije po 2 puta godisnje...moze li nesto da smeta bebici i cime da ih mazem,jel imala neka od vas hepes?
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 27/9/2017, 12:10

Strumfeta nema odredjeno vreme za trudnice,rade od 8 do 2 cini mi se,s tim sto je pauza oko 11,12.Ja sam u pocetku isla licno,a posle suprug.
Srecno na dablu,da sve bude ok.

Libra,ne sekiraj se za herpes,i ja sam ga imala u 3.,4.mesecu,isto se uspanicila,pa me devojke odavde umirile.Ja sam tapkala propolis ili beli luk i proslo je za 3,4 dana.I meni je tako kao tebi izlazio jedanput,dvaput godisnje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 27/9/2017, 13:00

Hvala Palcice!!!
LIbra ja sam imala u 7. mesecu u prosloj trudnoci. Ima da se kupi Herpatch flaster koji je providan i zalepi se preko groznice i tako se sprecava i dalje sirenje virusa. Pretpostavljam da je bezbedno u trudnoci.
Sad procitah, pise ako ste trudni ili dojite posavetujte se sa lekarom...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/9/2017, 14:16

Meni je od velikog stresa posle prosle neuspesne vto poceo da izlazi genitalni herpes uvek na istom mestu na otvoru vagine. Pila sam preventivno aciklovir 10 dana pred ovu vtp (5 dana pre I 5 dana posle), po nalogu dermatologa, jer hoce da se pojavi od pada imuniteta, dugackih putovanja, itd. Nisam ga imala skoro pola godine I sad mi se krajem avgusta opet bio pojavio I mazala sam aciklovir 3 dana ujutru I uvece. Pretpostavila sam da mogu to jer sam pila I tablete u toku vto. Posle sam to rekla mom dr I potvrdio je da je aciklovir ok I da moze da se koristi, ne predugo. Tako da 3-4 dana mislim da je ok I za usne Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Principessa 27/9/2017, 15:28

Drage moje saborke, ja samo da javim posto ste bodrile i interesovale se, da je moja drugarica ipak sinoc završila sa spontanim...verovatno je tako bolje, kad je sve bilo tako bzvz odmah u startu, izgleda da se priroda ipak sama izbori za ono za sta treba, a ono sto nije dovoljno dobro da ipak odbaci. Idemo dalje...vama zelim uspešne i lake trudnoće i ljubim vas! 😊❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/9/2017, 15:31

libra35 ::Drage moje izaseo mi je herpes na usni tj dva ...bas sam se smorila,veliki su i bole.Inace imala sam ih i ranije po 2 puta godisnje...moze li nesto da smeta bebici i cime da ih mazem,jel imala neka od vas hepes?

Draga Libra, ja sam jedna od trudnica kojoj su cesto izlazili herpesi i sa bliznakinjama a i sada. Ne moze nista da smeta bebi ako si ga ranije imala a jesi sto je dobro.
Herpes se javlja zbog pada imuniteta a on je u trudnoci itekako narusen. Meni je pomogao propolis. Stavim propolis na stapic za usne i nestane u roku od dva dana. Mackala samnčesto bas. Ja sam stvarno koristila domaci a ti mozes u apoteci kupiti propolis i koristiti ga. Imas ih raznih vrsta samo trazi bez alkohola za trudnice.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/9/2017, 15:34

Principessa ::Drage moje saborke, ja samo da javim posto ste bodrile i interesovale se, da je moja drugarica ipak sinoc završila sa spontanim...verovatno je tako bolje, kad je sve bilo tako bzvz odmah u startu, izgleda da se priroda ipak sama izbori za ono za sta treba, a ono sto nije dovoljno dobro da ipak odbaci. Idemo dalje...vama zelim uspešne i lake trudnoće i ljubim vas! 😊❤

E jbg-a bas mi zao. Ali sve sto je na pocetku i na vrijeme dobro je. Zelimo joj srecu naredni put. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Principessa 27/9/2017, 15:44

Hvala Blankic srce si! Ima ona vec jednu ćerkicu, tako da nije strasno. Bice i drugo detence, samo da se polako oporavi od ovoga. Valjda su zene koje ne prolaze kroz ovo kroz sta mi prolazimo- mnogo nekako fragilnije od nas...imam utisak da mi nekako mnogo manje tragično sve neuspehe doživljavamo, valjda smo navikle jadne vise...hvala svima na podršci svakako! 😘💋❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/9/2017, 16:24

Principessa, zao mi je za drugaricu Sad
Ali bolje je da ode ako ne valja I ako trudnoca nije bila zdrava. Da je trebalo I htelo da se odrzi, odrzalo bi se
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/9/2017, 17:37

E pa drage zene, juce ceo dan smo moj muzic I ja bili po lekarima. Svuda je isao sa mnom, dusa moja.
Ujutru prvo u moj dz na vadjenje krvi I davanje urina na urinokulturu, pa onda na hematologiju KCS na vadjenje krvi. E onda pauza do 14h, pa kod mog hematologa Antica na kontrolu. Svi rezultati su mi dobri. Hemoglobin mi je 111 ali je Antic rekao da je to za ovaj period ok I da nista ne treba da uzimam. To mi je posle rekla I moja dr ginekolog. Mene je to malo zacudilo, jer citam da vi imate po 112 i da pijete kojesta da ga dizete. Pitala sam Antica da mi promeni Fraxi na Clexan zbog tupih igala, nesto se razmisljao, kalkulisao I promenio mi je na Clexan 0,4. Kaze da nema od 0,3. Kontrola za 2 meseca.
Onda smo isli kod moje dr u dz po doznake, upute, recepte I ja zamolila dr da mi uradi jedan UZV da bi smo videli malo Gabi I da je muz vidi jer je on nikad nine video, osim na prvom UZV srce, I da bi dobili slicicu, posto u Visegradskoj niti muz moze da prisustvuje na UZV niti daju slicice.
Elem, Gabi je bila predivna I celu predstavu nam je priredila. Bila je, pa malo je reci, zivahna. Mlatila je rukicama I nogicama, usnice je pomerala kao kad siki, levom rukom se ceskala po vratu, okretala se I vise puta je nogicom sutnula u pravcu gde je dr pomerala sondu, samo sto joj nije rekla bezi bre, ostavi me na miru! Very Happy Kaze dr vidi vidi sta radi, tera me. Njih dvoje su se smejali kao ludi. Ja sam vrlo malo videla jer su mi samo malo okrenuli ekran Sad Bas je bila preslatka. Muzic samo sto nije zaplakao, da ste samo videli tu srecu...
Rekla mi je da mi je dobro gvozdje I da tako treba da ostane, a za hemoglobin da je ok tih 111.
Posle otisla do zubara, sredila mi malo jedan zub I tako, napokon ispunjen dan, bez obzira sto je po lekarima Very Happy

Evo poljubac od Gabi za sve tetke kutanjske

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Img-1c10
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu