KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 22/9/2017, 22:14

Ivanice, cestitam na <100! Leti vreme.... Super za nalaze. Sad odmaraj koliko mozes sa ta dva vragolana trudnica .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Principessa 22/9/2017, 22:24

BB, isla je kod lekara. Ustvari prvo nije htela da ode jer je pomislila da je spontani....Ali je muz naterao naravno i lekar je uradio uz opet i video da je plod jos uvek tu i da je gestacijski mesak porastao od juce, srčana radnja je tu, plod je vitalan...
Hvala vam BB, Palcice, Ivanice, Blanka, Mimi do neba svima, i ja se nadam da ce mrvica izgurati ovu krizu...❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 22/9/2017, 23:33

Superiska za hrabrog bebirona... tj. kako iskustvo kaze, bebironku!

Ivanice, lako ce da dodje i do jednocifrenog :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makica1984 23/9/2017, 00:02

Biksi, Palcice, hvala sto ste se setile mene juce, ali Danica nije htela da saceka 21.vec je stigla 2 dana ranije. 19.og u 2h ujutru mi je pukao vodenjak, prebacili me u porodiliste i posto se ni malo nisam otvarala, a grlic ostao dug 2cm,nakon 8h mi je uradjen c.rez i rodi se moja zvezda Danica, trenutno najcupavija beba ovde i najsitnija sa 2800g i 49cm :). Sutra bi trebalo da nas otpuste pa da se pridruzimo tati i bati. Ljubim vas sve, debelice i zelim jos puno beba na ovim stranama.
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 23/9/2017, 00:06

Makice cestitam vam Danicu I da je ziva mami, tati I bati bar godina 100 osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/9/2017, 00:08

Makice neka je Danica ziva i zdrava 100 godina!!!! Cestitamo!!!! srca srca srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/9/2017, 00:13

Makice, pa to je sjajno, stigla beba Danica :)))
Kako se ti osecas :) ?
Uzivajte, a kilazu cete brzo da postignete :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/9/2017, 00:32

Evo jednog clanka koji mi se svideo...
smrc smrc :)
http://www.bebac.com/vesti/cega-se-to-mame-bas-bas-plase?tema=odrastanje
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 23/9/2017, 00:37

Divan tekst
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 23/9/2017, 00:40

Sasava,kako je kuma. Jel se oporavila?
Bb, ne preporucuje se snimanje zuba.Ja sam htela umnjak da vadim skoro ali odustala jer dojim a kamoli u trudnoci.Ako nije neophodno,naravno.
Jeleni cestitam,neka je ziva i zdrava 100god.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/9/2017, 00:43

Hvala na pitanju. Kuma gura dalje... jaka je ona, svaka joj cast.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 23/9/2017, 14:19

Sasava, rasplaka me jos ovim tekstom.
Mada mi, stariji roditelji, imamo druge strahove: da li cemo uspeti da ispratimo sve sto treba; koliko cemo biti zdravi i zivi uostalom.... Imamo mnogo vecu odgovornost za to bice od mladih, a mnogo manje energije da se sve to postigne. Ali s druge strane, mislim da imamo vecu svest o vaznosti svakog trenutka u odrastanju nase dece, a ne da se setis kad dete udje u pubertet da si neku fazu preskocio i da se ono nepovratno udaljilo... Mozda idealisticki gledam malo na nas buduci odnos, ali ako sam stalno podrska svom detetu, kako ono moze jednog dana da se okrene od mene? Ne planiram da budem davitelj od roditelja, niti neki dosadni kontrolor. Samo majka koja ne gnjavi, ne gusi, a  koja je tu kad treba i za stogod treba. Koliko cu uspeti u tome ne znam...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 23/9/2017, 17:03

Makice cestitam i ovde na rodjenju male cupave Danice..😘😘😘😘
Sasavice jednocifreno odbrojavanje nece biti jer ce do 38 nedelje svakako da urade CR e bas koja ce biti nedelja videcemo jos...Sad polako i neka bude isto kao do sada i bicu srecnica sa ova moja dva ceda.Ljubimo vas sve
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 23/9/2017, 18:13

Makice cestitam da je Danica ziva,zdrava i vesela 100 godina,a i vi zajedno sa njom
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 23/9/2017, 18:19

Cupavice Danice, neka si nam ziva i zdrava jos 1000 godina! srca srca srca
Sve cestitke Makice!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 23/9/2017, 19:57

Makice cestitamo rodjenje malene Danice.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 23/9/2017, 20:36

Makice srecno rodjenje cerkice,neka vam je Danica ziva i zdrava.Predivno ime.Brz oporavak zelimo,ljubim vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/9/2017, 22:26

Mimi, i mene je tekst rasplakao. Da znas, velika istina je to o cemu razmisljas. Trudicu se i ja... da ne ponovim greske mojih roditelja i da se ne odaljavm od dece zato sto oni imaju drugacija interesovanja, stremljenja, shvatanja... od nas.

A daaaa, Ivanice... pa ti odmah otpisuj jedno 10 dana pa ces imati jednocifreno Razz
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 23/9/2017, 22:58

Čestitke Jeleni i Makici, da uživate sa svojim devojčicama 100 godina! srca srca srca srca srca
Šašava, i ja čitam ovaj tekst koji si podelila i cmizdrim...
Principessa, držim palčeve za drugaricu i njenog bebca, daće Bog da sve bude dobro! Šašava, nadam se da se tvoja kuma do sada oporavila, Tiramisu je pomenu. Moja kuma je dva puta imala plod sa teškim genetskim poremećajima, užas živi, oba puta prekid trudnoće, a genetičar je bio u šoku jer se to izuzetno, izuzetno retko dešava da jedna žena dva puta nosi plod sa sindromom. I sada nosi zdravog dečaka, za 3 meseca ga sa radošću očekujemo sunny I tvoja kuma uskoro da se raduje, od srca joj želim.
Trudnice poljubci Biće još lepih dana, nadam se Miholjskom letu, pa da bar još malo po suncu šetate te divne stomačiće!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/9/2017, 23:05

Jerapetra, srecom imaju devojcicu vec. I ne odustaju, zele jos dece :)

Uzas za tvoju kumu, karastrofa Sad
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 23/9/2017, 23:14

E drago mi je da imaju već dete, onda je ipak verovatno bar malo lakše. Neka, neka ne odustaju, dobiće devojčica društvo sigurno sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 24/9/2017, 14:28

Da dodam ja nesto o ovom tekstu...ne znam za vas drage moje,ali je meni pubertet bas tako povukao...cak sam mami govorila da je ne volim, da ona mene mrzi i voli samo brata, skrivala sve od nje, krivila je da me ne razume cak sam i nocima plakala jer je ona pokusavala da razgovara samnom a ja,umisljena glava mislila da gresi. I tada sam mislil kako je meni tesko, kako me ne razume i pitala se sta zena hoce od mene?!!!. A onda sa samo petnaest gosina srela njega, hvala bogu normalnog momka,sada vec mog muza....sad mi vec prolazi kroz glavu mog
Gao je biti neko dtugi,ko ce me iskoristiti u svakom pogledu te reci ...ali hvala bogu nije tako bilo...necu ni da razmisljam sta se sve moglo desiti...i tada je za mene "nemajka" brinula,a ja je zbog tog osudjivala. Kaznjavala,zatvarala...ali opet bi me zagrlila i oprostila,opet je zbog mene upoznala njega ,mog muza. I tako puna ljubavi a ujedno i besa,ociju punih suza, jenjemu rekla -cuvaj mi je! Molim te,cuvaj je...
I sve dok se nisam udala,tog dana sa stomakom do zuba u prelepoj beloj vencanici,u crkvi ,dok nas je svestenik vencavao,ugledala sam majku kako sa osmehom posmatra nas i ujedno brise suze...rekla je uspela sam....sada shvatam sta je zelela da mi kaze...
Posle porodjaja,kada su me izvezli iz sok sobe ,dala mi je ruku,i gledala sa osmehom govoreci da sada ja imam njenu ulogu i pozelela srecu u tome...osetila sam ljubav moje majke,osetila sam da je volim mnogo,mnogo....
I kada joj je zivot visio o koncu setila sam se sta je ta zena radila za mene i samo pozelela da to i nastavi...hvala bogu,bog je sacuvao...
Ne zamerite na dugompostu...majke,drugarice moje,cuvajte svoju decu,pogotovo cerke, pubertet je zaista strasna stvar i cesto presudna za dalje decje korake...budite pune razumevanja i pruzite podrsku svojoj decici...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 24/9/2017, 15:34

Mala, to je bas tako kako si napisala osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 24/9/2017, 15:46

Evo I mog stomaka par dana pred ulazak u 6. mesec Very Happy
Posto jos nije veeeliki slikala sam ga iz profila jer se bolje vidi.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Img_2015


Poslednji izmenio BabyBear dana 24/9/2017, 22:28, izmenjeno ukupno 1 puta
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 24/9/2017, 15:49

Bb divan je. Pupu samo vi lepo gurajte.ljubimo mi taj lepi stomak
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu