KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 27/6/2017, 12:07

Drage moje, hvala vam svima na lepim žrljama kojima ste obasule mog bambija. Stignem tek da virnem na Kutak i da se obradujem novim srculencima. Srculence i BB, čestitam!


Mi smo dobro, kod kuće smo još od prošlog ponedeljka. Bambi je izgubio na težini više od 10 %, tako da se hranimo na svaka 3 sata. On nema snage da sisa, već pumpicom izvlačim mlekp, a ako prifali, uključim i formulu. Raduje me što on između obroka traži siku, nadam se da će uskoro moći da pređe na nju sasvim. Inače, ne mogu da ga se nagledam i naljubim. Muž i ia ga samo zagledamo, uživamo u njegovom izuzetno ekspresivnom licu. Premoreni smo, ali presrećni. Konačno smo dočekali našeg Luku!
Hvala divnim Kuranjankama na podršci koju ste nam pružali sve vreme. Poljubac od bambija i mame ♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 27/6/2017, 12:11

BB, treba da prođe 6 radnih dana.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 27/6/2017, 14:18

Tavita divno...Sto kazes jeste umorni,ali i presrecni.Uzivajte u svakom danu.Ljubimo vas punooooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 27/6/2017, 14:20

Tavita uzivajte u vasem Luki,da decko ojakne sto pre.Bice to momcina prava.Ljubim vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 27/6/2017, 14:23

Divno Tavita, divno! Ne brini za tezinu, brzo se to nadoknadi.
BB odgovorila ti je Tavita, ja stvarno ne znam jer nisam pre trudnickog isla na bolovanje. Ti neces jos da otvaras trudnicko?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/6/2017, 14:30

Tavita draga uzivajte u tom svom malom blagu. Neka vam svaki dan bude radostan uz Luku. Ljubimooooo vaaaaas 😘😘😘😘😘😘😘😘
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/6/2017, 14:53

Tavita ::BB, treba da prođe 6 radnih dana.

E pa za 6 znam I ja ali mi uglavnom svi, koji su kao proverili, a I moja dr, kazu kalendarskih, a ne radnih dana... Vise ne znam gde da proverim
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/6/2017, 14:57

Mimi12 ::Divno Tavita, divno! Ne brini za tezinu, brzo se to nadoknadi.
BB odgovorila ti je Tavita, ja stvarno ne znam jer nisam pre trudnickog isla na bolovanje. Ti neces jos da otvaras trudnicko?

Ja sam Mimice odmah otvorila trudnicko, od prvog dana, jer je 100% placeno, ali cu da idem sa pauzama, 30 dana, pa odmor koliko moram da napravim pauzu, pa opet 30 dana bolovanje, I tako u krug. Tako mi je I dr rekla da mi se vise isplati jer ako odem na komisiju pa na Fond onda kasne sa isplatom 2-3 meseca.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 27/6/2017, 15:07

Aaa, razumem. Mislila sam da neces da saopstavas jos na poslu. Pa najbolje ako mozes da zoves ditektno u Rep.fond za zdrav.osiguranje. Mora da ima neki kontakt...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/6/2017, 15:11

Pa meni kuma radi tamo I to nas na tome I kaze mi da bi tp trebalo moja dr da zna. Ja pitala moju dr, ona kaze 6 kalendarskih dana...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 27/6/2017, 15:26

Joooj ne veruj nikad doktorima. I moja doktorka u domu zdravlja je cesto imala pogresne informacije. Ne namerno, sigurno, ovako je super zena. Nego ko zna kako njih i na koji nacin informisu.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/6/2017, 15:29

Evo koleginica mi je malopre javila, pitala je kod nas na poslu u obracunskoj sluzbi, I rekli su joj 6 kalendarskih. Kazu sve se racuna na kalendarske dane. Jebem li ga Very Happy Very Happy Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 27/6/2017, 15:51

Pa super. To ti vise odgovara onda.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/6/2017, 00:39

Tavita, cim bebac predje 4 kg lakse vuce. I meni je arsenije rodjen tako malen i izgubio isto deset posto, to je sve normalno, samo cesce hranjenje. Ja sam izmuzavala moje mleko i na dva sat iz flasice pio, mesec dana belezili koliko pije. Kad se setim, kakav smor. No, i to prodje. Samo da jakne.

Srculence, bravo za srculence, samo miruj. Moja koleginica lezi u bolnici, pre koji dan imala obilno krvarenje, hematom u pitanju, inace je 12. nedelja

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/6/2017, 00:40

Kod nas u firmi mi isplatimo trudnicko, pa trazimo refundaciju. Porodiljsko se ceka prvih mesec, jer se otvara na mesec pred porodjaj, a kod nas u gr kuci izdaju resenje tek posto se zena porodi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 28/6/2017, 06:09

Hvala Travita i cestitam ti na najlepsem poklonu koji si dobila. Neka je ziv i zdrav. Biksi hvala ti puno  ljubav  inace lezim i idem samo do wc i tusiranje,to je sve sto radim ceo dan.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/6/2017, 00:21

Kako da ti kazem, hahahahhaha, ali malo ti zavidim! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 29/6/2017, 17:30

Hahaha jel meni sto lezim  b
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 29/6/2017, 23:01

Nema me dugo oa dok iscitam sad sve, ima da vas udavim Very Happy
Ne secam se koliko sam dugo osecala rez... I sad nekad se javi kad mi se rub gacica na oziljak namesti. nekad mislim od nove trudnoce da se rasteze pa je blago neprijatno...
Sto se izmuzavanja tice, zaista ne kapiram zasto to raditi uopste? Valjda bi trebalo postici ritam sa bebom i ne cediti se...?
To rucno izmuzavanje sam probala i nikako nije islo? tek koja kap. Da li je bilo zbog nekog leka, pa da umesam sa mlekom, ili tako nesto, ne secam se.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 29/6/2017, 23:24

Inace mi smo dobro, vec treca nedelja na moru. Ne vraca nam se u vruci BG, i ovde je veoma toplo. Jurimo za macama i kucama, hranimo komsijskog papagaa aru, beba bi iz ruke da ga hrani kao i mama ali se plasi. Prisljamcimo se i nekoj deci pa se mnogo radujemo i tako... Sve u svemu, priroda i drustvo Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Hobbes 30/6/2017, 09:06

Šašava :: Sve u svemu, priroda i drustvo Very Happy

 b  b  b
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 30/6/2017, 13:01

Ja jedva cekam "prirodu i drustvao" mnooogooo je vrucina jooooooj
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/6/2017, 14:25

srculence 84 ::Hahaha jel meni sto lezim  b
Da, tebi, hahahahahhah!

Sasava, ja sam imala previse mleka, pa zbog toga. Jedna je stvar kad imas taman koliko treba, ja sam mogla dvoje da hranim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 30/6/2017, 21:55

Zenske, mene veceras nesto boli stomak, jako nisko, negde odmah iznad pubicne kosti, kako ja to osecam. Nije neizdrziva bol ali je npr toliko da ne bih mogla da zaspim I ono kao da mi je malo mukica od bola, ne od trudnoce nego od bola I nije mi ni do cega, ni do jela, a pre toga sam razmisljala sta bih jela.

Pre neki dan me je isto tako bolelo ali nije dugo trajalo. Veceras me je bolelo oko 7 I nije dugo trajalo, pa je prestalo pa me sad boli opet vec oko sat vremena.

Eto, pokusala sam da vam docaram sto sam bolje umela... Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 1/7/2017, 00:19

Babyyyy, sve je to normalno, ne vjerujem da je ista strasno. Draga moja trudna si, nije.lako tek ce da boli. Ako ne uzimas magnezijum pocni obavezno. Ako bi se bol nastavljala a tebi bas smetalo otidji do dr da bi bila mirnija, ali mislim da apsolutno nije nista vec se materica siri a ligamenti zatezu pa boli bas jako.
Ljubimooo teeeee 😘😘😘😘😘😘😘
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu