KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

+45
aurora
micam
Principessa
MalaSaJuga
NikolaMaja
Bobac
Mimi12
Blanka
SladZana
bebana81
sunny.tp
Angie83
noja
Tavita
PalcicaBg
Vuchica
Rada74
Zmajuška
mimi85
saska1
zsuki75
ivanicasale
Sirijus
Niny
Dora1
Jerapetra
alisa
Lola021
Mika
bobica83
SoJa
Simona
mamadabudem
Anka13
Sofija Veks
sanja 73
Deni
snedra
marina_82
Vanja80
Sanjci87
MAAKKI
Ancica 87
dusica78
HappyGirl
49 posters

Strana 10 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 29/4/2017, 15:20

Tako je, hahahahaah. Rucala sam, sad sam opet ona stara. Kad si gladan, nisi sav svoj! lol! lol! lol!

Odoh da mećem utrogestan.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 29/4/2017, 15:27

Bravo Biksi, tako je! ❤❤❤😊😊😊
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 29/4/2017, 16:45

Biksi bice to velika beta videces...Lele sto ce da prsi u petak od tvoje bete...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od aurora 29/4/2017, 16:57

Vreme kisovito taman za dremku da sto brze prodje vreme do petka.
Guru guru 😙😙
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Jerapetra 29/4/2017, 20:09

Sin moje drugarice pitao danas 'Mama, da li će se nekad završiti zima?' Very Happy E, jeste buđavo vreme, sačuvaj Bože. Ali, do petka se razvedrava i onda slavimoooo veliku betu, taman pred Đurđevdan sunny sunny sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Tavita 29/4/2017, 21:32

Biksi, sve neki lepi znaci. Trudnuj i uživaj. Evo malo i apeninskih roda, neka sa sobom donesu i sunce roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 29/4/2017, 23:03

Hvala cure moje! Sila ste mi!

Mislim da sam se tek pre dva sata dozvala od ovog dana, nesto sam sva bila kilava, moguce da mi je i pritisak bio pao. Bitno da sam ok. Na Zlatiboru pao sneg, Jerapetra, izgleda da kod nas zima jos nece da prodje! lol! lol! lol! Doduse, mi se pocnemo nadati da ce u martu proci, a ona nikada pre prvog maja ne prodje, nekad i kasnije. Meni je jos zimska jakna na civiluku. A bila sam je oprala, hahahaah. Svake godine isti zez.

Ovaj dan zamace bas brzo,imali smo goste, doduse, sve su to nasi kucevni, najblizi. Ja pekla palacinke, uzivanjac.

Sutra pre podne kuliranje,posle podne idemo na rodjus. U ponedeljak idemo na Zlatibor, ako bude ok vreme, a najavljuju. Ako bude lose, mislim da cemo ostati u kuci. Od utorka nam se Rodjeni vraca na posao, od srede Arsa u vrtic. Zvacu jedan dan tetku da mi pravi drustvo, stalno zove da mi pomogne ako nesto treba, jer mi je mama u Svajcarskoj. Pozelela sam jeeeeee. Vraca se 20. maja, jedva cekamo. Svekrva spremila rucka za dva dana,pa otisla u selo, brine o majci, koja je prilicno lose. Sestra od tetke mi se ponudila za pomoc, mada za sada mi nista ne treba. Bitno mi je da spavnem ujutru, i da nemam obaveza, tipa posao. Deluje mi da ce mi vreme proleteti do petka, mada da ne trcim pred rudu! lol! Prija mi odmor, iskreno. Arsa je divan. Toliko nezan i brizan prema meni, da sam odusevljena, mazi me i pazi. Doneo mi meda dok sam spremala palacinke da me cuva. Pa onda donese srce i kaze mi da me voli, ja se istopim. I onda mastam o jos jednom takvom, da imaju jedno drugo! srca srca srca srca srca srca srca

Ljubim vas, vreme je za utrogestan, al da se odigra prvo koja igrica. lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 30/4/2017, 08:24

Dobro jutro dragi moji!
Pa da li jos neko ume tako lepo sve da docara kao ti,svaki put se topim kad citam tvoje postove,a posebno ove o Arsi ljubavici najvecoj.Boze,daj mi jedno takvo!
Danas 5dpt,m?Jos 5 dana i mozes da radis betu ako mene pitas :-)
Saljem rode i vucem za nos!
A za jedno mesec dana da mi saljes sliku da ti gledam u usnu,ahahaha.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Angie83 30/4/2017, 10:12

E Biksi kad kad docara, kao da sam pored nje u tom momentu, sve vidim i osecam. Dace Bog koko nasa draga, mora dati, navijam od srca za to. osmeh srce evo rodica nisu na odmet nikada. Ovde granulo sunce, mada zubato malo od jutros, nadam se da je i kod vas  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 30/4/2017, 11:57

Palcice, Angie, hvala cure!

Palcice, utkate ljubav u bebu, i bice kao Arsa, samo natapate ljubavlju, to je kljuc,i samo strpljivo! srca srca srca srca

5. dan od ET

Danas sam mnogo bolje, kisovito i cudno vreme od juce me bas smorilo. Kako je granulo sunce,tako je granula energija u meni. Nisam vise ni cangrizava. lol! Valjda.

Sinoc nisam imala menstrualne bolove, ali me krsta bole. I grudi su punije, eto posle sto godina. Utrogestan je cudo,a juce primila i pg depo. Lepo sam spavala. Sanjala sam nekog poznatog tenisera, ili pevaca, ali poznat je, strani, ne znam koji je.  lol! Verovatno jer je prasence bilo pored mene, prethodnih dana spavao sa mm, jer se prilicno rotira po krevetu kad spava, udara u bubrege, prosto ne zna covek da li ce me tresnuti u snu, ili nece. Sinoc sam iskrizirala, i rekla da ja moram s njim spavati. I on se obradovao. Srckic. Legli, ugasili svetlo,ja ga poljubila, zahvalila mu se sto je tako dobar, a on mi kaze mama , volim te, podigne se u mraku i poljubi me dva puta u ruku!   srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  Uvek vam kazem borite se, za tu ljubav se borite, jer ta ljubav nema cenu, mozda sam vam dosadna, mozda nisam, al ta ljubav je neopisivo jaka, i cini da se uvek osecate bolje, da radite na sebi, da ga natapate ljubavlju! Jer samo to je na kraju bitno. Ljubav.  srce

I jutros su mi grudi punije. Menstrualni bolovi bas retki, takoreci ih nema. Imala sam dva tri puta probadanje, pre sat vremena, kao noz da mi neko zabode odozdo. Nadam se da to embrioni rudarski pronalaze put i da zavrsavaju implantaciju,  ili bar jedan od njih!  srca  srca  srca  Malo mi je u zelucu uvek mucnina, i pre nego popijem pronizon. U materici blaga napetost sve vreme, i smeta mi lastis od trenerke, sinoc su mi i gace smetale. lol!

Mirna sam i dalje, uzivam u neradu. Decaci otisli do majstora, nesto zavrsavaju, ja po forumu, na viberu, na mesinzeru, samo se dopisujem. Popodne smo na rodjendanu, tako da je ovaj dan vec prosao,hahahah, ako mene pitate!  lol!


Ljubim vas, i hvala vam za rode, bodrenje, navijanje, slanje pozitivne energije, za sve sto cinite za mene i moje pilice!

Kolektivni zagrljaj virtuelna familijo!   d
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od aurora 30/4/2017, 12:28

Arsa, ljubav mala... ma kakvi mala - velika !!
Brzo prolaze dani kad gledam Bixi. Jos malo i tu smo 😍😍
Mi smo sila, iako se ne znamo - osecamo se !! I to mnooooogo znači.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od mamadabudem 30/4/2017, 19:46

Ček da vidim šta se dešava ovde. Aha, lepo, lepo sunny sunny sunny Još malo pa debela beta. Kako dani brrzo prolaze kad neko drugi čeka betu...cccccc... Laughing Laughing Laughing
Evo roda sa Miljakovca, kažu da su ove ooopasne... roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 30/4/2017, 20:20

Biksi mogu samo da ti verujem na rec da jeste tako...Ipak su oni ono za sta zivimo i borimo se...Nasa borba jeste teska ali kao nagradu imamo ono najlepse,te dve male okice,rucice i njihovu neizmernu ljubav...Ajde Biksi jos malo pa zajedno slavimo petak,ti sa betom ja sa srculenca...Ljubim Arsicu punoooo dusica malena
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 30/4/2017, 22:41

Vece cure! Zamace i ovaj 5. dan od ET brzinom svetlosti, ako mene pitate. Sutra idemo na Zlatibor, da disemo hladnog vazduha lol! , tako da ce i taj dan proleteti.

Fino sam provela dan. Imala sam ta manja probadanja, ali nista spektakularno. Popodne mi se najednom bilo slosilo, mislila sam da mi je pao secer, uradim ga,medjutim on 7.1. Nadam se da mi stitna zlezda ne divlja, da je bilo prolazno,od gladi. Mada ne osecam glad, uglavnom nemam apetit, ali kad jedem, uvek mi nekako bude bolje. Shvatila sam da mi je najveca napetost oko reza od carskog. Kad podignem trenerku ili pidzamu, tacno mi preko modrica od kleksana i bas me boli,kad spustim, lastis preko reza, dodatno mi stvara neku napetost tamo dole. S desne strane imam osecaj kao da me unutra nesto svrbi. I tako se povremeno cesem. Mozda bi trebalo da se istusiram! lol! lol! lol! lol!

Odgovara mi tisina,mir, i da me niko ne smara. Doduse, bili smo na rodjusu kod deverove cerke, biloje ljudi, ali ok je ekipa, niko me nije smarao, pa mi je bas bilo lepo.Tako je i dan prosao brzo.

Kao da sam podvojena licnost u toku dana, pomalo budem cangrizava, ipak, a pomalo budem bas ok. Hormoni su cudo! Srecom po mog Rodjenog, prekosutra pocinje da radi. lol! lol! lol!

Mantram da mi ovaj maj donese istu radost kao onaj 2013. sa Marsovcem!

Ljubim vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 30/4/2017, 23:19

Hoce nego sta, i jos vecu! Drzimo fige jako 💪🏼💪🏼💪🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Tavita 30/4/2017, 23:35

Biksi, sve ukazuje na to da će ti i ovaj maj biti poseban. Mi smo ti već raširile ruke na trudničkim stranama konfete
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od bebana81 1/5/2017, 01:16

E Biksi moja isti simptomi, ja sam u pizami po ceo dan i skroz sam je spustila ispod stomaka, em sam naduvane od fraxija i kad gume legne, sve me ziga dole,bez toga ne osecam nista,malo grudi kao da cu da dobijem i to je to. A prosli put mi haos bio,bolovi,temperatura,grudi uzas i bilo je trudnice, ovo kao da su sada dve razlicite trudnice u meni😁😁😁 Neka si u drustvu brze prolaze dani,mada moji ne mogu da se porede sa tvojima, jer ti vec imas jednog andjela a sad ce i drugi da stigne😘😘😘❤❤❤
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 1/5/2017, 09:30

Principesa, Tavita, Bebana, ljubim vas, hvala vam puno!

6. dan posle ET

Vreme mi bas brzo odmice, ona druga nedelja je teza za cekanje.

Jutros se probudim u 5h. Gladna. Kasno sam sinoc neki cips jela, a obicno kad kasno jedem, ujutru sam kao vuk gladna. Pokusah da ne ustanem, al moradoh na kraju, jer nisam mogla da zaspim do ispred 6h.

Grudi bolne, cudam mi osecaj posle toliko vremena da ih opet osecam.

Pijem kaficu i idemo na Zlatibor, nadamo se lepom vremenu, i da utrosim leskovacko rostilj meso! Very Happy Very Happy Very Happy

Ljubim vas i uzivajte u praznicima i neradu!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 1/5/2017, 10:13

Ma ti si trudna i tacka!Lepo se provedite na Zlatiboru,kad pojedete to meso dodjite na kolac s visnjama,onaj starinski,samo sto mu ja dodam i cokoladu odozgo :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 1/5/2017, 10:43

Jeste, tridna si i ja kazem! 💪🏼😊🤰🏼
Uzivaj tamo i za nas i klopaj onu lepinju njihovu sa kajmakom i neko meso unutra, mljac! 😋
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Jerapetra 1/5/2017, 12:23

Uživajte na toj divnoj planini i propisno se naklopajte specijaliteta! sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 1/5/2017, 14:15

Uzivajte biksi trudnice nasa😀😀😀
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 1/5/2017, 14:53

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Img_2011

Prijatnoooo!

Zaboravila sam utrogestan da ponesem.  Zbogom pameti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Bobac 1/5/2017, 17:46

Biksi, a to nije utrogestan na rostilju??? I ako nije, cini mi se da leci sve. Very Happy

Procitah sta se zbivalo prethodnih dan dva. Puno nekih obecavajucih simptoma i simptomcica. Ti si bas aktivna trudnica. Uzivaj i da ti ova druga nedelja prodje sto brze, pa onda da potvrdimo i slavimo.
igracice igracice igracice

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Blanka 1/5/2017, 18:33

Biksi uzivajte. Trudnica si 100% potvrdio konzilijum kutka!!!!osmeh srce trudnica igra
Pljeskavice izgledaju super, samo mi nije jasno sta je ovo ispod pljeski lici mi na nozice od prasenceta lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu