KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

+45
aurora
micam
Principessa
MalaSaJuga
NikolaMaja
Bobac
Mimi12
Blanka
SladZana
bebana81
sunny.tp
Angie83
noja
Tavita
PalcicaBg
Vuchica
Rada74
Zmajuška
mimi85
saska1
zsuki75
ivanicasale
Sirijus
Niny
Dora1
Jerapetra
alisa
Lola021
Mika
bobica83
SoJa
Simona
mamadabudem
Anka13
Sofija Veks
sanja 73
Deni
snedra
marina_82
Vanja80
Sanjci87
MAAKKI
Ancica 87
dusica78
HappyGirl
49 posters

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od aurora 28/4/2017, 10:06

Srecan povratak kuci 😙😙
Jos par dana i eto nama zvanicne trudnice !!
Bixi prva otvaras sezonu, da ne zaboravis i svakoj od nas podelis vucenje za nos 😘
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od bebana81 28/4/2017, 10:09

Srecan povratak kuci, da bezbedno putujete i stignete😘😘😘❤❤❤
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od sunny.tp 28/4/2017, 11:22

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Navijamo!
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 28/4/2017, 15:21

Hvala ekipo, zajedno smo jaci!

3. Dan posle ET

Putujemo, vreme neko tesko, omorina, kao pred kisu, jutros sam sva kao sazvakana bila. Sad sam se malo dozvala, a i odspavala sam satić u autu!

Zsuki, bravo za Lucu, i Arsa voli knjige.

Palcice, Arsa je juce sam izabrao patike, prisao jednima, koje su bas bile njegov broj, uzeo sa police, radnica mu pomogla da se obuje, i on onda stare cipele stavio na policu. I rekao ove su mi najlepše, sijaju se. A patike su zeleno plave. Ali prilicno jake boje. Nosi 28, nogato na tatu i na ujka.

Inace, jutros me je mazio u krevetu, i pocinje da me mazi po licu i kaze ovako cu seku da mazim, ja sam se rastopila i naravno pune mi se oci suzama napunile. Daj Boze da je upravu.

I meni su ovi dani proleteli, i ovaj ce u putu, guzva je pred prvi maj.

Grlim vas i hvala sto mi prekracujete vreme i saljete ovoliko pozitivne energije, mnogo mi znaci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od MalaSaJuga 28/4/2017, 15:22

Biksi nam sve izede pljeskavice u Leskovac a sad odekucu ,ccccc. Sigurno je i rostilj meso ponela odavde.....
Rekla sam joj da vise nwe dolazi...nek trudnuje a ja cu da joj saljem pljeskavice. ...
Biksi ljubim te puno....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 28/4/2017, 15:23

Mala, o jeaaaaa, meso i dobili i kupili, pun nam je rucni frizider, hahaha!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od MalaSaJuga 28/4/2017, 15:27

Samo ti klopaj. I onako ces biti debela i ruzna trudnica. Hihihihi....
E a pazi na gace da ih ne skines negde gde ne treba posto te nerviraju...hihihi
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 28/4/2017, 15:28

Hhahahhahha, nadam se da necu, mada, nikad se ne zna, hahaahhaha
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 28/4/2017, 15:32

Navijamo jako da ovo bude poslednji odlazak u Leskovac tim povodom, i da ga kasnije obilazis samo zbog rostilja, tebi dragih ljudi i da deci pokazes gde su zapocela svoj zivotni put 😊🤞🏼💪🏼🙏🏼🎉🎊🎈❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od MalaSaJuga 28/4/2017, 15:34

Pa posto sanjas da imas tako starije sinove,nemoj muzica da pomesas pa skines gace gde ne treba. Hihihi...e carica si...ljubac
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 28/4/2017, 15:42

lol! lol! lol! cvet love
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Angie83 28/4/2017, 18:40

Kako me raznezi tvoj Arsica dusa mala. Iz njegovih usta u Bozje usi. ljubav ljubav ljubav
Da usmerim sad one rode iz LE ka vasoj kucici roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 28/4/2017, 20:29

Stigli smo pre dva sata. Fino smo putovali, jedino bio zastoj sat, neki kamion sleteo s puta, pa smo cekali. Dete spavalo cetiri sata, probudio se kad smo stigli kuci.

Ja sam dobro, sad mi se prispavalo. Ali moram izdrzati jos malo, da se ne budim zbog utrogestana posebno.

Osecam samo blag pritisak u materici i pomalo je pocelo probadanje odozdo negde. Grudi malo osecam, ali tek od veceras. Cangrizava sam samo prema muzu! :-) :-). :-)

Angie83, on je bas dusa, nije sto je moj, ali je srce pravo!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 28/4/2017, 20:38

E pa Biksi muz mola malo da trpi...Sta da im radimo to su trudnicki hormoni😊😊😊Srecan povratak i sad uzivkaj
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 28/4/2017, 20:41

Zna on, jos mu ja i priznam, mada je primetio i sam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Rada74 28/4/2017, 21:03

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Rada74
Rada74

Broj poruka : 137
Godina : 49
Location : Ruma
Datum upisa : 24.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od bobica83 28/4/2017, 22:38

Biksi moja misim I drzim pesnice,menjas me taman tvoja beta moj porodjaj...a Arsa je cudo o deteta.
Ljubimo vascpuno
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Blanka 28/4/2017, 22:43

Dobrodosli kucici uzivajte sada i ne stedite to meso koje ste donijeli iz Leskovca osmeh srce srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 29/4/2017, 09:07

roda roda roda roda roda roda roda roda Biksi navijamo jako
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 29/4/2017, 10:48

Hvala cure!

Bobo,sa zadovoljstvom zelim da te zamenim za nekoliko dana!

4. dan posle ET

Naspavala se u svom krevetu. Ovih dana duze od sedam nisam spavala, jer nakon stavljanja utrogestana se razbudim,posle ne mogu da nastavim. Smor. Jutros sam uspela u svom krevetu. Sanjala sam Vuka Jeremica, hahahahahahahahha,sta reci, otkud njega,pojma nemam. Sanjala i nasu kutanjku bak i njenog muza! Shou sa snovima!

Imam i dalje pritisak u materici, i malo desni jajnik boluca, osecam ga vise ako sedim. Danas treba da primim pregnil, a uzecu i progesteron depo za svaki slucaj, jer sam prosli put ranije prokrvarila. Samo jos da vidim i ko ce da mi ih da.  lol!

Htela sam da proverim tsh i progesteron u ponedeljak, a onda mi je muz rekao da se u ponedeljak i u utorak ne radi, skroz sam izgubljena u danima i datumima. Onda sam mislila danas, zvala jedan lab, pokvarila im se masina,tek u cetvrtak bi bili gotovi rezultati. Druga lab mi se nije javljala. Jutros ih muz dobio, ali ja vec popila dozu leka, koju sam od jutros podigla za jos 25 mg,jer pijem i estrofem, dicice i on tsh, pored trudnoce. Dr mi je napisala da podignem cim se ustanovi trudnoca, ja sam je u svojim mislima ustanovila. sunny srca

Grudi me sinoc bolele,pa prestale. Sad opet imaju kao neku punocu, ali,i dalje dva polumrtva puvala. Ja inace posle dojenja nemam nikakav  osecaj u grudima, niti na ovulaciju reaguju. Sinoc sam se malo iznenadila, kad dadose bilo kakve znake zivota! lol!

Dobro se osecam, uzivam u neradu, kuliram, s vremena na vreme sam  pospanija i zevam i spavala bih. Sve mislim da onda ima dovoljno progesterona u telu. I njega sam htela da proverim,ali eto, ne da de se. Mozda proverim u sredu,mada u petak cu vec mozda betu, videcu. Otom potom, bice kako treba da bude za mene.

LJubim vas sve od reda!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od sunny.tp 29/4/2017, 14:06

Biće kako treba, što znači ogromna beta!!! igracice igracice igracice
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 29/4/2017, 14:30

Jeste, bice kako treba da bude, a treba da budes trudnica jos 9 meseci! 😊👏🏼👏🏼👏🏼🐣🐣🐣
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 29/4/2017, 14:31

Bila sam u ambulanti, srecom dezuraju i danas, sestra mi je dala pregnil i pg depo.

Nesto sam smorena, kao i ovo vreme. Boli zeludac od pronizona, jela bih nesto, a ne znam sta, prosto mi se apetit izgubio, sad procitah da Angie83 ima betu nula, ovo vreme kisovito, spava mi se. Nisam neraspolozena, mirna sam sama sa sobom, i uopste nemam osecaj da sam radila postupak lol! , nego prosto sam kilava, zacas se umorim. Isla sam sama autom do ambulante, igram se sa detetom normalno kao i do sada, nikakav grc ne osecam, sto se tice svega.

Videcemo,kocke su bacene, pa sta bude. Sve sto je do mene, ja sam uradila.

LJubim vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 29/4/2017, 14:32

sunny.tp ::Biće kako treba, što znači ogromna beta!!! igracice igracice igracice
srca srca srca srca

Principessa ::Jeste, bice kako treba da bude, a treba da budes trudnica jos 9 meseci! 😊👏🏼👏🏼👏🏼🐣🐣🐣

srca srca srca srca

Iz vasih usta u Bozije usi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 29/4/2017, 15:10

Sve si uradila i ne opterecuj se...ti si bar veteran i znas koliko je pozitiva vazan faktor! A i ti nam dodjes kao Guru ovde na kutku, a Guru mora da bude svima za primer, jel tako? 😊😃😉❤❤❤😎👏🏼👏🏼👏🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 9 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu