KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 17/5/2017, 17:43

Drage devojcice, male brbljivice!
Izgleda da sva deca cesce spominju roditelja koji nije sa njima ceo dan.

Sto se tice cipelica, moj je 9 meseci, jos ih nema. Ima neke kao cipelice, za svecane prilike. Nama je isto rekla doktorica - preporuceno je da ne nose obucu. Kad je leto i toplo, moze biti bos na svim povrsinama osim betona. Kaze bolje se razvija stopalo u dodiru sa razlicitim povrsinama.

Bravo Blanka za stomacic. Citam sada su i grudi dobile drugaciji oblik. Ja se uvek setim i naravno smejem kad si jednom napisala dok si bila trudna sa Skocicama - sise mi se upalacinkile. lol!

Ljubim vas.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 17/5/2017, 23:47

Jeste Sasavice porasli smo. Danas kad sam obukla majicu na bretele iskocio stomak kao da sam u 6-tom mjesecu. Neka je, neka raste neka pupi samo. A sise..., uh tesko, preteško breme. Čudne mi kao da sam trudna lol!

Ivanice, ti si tek na pocetku. Vidjeces draga za par nedelja kad stomak počne da pupi, e onda ces da uzivas. Mislim uzivaces stalno sve dok nesto ne pocne da boli, a boli uvijek nesto u trudnoci. To je potpuno normalno.

Bobac draga, istog sam misljenja da trebaju biti bosi i treba da prohodaju bosi. Cipeline smo kupili vise za rodjendan i kad izadjemo nedje da nijesu bas bose.  Inace u kuci smo stalno bosi. Samo im obujem deblje carape zbog parketa da im nije hladno nogicama.

Palcice rastu, rastu znaci i tebi treba jaci sisodrž! Neka , neka , neka rastu samo.

Mislim da moje skocice dozivaju tatu jer ga obozavaju. Pa vi ne mozete da vjerujete tu radost kad ga vide na vratima. On se stalno s njima igra, glupira, sve zivo im da za igranje od cega ja ludim, al dobro. On mi je stvarno velika pomoc i podrska, one kad su s njim ja ne mislim bukvalno ni o cemu.

Inace, mi smo dobro sto i svim trudnjacama zelimo. Malcice boluckaju prepone, imam ponekad napade gladi ali nista specijalno. Jedem svasta nesto ovih dana bas i ne pazim. Pritisak ne mjerim, vrlo rijetko. Skroz sam se nesto ulijenila. Prija mi tako sta cu.
Ljubimo vas srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 18/5/2017, 09:08

Blanka samo ruckajte i uzivajte...Radi ono sto ti prija
Ljubimo drugarice i drugara
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 18/5/2017, 11:06

Samo da pozdravim veselu druzinu ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od zsuki75 18/5/2017, 13:00

hihi sad sam ti videla sliku :)
pa mamita baš si cakana!

jako mi je čudno kad vidim neku od vas u real life situaciji, pošto sam vas sve zamislila nekako.
pa se često iznenadim. Tebe sam zamišljala kao plavu i nisku i krhku :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 18/5/2017, 14:01

Izgleda da smo sve u drugoj trudnoci opustenije mnogo, u odnosu na prvu.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 18/5/2017, 14:17

zsuki75 ::hihi sad sam ti videla sliku :)
pa mamita baš si cakana!

jako mi je čudno kad vidim neku od vas u real life situaciji, pošto sam vas sve zamislila nekako.
pa se često iznenadim. Tebe sam zamišljala kao plavu i nisku i krhku :)

Zsuki, Blanka nam je iz CG lol! . Gde si tamo videla krhku plavusu, da vozi bajs po planinama i to sa profesionalcima?  Giro d'Italia ili Tour d'France su sledeci... Samo da se porodi  b f  b

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/5/2017, 16:47

Zsuki legendice, a dje ja mala i krhka lol! lol! Bas si me nasmijala.
Mimi12 Blanka je strastveni planinar, jeste da pravim dugu pauzicu zbog svih ovih divnih desavanja ali jedva cekam da se vratim mom Durmitoru u prosirenom sastavu. A bajk je bio jedan totalni promasaj za anale lol!

Ljubimo vas sve nas tri kršne crnogorke srca1
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 18/5/2017, 19:12

To si tako lepo opisala da si nas sve nasmejala. Tako da ako nista drugo, vredelo je zbog toga. ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od zsuki75 19/5/2017, 11:01

ahahahahah Blanka šta da ti kažem. moraću češće u CG!

kad je proslava rođusa?

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/5/2017, 18:20

Zsuki, proslava je na prvi rodjendan 28.05. Tada ce biti i krstenje. Ljubimooo vas.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 19/5/2017, 21:52

Blanka super jos maloooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/5/2017, 06:23

Drugari nasi, nama nikad nije dosadno. Sada je Kasija na redu, isti virus kao Katja. Temperatura, grlo i tako u krug. Jutros je vodim da potvrdim samo, jer po nalazima bih ja rekla virus. Ko ima blizance ima sve duplo i srecu i brige, rece meni jedan stari pedijatar. I bi u pravu. Znala sam ja da je ona sledeca tako je to sa njima, samo da ozdravimo do rodjendana a hocemo nadam se u boga.

Sto se tice čudanceta mi smo ok. Čekamo rezultate panorama testa jos uvijek. S obzirom da su kod nas praznici i neradni dani sjutra i preksjutra ocekujemo ga ipak sjutra, Ameri su to lol! Ako ovi nasi ne produze ova dva dana po crnogorski pa se jave tek u srijedu. Ja vam moram priznati da imam jak osjecaj da je djevojcica, evo vidjecemo. Tu su razna prorocanstva nase Biksi i vas konzilijuma, a bogme i mene taj filing ne vara.lol!
Samo neka ne zdravo i s nacinom, sve ostalo je nebitno!
Volimo vas drugari, odosmo da se spremamo za doktora.
Bye, bye love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 21/5/2017, 09:28

Blanka ima pravo taj vas stari pedijatar.Zelim vam da Kasija sto pre ozdravi,do rodjendana je jos malo ostalo...Cekamo slicice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 21/5/2017, 10:28

E bem mu misa! Da sto pre ozdravite,javi sta kaze dr.
Jedva cekam da vidim dal je Biksi dobro izgatala,ako jeste onda je i kod mene devojcica :-)
Ljubim vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 21/5/2017, 11:58

Ma ozdraviće Kasija, to je mala Durmitorka Very Happy Ima još dosta do rođendana, čitavih nedjelju dana. I Katja je pobedila virus dosta brzo.
Svi smo nestrpljivi da čujemo da li je čudance dečak ili devojčica, da se pokaže da li je Biksino gatanje u usnu pouzdano Very Happy
Šaljem ljupce preko Jadrana mami Blanki i njenim pilićima♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/5/2017, 12:00

Palcice, Ivanice, TVita hvala vam
zagrljaj
Virusna upala grla, sve isto kao Katja. S tim sto je Kasija imala i proliv od jutros. Sad se borimo sa temperaturom skace na svakih 4-5 sati. Pijemo probiotik, antibiotike i davam joj na svoju ruku elktrolite zbog proliva. Nadam se da ce proci brzo.
Dusa mi moja spava, a dusa me tek boli kad vidim kako se oni muce makanje moje male. 100.puta mi padne na pamet da odem nedje na neku planinu s njima da nemamo kontakta ni sa kim, jer sve ove zgadije im se prenose. Svi ih nosaju, ljube, grle, ne mozes to zabraniti nikako naravno. Doktorica kaze da neko ko je nosilac virusa npr.neka odrasla osoba nema nikakve tegobe i ne zna da ga ima dodje poljubi bebu, cim ostvari kontakt gotovo je to je okidac da u 90% slucajeva beba dobije virus. Kao te njihove sluznice jos uvijek nedovoljno imune na spoljni svijet sve pokupe. Ma da popizdis.

Borimo se sta cemo, nije lako djecu podizati. Eto ja vas buduce mame pripremam da je sve to normalno da znate. Ih, sta nas sve ceka na putu roditeljstva i na putu njihovog odrastanja. Sve je to zivot! Ljubim vas.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 21/5/2017, 14:43

Joj Blanka, drzim fige da sto pre prodje. Ja isto ludim od tog ljubljenja. Svoju familiju sam izdresirala (oni i tako odavno misle da nisam normalna, pa mi je sa njima lakse) ali muzevljevoj ne mogu bas svima da kazem kad dodju u posetu da joj se toliko ne priblizavaju. Sto imas da pricas bebi na 1 cm od nosa? A "kao" nece da je ljube. Samo da je ispljuju malo. Ne mogu da shvatim toliki primitivizam, ali takav smo narod, dzabe se nervirati.
Ako imas gde da odes s njima bar neko vreme, idi. Ne znam da li mozes kod svekrve sama....pominjala si da je na Durmitoru?
Ljubi beke od nas, da i Kasiji brzo prodje!


Poslednji izmenio Mimi12 dana 21/5/2017, 22:32, izmenjeno ukupno 1 puta

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/5/2017, 21:59

Moja Mimi12 sve se slazem.sa tobom. Ja od toga ludim. Ista stvar i kod nas. Mi imamo bas puno drustva, ljudi koji rade na razna mjesta u dodiru su sa milion drugih ljudi.
Onda mala djeca i to sto kazes pricanje na 1 cm od nosa, ma uzas. Svekrva mi je na sjeveru CG nije na Durmitoru ali jeste blizu, tamo planiramo u junu. Ona mi je bas osjetljiva i najmanji virus je pokosi skroz. A ima osjetljivo grlo i odmah temperatura.
Samo da ozdravi sto prije dusa moja.
Dan je bio haotican, ne mogu ni da pricam tj pisem, bas mi odavno nije bilo teze jer nas je sastavio i stomacni virus, ma uzas. Drzite nam fige snago moja!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 21/5/2017, 22:28

Bicete vi sutra kao novi! To je stvarno dobro kod dece sto se oporave brzo i kao da nista nije bilo.
Verujem da ce tako biti kod vas vec ujutru. ljubav

P.S. Sad vidim da sam pisala u prethodnom komentaru za svoje dete u mnozini. Hahahah, uzivela se u tvoju pricu. Ispravila sam. lol!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 22/5/2017, 00:44

Pesnicimo, drzimo fige, sve sto treba!
Da osvanete kao novi!
Ajde, bre, dosta ste virusovali!

p.s. A ovi sto vole da ljube decu u ruku?
To mi je mrak!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 22/5/2017, 22:20

Dan uzasan, nadam se da ce noc biti bolja. Bas me strah za ovu moju skocicu da nije grlo zagnojilo. Jer ona bas ima osjetljivo grlo. Temperatura ne jenjava. Ona nasa dr sto radi privatno je tek sjutra popodne u gradu, a kod nase izabrane mi se ne ide. Boricu se nocas protiv temperature pa cu sjutra privatno.
Danas sam ocekivala i poziv iz laba za panorama test, ubjedjena da je danas utorak. Ali trt, sjutra je. I sjutra je praznik. Bas sam sada nestrpljiva i nadam se da je sve ok.
Čudance je ok, pritisak za veliko čudo ok a non stop sam pod stresom zbog Kasije.
Volim vas saborke moje! Pisem sjutra.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 22/5/2017, 22:24

Joj, drzite se, mora poceti da jednjava vise!
Ljubim vas!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 23/5/2017, 00:10

Joj, Kasija, nežna pahuljca ♡
Ljubim vas i molim se da što brže prođe ma šta da je.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 23/5/2017, 15:30

Kasja srce malo ozdravi nam čim prije srca
Jaooo Blankić kako si mi slatka osmeh srce ti skočice i čudence smajli angel
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 16 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu