KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 11/5/2017, 23:22

Blanki, nama je stalno  tako sa Arsom.  Nikad  ne  znam da li prvo  njega da oblacim ili sebe, uvek se oznojim, kako god da okrenem. Stvari uvek kao da se selimo, uvek skoro kasnimo,otkad njega imamo,posebno to kod lekara kad idemo.  No, ja sam zbog toga postala opustenija. Kontam da je kod svih tako. Hahahahahahha

Joj, sad procitah sta vas snadje, ajde bice ok! Nikako mirni... Oce te ledilo ludilo, vise vala smori sve to, umor posebno. No, verujem da ce do sutra sve biti ok. Moguce da je reakcija na vakcinu. Da nije tamo kakav virus pokupla dok ste cekali.? Uh, s amo nek je dobro.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 11/5/2017, 23:26

Ajoooj, sad procitah tvoj poslednji post! Meni to vise lici na neki virus nego vakcinu.... Mukica mala, danas bas nije bio njen dan. Em je primila vakcinu, em je spopalo to povracanje. Ajde nadamo se da je to sto je bilo sve i da ce se ujutru probuditi kao nova.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 12/5/2017, 08:24

Blanka kako ste danas?Nadam se da malena nije vise povracala.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 12/5/2017, 09:25

Blankic kako je danas ?Ima li povracanja?Ja neznam kakve su reakcije na vakcinu ali mi mirise da je ipak pokupila neki virus...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/5/2017, 11:15

Hvala zenice sto mislite na nas. zagrljaj
Jutros sam je vodila kod doktora. Nijesu bas sigurni da li je virus ili ne, od vakcine nije definitivno. Ona vise nije povracala, malo smo se namucili jer uvece pije mlekce a sada ne smije pa sam je zamajavala sa suvom kiflicom i cajem. Ona je vesela, dobro je. Doktorica misli da ce sve biti ok i da nije nista bilo strasno. Mozda joj je nesto iziritiralo stomak pa je jednostavno izbacila to. Par dana dijetalna ishrana. Ako bi se stanje pogorsalo da je dovedemo. Nalazi su joj odlicni a taj bazni status je morao biti visok u trenutku vadjenja krvi jer je na 5 min prije vadjenja povratila.
Uglavnom bice ona dobro, tj vec je ona dobro. Hvala vam puno na podrsci.

Danas je dan Sv.Vasilija Ostroskog. Tavita moja sugradjanka zna kako je danas nas grad lijep, divan. U 18h je svecana litija gradom jer je Sv. Vasilije zastitinik Niksica.
Ako sve bude ok sa Katjom a hoce, planiram da ih izvedem, oblacno jeste ali nikad na Sv.Vasilija dok je litija kisa nije padala. Ako je padala taj dan za vrijeme litije je prestala.

Neka vas sve cuva Sv. Vasilije, sve vas i vase najmilije. Do sledeceg javljanja ljubim srca

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 12/5/2017, 12:51

Blankice, dok sam čitala tvoj prethodni post, pomislila sam: "Daanas je Sveti Vasilije, Katji je sigurno već bolje." Neka Sveti čuva vašu divnu, veselu porodicu!
Da znaš, ovo je dan kad mi najviše nedostaje Nikšić. Kad vidim fotografije sa litije u kojoj učestvuje sav grad, budem tako ponosna što sam Nikšićanka. Jutros brojim da je ovo već četvrta godina kako nisam na ovaj dan tamo, prethodnih godina zbog posla, ove iz jednog mnogo uzvišenijeg razloga...
Pozdravljam tvoju odluku za prenatalni test, i slažem se s Biksi - mir nema cijenu.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 12/5/2017, 16:48

Neka ste vi samo bolje. Uzivajte danas napolju i u vasem Niksicu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 12/5/2017, 19:05

Super da je Katja danas dobro. Sa decom nikad ne znas, oni tako naglo i burno odreaguju na sve i svasta.
Uzivajte danas, ljubimo vas.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/5/2017, 22:45

Ljubav koja vjecno traje.
Srecna ti slava grade moj.
Litija, 12.maj, 2017.  Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Fb_img10

A ovo smo nas četvoro kod hrama  Sv. Vasilija Ostroskog

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 2017-011


Drage moje zenice, danas sam osjetila pokrete bebe u stomaku. Mislim da je bilo prvi put u toku litije, nisam bas najsigurnija, a veceras definitivno kad smo stigli kuci. Taj osjecaj mi je dobro poznat, treperenje u stomaku, blagi njezni dodiri. Sa skocicama je to bilo oko 18-19 nedelje a sa čudancem evo ranije, da zabiljezim 15+2. Citala sam da u drugoj trudnoci  pokreti bebe osjete ranije jer su misici i ligamenti vec elasticniji, i zaista je tako.

Sve uspavah, i muza i njih dvije, odoh i ja sada na spavanjac.

Ljubim vas i laku noc mile moje
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 13/5/2017, 00:03

Sve divne vesti!

Sjajno sto ste ozdravili, jos malo pa 100 %.

Divna litija kod vas, kako mnogo naroda! Predivno!

A pokreti bebe, vec! Jao, milina!
Sve u jednom danu!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 13/5/2017, 03:33

Kakav divan dan, Katja ozdravila, bebic se javio, veliki zbor za Sv. Vasilija, svaka cast Niksicani. Odoh i ja u krevet, neki me virus ubi, jedva drzim glavu.

Ljubim

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 13/5/2017, 07:04

Kakav divan dan za vama.Slicice su predivne,ti predivna.Osetila bebicu,joooj!
Ostajte mi zdravo,ljubim vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 13/5/2017, 08:44

Zene ljubav ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 13/5/2017, 08:54

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Divnoooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 13/5/2017, 11:15

srca srca srca srca srca srca srca srca

Divno Blanki! Prelepe slike!

Mnogo ste mi cakani vas cetvoro, i to sto se migolji unutra, kakav li ce to zvrk da bude!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 13/5/2017, 16:44

Pokreti bebe! Divnoooo! Kakav li je to tek zvrk ako se javio u 16.-oj nedelji?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 13/5/2017, 19:53

Blanka, baš lepo što si dnevnik obogatila i ovim slikama! Predivni ste mi, i Nikšić i vas četvoro u njemu.
A šta reći za taj divni treptaj iznutra, baš na dan Svetog Vasilija. Ma ne kažemo mi uzalud da je to jedno čudance srca
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 13/5/2017, 23:48

Tavita draga, takav je nas Nk. Vjerujem da ti mnogo nedostaje. Ima nas Niksic neki dobri duh, eto jos nam to nisu uzeli. Drago mi je da je grlic ok i da sada mozes da odmaras mirne glave. Ljubim vas ljubav

Mimi, bice to treci zvrk, najmladji a najveći zvrkonja. x
E pa drage moje ja nekad i ne znam sta da pisem ovdje o svojoj trudnoci. Ona je tako dosadna, bez ikakvih simptoma, samo raste stomak eto da me podsjeti da sam trudna. Svaki dan se zahvalim Bogu i Sv.Vasiliju na tome, samo neka ovako bude do kraja, dosadno, školski. Mada zna ovaj mamin zvrk u stomaku da je mamita umorna i da ima dosta obaveza oko sestrica pa me ne opterecuje, nije on dzabe čudance. srca
Danas skitale, kupile prve cipeline, prave, ipak smo velike jos malo godina dana malo li je? konfete
Danas u kafanu sa koleginicom i njenim.sinom podjemo kao na kafu , prije smo otislli nego dosli cini mi se. Kasija je bila toliko nemirna da sam je izvadila iz kolica a ona je uspjela da obali čašu sa stola, slomije je , i polije vodom sina koleginice od glave do pete. On jadnicak sjedi miran u kolicima ne zna sta bi. Kasija je za to vrijeme pobacala sve secere iz kesice, dok je Katja pricala sa momkom za susjednim stolom i sve nas iskulirala. Posto su bile 'dobre 'majka je morala da casti cipele. Ravno 100 eurica , a nosice ih 2-3.mjeseca. Bas je sve skupo, preskupo i bas nerealno a mijenjace ih tako cesto.
No samo nek su zdravo.

Odoh na spavanjac, ljubac srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 14/5/2017, 12:37

Pa, Blanka, nek ti je makar trudnoća dosadna, kad ti je ovako zabavno svakodnevica. Kasija je baš zvrk, oduvek sam volela takve devojčice koje odmah pokažu ko je glavni lol!
Za cipelice se potpuno slažem - nerealno su skupe i uopšte se ne iskoriste. Kupovala sam ih mojim bratanicama (tetka je uvek bila zadužena za cipelice i haljinice, pa i danas, kad idem da tražim prve stvarčice za mog bambija, oči mi lete na te inspirativnije "sektore") i bacala novac uludo. Nedavno mi je koleginica čiji je muž ortoped rekla da su ti umeci za prve korake čista glupost i bacanje novca i da treba decu pustiti da što više bosa hodaju.
osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 15/5/2017, 20:16

Jes vala sve preskupo za decu, a mi ne mozemo da odolimo! Very Happy

Ljubac, i samo nek je dosadno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 15/5/2017, 22:09

Ne razumem te price - malo se koriste. Mi smo poceli da stojimo sa 9 meseci, a napolju i zahladnelo, tako da smo morali neke toplije cipelice... bilo koje. Sad vec imamo i cipele i sandale kozne, i sandale za plazu... po kuci naravnom, uglavnom bosi. Ali sad je lepo vreme, ko jos sedi u kuci... tako da. Koristimo sve, izgrebane su nam neke od puzanja napolju... i tako :)
Sto se tice umetaka, kod nas je tesko naci cipelice koje nemaju to, a cene mu dodju na isto.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/5/2017, 07:58

Dobro jutro drage moje. Kod nas je svanuo prelijep, suncan dan. Ove moje šmizle budne odavno, raspričale se njih dvije od rane zore. Naravno svaka druga riječ tata, tata, tata. Majku ponekad pomenu eto čisto da mi ne bude krivo. lol!

Juce sam radila Panorama test. Rezultati za nedelju dana. Mozda sam i pukla euriće ali sad sam mirna. Stomak je porastao baš, vec moram šire majice nositi. Sve me dolje steže, smeta mi. Grudi su mi baš otežale, sa skočicama to nije bio slučaj, a sad su baš onako teške i vise lol! Jedino sto mrzim ljeti je sto moram nositi brus, zimi ga bas rijetko nosim, a sada tek kad su ovako teske moraju se poduprijeti da ne bi dosle do pupka lol! Ja vječiti protivnik bruseva, uzas!!!
Juce trazih neke stvarcice po Podgorici za rodjendan i nista nisam nasla sto sam trazila. Zao mi sto nece biti bas tako kao sto sam zamislila jer ko ce mene ispratiti, ali bice bar slicno.

Eto, ostalo sve po starom, za par sati idemo u skitnju. Ljubim vas srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 16/5/2017, 09:03

O brbljivice male,mogu misliti kako je to divna muzika za usi.
Drzimo fige za dobar rezultat,mada ja ne sumnjam nimalo.
Sto se grudi tice i meni su porasle,svi brusevi mi mali,kupila nov veci,stavila ga na 60 stepeni i on se smanjio,haha.A nisam ga bas jeftino platila.
Farmerice ne mogu da zakopcam vec 2 nedelje,nemam sta da nosim,tesko meni :-)
Uzivajte u setnji,ljubac ogroman za vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 16/5/2017, 14:09

Naravno da dozivaju tatu, jer ga manje vidjaju. Kod nas isti slucaj.

Cekamo dobre rezultate testa.

Vi ste bas porasle, ja i dalje nosim neke moje standardne stvari,
malo vece farmerke, mogu da zakopcam jos uvek :)

Ljubac :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 16/5/2017, 14:24

Blanka bas lepo sto ste vredni tako rano.
Ja za sada nemam te probleme sa garderobom i brusevima lol! E sad grudi mi jesu malo vece ali nije strasno.
Palcice kupi one letnje pantalone,ili pocni sa haljinicama...Valjda ce vreme da se stabilizuje pa da bude normalno leto
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu