KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/4/2017, 20:29

Bobac ::Draga Blanka, srecan vam Uskrs!

Takodje Bobice, svako dobro tebi i tvojima osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 16/4/2017, 21:55

Srecan praznik! Dobro je da su ti refleksi dobri, uh!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 16/4/2017, 23:22

Blankic srecan vam praznik...ljubi te lepotice, a poseban poljubac za tvoje cedo u stomaku osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od aurora 17/4/2017, 08:21

Blankić , samo da ljubnem 😙😙
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 17/4/2017, 09:10

Hvala snago moja, i vama takodje svako dobro zelim.
Ljubim vas sve do jedne srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 17/4/2017, 11:41

Srecan Uskrs porodici zvrkova iz Niksica, sto malih sto velikih ljubav .
Cuvaj se Blanka, to gubljenje ravnoteze u trudnoci je opasno. Ja sam ozbiljno pala u 7.om mesecu trudnoce niz stepenice. Meni i danas fali 1mm kad nesto spustim, pomerim, sve mi ispada jos uvek iz ruku.....nadam se da ce jednom proci faza "slona u staklarskoj radnji". A ti pretpostavljam da si i zbog K&K u petoj brzini tokom dana. Uspori malo. Moras.... Pretpostavljam da je tesko i da nemas jos osecaj da si trudna jer nema stomaka, ali nadam se da kad pocne da se okrece to malo cudo, da ce te redovno podsecati na sebe. Do tad smo mi tu da nadziremo situaciju doktor .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 17/4/2017, 14:01

Mimi12, sve si u pravu. Isto bih savjetovala nekog drugog ali sebe ne umijem. Iskreno, ne idem ja do nekih krajnjih granica kad ne mogu nesto ne mogu, neka čeka, i ručak, i prasina, i igracke po podu, i lom u kuhinji. Nekad nisam mogla da vidim prasinu na komodi, koliko god bila bolesna cistila sam, a sada imamo druge prioritete, sve to moze da ceka. Trapava sam bila i sa skocicama, valjda to ide u trudnoci, ali sredicu se ja.
Danas me glava boli, mene bas rijetko kad glava boli ali danas me unisti. Ostalo je ok. Opustila sam se malo za Vaskrs sa hranom i kolacima, al nek ide zivot.
Ljubim vas odoh malo da dremnem. love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/4/2017, 17:04

Kakav dan, snjezan dan, dodje zima u aprilu a mi ni drva a krompir proklijao lol! lol! dobro, Seve ga je vidjela i u maju, pa nista strasno.
lol!
Danasnji dan stvoren za leskarenje i spavanje, skocice se isto uspavale a i ova mama trudnaja.
Nista za zabiljezit sem da me ponekad fisne dolje sa lijeve strane pa nekad sa desne, a rez od carskog me nevidjeno svrbi. Znam da je sve to normalno pa se ne opterecujem. Sve smo to skoro prosli jel te?
Sjutra vadim hormone stitne, a sledece nedelje mi je kontrola. Pritisak je ok, 2 puta je bio u ovih par dana oko 140 gornji ali se ne opterecujem jer je posle dva sata bio 120. Cim se ne pazim on djipi. Ali dadoh sebi malo oduska za Vaskrs. Donji je i dalje ok, od 70 do 80. Jos razmisljam sta da radim za prenatalni test, moram odluciti do kraja sledece nedelje.
Inace dobro smo zdravo smo sto i vama zelimo. osmeh srce

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 19/4/2017, 17:19

Jao da znas da si u pravu,dan ko stvoren za spavanje nema sta.E neznam kako je kod vas ,ali kod nas je hladnooo brrrr...
Ljubim i skocice i tebe i tu malu skocicu u stomaku i pazi se molim te ipak si trudna sada.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 19/4/2017, 19:31

Samo da zagrlim i poželim što više ovkvih dosadnih dana lol! To samo znači da je sve u redu. Da tako ostane do kraja ljubav
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 19/4/2017, 21:36

Hehehe, čitam sad Blanka tvoj post, a da znaš da mm i ja danas išli do Novog Sada preko Fruške Gore naravno, kad tamo sneg i to onako baš fino bogami prekrio drveće i travu, temperatura 2 stepena, a mm kao i ti kaže, pa dobro, Seve ga je videla i u maju, pa što ne bismo mi u aprilu lol! lol! lol!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/4/2017, 22:46

Tavita, i ja isto kazem i pomislim,samo nek je dosadno.

Jerapetra vidis, muz slusa Seve a i gleda boga mi,cim je to zapamtio. Jes dobra riba ali joj je mladjani Kojic promosaj do bola.
Citala sam na trudnickim izvjestaj, super ti je sve, proci ce i ta boljka nakon porodjaja.

Ljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 19/4/2017, 23:31

lol!  lol! Blanka, šta da ti kažem, kao iz topa je izrecitovao stihove lol! Nego, da vidiš, posle se fabula  nastavlja u znaku Seve - sedimo u čekaonici u Feroni i ja uzmem da listam neku Gloriju da prekratim vreme, kad ono Seve na naslovnoj i udarna vest - njena trudnoća, ali kao još se nagađa, nije ni potvrdila, ni demantovala, bla-bla-truć. I dok sam se ja zamlaćivala sa tim tračevima, dve žene su javile telefonom da su im bete pozitivne, čujem ja lepo kako sestra razgovara sa njima i o čemu se radi, i u sebi mislim: f g g
Laku noć, ljubac osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 20/4/2017, 04:25

Blanka i Jerapetra, citam vase postove i razmisljam ko je Seve i sta to znaci da je videla sneg u maju lol! h
Boze mili, a uskoro se valja vratiti na posao i ukljuciti mozak ceo dan, kako li ce tek to izgledati. affraid

Da se pridruzim Taviti i da pozelim jos puno dosadnih dana u trudnoci.
ljubav

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 20/4/2017, 08:56

Jerapetra bas me nasmija slatko. Seve je zvek!!!
A jos mi draze sto prste te pozitivne bete svuda oko nas,jeees!!! igra

Bobac legenda si. osmeh srce Samo mi reci sta radis u 4.25h ujutro pa pises na kutku?.lol! Ili nisi dobro namjestila sat u podesavanjima ili bas ne mozes da spavas?
Zene moje odoh da vadim tsh, i ostale parametre.
Kao zombi sam jutros, glava me bas boli. Idem da popijem magnezijum odmah.
Ljubim vas ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 20/4/2017, 09:01

Haha, Bobac, i moj mozak je u istom stanju. Ne znam sto se sa njim desilo u trudnoci, ali se nije oporavio. Ja sam zaista nesposobna za posao. Treba invalidsku penziju da mi odmah daju!
Blanka, bojim se da ti kazem nesto za test, preodgovorno je....Ali ja sam prilicno razocarana tim testovima, o tome sam vec ranije pisala. Pritom je ovo prirodna trudnoca, kod ICSI postoji povecana verovatnoca da se osteti plod, toga ovde nema...
Ja ga sigurno ne bih radila da se vratim sad na pocetak. A ti se konsultuj jos sa nekim doktorom.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 20/4/2017, 09:24

Dođoh da vidim šta radi Blanka i skočice, i skočko sunny sunny sunny sunny Samo guraj! igracice igracice igracice igracice igracice
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 20/4/2017, 09:44

Blankic da budu dobri rezultati danas.
Kako te i ne bi bolela glava,gle koje promene vremena.Ja sam sva suntava kad je ovako oblacno i kisovito.
I ja se slazem sa Mimi sto se tih skupih testova tice,nigde nemas garancije 100 posto.Opusti se,uradi dabl cisto da budes mirnija i uzivaj u tom daru od Boga.
Ljubim veselu druzinu
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 20/4/2017, 19:53

Hvala , hvala zeMske osmeh srce
Samo da utefterim da su nalazi stitne i antitjela odlicni.
Ljubaaaac ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 20/4/2017, 23:10

Bravo macko!Pu pu pu, usrale vas koke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sofija Veks 20/4/2017, 23:39

Bravo Blanka!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/4/2017, 12:04

ljubav ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 22/4/2017, 15:42

Zene moje drage nije me bilo neko vreme, ali mislila sam na vas!
Blankic draga, u dahu sam procitala tvoj dnevnik, kakve divne novosti, cestitam draga, divno, divno, da sve bude skolski i bez brigee!!!!!
Fotkice su divne, veliki ljubac za tebe, skocice i bebicu!!!! osmeh srce osmeh srce radost radost

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 23/4/2017, 03:25

Bravo Blanka, savrseno.
Uzivaj!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 23/4/2017, 08:41

Vanjuska draga pa gdje si ti? Kako je bebica Katarina? Kako prolaze dani sa bebom mamita? Bas mi je drago sto si se javila. Ljubi Katarinu srca srca

Bobac srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu