KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 29/3/2017, 16:20

Spomenu MalaSaJuga sekret iz nosa. Mi se vec drugu noc mucimo sa zapusenim nosom, ali samo nocu, preko dana sve ok. Mislite li da to moze da bude od zuba, dva donja izbijaju.

Blanka, osim okruglog stomacica i smrkljanja imas li jos koji simptom. Kao ovo dvoje je malo :)

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 29/3/2017, 22:10

Bobac, moze od zuba, a moze i od isusenog vazduha tu gde spavate!

Blankic, ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 29/3/2017, 23:43

E kako se iznervirah majku mu. Otkucah post na dugacko i na siroko i klinac sve na kraju izbrisah greskom, tj izadjoh skroz iz kutka i ne osta traga od jednog jedinog slova. c
Mala s juga ista stvar kod nas, grcici pa zubici, pa onda prehlade u krug, cijelu zimu, a i na najmanju temperaturu ospe dobijam.
Bobac moze sve kao sto Biksi rece. Moze cak i proliv.

Elem, ja ne skidam masku vec drugi dan, da mojim ljubavicama ne predje. Ma ne da sam prehladjena nego sam nagrdjena. Inace, nikad nijesam prehladila ko sav svijet malo kasljucanja, vodice na nos, pa se to pregura laganini na nogama, mene ne, mene svaka prehlada unisti, ja kijam, kasljem, slinim,oci mi suze, oteknem sva, obali me toliko da ne mogu nidje mrdnut iz kreveta, ali jos sam na nogama jos se nedam ja. Da situacija bude gora Kasija sinoc imala temperaturu, pa sam vilenila citavu noc, ona ima bas te skokove u temperaturama pa joj moram stalno mjeriti, danas nista, danas nema, nadam se da ce noc biti mirna, ali je opet moram provjeravati.

Veceras, prvi put sam imala prohtjeve sto se tice jela ,npr sa skocicama mi se to nikad nije desilo, i zamislite sta mi se jelo : viršle lol! lol! lol!  E čuš virsle, pa potpuno sam luda. I pojedoh ja virsle sa takvom slascu da vam to opisati ne mogu.

Pritisak odlican - nema problema, simptoma nikakvih bas -nema problema, hrana i dalje nesoljenja - nema problema, muz slusa - nema problema, skocice dobre tu i tamo Laughing  - nema problema, samo nek ovako potraje, hvala ti Boze dragi!
Ps. Kako se zove on mast koja je bezbjedna u trudnoci za mazanje stomaka sav je otisao u klinac od modrica i kvrzica?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 30/3/2017, 14:48

Hahaha e nasmeja me s ovim virslama Very Happy ja se inace trudim da se hranim zdravo, a u trudnoci mi se taaaako jeo junk food, virsle koje nisam jela 15 godina, pomfrit i to ne sam nego sa majonezom koji ne jedem vec sigurno vise od 10 godina. I kecap mi se stalno jeo. Sedela sam i jela kuvane mlade krompirice s maslinovim uljem i paradajz salatu i kukala eee da mi je pomfrit i kecap Very Happy i na kraju nisam pojela ni virslu ni majonez, pomfrit jesam mozda dva puta. Kakva disciplina, ne mogu da verujem kakva sam bila!

Bobac, kad si se ti porodila? :)
Nama zveckaju zubi vec mesecima kad dr pipne, ali ne izlaze i mislim da nece jos. Malo se plasim sta ce biti kad joj izrastu, i ovako bezuba zna da me ugrize Very Happy
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobaue 30/3/2017, 18:25

Blanka nisam baš sigurna jer nisam u još u priči trudnoće:D ali čini mi se kada sam čitala ranije postove , bar nešto tako mi ostalo u glavi da su devojke pominjale Lioton za mazanje modrica.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 30/3/2017, 23:18

Hvala Bobaue. Idem 4.og na pregled pa cu pitati dr. Ona mi je govorila ranije za margarin i pomogao mi je ali sada ne. Stomak mi je sav od kvrzica i modrica.
Lijo, e jeste junk food ako ih idje ima al jbg-a zelja bila jaka. Mislim da sam u prosloj trudnoci ugnajvila i Boga i ljude sa svojom ishranom i striktinm rezimom u fullu samo zdravo, samo svjeze, bez secera i slatkisa, brasna, tijesta. I sada je tako mislim jede se zdravo bas, ali proigram ja bogme i nesto slatko.
Zene moje drage predrage. Malo sam bolja, valjda me prolazi ova zgadija od prehlade. Sa maskom vec 3. dan. Samo da K&K ne predje. Inace nista vazno za pribiljezit samo neka ovako bude do kraja. Kod nas nestasice uteogestana, a mislim da su i u Srbiji, to je stvarno katastrofa. Mada iskreno ne znam ni zasto mi ga je sad prepisala. Pitacu je sledece nedelje do kad misli da ga ja koristim.
Odoh da sredjujem haos po kuci pa na spavanje. Ljubimo vas srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od marina_82 31/3/2017, 03:06

Blankic jako me je obradovala tvoja trudnoca likeit  Uzivam u tvom dnevniku i uglavnom uspem sve da propratim. Zelim ti da sve protekne najbolje moguce ljubav ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 31/3/2017, 07:46

Blanka za kvrzice i cvorove meni profesorka Kopitovic rekla da mazem Hepathrombin 50000 krem.Pozdrav
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 31/3/2017, 10:08

Blanka, ne brini za prehladu. Takvu istu sam imala nekoliko dana posle porodjaja, pa nisam prenela bebi iako sam dojila. To je cist pad imunitete. Ali kad udaris sada "restart" sistema, ima da poletis. Laughing
Meni je u bolnici sestra rekla da drzim malo vlaznu maramicu (s alkoholom) na mesto uboda. Ne pomaze za stare podlive, ali mi se cinilo da se novi nisu pravili tad. Mada ja jos uvek imam uspomene na fraxi po nogama. Kakvi su to podlivi bili na kraju.....Ali sve u rok sluzbe, sto bi rekli. Nadam se da ce za koju godinu otkriti da su heparinske injekcije nepotrebne u vecini slucajeva zbog kojih ih mi primamo. Tako je sa svim bilo.
Bobaue, ne znam kad si se ti porodila, ali mi smo pre nekoliko dana napunili 4m i delimo vase muke vezane za zubice. Prehlada je tu vec neko vreme. Ni ja nisam sigurna da li je to od zuba pa se sliva u grlo ili se stvarno prehladila. Ja joj svakodnevno cistim nos aspiratorom, iako mi je doktorka rekla da ne preterujem. Ali kako da je ostavim kad vidim da joj nos nije cist? I onda pocinje da dise na usta, sto mislim da je sto puta veca steta.

Blanka, pijes kafu?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 31/3/2017, 11:59

Blanka, redovno te pratim, uveseljava me tvoja duhovitost i optimizam, a bogami i mameće priče su i te kako korisne, pogotovu meni koja sam sa skoro 40 u tom pogledu tabula rasa : D A kvržice i modrice su ti od fraksiparina? Ja sam u vezi s mazanjem hepatrombina dobijala savete od: "Ne, nikako" (ginekolog) do "Može slobodno" (hematolog). Ovog puta imam poneku modricu na rukama (tu se bockam još od trećeg meseca), ali je fora u tome da se sadržaj ubrizga što sporije. Nadam se da ti prehlada polako jenjava.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 31/3/2017, 15:55

Sto ja volim da citam postove nase Blanke, bas imas lep smisao za humor. Iz svake situacije, kad bi covek seo i plakao, ti nekako nadjes nesto smesno.

Smejem se i citam sta su Blanka i Lija pisale pre nekoliko dana za hranu. Ja sam kao i vi, ceo zivot se prilicno zdravo hranila, bar pokusavala. U trudnoci poludela - i meni se jeo majonez, i to ne da ga stavim malo na sendvic, ne, ja sam htela da uzmem celu bocu i direkt je iscedim u usta. O slatkisima da i ne pricam, secam se da su mi se jele gumene bombone, koje sam poslednji put jela kad mi je bilo 12 godina.
Kad sam radila glukoz test u 28 nedelji, popila sam onu glukozu i jos prokomentarisala sestri kako i nije to tako slatko, kao sta se zene toliko zale. Mozete zamisliti kako me sazaljivo pogledala.
U glavi sam pravila spisak cega cu da se najedem kad se porodim. Zato sam se nakon trudnoce ugojila 5kg, a u trudnoci ukupno 9kg. Masala!

Mimi i Lija su me pitale kada sam se porodila... u avgustu. Ja sam nesto u mojoj glavi mislila da smo Mimi ja i ti blize. Muka ziva sa zubima, tek sada nicu, a zapusen nos je izgleda samo propratni efekat, nemam pojma.
Isla bih kod doktora da znam da tamo nece pokupiti nesto jos gore, ne znam ni sama...

Blanka, sto se tice kvrzica, stvarno nemam nikakav savet.
Da li je prehlada prosla?

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 31/3/2017, 16:26

Onda su nase bebe tu negde, i ja sam se porodila krajem avgusta. E a kako znate da nicu zubi bebi? Blanka izvini sto ti sad okupiramo dnevnik, ali ovo mi je skroz misterija, svi pricaju o zubicima, moja mrva nema ni jedan ali evo recimo nocas nismo spavali, pa je danas bio u parku smak sveta od nervoze, mozda je muce zubici, stvarno ne znam...
Vidim ja svi istu pricu pricaju, posle porodjaja se jede samo tako! Ja isto, jedino sto se nekim cudom ne gojim. Isto sam za posle porodjaja imala spisak sa zeljama i prohtevima - dimljeni losos i rovito jaje (ono sto nisam smela u trudnoci pa sam se uzelela). Malo sutra sam to pojela posle carskog reza, jela sam supu i kuvano meso i krompir.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/3/2017, 23:31

Marince hvala, ljubi Stefana puno od nas ljubav

Mimice moja , ja kad ubodem iglom osjecam da je tvrdo bas i da boli, vjerujem da je to zbog devetomjesecnog bockanja sa skocicama, a i izbusen je on jadnicak zbog vantjelesnih dobro. Ma proci ce. Uzecu tu neki mast i mazacu, hvala vam. Ljubi princezicu ljubav

Tavita moja ragazza italiana come state? usne
Hvala ti sto te uveseljavam, takva sam ja po celom telu sto bi rekli lol!  Inace, godine nisu bitne ma ni za sta na ovom svijetu, bitno je kako se covjek osjeca. A ti ces u 40 im biti najbolja mamita na svijetu  srca  srca

Bobac hvala ti. Drago mi je sto je tako sto i ti volis da citas moje postove. usne  Ti se zdebljala 5 kg a ja 10 kg posle porodjaja. I to za dva tri mjeseca samo. Ma to je bilo hranjenje u hodu, samo stavljam u usta sta mi prvo naleti pod ruku. A od slatkog i tijesta sam se unistila prosto.

Lijo pisi sta hoces i pitaj sta hoces. osmeh srce
A sad sto se tice zapusenog nosa hoce od zubica, hoce i slinci, kijanje ma svi simptomi kao kod prehlade. Nosic stalno mora da se aspirira, jako je opasno ako se ne ciste slinci onda kod malih beba mogu da podju na uho ili jos gore na pluca i onda haos. Ja vec par mjeseci noska prikljucim na usisivac i taj ko je izmislio tu spravu treba mu dati Nobelovu nagradu. Nasa doktorica kaze cist nosic pola zdravlja i jeste tako.

E sad sto tice mene i ovog cudanceta u stomaku sve je dobro i dosadno kako treba da bude. Po malo me bole prepone, drugo nista. I opet sam u onoj fazi da me svi nerviraju ali sta cu. Prehlada jenjava hvala Bogu. Ovih dana se moj muz i ja zezamo dje cemo se svi potrpati u stanu kad se čudance rodi. Mali stan ali srce nam veliko. Razmisljamo i o nekom stambenom prosirenju ali za sad samo mastamo. Imamo kredita kao i svi , dizali za vto, kredit za stan koji smo kupili prije 4 godine, i tako samo rate i rate, zaratili smo na sve strane. lol!   Ma koga briga samo da se zdravo. Nek se djeca radjaju ziva i zdrava a sve ostalo ce se srediti.
Laka vam noc i slatke snove zelimo  srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sofija Veks 1/4/2017, 00:14

Blankic, sada videh tvoj dnevnik, jedva cekamo pojacanje, sa ushicenjem od sada pratim tvoj dnevnik!

srca srca srca srca srca srca srca srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 1/4/2017, 10:26

Ja samo da proverim dal je sve kako treba i da vas ljubnem.
Nemam snage ni za sta,divim ti se.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 1/4/2017, 18:51

Blanka, regina king
Za tebe i tvoj srećom ispunjen mali dvoraac osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 1/4/2017, 23:18

Sofija, Palcice, Tavita grlim vas ovako virtuelno. zagrljaj

Palcice draga, vjerujem ti, ali brzo ce to proci. Kad udjes u drugi trimestar to je onda kazu zlatno doba trudnoce, tada ces biti ko sivi soko sto bi mi crnogorci rekli. osmeh srce
Drage moje dame, danas dan prosao u skitanjac i u klopanje, samo klopanje. Bas sam danas svasta nesto fino ruckila, i bas mi prija. ( ja sam inace velika izjelica, da ne kazem guzica, bas volim da jedem, i nidje se ja ne stidim lol! ) Uvijek se sjetim mog starijeg brata kad dodje sa neke svadbe ili slicno,kaze moram da jedem . Aoook, pa ja bih ga ubila tada.
Kao sto rekoh skitanjac citav dan. Dosla kuma pa sa skocicama u ajku. Ponijela im da rucke a mi krkali u restoran. Kupila im ona neke balone, a vjetar duvao. Kasija njen drzi cvrsto ma ne mrda balon, Katja spavala a ja ga zakacila za kolica. Oduva ga vjetar, kuma i ja trcale po parku da ga uhvatimo, a dje da mi se probudi da nema balon i ona pa haos bi nastao. Kuma zavika ne trci jesi luda, ja rekoh sto,sto si trudna jebote hahahaha. Ja skroz zaboravila ljudi moji. I onda je nemajka nagazila na balon i on je pukao lol! Morali smo da se vratimo da kupimo drugi. Katja se probudila imala je i ona balon, i svi srecni i veseli. ff ff
Eto, tako ipdu moji trudnicki dani, boze koliko je ova trudnoca opustenija, za 1000 stepeni sve drugacije.
Samo nrka potraje to stalno pricam.
Ljubim vas, slatki snovi zeMske osmeh srce
NEtrudnjacama zelim da prionu na posao, jer kao sto vidite nikad se ne zna , zato vođenje ljubavi


Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 1/4/2017, 23:35

I sta kazes, trudna si? Hahaha! Dobro da je bila kuma tu da te podseti😁.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 2/4/2017, 08:11

Joj Blanka ti si pis zivi.Hahaha
Neka si ti nama tako opustena i nesvesna do kraja,dosta si se opterecivala raznoraznim stvarima.To su valjda prednosti prirodne trudnoce.
Ljubim puno skocice i njihovu TRUDNU mamu :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 2/4/2017, 19:15

Blanka kako ti mene razveseliš uvek,pozitiva to cenim,i samo da znaš rado svraćam na lepe strane
uživajte drugari mali,majišni i veliki love love love srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 2/4/2017, 23:07

Mimi, Palcice, Sanjice ljubav

Nista znacajno, i zanimljivo za pribiljeziti. Sve sto sam danas planirala nista nisam uspjela da zavrsim.Dan je bio predivan pa se skitalo.
Sto bi rekao veliki , jedini i neprevazidjeni Mika Antic - Divno je nemati plan. igra
Bas tako drage moje, divno je nemati plan.
Laka vam noć srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 3/4/2017, 16:16

Kod vas uvek zabavno! Ljubim vas, jeste najlepše kad je neplanski!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/4/2017, 20:44

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Image-12

Zdravo tete od mene, malog čudanceta u stomaku moje mame. Ja sam veliki skoro 10 nedelja, skacem, igram se u stomaku i najavljujem ludu zurku kad se rodim.

Hello zene, bili smo danas na pregledu. Sve je ok, onako kako i treba da bude. U naredne tri nedjelje moram da povadim nalaze stitne, uradim briseve, i odradim torch ( ali ne sve) samo jedan parametar da ponovim, kaze nema potrebe jer mi je torch bio ok sa skocicama. Razgovarali smo o prena testu, predlozila je da ga uradim, najvjerovatnije hocu jer amnio necu raditi. Rekla je do 12 nedelje da pijem utrice posle ne.
Eto, to je to, sve ok i dosadno kako i treba da bude, samo neka bude do kraja osmeh srce
Ljubimo vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/4/2017, 21:10

Sada vidim brosuru koju mi je dala, u pitanju je Panorama natera prenatal screen, ovo nije Prena test koji sam radila vec neka druga vrsta. Da li imate iskustva? Mada koliko vidjeh na netu sve isto kao i ostali prenatalni testovi s tim sto je ovaj malcice jeftiniji od Prene. I ovaj se salje u USA.
BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 20170410
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 4/4/2017, 21:31

Kako lepa beba! Pu pu pu! Vec 10 nedelja? Pa da, prirodna trudnoca realno traje manje mesec dana. Kad ides na vto, ukljucen si (zbog terapije) od poslednje menstruacije, kad bebe nije ni bilo.
Ja torch nisam radila, samo toksoplazmu.
A za prenatalni test nemam sto da ti kazem, njih sad mnogo ima i svu su isti...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 5 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu