KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 9/12/2016, 14:17

Meni kod zatvora pomaze 5 suvih sljiva ujutro i uvece eto.i jogurt sa korfleksom ili ovsenim pahuljicama!!! Joj zene moje nama bi bilo najbolje da se smestimo u neki udoban stan i da nam neko kuva i da nam ovo prodje u smehu i uzjamnoj podrsci
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/12/2016, 16:22

Tiramisu sve ce biti ok. Izgurala si skoro do kraja samog, samo lagano. Ne znam u kom si gradu ali sigurno imate bolje uslove za bebe nego mi u CG za svaki slucaj ako bude trebao inkubator i sl. Srecno!.

PS. Ni ja nisam uzivala u trudnoci ali zato sada uzivamo i vi cete osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 9/12/2016, 19:50

Drage moje, jel moze neko da mi kaze koliko traju mucnine? Svaki dan ih imam, i cini mi se da su sve jace!

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 9/12/2016, 20:01

O, Kolibri, dobro došla u treći mesec Very Happy Istu muku mučimo, ja se eto nadam da će proći kad uđemo u četvrti mesec, kao Kornjči i Bobici. Ako mi se još jednom ponovi jučerašnji dan, kupiću antimetil tablete, pročitala sam ovde na forumu da se mogu koristiti i u trudnoći. Tebi je verovatno sve još jače, ipak si mama trojki sunny sunny sunny
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 11/12/2016, 10:46

Hvala Tavita. Izdrzacemo mi sve ovo. A onda cemo Boze zdravlja da uzivamo u trudnoci.

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 12/12/2016, 18:48

Oooo trudnice pa gde ste vi? Kako ste? Nesto ste utihnule?
Nama se vratile mucnine i povracanje tako da opet sve isto iz pocetka,kao luda sam.
Kontrola u ponedeljak i jedva cekam.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 12/12/2016, 21:08

Devojke radila sam dabl, vidim da rezultati nisu idealni ali ne znam ni koliko su zabrinjavajući? U ponedeljak idem kod dr pa do tad znaci vas savet
Ovako:
Free beta hCg 114 ili Mom 2,29
PAPP-A 1229 ili Mom 0,7
NT 1,5 ili Mom 1,2
Rizik za daunov sindrom 1 :903

Vidim da mi je free bhcg povišen, koliko citam treba biti sto blize 1,kao preko 1,8 je rizik, ali koliko je ovo lose?
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 12/12/2016, 22:11

Zakazan nam je carski za 26.decembar  osmeh srce Ako se bebac ne odluci da krene pre.
Uh jos ne verujem da je moj i da ce uskoro da stigne. Dok ga ne donesem kuci necu verovati...
Proletelo vreme, a mislila sam da nikad nece....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 12/12/2016, 22:25

Tebi ::Zakazan nam je carski za 26.decembar  osmeh srce Ako se bebac ne odluci da krene pre.
Uh jos ne verujem da je moj i da ce uskoro da stigne. Dok ga ne donesem kuci necu verovati...
Proletelo vreme, a mislila sam da nikad nece....
Bravo Tebi radost radost radost
Sad ce to jos malo.. Kako vidim oni tebi zakazali carski bas u terminu? Obicno zakazu neki dan ranije.. Da bebac ne pozuri roda
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/12/2016, 22:26

Tebi ::Zakazan nam je carski za 26.decembar  osmeh srce Ako se bebac ne odluci da krene pre.
Uh jos ne verujem da je moj i da ce uskoro da stigne. Dok ga ne donesem kuci necu verovati...
Proletelo vreme, a mislila sam da nikad nece....

Jao Tebi imaces najljepsi novogodisnji poklon osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 12/12/2016, 23:11

Tebi, srecno! Ja sam na taj dan pre godinu dana saznala da sam trudna  srce  Neces verovati ni kad ga doneses kuci, ja i dalje gledam moju bebu i placem, ne mogu da verujem da je moja i da je niko nece uzeti. Otkud ce te pustiti do punih 40 nedelja? Uglavnom zakazuju za 39 punih, mada kad sam se ja poradjala bila je i devojka kojoj se beba nije okrenula i zakazili su joj za 40+2.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 12/12/2016, 23:14

branka86 ::Devojke radila sam dabl, vidim da rezultati nisu idealni ali ne znam ni koliko su zabrinjavajući? U ponedeljak idem kod dr pa do tad znaci vas savet
Ovako:
Free beta hCg 114 ili Mom 2,29
PAPP-A 1229 ili Mom 0,7
NT 1,5 ili Mom 1,2
Rizik za daunov sindrom 1 :903

Vidim da mi je free bhcg povišen, koliko citam treba biti sto blize 1,kao preko 1,8 je rizik, ali koliko je ovo lose?

Devojke ima li bilo ko da prokomentarise moj dabl test?! h
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 12/12/2016, 23:33

Neeee, nece me pustiti do punih 40 nedelja. Nego mi je muz pravio tiker i promasio za celu nedelju  lol! Ne umem da sama promenim, a on vise nije zainteresovan da mi pomogne.. Zakazali su ga na 38+6...
Moj pokloncic, najlepsi na svetu sada vec ima 3 kg  osmeh srce
Inace pre 6 godina sam sa sadasnjim muzem bas 26.12.krenula za Prag da uzivamo i prevrnuli se kolima. Tako da mi 26.12. slavimo i kao nas drugi rodjus  Very Happy


Poslednji izmenio Tebi dana 12/12/2016, 23:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 12/12/2016, 23:35

Branka ja se ne razumem u dabl test, radila sam ga, prof.Novakov rekla da je sve ok, nisam ga ni pogledala ni dan danas.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/12/2016, 23:39

Branka ja se ne razumijem u dabl test. Nisam ga radila. Javice se sigurno neka od djevojaka.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 12/12/2016, 23:44

Hvala devojke, nadam se da ce se neko javiti.. 😕
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 13/12/2016, 00:13

Branka, ni ja se ne razumem, samo znam da je dobro kad je NT (nuhalna translucenca) mala kao kod tebe. Meni je bila 1,4mm, a ostali hormoni su kod mene bili kontra od tvojih (free hcg niži, a papp povišen) pa me je dr uputio kod genetičarke koja me je dalje uputila na AC iako je rizik za down bio mali, razlog je bila vto, a i ja sam htela da uradim AC i tek posle toga sam se opustila i počela da uživam u trudnoći. Mojoj drugarici rizik za down bio je 1:20 i sve je na kraju bilo ok. Nemoj se nervirati, samo misli pozitivno.
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 13/12/2016, 00:17

Ženske, ja sad nešto gledam nalaze i nema mi krvne grupe nigde među papirima affraid poludeću Mad
Ako budem morala ponovo da radim koliko se uopšte čeka rezultat, zaboravila sam... konkretno u zavodu u NS?
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 13/12/2016, 00:19

I samo još da poželim sreću našoj Tiramisu koja ide sutra u bolnicu  osmeh srce
Tebi, srećno i tebi osmeh srce
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 13/12/2016, 09:50

Hvala Vanilla na odgovoru.. Znam da ce biti sve ok ali eto.. Ne mozes da se ne brines.. Sad cekaj kontrolu 7dana, pa sigurno ce mi ac zakazati tek u januaru a rezultati posle 2-3...ufff ko da doceka toliko... 😕😥😲
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 13/12/2016, 14:25

Branka ja sam radila dabl ali cisto onako radi reda. Dr je pogpedao i rekao ovo je dobro ako je uopste tacno posebno sa blizancima. Najbitnije od svega je da dr koji te vodi zna da uradi uz i pogleda sve kako treba. Po meni je dabl statistika i nista vise. Mojoj sestri je dabl za dauna bio 1:20 u 22god uradil ac naravno da je savrsen bio ali radi savesti je radila iako dr nije bila za to. Tako da dobar dr koji zna da radi uz i ako ces ti biti mirnija ac i guraj dalje.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 13/12/2016, 14:28

bobica83 ::Branka ja sam radila dabl ali cisto onako radi reda. Dr je pogpedao i rekao ovo je dobro ako je uopste tacno posebno sa blizancima. Najbitnije od svega je da dr koji te vodi zna da uradi uz i pogleda sve kako treba. Po meni je dabl statistika i nista vise. Mojoj sestri je dabl za dauna bio 1:20 u 22god uradil ac naravno da je savrsen bio ali radi savesti je radila iako dr nije bila za to. Tako da dobar dr koji zna da radi uz i ako ces ti biti mirnija ac i guraj dalje.
Hvala draga na odgovoru, znam da ce biti sve ok ali kad bih mogla da ne brinem.. v
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 13/12/2016, 14:34

Eeee draga moja sad pocinju brige za ceo zivot. 
Sto si bila mirna to ti je to. Prvo u trudnoci pa kad se rodi,pa kad poraste,pa kad se razboli,padne...skola,pa kad se zaljubi v sto bi moja mama rekla malo dete malo briga,veliko dete velika briga i stavrno jeste tako.problem je sto mi ne znamo da uzivamo u trudnoci jer smo u strahu zbog toga sto prolazimo ali dobro guramo napred i tako nam je.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 13/12/2016, 15:19

bobica83 ::Eeee draga moja sad pocinju brige za ceo zivot. 
Sto si bila mirna to ti je to. Prvo u trudnoci pa kad se rodi,pa kad poraste,pa kad se razboli,padne...skola,pa kad se zaljubi v sto bi moja mama rekla malo dete malo briga,veliko dete velika briga i stavrno jeste tako.problem je sto mi ne znamo da uzivamo u trudnoci jer smo u strahu zbog toga sto prolazimo ali dobro guramo napred i tako nam je.
Bas tako.. Zao mi je sto ne mogu da se opustim i uzivam u trudnoći a toliko sam ovo cekala.. Ali nema veze.. Nervirali se mi ili ne vreme prolazi, dace Bog da bude sve kako treba i eto proci ce i tih 6meseci sto je ostalo roda
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 13/12/2016, 16:22

E drage moje ja zaglavih u narodnom frontu za vikend u petak mi se pojavile neke izbocine u mislim stomaku tu imam Inace miome i ja trk u frontu i mikovic me ostaviti za vikend naravno tek sam ga u ponedeljak videla i danas izasla nedaj boze da moras lezati u bolnici sve je izdrzljivo osim wc-a!!! Sve je ok tako je rekao ma da ja idem  kod njega u cetvrtak na redovnu kontrolu pa cu sve natenane! Nego se iznervirah nasoj su mi dosta bakterija u mokraci radili su mi urinokulturu to je tek u petak da li je to za veeeeliku brigu?!?!?!?
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu