KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 7/12/2016, 16:50

Lerapetra,ja prenesem uvijek svoje iskustvo. Meni je ginekolog pricala da to nije strasno a hematolog suprotno bas. Koliko doktora toliko i misljenja,ali svakako bolje sprijeciti. Ja sam svom hematologu do neba zahvalna jer da nije bilo nje ko zna. Znam da su neke zenice imale i transfuzije tj primale krv pa kad sam to citala, iskreno sam se uprpila a jos dvije bebe koje vuku kao pijavice, srecke male. Bice to sve ok,samo guraj.

Daduska draga nistane zezaj. Ne zelim samo da me neko shvati pogresni,samo iznosim svoje iskustvo i kroz sta sam japrolazila. A temu hemoglobin sam apsolvirala kroz svoj primjer i to sad prenosim lagano na skocice pa krkamo dosta namirnica punih gvozdja.

Kornjaca,ni ja nisam imala IR a pila sam siofor zbog PCOS. Prestala sam sa njim oko 13-te nedjelje. Posle nema efekta nikakvog, ali sam bas pazila na ishranu.

Pozzzz zenske moje
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 7/12/2016, 16:52

Preneses uvek i hvala ti do neba na tome, a posebno mi znaci sto si mama twinsa! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 7/12/2016, 16:59

Vidite kakve steucne doktore imamo, tacno da se covjek zapita, da li da im vise ide?! 
A za sve odgovore, sugestije i iskustva imamo vas, za sta smo vam jako zahvalni  ljubav
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/12/2016, 17:54

Kornjaco, ja sam gluko pila do 14. nedelje, s tim sto sam od 12 punih nedelja krenula da smanjujem dozu. Endokrinolog je rekla da mogu i odmah sa punih 12 nedelja da prekinem, meni bilo lakse postepeno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 7/12/2016, 18:32

Ja imam slabu IR, ali je meni endokrinolog ostavila gluformin 2x500 do porodjaja, kako bih mogla da jedem sve, naravno u manjim kolicinama, jer bebi treba da obezbedim vitamine kroz hranu, tek onda suplementima. To je njeno misljenje i ja sam tako i pila.
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 7/12/2016, 19:06

Mi juče bili na kontroli, lepo rastemo, ali ipak nismo dostigli dane po "amenoreji". Po danu poslednjeg ciklusa trebalo bi da smo 9+0, a mi smo 8+2. Mada, i dr Kopitović i dr koju mi je ona preporučila za vođenje trudnoće kažu da je to ok zato što je embriotransfer bio 19. dana ciklusa. I dalje imam jake mučnine, krenu od 16 sati i ne prestaju... Osim toga, probemi sa tvrdom stolicom i šuljevima Sad Ali to su sve ipak stvari koje se mogu podneti, samo da moja mrvica bude dobro...
Blanka, hvala na svetima, zaista je važno od početka voditi računa o tome da hemoglobin bude što je moguće viši. Ljubac za skočice i njihovu divnu mamu ljubav
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 7/12/2016, 21:28

tavita, to su normalna odstupanja i u prirodnoj trudnoći jer se ne zna tačno kada je bila ovulacija, a pogotovo vama VTO-ma kada je transfer bio kasnije. Kada bi računala da je taj 19. bio 14-ti dc, danas bi bila 8+0, tako da nema kašnjenja u razvoju ploda. Nemoj da se sikiraš, vidjećeš kako se to sve nadoknadi. ljubav
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 7/12/2016, 21:32

e, da, meni se stolica unormalila kada sam prestala da koristim utrogestan. Sve sam probala: suhe šljive, kompot, donat, supica svaki dan, ..... ali skoro ništa da nije pomagalo. A tih dana ( sedmica) su mi oči ostajale na zidnim pločicama affraid
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 7/12/2016, 22:03

Hvala zenice ljubimo i mi vas osmeh srce
Tavita potpisujem Dadusku.!!!


Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 8/12/2016, 11:33

Daaan drage moje? Kako ste mi. Ja sad mogu konacno da kazem da smo prestali sa povracanjem ali i dalje reagujemo na mirisi ali posto je nos zapusen i dalje za sad ih slabo osecam.
Htela sam da vas pitam,Mikovic mi napisao da su se bebe smestile DORZOANTERIORALNO. Sta mu to znaci? Moracu da ga pitam ali sad me bas kopka.
Mm danas isao do Vladetine da mi zavrsi za komisiju bolovanje vratili ga zbog jednog dana i rekli da dodje sutra a sutra radi ceo dan,sto znaci moram ja a ja iskreno izbegavam svaki vidi guzve i setnje bas zbog toga sto sam se prehladila. E pa da poludis a svi ostali nam rade i nema ko da ode. Ma izem ti vise papire..
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 8/12/2016, 18:59

bobice, drago mi zbog tebe! Ja ne znam šta to znači.
Danas sam i ja bila na komisili. Barem tu imamo privilegije, da se provučemo preko reda,pored 50-ak drugih osoba koje čekaju Wink
E, sada, DEFINITIVNO ostajem kod ove privatne doktorice! Kao svaki normalan dr, objasnila je da ce hemoglobin i željezo biti samo u padu, kakvu god ishranu da koristim. Uključila mi je Heferol1*1, pa ćemo vidjeti od sutra kako se to podnosi. Dr. je zadovoljna kako se beba razvija. Malo je aktivnija, što je rekla da je dobro, pored ovih standardnih mjera koje uzimaju. Teški smo 230 gr, i velika vjerovatnoća da je Helena! Danas je i tajo bio sa nama na uzv, pa su se konačno upoznali :) Pojavile su sekontrakcije, pa od sada mirovanje. A i ne pojavile se, kada sam ustala u 6, putovala, završila sa komisijom, bili u posjeti kod sestre i njenih cura, keka malo dizala ovu mlađu od godinu ....... Sve je to dobro, barem se ja tako osjećam što mi je najvažnije.
Kako sada organizovati sve ove lijekove koje pijem? Folacin,Prenatal,Omega,Letrox i Heferol...Moraju li sve da se piju ujutru, ili mogu praviti razmak od jedno sat vremena?
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena.kuburic 8/12/2016, 19:07

bravo za Helenu dok pijes gvozdju ubaci uz to vit c i ozbegavaj dva sata pre i posle mlecne proizvode

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 8/12/2016, 19:11

Jelena hvala! 😘 Planiram da probam sa limunadom, mada mi ona stvara gorusicu. Ili kombinaciju limuna i narandze, to mi odgovara!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 8/12/2016, 19:58

Daduška, ako je letroks isto što i eutiroks (lek za štitnu žlezdu), njega moraš uzimati pola sata pre sve ostale terpije i, naravno, pola sata pre jela. A verovatno to i znaš. Za Helenu igracice igracice igracice
Bobice, dorzoanterioralno bi trebalo da znači da su bebe okrenute leđima prema napred.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 8/12/2016, 21:00

Tavita 😘
Da,Letrox je za Tsh. Onda on prvi a Heferol cu da probam poslednji da uzmam.
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 8/12/2016, 22:31

Positio ili smeštaj ploda
Je odnos leđa ploda prema trbušnom zidu majke.

Prvi položaj (positio sinistra): ako su leđa ploda okrenuta lijevoj strani trbušnog zida majke
Drugi položaj (positio dextra) a ako su leđa okrenuta prema desnoj strani.

Pri tome i u jednom i u drugom slučaju leđa ploda mogu biti okrenuta više unaprijed ili unatrag, pa se prema tome razlikuje prvi ili drugi dorzoanteriomi, odnosno prvi ili drugi dorzoposteriorni smještaj.

Smještaj ploda u kosim poprečnim položajima ne određuje se prema leđima, već prema glavici ploda. Kad je glavica prema lijevoj strani trbuha majke, riječ je o prvom itd, pri tome leđa ploda mogu biti okrenuta naprijed ili natrag, gore ili dolje, te postoji prvi ili drugi dorzoanteriorni ili dorzoposteriorni, odnosno dorzosuperiomi ili dorzoinferiomi smještaj.

Mehanizam poroda se u izvjesnoj mjeri razlikuje kod prvog i drugog smještaja ploda, sam smještaj ploda, ukoliko je položaj ploda povoljan, ne utječe mnogo na tijek i ishod porođaja.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 8/12/2016, 22:32

Evo bobo nasla sam...ljubim vas
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 8/12/2016, 22:54

Zene,meni se priblizilo,u uto.se vracam u bolnicu,ovaj put do kraja.Ma koliko mi tesko bilo trenutno, opet je veca frka od onog sto sledi.Dal ce krenuti sam porodjaj,da li ce biti spremni ili inkubator,moj oporavak..hiljadu pitanja bez odgovora. Neverica i dalje prisutna da dobijam jednu bebu a kamoli dve. Sve u svemu,zelim da se sve sto pre zavrsi i dodjemo kuci a onda nek nam je bog u pomoci.
Samo mi je zao sto nisam vise uzivala i skitala,nisam koristila trudnocu kao izgovor za bilo sta pa cak ni za kucne poslove,cekanje u redovima,svadju sa muzem a sad sam trudna i nikad vise. Treba se ipak malo razmaziti,porucujem trenutnim trudnicama.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zumbulcic 8/12/2016, 23:43

Dobro vece zene
Ja tek sad uspjela uzet od mm laptop, zapravo on ode leci pa reko da napisem koju dok nisam i ja.
Bila sam na pregledu i sto se tice mog izvjestaja situacija je sljedeća
Imamo 12cm i 150g, pravo smo f Ono sto ne valja je da sam dobila 2,7kg za 3 sedmice i moram na dijetu. U biti nije strasno, jedna kila je suvisna ali sama sam kriva... danima marisem po 3-4 kroasana + lisnato sa sirom a nisam se kretala pa nije ni cudo sto sam dobila na kilazi yes Takoder vezano za nalaze uvela mi je Feroglobin 2x1 za zeljezo. I daaa, ona kitica nije se pretvorila u klitoris, definitivno je decko. Cak mi je i slikala kiticu  b pa sta cu ja s tim cudom izmedu nogu, cijeli zivot sam okruzena pisuljama hehehe valjda se snadem
U biti dr je zadovoljna a ja sam preeesretna. Naredna kontrola nam je 9.1. u 21+0
Pitala sam je za posteljicu pa kaze da je smjestena tamo prema ledima, i da ovo sto osjetim u stomaku da je to beba a ne probava.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zumbulcic 8/12/2016, 23:45

tiramisu ::Zene,meni se priblizilo,u uto.se vracam u bolnicu,ovaj put do kraja.Ma koliko mi tesko bilo trenutno, opet je veca frka od onog sto sledi.Dal ce krenuti sam porodjaj,da li ce biti spremni ili inkubator,moj oporavak..hiljadu pitanja bez odgovora. Neverica i dalje prisutna da dobijam jednu bebu a kamoli dve. Sve u svemu,zelim da se sve sto pre zavrsi i dodjemo kuci a onda nek nam je bog u pomoci.
Samo mi je zao sto nisam vise uzivala i skitala,nisam koristila trudnocu kao izgovor za bilo sta pa cak ni za kucne poslove,cekanje u redovima,svadju sa muzem a sad sam trudna i nikad vise. Treba se ipak malo razmaziti,porucujem trenutnim trudnicama.

draga moja puno srece zelim, sto bi rekli stari da se s hajrom kutarises i da prode sve u najboljem redu a vjerujem da hoce. Bit ces mi u mislima i navijat cu da sve bude ok ljubav

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zumbulcic 8/12/2016, 23:48

daduska slazem se s jelenom sto rece da uz dodatak zeljeza nekonzumiras mlijecne proizvode. To je i meni danas sugerisala dr kao i da kad treba da popijem feroglobin da iscjedim narancu i limun- navodno se u toj kombinaciji najbrze apsorbuje zeljezo

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 9/12/2016, 09:53

Tiramisu  osmeh srce    osmeh srce  brriga nam je sastavni deo!!! Ja evo tri meseca kao da su mi najgori deo zivota prvo uzasne mucnine pa gubitak jedne bebe a briga konstantana za drugu posle mucnine gastritis upalio mi se zeludac nemam gorusicu ali boli boli boli nemam apetit nikako da sto kazu svane dan da se ja fizicki osecam dobro, psihicki briga je tu sigurno!!! ja se posvadjam sa mm samo zbog moje nervoze kad vise malko puknem ali ni njemu nije lako!!! Ja po kuci nista neradim jos od kako sam se udala imam moju jacu koja dolazim jednomm nedeljno da sredi to me kosta 1500 din ja radim nepusim npr i eto to je to subotom u skitnju a jaca sve lepo odradi moj mm je to prihvatio samo pod uslovom da zena nije iz kraja i to je to!! Naravno ja kuvam i ves je moj ima tu posla i bez ribanja svaki dan ali meni je to nagluplje provedeno vreme to ribanje  Rolling Eyes  Rolling Eyes !! Samo da prodje ovaj glupavi zeludac
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 9/12/2016, 10:41

Jutro zene..
Mala sa juga pola razumem pola ne razumeme ali imam ko ce to meni rastumaciti hvala punoooo.
Tiramisu sqmo polako i bice sve dobro jos malo da se druzite . evo prijavljijem se sve sto treba,sto se tice bebe tu sam,sa njima se druzim zadnjih 15god. Sve ce to biti dobro a sto mazes da koristim vala ja koristim i uzivam jer su mi Dimitrije i moja deca u stomaku najvaznija a sve ostalo moze da ceka. Kuca,ves...mama mi pegla kad dodje,imam zenu koja jednom nedeljno sredjuje,mm po potrebi a rucak ja kuvam kad stignem. Dimitrije u vrticu,mm na poslu a ja povracam tako da i to slabo. Juce sam izbaksuzirala kako ne povracam vise i po podne se ubila od povracanja danas muka ali prezivljavam.
A danas sam bila na komisiji. O i stavrno nisu normalni. Juce posaljem mm da se ja ne cimam i ne cekam tamo i oni ga vratili mora bas na danasnji dan ne moze ni dan ranije.  Mm radi tako da sam ja isla tamo i cekala za 2min posla. Srwca pa sam dobila do marta bar ne moram svaki mesec da se cimam.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 9/12/2016, 13:16

Tiramisu, biće sve u redu, već si u samom finišu. Ma nema veze što nisi uživala uu trudnoći, ima da se nauživaš sa svojim bebicama family I nemoj da se brineš, ako i budu koji dan u inkubatoru, nije ništa strašno. Samo nek su oni tebi na sigurnom. osmeh srce A ja sledim tvoj savet, i radim samo ono što želim. Doduše, hladnoća, virusi i strahovi me sputavaju, ali makar sam kod kuće gospodarica svog vremena Very Happy
Dauška, jutros se setih tvojih očiju na pločicama affraid
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 9/12/2016, 14:09

Tiramisu, zelim ti svu srecu ovoga svijeta, i da sve prodje u najboljem redu! Bas onako Kako ti zelis! 😘  Prepisujem upute za uzivanje u trudnoci! Ima da ih odstampam i okacim na friz!😉  
Bobice, to je super sto se moze dobiti bolovanje na duzi period. Kod nas produzuju na 28 dana! Ali reudnice idu preko reda, tako da je sve gotovo za 10 min!
Zumbulcicu , koriguj ishranu. Ni ja se bas nesto Nisam kretala u poslednje vrijeme, A Sada i da hocu ne smijem! Za Sada sam 4+kg. Evo danas smo usli u 5-i mjesec. Zato jogurt namirim za rucak i veceru. 😋
 Tavita, ne ponovilo se! To su bas muke! Meni je jos pomogao kisleli kupus i rasol (voda iz istog) Ali Samo u malim kolicinama, jer imam utisak da ce rasturiti crijeva! 
Poceli Samo se bockati po nogama, i bas sam prijatno iznenadjena! Bol je minimalna ili je uopste Nema! Jupiiiiiiiiii! Pao je i prvi Heferol  i ne osjecam nikakve poteskoce. Dobro nam je krenuo ovaj mjesec!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu