KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

+12
Sirijus
mamadabudem
Blanka
HappyGirl
alisa
Mimi12
Vanilla
Amna84
mimi85
andjeo77
Simona
Dragan 1
16 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Simona 29/9/2016, 23:15

Ahahaha Happy ja se ismejah... Znači ovo je tema za provodadžisanje :)

Čekamo samo Draganove kanditate... igra igra igra
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Dragan 1 30/9/2016, 02:49

Ufff, sad sam nadrljao, dobih tezak i odgovoran zadatak, a samo sam pomenuo muskarce... v f .
Ovde govorimo o razlicitim mogucnostima dobijanja deteta, sve opcije su otvorene, nijedna nije idealna. Neko je pomenuo da problem moze biti sa tim "donorom", on moze praviti probleme i zblizavanje je neupitno. Zelite li vi dete ili momka? Donor moze, ali i ne mora znati koji su vasi ciljevi. Opet ce neko reci da to nije moralno? Sta je moralno? Donor zeli dobar provod recimo, vi mu dajete ono sto on zeli, a to nije beba, vec samo dobar seks, uzimate ono sto vi zelite i svi zadovoljni. Suprug moze cak ucestvovati u izboru potencijalnih donora, mozda ce mu tako biti prihvatljivije, jer i sam ucestvuje svesno u tome da vi dobijete biolosko dete, time ce ako vas voli i on biti srecan. Takodje pomenuto je da ce doci do zblizavanja sa donorom. Ako zelite bebu, a ne donora, onda nema nista od tog zblizavanja. Zasto mislite da bi uopste trebalo da poznajete donora, necete ga voditi na svadbu. Budite kreativni i iskreni, zar u proslosti niste bili sa momcima koji su takodje bili nepoznati muskarci koje ste znale par dana? Koliko je samo abortusa na zalost u zemlji Srbiji uradjeno i dalje se rade zbog takvih "izleta" i nezeljenih trudnoca? To gotovo svi smatramo normalnim, a kad hocemo da dobijemo bebu to onda nije normalno, ne mozemo sa prvim koji naidje. Mozemo sa desetim, potpuno ista situacija kao sa momcima u proslosti. Nije lako, ali znate li za onu narodnu "cilj opravdava sredstva, a cilj je ovde veoma vredan. Zaboravite na predrasude. Da li cete vi uzivati ili ne ostaje na vama. Samo zapamtite da to NIJE PREVARA. Ne morate napustiti muza, jer to bi bio vas zajednicki poraz. Postajete bioloska majka, zivite sa suprugom koga jos vise volite, a i on vas i svi su zadovoljni. Ako zbog licnih uverenja, sujete, ili gordosti ne smatrate da je ovo za vas izvodljivo, uvek ostaje opcija vantelesne oplodnje.
Druga mogucnost kada dame imaju problem sa sterilitetom je usvajanje na cemu i ja sa suprugom radim.
Treca mogucnost je da dame koje su same nadju svog princa i postanu bioloske majke.
Cetvrta je vantelesna oplodnja.
Peta je surogat majcinstvo.
Sesta je da se odlucimo za bezdetnu porodicu i o tome ne bih govorio, jer to nikome ne bi trebalo da bude cilj.
Zapamtite da su ovo kompromisna resenja i da nijedno nije idealno, ili je za nasu situaciju bas to resenje idealno, jer cilj je dobiti bebu.
Trenutno mene najvise zanima treca solucija i naravno da ce "prednost" imati dame koje su bile iskrene i koje se trude da dodju do bebice vantelesnom oplodnjom. Posto sam ja konzervativac ipak mi je draza telesna oplodnja i klasican odnos musko- zensko.


Dragan 1

Broj poruka : 46
Datum upisa : 18.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Dragan 1 30/9/2016, 03:11

Molim vas da napisete kako zamisljate tog svog muskarca, sta ocekujete od njega, da li biste ziveli u gradu, ili nemate problem da zivite u selu, da li ste iskljucivo za Beograd, koje starosne dobi zelite da bude, itd, itd. Ovi podaci su mi vazni da ne bismo gubili vreme i da bismo suzili izbor potencijalnih kandidata. Cilj je upoznati dvoje slicnih ljudi, sa slicnim interesovanjima, a ne kako je neko napisao da spojimo bilo koga, samo da su razlicitog pola. Ovo je sve uopsteno tako da ne bi trebalo da budete stidljive, vec hrabro krenite u susret sreci. Ko ne pokusa ne moze ni uspeti. Vec znam karakteristike dvcadesetak mladica koji su ozbiljno zainteresovani za zivot udvoje i pokusavam da svima sto vise olaksam time sto cu upoznati samo one za koje smatram da imaju dobre izglede. Kao sto su u centru za socijalni rad nas ispitivali da bi procenili da li smo podobni za roditeljstvo i za koji tip deteta smo najpogodniji, tako cu i ja probati da spojim one sa ozbiljnijim izgledaima na uspeh. U svakom slucaju konacna odluka ce biti vasa. Ako bude neuspesno ja cu biti kriv, ako bude uspesno vodim pola Kutanjki na svadbu, jel' posteno yes as .
PS: ako vas nesto posebno zanima, ili vam je neprijatno sve javno da pitate pisite mi na privatne poruke, potrudicu se da odgovorim na najbolji moguci nacin. Najbitnija je dobra volja i lepa energija, onda ne postoje prepreke. Kao sto vi zelite da muskarac bude dobar, plemenit, vredan, iskren, isto to i on ocekuje od vas, ne treba nikome neka ostrokondza, da ne kazem nadzak koja ce da mu oteza vec dovoljno tezak zivot. Ako je covek pozitivan desavace mu se lepe stvari u zivotu, ako je negativan niko mu na svetu ne moze pomoci. Takav smeta i sebi i drugima, ali nas ovde takvi ne zanimaju, mi cemo raditi samo na pozitivnoj energiji.
PS:Danas sam saznao da smo dobili podobnost za usvojitelje i da smo u registru ministarstva. Eto jos jedne lepe vesti g

Dragan 1

Broj poruka : 46
Datum upisa : 18.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od alisa 30/9/2016, 05:36

Prvo zelim da vam od srca cestitam na uspesnom ostvarivanju prvog koraka na vasem putu ka sreci! osmeh srce

A sad sa nestrpljenjem iscekujem dalji razvoj situacije po pitanju ovih nasih singl devojcica igracice igracice igracice

Jao sto volim svadbe smajli angel
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od mamadabudem 30/9/2016, 08:05

Dragane, sve slobodne drugarice ću da "nahuškam" da te napadnu.... sreca Pa da te vidimo onda Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od alisa 30/9/2016, 08:11

Polako mdb cekaj da udamo prvo ove nase... onda mogu da se jave i te sa strane lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od mamadabudem 30/9/2016, 08:21

Nema čekanja, čovek je raspoložen, hajde da ga "zatrpamo" sa svih strana pa da vidi šta je predložio lol! lol! lol! lol!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od HappyGirl 30/9/2016, 08:26

Simona ::Ahahaha Happy ja se ismejah... Znači ovo je tema za provodadžisanje :)

Čekamo samo Draganove kanditate... igra igra igra


Što da ne Very Happy ko zna život piše romane lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od mimi85 30/9/2016, 08:56

Blanka, pa nece javno, diskrecija zagarantovana lol!

mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Blanka 30/9/2016, 14:09

Nema sad diskrecija ovo ono! Javno brate, da vidimo te momačke delije,nijesu cure sa Kutka bilo ko. A mi ostale udate i one koje su " in relationship" moraju sud da daju,nismo mi dzabe tetke s Kutka. Molim lijepo.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od alisa 30/9/2016, 14:13

Apsolutno podrzavam Blankin stav lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Blanka 30/9/2016, 14:22

alisa ::Apsolutno podrzavam Blankin stav lol!

sreca sreca sreca likeit likeit likeit
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Mimi12 30/9/2016, 17:20

mamadabudem :) ::Nema čekanja, čovek je raspoložen, hajde da ga "zatrpamo"  sa svih strana pa da vidi šta je predložio lol! lol! lol! lol!

Hahaha, kad ga saspu sad sa ponudama, ima da izadje jedan dan sa izjavom da on placa donacije, samo da ga ostavimo sve na miru.  b

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Dragan 1 1/10/2016, 01:55

Kad ste vec navalile, evo slike moga kuma iz Juzne Afrike, pa procenjujte do mile volje. Momak je zanimljiv, nije sto mi je kum, ali jedan od najinteligentnijih ljudi koje sam ikada upoznao, duhovit, prijatan i pozitivan. Zanima ga pametna sarmantna zena, nikako sponzoruse, nametljive, devojke za provod. Covek trazi ozbiljnu porodicnu zenu. Rekao sam mu za ovu akciju sinoc, rekoh "kume, ja te zenim, a ti vidi sta ces". Sreca sto je u Africi, inace bih morao da bezim par minuta dok ga ne primirim. Posle kraceg "ubedjivanja" pristao je da probamo, zasto da ne?On je tradicionalista, zato tamo nije pronasao neku strankinju, takodje zeli postenu zenu srbkinju, nikako tipa novog svetskog poretka, feministkinju i tako to. Toga ima u Kejptaunu na tone. Inace je iz Kraljeva, situiran stambeno i materijalno, sa nekom finom damom bi se kompletirao, a ja bi dobio kumu  b  b. Prednost ima Andjeo, posto se ona prva zainteresovala, a kolik osam primetio pametna je i kulturna osoba. Zumbulica je odmah do nje, javila se druga. Mozemo ovde da koristimo pravilo, "ko pre do momka, momak njen".
kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Tclh5V

https://2img.net/r/ihimg/a/img922/7292/JdwThr.jpg
https://2img.net/r/ihimg/a/img921/7027/bNHmlR.jpg

Dragan 1

Broj poruka : 46
Datum upisa : 18.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od alisa 1/10/2016, 07:07

Ajmo devojke b b b navalite b b b jos malo pa rasprodato  b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od HappyGirl 1/10/2016, 08:42

Iz Kraljeva i još lep čovek. Sve muškarce koje poznajem a da su iz Kraljeva su ljudine. Vredni, radni, porodični, brižni, mili a muškarčine...stabilni u svakom smislu. Cure, da nisam udata ja bih razmislila Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Sirijus 1/10/2016, 08:50

Ma ove naše cure fine, pomalo stidljive sunny lol! javiće se one već
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Dragan 1 1/10/2016, 14:49

Postavio sam tri slike, otvorite linkove ispod ove vidljive. Hepi, ala ti pohvali Kraljevcane, nego kad smo vec kod toga hajde da se i ja pohvalim. Ja sam takodje iz Kraljeva, samo sto dvadesetak godina zivim u BGD. U sustini odlicno si opisala Kraljevcane, ovo pisem najozbiljnije.
Ako je neko mislio da Dragan samo obecava sarenu lazu, sad vidite da drzim zadatu rec. Ja postavih slike kako je od mene trazeno i zahtevano, sad ostaje da se devojke okuraze, da ne bude "svi junaci nikom ponikose". Mozda je nekoj neprijatno jer ocekuju da ih pojedine ovde "maltretiraju", ali to su spadala i animatori i ne sekirajte se zbvog njih lol! . igra b. To vam je cena slave Very Happy .

Dragan 1

Broj poruka : 46
Datum upisa : 18.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Simona 1/10/2016, 14:59

Navijam za Kraljevo i Kraljevčane srca srca srca

Malo lokalpatriotizma, i ja sam poreklom iz Kraljeva po ocu, tako da iz ličnog iskustva mogu da potvrdim da su takvi, baš kao što Happy opisuje... Ne znam da li su baš svi Kraljevčani takvi ali oni meni bliski - otac, stric, brat od strica - odgovaraju opisu.

Hajde Kutanjke Kejptaun verujem da nije nešto Wink Ali Kraljevo i okolina - nema lepše srca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Mimi12 1/10/2016, 15:17

Dragane, svaka cast! Samoooo, da li si dobio dozvolu od kuma da postavis sliku? Rolling Eyes
Ja zaista od srca zelim da uspes u nameri da bar kuma zbrines. Nema potrebe da se bilo koja zena ustrucava da ti se javi, neka ti pise na pp. Nas samo obavestite na kraju o srecnom ishodu, cisto da ne ostanemo neobavestene.
Nekako najvise navijam za Andjela. Vas dvoje ste prvi i krenuli na tu temu, mozda je to bio neki znak...prst sudbine.. Uopste se ne salim, iz licnog iskustva znam da se nekad izrodi nesto veliko i vazno iz situacije iz koje se najmanje nadate. Evo ja iz jednog takvog slucajnog, bezazlenog susreta -  trudnica .

I posle vaseg pisanja se osecam nesto lose sto nemam nikakve veze sa Kraljevom lol!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od alisa 1/10/2016, 16:49

Sad bez zezanja... kad bi se nesto i izrodilo iz svega ovoga ne bi bili ni prvi ni poslednji... ja znam bar 2,3 srecna braka gde su se ljudi upoznali preko raznih foruma....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Blanka 1/10/2016, 20:00

Dragane svaka čast!!!
Slazem se sa Mimi12, i meni se desio jedan slucajni susret i na trecem sastanku pristah da se udam, i sad uzivamo i zajedno docekasmo srecu najvecu!
Zene samo naprijed!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od BabyBear 1/10/2016, 23:27

Moj FB slucaj vec i vrapci znaju, tako da ne smaram vise oko toga Very Happy

Nego, mene zanima dali Dragan sa kandidatima dolazi na rodjendan Kutka u NS? lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Vanilla 2/10/2016, 00:23

Ova metoda mi se jako sviđa! (za razliku od onog navatavanja donora) Navijam da se rodi ljubav i bar dve bebe!
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od alisa 2/10/2016, 01:28

Gde su nam se sad razbezale singl devojke??? Iskreno se nadam da sad tvrde pazar preko pp-a sa Draganom Laughing
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako do deteta po Draganovoj metodi :) - Page 2 Empty Re: Kako do deteta po Draganovoj metodi :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu