KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avgust-vruć mesec vrućih radova

+33
SladZana
dr mali pariz
Tebi
Simona
cicsa80
bobica83
Amna84
Vanilla
Vanja80
nina :)
mamadabudem
saska1
Mimi12
sanja 73
Blanka
valika77
Bobaue
MalaSaJuga
aurora
BiKsi :)
Šašava
Ema78
Ancica 87
Vuchica
HappyGirl
Sofija Veks
alisa
Jerapetra
Zmajuška
BabyBear
zsuki75
mimi85
Sirijus
37 posters

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Simona 23/8/2016, 15:03

Ja nisam u toku sa dešavanjima mada ovako sa strane uvek mi deluje strašno kad ljudi pljuju po nekim projektima... Pa mislim ako imaju neka ideje neka sami pokreću ali pljuvati neki drugi rad, tužno...

Htela bih da upitam samo za ovu dvanaestu tačku - pojednostavljavanje postupka usvajanja deteta - šta se pod tim podrazumeva? U kom smislu da se pojednostavi? Odmah da kažem zašto to pitam... Mislim da dobijanje deteta putem usvajanja nije teško, teško je nositi se sa svim onim što vas čeka kad postanete roditelj, sa svim klasičnim pitanjima i sa dodatnim pitanjima kojih nema u klasičnom roditeljstvu. Stoga ja ne vidim potrebu za pojednostavljenjem, možda za usložnjenjem Very Happy kako bi ljudi shvatili koliko ih ozbiljni zadaci čekaju... Ali kažem zavisi na šta se mislilo, recimo i tu ima neke granice u godinama, roditelj ne može biti stariji 45 god od deteta, recimo u Hrvatskoj je taj zahtev ukinut, nema granice u godinama... Ili recimo zašto bi za singl osobe bila potrebna još neko odobrenje ministarstva prilikom usvajanja deteta koje parovima nije potrebno? Tako da ima sigurno i u samoj proceduri nečeg što može biti bolje...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mamadabudem 23/8/2016, 15:11

Pobegulje lol! lol! lol! lol! lol! ....a ne ja nisam, ja vodim kontruktivnu raspravu. Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Sirijus 23/8/2016, 15:14

Simona, gledano je da se obuhvati što više problema oko roditeljstva. Svaka sugestija je dobro došla, pogotovo od onih koji imaju iskustva :) Ovo je samo ugrubo nabačeno kao neka početna osnova. Ovo za singl osobe i usvajanje mi se baš sviđa. Super za sugestije.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Simona 23/8/2016, 15:55

Sirijus,
želim vam produktivan sastanak :)

Pa da, ako je za neku raspravu može ali ako bude nekog konkretnog zahteva nekom onda možda bolje da se vezano za usvajanje postavi tema u delu foruma o tome, baš zbog sugestija... Zato što stvari izgledaju malo drugačije iz drugog ugla. I meni je dok nisam krenula u nju procedura izgledala "opasno" i "komplikovano" i da je teško proći to pa još dobiti dete i sve tako... a iz ovog ugla mi se to čini lakšim delom priče. Ali to je moje mišljenje, ne mora da znači da svi misle tako.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 23/8/2016, 16:30

Pobegulja-ta sam hihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Sirijus 23/8/2016, 16:58

Pobegulja sa mora pobegulja sa grupe lol! zbeglica
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Tebi 23/8/2016, 20:21

Da javim i ovde :
Devojke kome treba meni je ostalo 3 ipo kutije estrofema, 4 kutije glukofaza od 500, 2 ipo kutije pronizona od 5 mg i 13 inekcija depo progesterona.Ja bih to poklonila pa nek se javi na pp zenica kojoj treba.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od dr mali pariz 23/8/2016, 22:37

Ej, gde su dušanke moje!!
Avgust je...još malo ajvar da krčkamo pa bebe da pravimo koje ce taj ajvar i kusati. 😊
Svu srecu vam zelim, i to vi vrlo dobro znate.
Hvala na svakoj podrsci. Znate i to da sam tu i dalje za vas, jer i vasim ocima treba sjaj koji ja imam vec 4 godine. Dakle, idemo dalje i idemo ka nasem cilju!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od nina :) 23/8/2016, 22:56

hepi dali ja gresim da su obrisali post sto si objavila u grupi na fb ili gresim

pari znas da te podrzavam ali nisam namerno tela da se mesam tamo jer se sad vidi ko su sve tamo i koji im je najveci cilj a ne da se bore za potomstvo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od dr mali pariz 23/8/2016, 22:57

Nina...sve si rekla. Ti si dusa!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od SladZana 23/8/2016, 23:49

Sta je ono sunce ti kalajisano. Sve su izbrisali, neka su i ja izadjoh jer su 3.14, da budem prosta. Valjda ce naci mir...

Mi na moru uzivamo i trudim se da ne razmisljam o ponedeljku i poslu.

Mislim na vas iako ne pisem. Sve vas grlim i ljubim.

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 24/8/2016, 00:27

Draga smejem se na 3.14 jer ja to automatski citam zna se kako hihihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od HappyGirl 24/8/2016, 06:48

nina :) ::hepi dali ja gresim da su obrisali post  sto si objavila u grupi na fb ili gresim


Nina, mislim da jesu jer ga nisam našla. Šta ćeš, istina boli. Neka su žive i zdrave i neka im je sa srećom.

Cure, šta vam je to 3.14. Mislim znam da je Pi ali ne kapiram kontekst lol! Može objašnjenje lol!

Mala, ne diraj me u ajvar. Dovodiš me u iskušenje lol! Ja bih ga jela kao dragstor od 0 do 24 lol!

Želim vam lep danić i da ova kišurina, oblačnost i hladnoća nestanu. Hoću letoooooooooooooooooooooooooooooooo nazadddd yes yes igracice igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od HappyGirl 24/8/2016, 06:50

Simona, trebaš mi oko tih zahteva vezanih za usvajanje i još nekih stvarčica pa bi bilo dobro da se piskaramo na pp. Podseti me večeras da ti pišem ako slučajno smetnem sa uma. Sad moram na posao Rolling Eyes lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Sirijus 24/8/2016, 07:00

Kako spomenuste ajvar automacki se razbudih lol! nemoj da pocinjete bez mene, to mi je omiljeni oblik omiljenih paprika. lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Simona 24/8/2016, 07:56

HappyGirl ::Simona, trebaš mi oko tih zahteva vezanih za usvajanje i još nekih stvarčica pa bi bilo dobro da se piskaramo na pp. Podseti me večeras da ti pišem ako slučajno smetnem sa uma. Sad moram na posao Rolling Eyes lol!

Happy,
nema problema, tu sam... Baš sam sada, pre nego što udjoh ovde pisala jedan dug post na temi o udruživanju baš vezano za te eventualne promene i zahteve prema državi koje smo i ovde spominjale. Možeš da pogledaš i ti i druge devojke. Nije loša ni ta javna rasprava da se malo trgne taj uspavani deo foruma i da se više ljudi angažuje. A čujemo se svakako i privatnim porukama :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 24/8/2016, 08:12

Ajvaaaar uh kad sredinom septembra navalim da ga pravim mljac
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 24/8/2016, 08:14

Happy 3.14jeste pi, a Sladzana je htela da kaze da su odredjene persone na fb pi*ke al je fino vaspitana :-D
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od dr mali pariz 24/8/2016, 08:20

Cure, vi pravite ajvar??
Svraka vam čast 😉
Ja ni pokušala nisam. Mamin je najbolji, a ona ga vise nece praviti Crying or Very sad ne moze...
Pravi sveki, al...jbga. Daj šta daš.😊
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od HappyGirl 24/8/2016, 08:31

Mimi, ne verujem Laughing Kome je to palo napamet lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od HappyGirl 24/8/2016, 08:31

Simona, pišemo se večeraske Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od BiKsi :) 24/8/2016, 08:36

SladZana ::Sta je ono sunce ti kalajisano. Sve su izbrisali, neka su i ja izadjoh jer su 3.14,  da budem prosta. Valjda ce naci mir...
as  b  b  b  b  b  b  b  b f f f
Uzivajteeeee! Ljubac za Milicu devojcicu Ksenijicu slatkacu!naočare

Mimi, iz istih razloga sam se iskljucila iz grupe, posto sam odgovorila na Hepicin post. Previse negativnih i ruznih komentara za moj ukus, previse prostakluka. Ja ne zamisljam tako neko grupu o borbi za potomstvo. A prikljucila sam se samo da dam podstrek zenicama i ako mogu necim doprinesem. Ali ne zelim da trosim ni svoje vreme na nekog ko to ne postuje, samo mi jos trebaju neke prozivke, ma vazi, ajd cao.
ljubav
Ljubim sve moje cure! Posebno onu ovcicu sto ne svraca cesto! Cisca usne

Odo, ima se dosta posla, ovo samo pauzica za dorucak iskoriscena.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 24/8/2016, 08:42

Pitam ja tatu da li da pravim sama ajvar ili da sve dovucem kod njih pa da pravimo.i kazem da mi je za pravljenje kod kuce najveci problem sto nemam masinu za mlevenje. A on ce na to skroz ozbiljan, ako ti je to jedini problem,dacu ti ja masinu za mlevenje,iovako ih imam tri. I onda je poceo da se smeje...
Mi inace pravimo ajvar samo i iskljucivo od pecenih paprika i samo takav i jedem.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 24/8/2016, 08:45

Biksi, pokusala ja mazga da to malo urazumim...pa skontah da trosim energiju bezveze...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od dr mali pariz 24/8/2016, 08:58

Ajvar na smederevcu, sa pečenim paprikama i samo paprikama, najvolem!
Mini, ljublju ja tebe, dusice draga! :*
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 6 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu