KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avgust-vruć mesec vrućih radova

+33
SladZana
dr mali pariz
Tebi
Simona
cicsa80
bobica83
Amna84
Vanilla
Vanja80
nina :)
mamadabudem
saska1
Mimi12
sanja 73
Blanka
valika77
Bobaue
MalaSaJuga
aurora
BiKsi :)
Šašava
Ema78
Ancica 87
Vuchica
HappyGirl
Sofija Veks
alisa
Jerapetra
Zmajuška
BabyBear
zsuki75
mimi85
Sirijus
37 posters

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Ema78 8/8/2016, 11:58

Devojke, pozdrav i od mene...moji vruci radovi se svode na pripreme za operaciju stitne zletde i usavrsavanje u profesionalnom smislu. Vala me obliva ladan znoj... Stitna leti napolje krajem septembra, a u istom periodu cu konkurisati za doktorske studije, pa ako upadnem na budzet, eto me ponovo u studentskom svetu... o tom potom...
Ljubim vas sve, odoh da radim...vala zaraditi za buzetsko studiranje...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 8/8/2016, 18:38

Sirijus, dr mali pariz svaka vam cast! Divne ste bile! Parizanka, hvala sto si spomenula i problem donacije.
Ljubi vas vasa Mimi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Šašava 8/8/2016, 21:28

u bre...sta se sve izdesavalo...
Zsuki, opustite se fino u Grckoj Wink

Sofija, slatke su ti curiceeeee.
Ne pratim vesti, ali evo sad procitah sta se desilo...
ne volem centar nikako...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Šašava 8/8/2016, 21:31

Ema, srecno.
Js od kad sam doktorirala...
nekako mi je jos dosadnije na poslu.
Msm nista mi se nije promenilo,
i dalje sam "mali od palube"...
Pada mi na pamet da pocnem totalno necim drugim da se bavim.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od BiKsi :) 8/8/2016, 22:12

Zdravo svima! Ne stizem nista.

Prethodnih 20 dana mi je bilo u znaku Kutka i mnogo sam srecna.

Druzila  sam se sa Sojom i njenim muzem, cetiri jako ispunjena dana!Arsa je plakao kad su krenuli kuci! Da, da!

Onda sam dva puta stisla SladzuPg i Kseniju medenusu, kakva je, zivote, za pojesti! Arsa ju je podigao, opusteno, i stisao i jurio da je poljubi! Tvrdila je pazar, valjda sto joj tata bio tu! Very Happy Neka, neka, docice oni i sledece godine na Zlatibor!

Onda sam stiskala draganu76ns, Mitra i Sofiju! Mitar kao  i Arsa, kao i svi decaci,rabadzije, udri, drzi, trci i tako to,al Sofija, lutkica,kakva shica,kako voli da se presvlaci, reci nemam! Uzivali smo u popodnevnom druzenju!

I kao slag na torti, u subotu u Sokobanji, kod Simona Kometinog na krstenju i prvom rodjendanu,koliko sam bila srecna zbog njih, koliko je bilo sve emotivno i lepo, i veselo, Meta je o svemu mislila, dekoracija je bila savrsena, prelep ambijent, ljudi ispunjeni srecom,divna muzika za sve ukuse, jednostavno uzivanje potpuno! Simon je kao lutka,nasmejan,a ruke obe u vis i cucka uz muziku, vidi se da je zadovoljno,voljeno i srecno dete! Kometin muz,a i njegov tata su takodje kao dva deteta, lakse mi kad znam da moj muz nije samo takav! lol! Tu sam stisla i Daccu i njenog Jovana,ljudi moji,koja krofna, reci nemam, koliko je sladak, podsetio me na Bogdana Vucicinog,sa krupnim nasmejanim okama, a kakve butke ima, nadmasio je sve bebe koje sam do sada gnjavila! Stisnula sam opet Soju, a bogme i Djole42! Sta da kazem nego da sam bogata sto imam ovaj nas Kutak i sto mi je iznedrio divna prijateljstva!

U subotu se vratili kuci pre nego sto smo planirali iz Sokobanje,jer smo postali stric i strina jednom decaku cupavom!

Samo nek se nizu lepi dogadjaji, nek bude sto vise beba, pesme, druzenja,putovanja!

Sto se tice mog svrca, on je shou program,pun provala svakodnevno, blesav je za medalju! Dete po nasoj meri! srca srca srca Brblja ne zatvara, a kad vise ne mogu da pricam, onda se igramo ko ce duze da izdrzi da ne progovori, pa dva minuta muz i ja odmorimo! lol! lol! lol!

Stisak i bravo za zenice drage za gostovanje u Beogradskoj hronici, jako sam ponosna na vas!

Onda sam
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Ema78 9/8/2016, 11:46

Bixi, tebi bas bilo zanimljivo... blago tebi...


Sasava, meni bi doktorat bio vrhnac karijere, u smislu da bih mogla da spojim svoje dve profsije, plus niko to do sada nije radio na nasim prostorima. Mozda bi mi otvorio i neka vrata, ko zna...  sa druge strane, bio bi odlican beg od sulude situacije u kojoj sam se nasla privatno. Ali, jedini uslov je da upadnem na budzet, jer zaista mi ne pada na pamet da placam nesto sto bi meni trebalo da bude debelo placeno. Videcu jos oko toga, nisam jos nacisto. A plus bi bio sto bih radila nesto sto volim, a sto je potpuno drugacije od svega sto se kod nas u toj oblasti radilo.Ne racunam svoj privatni rad, jer je to mali broj pacijenata u odnosu na klinicku studiju.

Inace, kao i Arsa, ni Petar ne zatvara usta, majko moja, gde li se to dete gasi. Nemiran je do ludila, zahtevan, nema sanse da radim bilo sta drugo kada smo zajedno, mora da ima moju nepodeljenu paznju.I dalje ide kod logopeda, 2xnedeljno, peglamo nege glasice, poboljsavamo paznju, i sto se govora tice, nece tu biti problema...pre ce biti problem kako ga ucutkati. Very Happy

Ljubim vas sve... osmeh srce
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od aurora 10/8/2016, 23:49

Vidi vidi, Vi ste se ovde našle pa ćiju ćiju a mene ne zovete sreca sreca

Pa kako sam mogla ovo da ispustim h h

Moram da Vam kažem - nisam se pošteno odmorila a već kreću vto obaveze.... zapravo uopšte se nisam odorila jer me je šef zez.. nije me pustio na odmor

I eto tako, sedim bzv u Bgd c
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Ema78 11/8/2016, 10:49

Au ruznog li dana...kako ste prezivele nocasnju prpmenu vremena? Petar i ja jedva nekako zaspasmo, ne zna se ko je bio nervozniji.Al, posadila sam neko cvece u basici, ova kisa dosla ko porucena...jos da je koji stepen visa temperatura, milina, al samo za cvece, jer mi brisaci na kolima ne rade... Shocked Naravno, shvatila jutros kada sam krenula na posao.
Ljubim vas sve...



A moze i ovako...

https://www.youtube.com/watch?v=D1ZYhVpdXbQ

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od MalaSaJuga 11/8/2016, 13:11

Pozdrav i od mene drage zenice i ja ne stizem nista. Evo sad uspavala Vasu i muza pa citam desavanja.Mi bili u poseti Stojkovicu,ispricali se a Vasko je pravio dzumbus po kancelariji.
Vreme brzo leti,a dete raste.
Ljubim vas sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od BiKsi :) 12/8/2016, 14:31

Sanja, kad opet startujete? Sto ja volim profesora, on tako zraci i prenosi dobru energiju, super je lik!

Mi veceras odosmo na Zlatibor, majstor nam popravlja krov na vikendici, najavili su bez kise do nedelje pa koristimo.

Stisak zene, uzivajte u vikendu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od BabyBear 13/8/2016, 01:21

Mi danas (subota) idemo u zapadnu Srbiju, u moj kraj, ali vec u ponedeljak uvece moramo biti u BG jer muz radi nocnu sledece nedelje... Ivanjica, Arilje, Pozega, Cajetina, Mokra Gora...Bixi, ako uspemo da dodjemo i na Zlatibor, pijemo kafu Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Bobaue 13/8/2016, 21:18

Beby draga nadam se da si ponela zimsku garderobu , ovde je bas smrz , bar meni . lol! Very Happy

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 13/8/2016, 22:50

Ja sam izvukla zimsku pidzamu!?!? U sred avgusta.... Katastrofa
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od MalaSaJuga 14/8/2016, 22:38

Auu zene,ladno,ladno;).
Biksi pa planiram na prolece ako dragi Bog da.
Ali u septembarskom ciklusu moram da proverim prolaktin,ako je podivljao opet da ga sredimo terapijom. I da se polako dogovaramo jer sam ja predhodni put 2 meseca pila microginon. Al videcu vec. Dize mi se kosa na glavi kad pomislim na gin stolove i sve na izvolte;).
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od zsuki75 15/8/2016, 12:08

ehej cure! ja još malo i na moooooooooooooore!
današnji skor na uz: jedan folikul na levom inače potpuno uspavanom jajniku. 11 dan 12*13 mm. U četvrtak ponovo uz i pregnil ako bude narastao dovoljno. i tako.... ljubim vas

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od valika77 15/8/2016, 15:48

šta onda....prirodni radovi?
sexate se malo a....ju,ju,ju sram vas bilo sunny lol!
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Sirijus 16/8/2016, 09:30

zsuki sex sex sex morska idila good job
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od BabyBear 16/8/2016, 13:44

Boga mi sam se u subotu uvece u Arilju pokrivala sa 2 cebeta + jorgan, pa vi vidite!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od valika77 16/8/2016, 14:31

BabyBear ::Boga mi sam se u subotu uvece u Arilju pokrivala sa 2 cebeta + jorgan, pa vi vidite!

što te muž nije malo prigrejao? vođenje ljubavi
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Ema78 17/8/2016, 11:25

Mah, mah i od mene... ajd malo posaljite magije za sex ... muza nema, ljubavnika 0, udvaraca ni za lek, a kamoli nesto drugo... sto da samo vama bude lepo ? Hmmm...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Sirijus 17/8/2016, 13:00

Ema vođenje ljubavi vođenje ljubavi sex sex sex sex čista magija stiže lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Blanka 17/8/2016, 13:11

Ženskeeee hello.
Pozdrav od mene i Kasije za sestre Kutanjske. Katja spava. Kamera nam je shit, a i ovaj telefon duplo shit al nema veze.
Eh, da opet sam plava, tj pramenovi su opet u igri na mojoj cenjenoj glavi.
Ljubimo vas
osmeh srce

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Eesqv
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 17/8/2016, 13:34

Ljubi vas tetka Mimi!!!!! osmeh srce
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od sanja 73 17/8/2016, 14:21

Blankić baš ste medene zagrljaj srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Sirijus 17/8/2016, 14:43

Blanka, lepa frizura a još lepše to čeljade na tebi, preslatke ste obe veeeeeliki ljubac ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Avgust-vruć mesec vrućih radova  - Page 2 Empty Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu