KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

+3
mimi85
Bobaue
BiKsi :)
7 posters

Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od BiKsi :) 1/8/2018, 20:40

Alohaaaaaa.

Dobrodosao avguste.

Dela vidi da te pamtimo po lepim stvarima!

Ljubim vas sve!

BB, nrk je sa srecom kupovina stana i krstenje Miloj devocici Gabici!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od micam 1/8/2018, 21:37

Kad vec avgust,a leto nije ni doslo
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od Bobaue 2/8/2018, 10:24

Ja nesto nisam ni svesna da je avgust Laughing Tek kada procitah da je Biksi otvorila temu shvatih. Ali najiskrenije ja mislila sa sam usla u temu jul  b

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od sanja 73 2/8/2018, 21:24

Sezona odmora,jeste red kiše red sunca ali to nam nekvari raspoloženje,molimo avgust za velike bete i zdrave bebe
ee sad kod mene stanje uredno,osunčana i raspoložena kao i uvek,bez obzira na ovaj moj podugačak potpis,sazrela valjda to ide sa godinama sa ovih moih 73 hhhee,čekaju me još neka veselja i krštenja lepo,štiklice i kilaža sve na visini zadatka,samo da je veselo... volim vas puno ljubav ljubav ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od mimi85 4/8/2018, 08:38

Pozdrav avgustu!!! U poslednje vreme sam videla mnoooogo roda evo šaljem sliku ovih grčkih roda AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! 77fbaf10
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od BiKsi :) 7/8/2018, 09:43

Divno Mima, verujem da vam je to znak!

Ljubac cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od Blanka 8/8/2018, 00:24

O Avguste legendo, ti dosao, a ko bi rekao. Ovog ljeta niđe ni na vidiku. Ja cuu misliti da je ovo neki jun pa da ljeto tek počinje 😂😂😂😂
Pozdrav sa sjevera CG a za koji dan vam.se javljam i sa juga CG. Jedva cekam.to more da se bućnem više u njega i osolim guzicu da prostite. Trebali smo na more ici ranije ali miza zezali na posao pa smo sve pomjerili. Ali dobro. Nekako se iskombinovasmo. Ajte zene da vam ovaj pocetak ljeta bude taličan na svim poljima!!!!!!❤😘🎈🎉🌼
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od sanja 73 9/8/2018, 14:31

Žene ja ozbiljno moram da se uozbiljim,hhhee,uhvatila me manija naručivanja,ovi u pošti kažu ajte, da nije vas mi bi zatvorili,mm se već ozbiljno mršti kaže prešlo ti u hronično,čini mi se da sam čitala ovde da je nečiji tata bio u ovom mom sadašnjem fazon,kupomanije
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od sanja 73 9/8/2018, 14:36

licitacije i kupujem prodajem,samo da se ne navadim na kladionice e to već nije posao hhhee
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od BiKsi :) 9/8/2018, 21:43

Cini mi se tata od Sirijus!

ljubac od mene
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od Blanka 29/8/2018, 00:47

Moje zene pa dje ste. Sta je ovo? Odmor na Kutku? Nidje vas???
E sto se presmijah slici AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Fb_img10
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od micam 29/8/2018, 15:31

Blanka carice dje ih nadje?

Rasturile se zene na sve strane,sad ce jesen valjda ce svracati vise na kutak.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od BabyBear 31/8/2018, 23:57

Zene, jel moguce da se ja ne upisah u avgustu??? Auuuuu crna ja! Pa evo da to uradim u ovih 7 min dok jos traje avgust.

28.08. smo potpisali ugovor za stan I sada smo ponosni vlasnici stana u bloku 61 Very Happy
Jeste da cemo sad poginuti od posla sa majstorima I pisle od kupovine namestaja I ne znam kako cu to sve sa Gabi da izvedem, ali dobro, sto kazu ljudi to su sad slatke muke.
Ovo je definitivno nasa godina.
Dobro nam dosle kad se uselimo tamo ljubav

E daaaaa... u avgustu su me zvali I da ucestvujem u emisiji Nikad nije kasno I isla sam da snimim onaj prvi intervju pa cu vam javiti ishod toga, tj da li su me izabrali Wink

Aj cao avguste Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo! Empty Re: AVGUST- Nek nam krenu visoke bete, kad nas leto zaboravilo!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu