KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/8/2016, 14:23

Vanilla, mozda ti je losa krvna slika pa ti se vrti.

Sto se tice bolova, budu prisutni svuda, kicma, karlica, rebra, kukovi, noge, kosti uopste, siri se sve, beba gura organe navise, a cim se kosti pomeraju, normalno je da boli. Zna da boli i pubicna kost takodje.

Uzivajte, tako proleti ta trudnoca, zao mi je sto ne budemo opustene, sto stalno nesto brinemo. Znam da je jace od svih nas, al probajte da uzivate, slikajte se, ponosno setajte stomake, merite obim stomaka, pa pisite, ja sam se iz meseca u mesec merila i slikala. Volim da vidim te slike. Jedino sto nemam s muzem, samo dve, drugarica nas slikala, mesec dana pred porodjaj.

Stisak, vidim na koracima ima jos novih trudnica, taman se ovde prazne mesta, pa da se popunjavaju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 12/8/2016, 14:52

Biksi, ja imam samo jednu s muzem. Valjda napravimo bar jednu do kraja Wink  i mi.

Vanilla, prelezala sam juce celo popodne, jutros sam vise hodala nego sedela i bol se znacajno smanjila. Izgleda da mi je sedenje najgora varijanta. Ja isto sve citam da je normalno da boli, ali nisam znala da moze ovoooliiikooo. Uplasila sam se, jer sam citala da to moze biti i pocetak ne daj Boze porodjaja. Ali danas je bolje, izgleda da cu sedenje izbaciti kao opciju. Jos sam stvarno ok i sa kilogramima, nije od njih (dobro, nisam kao sampionke Blanka i Lija affraid , ali sam po dr u granicama). Sve mi je u stomaku.

Vanilla, slazem se sa Biksi, proveri gvozdje, a i feritin. Ili ti je mozda nizak pritisak? Meni je znalo i zbog pritiska da se vrti, posebno kad se menja vreme.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 13/8/2016, 09:02

Dobro i kažete to za krvnu sliku, a što se tiče pritiska inače je nizak (90-100/50-60), ali na zadnjem merenju kod dr bio 110/70. Inače manje mi se vrti danas.
Ne mogu da verujem da ti Mimi nisam rekla najvažniju stvar - da izbegavas sedenje, jer mi je to posao.  Vidi se da ne razmišljam uopšte od kad ne radim lol! Kad smo već kod posla, koliko je vama kasnila plata na bolovanju? Junska mi je bila od firme, a julska treba od države.
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 15/8/2016, 13:11

vanilice meni firma uplacuje redovno pa oni cekaju od drzave ali inace to kasni oko 3 mes..uzas ali tako je..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 15/8/2016, 16:07

Meni firma isto uplacuje 100% pa oni cekaju refundaciju. Sa tim sto ce meni nekih 26% uplacivati fond ali to vracam gazdarici koliko sam shvatila.
a inace, mislim cak i vise od 3 meseca da kasni,nazalost.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 17/8/2016, 13:28

Trudnice, debelice, slatkice, kako ste mi?
Mi smo dobro, skocice sve manje spavaju preko dana, ali srecom uvece znaju da opletu, pa mogu i ja da zaspem bar malo. Konacno da se pohvalimo da su prosli grcici i da sada mozemo da uzivamo. Nevjerovatno je kako se mijenjaju iz dana u dan. Vec su pocele da guču i da se smiju, da opazaju stvari oko sebe. Najveci poklon mi je kad se smiju kad im nesto pricas,pa tada bi ih pojela. Gnjavim ih puno,i jedva cekam da malo porastu onda cu tek da ih gnjavim i stipkam. Ljubi majka i guzu i nogice i malene prstice,joj kako je to slatko lol! . A tek oni previjucu na butinama, uh,samo da ih stipkas i mazis.Vidjecete sve uskoro sa svojim bebicama koliko su ti trenuci mazenja neprikosnoveni...
Ljubimo vas i uzivajte mi debelice moje srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 17/8/2016, 14:58

Blanka kako to zvuci slaaatko...
nego da vas pitam u vezi fraxija poslednjih nedelju dana imam svrab na mestu gde se bocnem i ako se ceskam tu se pojavi crvenkasto i kao da me ujeo komarac  ja stavljam obloge od rakije i to popusti pa sve tako ukrug..i poslednjih 2-3 dana kad se bocnem da li zbog cvorica kada izvucem iglu krene krv i izadje malo tecnosti nazad... sta da radim ...kada se prebacujem na butkice bese spoljni srednji deo  //inace smo 11 nedelja osmeh srce osmeh srce osmeh srce
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 17/8/2016, 15:52

Winni prebaci se odmah na butkice ako su ti toliki podlivi. Zasto bi se mucila. Ja sam se u butine bola od 4. mjeseca do kraja i jos 4 nedelje nakon porodjaja. Tu vala imas mjesta koliko hoces. sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 17/8/2016, 16:25

draga Blanka i ja sam nesto planirala od 4 da krenem sa butkicama ali sto kazes moracu ranije ima vise mesta Laughing Laughing
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 17/8/2016, 19:09

Jooj fraxi! Vecita inspiracija. Meni hematolog tvrdi da mogu da se bodem gdegod. U DZ insistiraju na samo sredisnjem delu ruke i butine, tako da i butine popunis za tili cas grudvama i nemas gde da ubodes. Od jedne sam sestre cula da je najbolje ici u krug u smeru kazaljke na satu: jedna ruka, druga, jedna noga, druga. Nije los savet, ali sam ga ja cula kad sam vec "popunila" ruke, pa je u mom slucaju bio neupotrebljiv. Ali ko je na pocetku, moze da proba. Eto Winni, probaj tako.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 17/8/2016, 19:47

mimi a na butkice se misli na prednji srednji deo ili sa strane u butkice a za ruku sam cula da puno boli Shocked Shocked
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 17/8/2016, 19:56

Wini mene ruke uopste nisu bolele, jedino je mala povrsina pa brzo pomodre i stvore se cvorici.Dve ruke meni su izdrzale dva meseca lol! Sad sam presla na noge i to spoljna strana.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 17/8/2016, 20:04

Tebi ::Wini mene ruke uopste nisu bolele, jedino je mala povrsina pa brzo pomodre i stvore se cvorici.Dve ruke meni su izdrzale dva meseca lol!  Sad sam presla na noge i to spoljna strana.

I meni su se ruke brzo "popunile". A bole najmanje i mene, slazem se. Samo sto Winni, ne mozes sama sebi da dajes u ruku. Meni u DZ daju iskljucivo sa prednje strane butina, srednji deo. Ali, kazem ti ponovo, a evo i iskustva drugih, hematolog mi ponavlja da gdegod mogu da ustinem i da dam potkozno, da moze.
Dugo ovo traje, duze od trudnoce, stvarno je nemoguce izdrzati sa nedovoljnim "prostorom za rad" Laughing .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 17/8/2016, 20:41

osmeh srce hvala vam sad mi je lakse kad znam da i u ruku nije strasno
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 18/8/2016, 10:04

Blankic, uvek uspes da me raznezis, divno si nam sve docarala, veliki ljubac za tebe i devojcice, mazite se i uzivajte, super za grcice, napokon da su i oni prosli! osmeh srce
Winni, ja sam se bas dugo bockala u stomak, pa sam presla na butine, kao sto devojke kazu, u prednji srednji deo, ruke jos nisam probala. Butine su mi vec dosta cvornate i modre, sad sam se malo vratila na stomak, pa cemo u krug. Meni se dan posle uboda javi crvenilo i mali podliv, moj hematolog kaze da to nije strasno.
Zene, da vas pitam, jel neka od vas razmislja o opciji cuvanja maticnih celija?

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 18/8/2016, 11:14

zene moje idem veceras na konsultacije za porodjaj da dogovorimo sta kako..a od pon.na ctg ..brrrrr al se priblizilooooo.. Javljam kako proslo veceras. Idemo uvece jer je taj dr akuser dezuran pa nam tako rekao da dodjemo..inace dog.se oko carskog rezica..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 18/8/2016, 12:45

imas li tremu :-) Ides na prirodan ?
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 18/8/2016, 20:15

imam tremuuuuu..zakazan carski za 02.09. Jaoooo ko ce izdrzati dve nedelje :)

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 18/8/2016, 22:36

mirjanamirjana1986 ::imam tremuuuuu..zakazan carski za 02.09. Jaoooo ko ce izdrzati dve nedelje :)

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
izdržaćeš, izdržaćeš lol! lol! još malčice a onda najljepši susret na svijetu srca srca srca

Suuuuuper sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 18/8/2016, 22:38

Vanjuškaaaaa trudnica

Ljubac za tebe i trbu usne usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 19/8/2016, 08:32

Ja sam se bas usrecila sa mojom firmom, oni cekaju da im legnu pare od drzave pa da mi proslede.
Mirjana, jos malo, jos malo osmeh srce
Izvini samo mozda mi je promaklo, koja je kod tebe indikacija za carski rez?
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 19/8/2016, 10:26

ja sam sama se odlucila jer ne moze epidural da se dobije pa necu nista da prepustam slucaju. Cak je i dr rekao da je vto skupa trudnoca ne misleci na pare i da podrzava moj izbor..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 19/8/2016, 10:31

To bi bio i moj izbor,kad se ja budem ako Bog da poradjala lol!

i meni je on nekako najsigurnij....i nije tako strasno ,,,oporavis se od rane kao i od laparoskopije i bilo koje op..
moja kolegica imala i kaze super nakon 12 dana bila na sastanku u druom gradu aaa poslije je ubjedila i nasu komsinicu isto super proslo..
sretnoo
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 19/8/2016, 10:32

Mirjanice bice to divan susret, za koji dan!!! Veliki poljubac za tebe i bebana
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena.kuburic 19/8/2016, 10:43

bravo Mirjana jos maloooo drzim fige i navijam nego devojke htela sam da vas pitam do koje nedelje trudnoce ste koristile utrogestan

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu