KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 2/7/2016, 07:54

Mimi jesi pogledala u LC Waikiki radnji sta ima za trudnice? A uostalom leto je, uzmi neke haljine na bretele duge, kratke, secene ispod grudi i nista ne zulja, ne stiska i moci ces celo leto da budes u njima bez obzira koliko ti stomak naraste. Ja npr imam neke takve haljine (apa drapa ih ja zovem) nosila sam ih kad sam imala 70kg, sad kad imam 58 takodje ih nosim a veruj mi ako budem letnja trudnica i tad cu se u njih komotno smestiti :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 2/7/2016, 12:58

kiki5 ::
Vanja i ti si pocela dvocifreno da brojis  sreca

Kiki, ti bas sitno brojis, pratim te polako! osmeh srce
Mimi, ja kupim 3/4 pantalone, imam i sportsku varijantu i malo elegantniju, gore je malo sira guma, i samo podavrnem taj deo, dodje mi ispod stomaka, isto tako radim i sa suknjama koje u struku imaju tegljiv materijal, 3/4 sam kupila u Takko, a suknje imas svuda. Slazem se sa Mimi85 u vezi haljina, mada, ja jos nisam nasla neku adekvatnu, sve su mi nekako presarene, valjda ce uskoro biti neke obicnije, gledala sam sta ima u Waikikiju, meni se licno ne svidjaju ti modeli, sve je nekako ogromno i nezgrapno.
BB, gledamo se u nedelju kod Zike! queen napred scuro

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 2/7/2016, 14:11

Mi bili juce na pregledu, ima beba 1680g i sve je super. I dalje odbija da se okrene, glava joj je pod mojim rebrima i gleda ka napred pa mi zbog toga stomak nekad izgleda kao dvogrba kamila Very Happy pupak mi upadne jer nema sta da ga gura, a ispod i iznad budu brdasca, bas smesno. Vrpolji se stalno, cak me i probudi nocu. Ja sam nesto skepticna da ce se okrenuti, ali videcemo, cini mi se da se njoj bas svidja da bude ovako uspravna. Mame i trudnice s vise staza, kad su se vama okrenule bebice glavom dole?

Sto se odece tice, ja kategoricki odbijam na kupim bilo sta trudnicko, iako me mama ubedjuje vec mesecima Very Happy kupila sam jedino (jos dok je bilo hladnije) dva para trudnickih pantalona u h&m-u ali to sad nikome ne preporucujem po ovoj vrucini. Za ostale sezone da, jako su udobne! Poslednji put sam videla da imaju i sorceve i lanene pantalone, ali nisam uzimala jer su mi i sve majice kratke pa bih onda morala i to da kupim. Meni je ubedljivo najlakse i najudobnije u haljinama, imam dve uske, a vrlo rastegljive i mekane iz Legend-a i stalno ih nosim. I jos dve leprsave i siroke koje mi je krojacica sasila, jer isto nisam mogla nista da nadjem sto mi se dopada. Samo je bitno da budu haljine dovoljno dugacke jer kad naraste stomak sve bude kratko. Imam i jedne mekane i siroke pantalone sto imaju lastis u struku, pa kako kaze Vanja, taj lastis gurnem ispod stomaka.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/7/2016, 19:27

Lijooo, al ste porasli. Pu-pu-pu! To je vec ozbiljna kilaza. Leeepooo!
Videla sam te farmerke u H&M-u, svidjaju mi se, i nisam ih kupila bas zbog tog pojasa koji jeste udoban, ali predebeo za leto. A ja se nesto ustrucavam te stvari na lastis, bas da mi ne "seku" stomak i cirkulaciju. Do pre par dana sam nosila neke svoje sire pantalone koje su ostale iz "debljih dana", ali vise ne moguuuu Shocked . Opet mi se cini da bih lakse da je zima. Nosila bih debele trenerke i to je to.
A ta radnja Waikiki...ne znam da postoji u Bg zbunjen .
Ma dobro, prezivecu, nego mi se ne daju neke velike pare za trudnicku garderobu. Zato me zanima kako ste se snalazile.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 2/7/2016, 21:06

Caos devojke!
Mimi,ja ti nisam bas merodavna sto se tice garderobe,jer i nisam puno kupovala u trudnoci. Bas zbog toga sto sam izlazila samo na kontrole,pa mi nije trebalo puno garderobe.Imam dva para helanki,jedne deblje,imaju kopcanje sa strane,ali sam kopcala samo malo da "uhvati",pa deluju kao pantalone i njih sam slatko iznosila sa cizmama.I druge tanke,koje nosim sad sa sirim majicama..Do skoro,nosila sam haljine rastegljive od viskoze...Po kuci sam nosila trenerke,sa kojih sam poskidala lastise,a sada nosim lanenu suknjicu u koju jos mogu da udjem,buduci da imam sada 58kg.I po potrebi sorcic siri po kuci..Eto nadam se da sam ti koliko toliko pomogla,ali opet napominjem da nisam puno kupovala,jer nisam izlazila,skoro sve je od moje "stare" garderobe..

Lijo i moja beba je karlicno okrenuta,jos od 17te nedelje.Tu se moj malac smestio i ne menja polozaj.Sledecu kontrolu cu imati sl.petka kada budem punih 37 nedelja i neki dan pa cemo videti da li se okrenuo..mada cisto sumljam da ima mesta za manevrisanje,a i uglavnom ga osecam na istom mestu gde i pre.
Jel bi ti isla na prirodni porodjaj ili cr?Ako ides na cr potpuno je sve jedno..I ja mislim da je mojoj bebi bolje ovako uspravno...
Eto toliko od mene...pozzz veliki za sve vas..
Bb gledamo te sutra  osmeh srce

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/7/2016, 22:43

Boze Kiki, 37.-a nedelja i 58kg? Ja toliko nisam imala ni kad sam zatrudnila affraid .
Svaka cast, i kako ovo sve privodis kraju lagano i bez frke.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 2/7/2016, 22:52

Kiki ja sad imam 58kg, zeno svaka cast!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/7/2016, 23:11

Lijo osmeh srce bebac je zvek!. A bas lijepo napredujete, bravo vam ga! Smjesno mi sad sjetih se mog stomaka koji je setao u lijevo, a tvoj kao dvogrba kamila lol!
Kiki, 37 nedelja srca srca
Primaklo se primaklo! Jedva cekam tvoj porodjaj i upoznavanje sa ljepotom malom love

Debelice, ja sam kupovala sve i svasta od silnih farmerki i pantalona i trenerki za trudnice, od toga obukla samo trenerku i farmerke jedne, ostalo sve ostalo u ormaru netaknuto. Valjace mozda nekad lol!
Ljubnem vas ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/7/2016, 23:16

Valjace Blanka, za koju godinu kad Skocice malo porastu Laughing .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 2/7/2016, 23:53

Kiki, planirala sam prirodno ako se okrene beba. Sve se odvija dobro pa nemam neki razlog za carski, a volela bih da izbegnem jos jednu operaciju. Naravno, sad to ne zavisi od mene i jedino mi je bitno da bude beba ok, a ja cu sve izdrzati sto treba. Kako god doktor kaze da je najbolje, videcemo. Jesu tebi zakazali vec cr ili ce sad u petak? Jeste pripremili sve, spakovala torbu?

Mimi, Blanka osmeh srce
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 3/7/2016, 10:46

Mimi, sad ti je extra, nosi haljine , bice ti dobre i kad nisu trudna!

Pa zamisli da je zima, morala bi i jaknu da nabavljas.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 3/7/2016, 15:44

Ja kad sam ostala trudna imala sam malu pocetnu kilazu,samo 47 kg,jer sam ispred vto 2014,smrsala jedno 5-6 kg i ta kilaza mi je ostala sada do trudnoce.Medjutim,sada mi se ovih 10-11kg lepo rasporedilo,pa i ne primecujem te kilograme.Uglavnom je sve otislo u stomace i u guzu...

Lijo,meni jos nije zakazan cr,ali se planira tamo oko 38-39 nedelje..U petak idemo na kontrolicu,pa se nadam da cemo tada zakazati ako Bog da i ako bude sve u redu..

Mi smo poceli sa odvajanjem robice i sa kupovanjem stvarcica za sam pocetak.Jojjj,ja budem toliko pod utiskom od svih onih medenih stvarcica,da posle ne mogu da spavam,po celu noc razmisljam o njima i sve bih kupila...Valjda je sve to normalno...Najvise vremena mi ode na biranje bodica,zekica,carapica....jer je sve preslatko... smajli angel

Baby draga bila si vrh,gledali smo te sa uzivanjem.. as   b

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 3/7/2016, 20:29

...trudnice lepotice,samo da vas ljubnem,citam vase lepe izvestaje i brojim dane sa vama!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 3/7/2016, 21:09

Kiki, razumem da ne mozes da spavas, ja sam jednu noc sanjala pelene i probudila se u sred noci i nisam vise mogla da spavam jer sam ceo prethodni dan istrazivala razne vrste jednokratnih i platnenih pelena, bilo je bas smesno! Muz i ja smo juce gledali odecu za bebe, kaze da je hteo da kupi pola radnje Very Happy
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 4/7/2016, 07:15

Lijo, draga, bas lepo napredujete, pu pu, samo tako nastavite! sunny osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 4/7/2016, 09:08

Zene uzivajte sa stomacima,sa ponosom ih pakujte u haljine,iako ste zgodnice trudnice...
Izvestaji su divni,ljubimo vas sve...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 4/7/2016, 15:40

Tako je Ancice!. I red bi bio da malo osvjezite temu sa stomacicima, zadnja sam ja postavljala fotke, ajte zenice da vidimo te kucice osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 4/7/2016, 16:40

Ancica 87 ::Zene uzivajte sa stomacima,sa ponosom ih pakujte u haljine,iako ste zgodnice trudnice...
Izvestaji su divni,ljubimo vas sve...

To o "zgodnoci" ne bih. Ja sam prosto eksplodirala u poslednje dve nedelje. U totalnom sam cudu sto mi se desilo....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 4/7/2016, 16:59

Mislim da ce i meni to da se desi uskoro. Cini mi se da ce telo da mi se upropasti ali nema veze,neka su oni zivi i zdravi.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 4/7/2016, 18:15

Ma slazem, nego sam u soku kako promene mogu da se dese tom brzinom. Sve je ovo za mene novo. Ja sam ocekivala da je to postepeno, kao i one skale koliko treba da dobijate na kilazi mesecno. Do pre dve nedelje niko kome nisam rekla da sam trudna to nije mogao da zna. A sad sam odjednom sira nego duza. Ne jedem ja nista vise nego do sada. Prosto tako se desilo. Ne znam da li ima veze i sa ovim vrucinama...ali mislim da nema jos.
Prosto mi je smesno koliko sam naucila o hormonima,...sterilitetu generalno,....a o trudnoci ne znam najobicnije stvari. Laughing

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 4/7/2016, 23:34

Ijaaao, zenskice, kakve divne teme....krpice....stomacici...ih
Ja sam imala par trudnickih pantalona iz waikikija (neko je pitao ima li u Bgu. Da, u prizemlju Merkatora, a Maka mi je rekla da se otvorila radnja i u Uscu. Imaju preslatke majice dugih rukava za trudnice, sa divnim aplikacijama beba koje vire iz stomaka, pozdravljaju...), koje nisam nosila jer je meni to sve bilo veliko i nekako mi padalo, pa sam delovala zarozano. Tako da sam prosla sa par svojih helanki, tunikama od pre trudnoce i tim slatkim majicamadugih rukava. Doduse, ja sam nosila svu svoju garderobu od pre trudnoce, osim uskih pantalona...Cak sam izgurala i sa svojom zimskom jaknom (mada sam pozajmila i siru od kume, ako zatreba). Cini mi se da Sasavica ima pravo, pa milina je setati stomak po ovoj vrucini....leprsave haljinice i sta ces lepse. Naravno, ne prekratke, jer se jos dignu od stomaka...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 4/7/2016, 23:39

annci ::Ijaaao, zenskice, kakve divne teme....krpice....stomacici...ih
Ja sam imala par trudnickih pantalona iz waikikija (neko je pitao ima li u Bgu. Da, u prizemlju Merkatora, a Maka mi je rekla da se otvorila radnja i u Uscu. Imaju preslatke majice dugih rukava za trudnice, sa divnim aplikacijama beba koje vire iz stomaka, pozdravljaju...), koje nisam nosila jer je meni to sve bilo veliko i nekako mi padalo, pa sam delovala zarozano. Tako da sam prosla sa par svojih helanki, tunikama od pre trudnoce i tim slatkim majicamadugih rukava. Doduse, ja sam nosila svu svoju garderobu od pre trudnoce, osim uskih pantalona...Cak sam izgurala i sa svojom zimskom jaknom (mada sam pozajmila i siru od kume, ako zatreba). Cini mi se da Sasavica ima pravo, pa milina je setati stomak po ovoj vrucini....leprsave haljinice i sta ces lepse. Naravno, ne prekratke, jer se jos dignu od stomaka...

Hahhaa, da, to je problem koji imam sa svojim "civilnim" haljinama koje bih eventualno i mogla nositi. Digne se jedna strana, i povuce sve "nagore". Plus grudi koje su vece, pa i one podignu haljinu koji cm. Kao tudje da sam obukla.
Hvala za Waikiki, ja sam pitala za Bg. Pogledacu.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 5/7/2016, 22:01

Devojke, ja ušla u 4.mesec ali sam zabrinuta, imam kilu - dve manje nego pre trudnoće i apetit mi je nula, skoro sve jedem na silu. Bojim se da ne naškodim svojoj bebi. Kada ću već jednom dobiti moj apetit nazad i početi da jedem normalno i da se gojim??
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 5/7/2016, 22:30

Hvala Kiki osmeh srce

Mimice, sto se garderobe za trudnice tice, ima divne garderobe u buticima Eleni (za trudnice i punije dame), a njih ima nekoliko u BG, pa izguglaj da vidis lokacije. Sad vidim da im nesto ne radi sajt, ali ima ih i na FB i evo sta pise koje su lokacije:

- Bulevar Kralja Aleksandra 157, iznad Djeram pijace
- Bežanijska 47(Zemun)
- Kralja Milana 15(u pasažu)
- Maksima Gorkog 37, Kalenić
- Trebevićka 2(ugao sa Požeškom T.C kod okretnice tramvaja, Banovo Brdo)
- Bulevar Kralja Aleksandra 321ž, iznad Cvetkove Pijace

Oni imaju i npr. diiivne helanke i 3/4 sa umetkom za trudnicki stomak, tako da ti to sigurno nece seci stomak. Ja iako nisam trudna kupovala sam bas te helanke za trudnice jer mi je odgovaralo zbog mog velikog stomaka lol!
Nisu bile ni nesto skupe, mislim 1.100 din, a bilo ih je raznih. I tunika i haljina i kojecega drugog imaju. Daju na rate, cekove, itd.
Imaju i ves za trudnice i svasta nesto, pa ako ti je neka lokacija blizu mozes da prosetas.

Takdje u H&M su imali udobne fine trudnicke stvari Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 5/7/2016, 23:05

Vanila, ne brini draga.Ja nisam jela kao covek do prosle nedelje.Sad sam stalno gladna. Jedem sve sto stignem. Uskoro cu i muza tokom noci da pojedem  lol!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu