KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 30/6/2016, 09:21

Sofija, djevojcice su predivne, dusice male slatke. Boze kako su divne! Da ih bog dragi cuva. Ljubimo ih drugarice skocice i ja osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 30/6/2016, 13:26

Drage zene, molim za pomoc. Meni je nesto danas tako lose, vrti mi se u glavi i vuce da samo legnem. Zuji u usima....
Da li je to normalno ili da idem kod dr?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 30/6/2016, 13:38

Mimi proveri pritisak,mozda on nije ok...
I meni je bilo lose isto danas,ko zna mozda i od ovog vremena sto se.menja.Ali isprati stanje,ako ti ne bude bolje javi se lekaru.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 30/6/2016, 14:01

Poslusaj Kiki i proveri pritisak. Ako je on ok, ona je mnogo lakse. Ja od juce lezim, glava me strasno boli. Ako ti je i dalje zacepljen nos od alergije, moguce da ti se od toga vrti i da ti zuji u usima.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 30/6/2016, 14:10

Ja konacno resila da se ofarbam,kupila farbu Bio kap nutri kolor,zelenu liniju koju mogu i trudnice da koriste..otisla kod frizerke,ofarbala me i ja sela da sacekam nekih 20tak min do pola sata,nisam htela vise.Bilo mi je ok dok me je farbala.U medjuvremenu je dosla devojka koju je pocela da fenira i da joj pravi frizuru i prska lakom...osecam ja da mi nije bas najbolje.Izadjem napolje na vazduh,ona mi iznese stolicu da sednem,kako sam sela meni je tako pripala muka i skroz mi se pomutio vid.
Ja joj kazem samo mi operi kosu,necu da mi susis,zovem muza da dodje po mene,jer se osecam prilicno lose.Ona mi da secer i vodu,ali cini mi se mucnina jos jaca,da imam nagon da povracam.I uplasila sam se dosta sto mi se pomutio vid.Bas sam lose videla.Posle pranja kose,vid mi se sredio,a mucnina popustala.
Predpostavljam da mi je ili pao secer ili mi je pao pritisak,uz to sam jos i bila u zagusljivom prostoru,verovatno da mi je lak za kosu najvise smetao..Inace uopste u trudnoci ne podnosim jake mirise..
Sad mi je super,kuci.
Nadam se da ovo nije nista strasno za bebu,jer sam se jako uplasila,tek kad sam stigla kuci pocela sam da placem...

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 30/6/2016, 14:48

Kiki, draga, i ja se pepadoh dok sam citala post...ma samo ti se slosilo od svih mirisa. Saloni umeju da budu malo pretopli zbog fena, a o svim miomirisima necu ni da pricam...Poodmakla je to trudnoca, za ovakve temperature i frizera..bice sve ok, prolazna malaksalost. Cuti, vazno je da si se ofarbala...odmaraj malo

Mimi, nisu normalni ovi skokovi temperatrure. Sigurno je samo to. Pa ipak je trudnoca drugo stanje...ne moze bas sve idealno da bude

buckice, ljubimo vas jaaaakoooo
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 30/6/2016, 15:02

Prijo, poljubac
i dalje cekamo neku novu Sofkinu slicicu...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 30/6/2016, 15:16

...kiki i meni je pred kraj bilo par puta kao tebi,pritisak je to,ne brini!!! :* ...samo pij dosta vode i meni je pomagalo kad legnem na levu stranu!

...mimice,koliki ti je pritisak?

...ancci,prijo ja udavih ovde sa sofkinim slikama sa rodjosa nedavno,ali evo za tebe jedna od pre neki dan,ujutro rano se u vrtic krece i to pevajuci!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 2efsyeq
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 30/6/2016, 15:38

Annci,Tatjanice,hvala vam puno....ohrabrile ste me  zagrljaj poljubac
Verovatno se sve skupilo i mirisi i pritisak i puls,koji mi u poslednje vreme malo povisen,ide od 90 do 100,105 nekad kad je napolju bas tesko vreme..Najvise sam se uplasila jer mi se vid skroz pomutio,na momenat jedva da sam videla.Sad mi je super,narocito kad osecam moju srecicu kako se mrda i kako gurka  osmeh srce

Nego Tatjanice,kako ja nisam videla te slicice sa vaseg rodjendancica?Gde si ih postavila da bi mogla da ih vidim?
Inace Sofkica je pravi medic  smajli angel

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 30/6/2016, 15:44

.....stavila sam.na junska jutra da ne gusim.ovde trudnicke teme :) ....ps. nista se ne boj i ja sam par puta bukvalno obnevidela  na par minuta...jos malo.mamice i eto bebe kod tebeeee


Poslednji izmenio tatjanica dana 30/6/2016, 20:49, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 30/6/2016, 18:35

Joj Kiki, danas smo bas ekipa. Moze i Tebi s nama Shocked  
Sigurno ti se od mirisa laka zavrtelo. Je li ti sad bolje?

Meni je bilo malo bolje posle rucka, ali nije dugo potrajalo, jer sam ceo rucak povratila. Pritisak proveren, 115/70, znaci nije on. Bas neki grozan dan...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 30/6/2016, 19:13

Prijo, ne vidim ovu sliku, nece da se otvori Sad Sad

A i gde su ta junska jutra? Moram sada tamo snajku da trazim...

Kiki, Mimi, je l bolje, trudniceee?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 30/6/2016, 19:31

Da se pridruzim trudnjacama. Dve noci me muci  nesanica,od juce glava ne prestaje. Malaksala,lezim,ne mrdam.
Bas sam htela da vam se zalim.
Nego jel vas boli,da izvinete,nesto kao unutar trticne kosti. Cudno mesto,kao koska da boli. Jedva nekad ustanem od toga.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 30/6/2016, 20:23

I ja nisam znala za ta junska jutra,a i nisam mogla da pronadjem.. v
Meni je bolje,standardno se osecam,ali mi je nesto raspolozenje bas bljak i nesto sam placljiva danas..sto rece Mimi bas neki bez veze dan..Sutra ce biti bolje.
Bitno da smo se mi ofarbali  x

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 30/6/2016, 20:52

annci ::Prijo, ne vidim ovu sliku, nece da se otvori Sad Sad

A i gde su ta junska jutra? Moram sada tamo snajku da trazim...

...evo cure moje za vas rodjendanska fotka!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 O6jus5

Kiki, Mimi, je l bolje, trudniceee?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 30/6/2016, 21:05

devojke koje neznate gde kuckamo u junsa jutra to je ovde.ali cemo sutra poceti na novoj temi na julska jutra https://kutak.forumotion.com/t3097p75-jun-mesec-radosti-i-nove-mladosti
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 30/6/2016, 21:44

Tatjanice, predivne slike, kako je slatka i medena tvoja devojčica  srca  srca  srca
Drage moje izgleda nam ovo vreme ne prija, mene je migrena ubijala tri dana bez prestanka, ranije mi je kao i Tebi pomagao samo Amigran pa sam bas bila zabrinuta kako ću preživeti taj bol bez leka, ali eto hvala Bogu i to je prošlo!
Na UZV u ovoj nedelji sve je bilo ok, Double test osim za godine pokazao najmanji mogući rizik za one tri hromozopatije pa sam mirnija. Dr misli da je dečak Very Happy
Ljubim sve ljubav
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 1/7/2016, 10:03

Tatjanice, Sofkica je prava lepotica, ljubac za vas dve! srcasti poljupci
Kiki, kao sto kazu i devojke, verovatno ti se slosilo od raznorasnih mirisa, pa jos i sparina, desava se, samo polako, ovo vreme je bas tesko, i meni se par puta desavalo da mi se vid pomuti, onda malo legnem, zazmurim, opustim se i prodje.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 1/7/2016, 13:42

Tatjanice ,Sofkica je prava mala princeza,medic mali.. smajli angel a torta je vrh,prelepa..
Nina hvala za ovaj link sto si postavila,ja uopste nisam imala pojma za ove teme..zato me nije ni bilo.
Vanja i ti si pocela dvocifreno da brojis  sreca

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 1/7/2016, 15:03

E pa zene, svakog 1. u mesecu se otvaraju jutra za novi mesec i pijemo kaficu tamo i pricamo o raznim temama koje se ticu svega i svacega iz (nasih) zivota, a da ne opterecujemo ove teme Very Happy

Eto, tako ja npr. tamo objavih da u nedelju pevam u Zikinoj sarenici (ipak i ovu temu malo da opteretim), koja je na RTS1 uzivo od 9 do 11h...za one koje nisu do sada citale jutra, da ne bude nismo znale lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 1/7/2016, 15:48

E Baby ja nisam znala,ali posto si nas obavestila,nego sta cu nego da te gledam  queen

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 1/7/2016, 20:13

Sta je bilo moje debelice? Neki problemcici vas spopali vidim. Ma nista strasno.
Kiki nije ni cudo sto ti se slosilo miris laka, velika temperatura od fena, zagusljivo ,ma pih.. Ne brigaj.
Mimi, ja sam imala skoro cijelu trudnocu zujanja u usima, i to samo lijevo uvo. To je normalna pojava skroz, meni je to bilo zbog niskog hemoglobina, ako kuburis sa gvozdjem hoce zbog toga. Samo kad nije pritisak.
Ljubim vas debelice da vas ti problemcicu prodju sto prije osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 2/7/2016, 00:34

Ijaaaoooo!!! Ma snajka mi je san snova!!!! Bas je porasla, princeza!
Bome prijo, ima i na koga Wink Wink I ti si mi za 10 na rodjisu bila osmeh srce

E sada, daj da trazim ta julska jutra....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/7/2016, 07:25

Jeste Annci, stvarno ti je snajka lutka! Nasmejana ujutru ide u vrtic!
A meni je juce bilo malo bolje, htela da izvadim secer, ali nesto nisam uspela...Posle se cula sa dr i ona mi kaze da mi je sigurno lose od ovog vremena. Tako da sam juce skitala malo vise nego sto treba, otekla mi skroz stopala. Trazila sam nesto od garderobe posto sam znacajno pocela da se sirim i da me stezu moje i siroke stvari koje imam. Meni ne raste toliko stomak napred, koliko idem "u sirinu". Bicu kao trokrilni orman! I da nastavim sa garderobom....sve mi je grozno sto sam videla. Odeca koja je za trudnice je za neke kasnije mesece, ne mogu sad da kupujem te ladje. A ako probam neki "normalan kroj", samo veci broj, to izgleda sve uzasnoooooo. A suknje i pantalone koje su na lastis se bojim da uzmem, jer lastis ide preko stomaka....
Sto ste vi oblacile i gde ste kupovale? Posebno me zanimaju "letnje trudnice".

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 2/7/2016, 07:50

https://kutak.forumotion.com/t3105-jul-mesec-ljubavi-i-pozitivnih-beta Za nasu Annci da ne trazi mnogo gde smo :-) cure drage dobrodosle na julska jutra!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu