KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 23/6/2016, 20:39

....tebi,divan izvestaj,sad uzivajteeee!!!

...leptirice,bravo za tvoju devojcicu!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/6/2016, 15:51

Dame moje samo da znate koga zanima od sutra poceinje TRECI POKUSAJ VTO O TROSKU DRZAVE.

Bila danas u RFZO i pisala sam na mail ministarstvu i dobila odgovor da je sve proslo i objavljeno je u sluzbenom glasniku pod brojem 57/16

Tako da SRECNO nam bilo. radost radost radost radost radost yes yes yes yes yes
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 24/6/2016, 19:02

Juce sam imala napad migrene. Sta sve telo moze da podnese bez lekova kada mora, a do sada bez amigrana nisam umela da zivim.
Danas ceo dan mi zapusen nos i kijam, i peku oce.Nista me ne boli.Prskam Marisol rastvor, to znam da smem.Da nema neko slicno iskustvo medju vama zenice? Da li da javim doktorki ili da trazim ORL doktora?
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 24/6/2016, 21:55

Tebi, ja isto imam problema sa sinusima i kijanjem (izmedju jos gomile drugih affraid). Ali sam citala da je to normalno. Zapravo, imam inace osetljive sinuse i probleme s alergijama, tako da se to pogorsava u trudnoci zbog sirenja krvnih sudova. Nadji na internetu "trudnicki rinitis".
Jedino ako imas temperaturu ili to bas bude zabrinjavajuce, javi se doktoru.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 24/6/2016, 22:06

Hvala Mimi  osmeh srce
I ja imam problema sa sinusima i alergijama godinama.Nisam znala da se u trudnoci pogorsava.Nemam temperaturu, bas sam cesto merila. Sacekacu do ponedeljka, ako bas bude stezalo ici cu kod doktora. Danas ceo dan kijam kao luda i duvam nos.Svu sam kozu odrala....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 24/6/2016, 22:14

Ja sam procitala prvi put u knjizi "Sto da ocekujete dok cekate bebu", bas kad mi je pocelo. Otprilike pocinje pocetkom drugog trimestra, tacno onda kad treba da se odahne od mucnina i povracanja iz prvog Laughing.
Evo kijam i na ovih 36 C. Nego ja kad saznam da je to sve normalno, vise mu ne pridajem znacaj.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 25/6/2016, 18:39

Gde ste bre, tetke forumasice?!?!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 65mpo6
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 25/6/2016, 18:48

Za pocetak da vam kazem da sam ja najbolja beba koja se ikada rodila, i da je jedino mama kriva sto se ne javlja.
Kasnije cu mozda stici da vam napisem neki duzi izvestaj, a sada, izvinite sve ostale, ja moram JAAAKO DA POSKOCIM U KOlICIMA ZA MOJE DVE DRUGARICE SKOCICE: DOBRODOSLEEE!!! Prelepe ste, kao sto smo i ocekivali! Trebace mi vremena da vas zovem divnim imenima Katja i Kasija, ipak ste u mom zivotu (a i pre toga) vi Skocice, ali navicicu se! Budite srecne, drage moje! Imate divnu i pozrtvovan mamu, koja je bila sjajna trudnica, pa mogu samo da zamislim kakva ce mama biti. Mozda ce biti gora i dosadnija i od ove moje, ali sta da vam radim...takve su ove mame sa foruma Very Happy.

Ljubi vas vas brat sa foruma Djordo
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 14sfcbt
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 25/6/2016, 18:51

Blankic, draga moja, Djole ti je sve rekao! Neka su ti zive i zdrave, skocicie! Znam koliko si uzivala u trudnoci, a tek sada...svaki sekund je dragocen...a ne mogu ni da zamislim kako sve ovo izgleda duplo?!? Moze li se uopste preziveti...ja se jedva nosim sa ovom kolicinom srece...kako li je kada je sve duplo vece i jace...Bila si divna i discipliovana trudnica, znam da ces biti jos bolja mama...da se nismo obecali Tatjanici...ih ko bi izabrao..
osmeh srce osmeh srce osmeh srce
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 25/6/2016, 18:54

Annciiiii!
Pa taj lepotan nije vise uopste beba! Izrastao u pravog frajera.
Koliko vidim-uzivate, a tako i treba!
Ljubim vas oboje ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 25/6/2016, 19:01

Sada, opet JA! Mama otela racunar na kratko da se i ona javi...
e, nema sada, gde je bila dva meseca?!?!
Otkricu vam...totalno je zaljubljena u mene srca  srca  srca ... i dalje me prepadne nocu kada se gladan probudim, a ona onim ogromnim ocima vec gleda u mene...i nekako joj sijaju te oci...pojma nemam od cega...

Skoknucu kasnije do "koraka" da vidim sta se tamo desava (ukoliko uopste mogu da pohvatam), ali iz potpisa pohvatah da neke tetke forumasice i dalje nastavljaju borbu za nekog novog Djoleta ili Jucu ili Katju ili Vasicu ili...
Tetka Palcice, BabyBear, ja vas ljubim najjace! Sledeci put je vas! Znam, osecam duuuboko u ovim malim kostima...

Bozeee, opet ova mama otima tastaturu....ljubim vas najjace, odoh da gledam fudbal sa tatom...kada vec ne ucestvujemo, mozemo da navijamo

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 331n29l
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 25/6/2016, 19:10

Mimi, porastao stomak, a? Hihiiii...meni bas kasno presao iz konveksnog u konkavno stanje, ali je isto bilo preko noci, nisam sebi mogla da dodjem. Ali sam ga vala ponosno nosila, sve me kicma bolela koliko sam ga gurala u prvi plan lol! Stavi sticker, pls, da mozemo da pratimo kako napredujes.

Tebi, bravo za duble i super izvestaj!!! Ma sta god da je, znam da ti je svejedno...bice najjaci decak ili najlepsa devojcica na svetu, ne sumljamo!

Tiramisu, dve bebice, a stomacic samo uvece...hihihiii...mozda se prejedes ili napijes vode previse. Salim se, polako...kod tih duplih srecica, tek ima vremena. Vodi racuna o ishrani zvog tog secerka i sve ce biti ok. Nemas tu boljeg savetnika od Blankic

Leptirice, nadam se da si ok i da nije bilo nista strasno. Imas Janu kao najveci lek, sta ti mi tu jos mozemo vise dodati?!? Ljubi tu malenu jaaako!!!

Kiki, bas sitno brojiteeee...Gde ste planirali porodjaj? Mali lavic stizeeeee!!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 25/6/2016, 19:13

Sve trudnice i sveze mamice, ljubimo vas puuuno...
posebno
Sasavicu (Jucu pooosebno) , Tatjanicu-priju, ime moje 87....

VASICE, SRECAN 1.RODJENDAN!!!! ff ff ff
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 25/6/2016, 22:12

Joj kakav je prase jedno! Ljubi ga od mene! I reci mu da je od mene, da zna dete lol! smajli angel
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/6/2016, 22:26

Tebi, odlicno za dobar izvestaj!

Vanilla, i to ce da prodje!

Tatjanice, sta se desava kod tebe?

Blankic, eto me na moru, mahala sam vam kad smo bili u PG :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/6/2016, 22:33

Bre, Annci, zabrinila si me! Odahnuh sad kas videh ovolike osmehe naseg Djodjoa!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 25/6/2016, 22:36

Joj kakav je Djole srca srca srca srca
Smesko jedan maleni osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 25/6/2016, 22:52

Predivan je Djole :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 25/6/2016, 23:23

djole divan si,a i pohvale za mamu. uzivajte drugari.
kako sam se naljutila jednoj prijateljici.uh! bas me razljutila. zna da sam dobila dete iz vto,a jos nasmejana kaze da u ponedeljak ide na abortus. haos. 6 ned trudna,pa ja sam u toj nedelji videla moju dusu. kako moze?! pokusala sam da je odvratim od toga al bezuspesto. kako se ljudi igraju.a mi se patimo i kidamo da dobijemo decicu.uh udavih,al me bas pogodilo
pozdrav trudnice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/6/2016, 23:40

Jaooo kako sam se obradovala ovom osmjehu vrijednom milijardu dolara i tvom postu Anci. Hvala puno na predivnim rijecima.
Djole,ljubavi, divnoćo, predivnoćo majkina i tatina, ljubim te medenjaku mali. Sto godina živio ljepoto love
Anci duso draga, sreca je ogromna, velika, puca, pršti sve od ljubavi. Skočice su prave mamine dobrice. Svaki dan se sve vise vezujem za njih...osjecaj majcinstva je neopisiv. Umorna sam, preumorna, ali sve su to slatke mukice, za ova čuda smo se borili a Bog me nagradio duplo za sve, zna on da ja to mogu.
Ljubim vas i grlim jakooo.
Da i mi uzvratimo jednom slicicom i da svi vide da je svaka bitka vrijedna ovih malih čudesa.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 6o1jmg

Volimo vas skočice i ja srca srca srca srca

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/6/2016, 23:48

Šašavice, ja sam ti u Niksicu gradu,ali blizu je to. Nadam se sledece godine da cemo upoznati tetke sa Kutka negdje na moru,dogovarali smo se za tu kafu pored mora ove godine, ali mi smo mali jos, tako da se nadam nekom susretu sledeci put. Uzivajte!
Sanjice moja, koliko je takvih samo! Mad Crying or Very sad tuzno, pretuzno Sad
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 25/6/2016, 23:52

Sanja, svi smo razliciti, svako ima neki svoj pogled na zivot.... Mi iz ove price sigurno necemo nikada moci da shvatimo takve postupke. 
Ja sam prosle godine morala na kiretazu jer se plod nije razvijao. Uzasno sam se osecala. Posle pocetne srece da je uspelo, period bukvalno mraka. Sa mnom su u toj sobi odakle smo isle i gde smo se vracale posle intervencije, bile jos dve zene, obe sa namernim prekidima. Jedna je bila bas mlada, jasno da nije imala uslove da zadrzi dete, ali druga je bila u braku, imala dvoje dece i nije jednostavno zelela trece. Doktori i sestre su dolazili i vise puta molili ovu mladu devojku da se predomisli, ali niko nista nije rekao ovoj koja ne znam sto pored dvoje ne bi imala jos jedno dete. Pored njih dve, cela moja situacija mi je bila jos mucnija. Ali u sustini sam znala da niko ne moze biti u tvojoj kozi, a i da njih dve verovatno imaju neke svoje brige.
Zato se ne ljuti na drugaricu, mi jednostavno nismo sa iste planete.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/6/2016, 00:04

Anncice, neka si ti nama ponovo dosla. Bas smo skoro se pitale i brinule gde si jer uopste nisi dolazila na Kutak dugo. Ali Bogu hvala da si nam ponovo tu, sa sve Djolencetom preslatkim pilencetom. Diiiiiiiiiivan osmeh ima i vidim da je to jedna vesela beba, ljubi ga majka i tetke kutanjke srca1 srca1 srca1

Blankic srce mi je prepuno kad ih vidim, a posebno ta mala preslatka usta koja su u obliku srca, macke male slatke srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/6/2016, 00:09

Baby hvala dusice moja draga.
A usne su im kao onaj stiker na viber,onaj mali, napućeni bas kao srculence, skroz si u pravu osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 26/6/2016, 00:14

Skocice su premedene srca a i meni deluju da su skroz iste, bar na ovoj slici Very Happy ko da su jednojajcane Very Happy
Blankic kaci nam cesce slicice osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu