KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 29/6/2016, 12:09

Pa i ja bih pre u stomak ali sto dalje idem od pupka sve su mi veci podlivi i cesto pustim krv kad izvadim iglu.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 12:16

Pa probaj ovako kao sto sam ja radila. Par nedelja predji na ruke (samo ne mozes sama sebi davati), pa se vrati na stomak jer se tu brzo obnovi tkivo za razliku od ruku. Posle mesec dana imam pingpong loptice ispod koze.
Noge sam ostavila poslednje, rekli mi da tu najvise boli. U ruke se daje tako sto nadlaktice ruke "podelis" na 3 dela i daje se u srednji.
Hahaha, kakav sam strucnjak, a?! A sebi sam dala sama do sad mozda 10 puta. I to mi se nesto upali, izadje, zacrveni, ubodem krvni sud,....Tako da kadgod se dobro osecam, ja kod teta u DZ.


Poslednji izmenio Mimi12 dana 29/6/2016, 12:21, izmenjeno ukupno 1 puta

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 29/6/2016, 12:21

Tiramisu, ja se jos uvek bockam u stomak, mada, sve se predomisljam da predjem na butine, ali dr Mitic mi kaze da je to jos gore nego u stomak ali ako hocu mogu da probam, ima zenica kojima to vise odgovara. Stavis rasirene sake iznad kukova, i u tom delu mozes, znaci sa strane u visini oko pupka, tako je meni dr Mitic iz Ferone objasnila. Ja sam skoro presla na fraxi 0.6, tu uglavnom pustim krv, i imam dobre hematome, vise nego od 0.3.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 29/6/2016, 12:23

Da,sto kazes da malo odmorim stomak.Moram da pogledam na youtube kako se daje u ruke. Pretpostavljam da ide isto pod 90 stepeni.
Boli me glava vec par dana,sva sam slogi. Nemam nesto volju da istrazujem sada,uglavnom leskarim. Mrzi me i da kuvam.
Mimi,meni kazes. Jos ni jednom nisam smela da se ubodem. A psihicki se pripremala par puta. Za to je muz zaduzen,ne bas spretan. Kod Miljica na kontroli,pita me covek ko me unakazio kad je video modrice i tackice ☺


Poslednji izmenio tiramisu dana 29/6/2016, 12:28, izmenjeno ukupno 1 puta
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 12:27

[quote="Vanja]
Stavis rasirene sake iznad kukova, i u tom delu mozes, znaci sa strane u visini oko pupka, tako je meni dr Mitic iz Ferone objasnila.[/quote]

Da, to je to salce na bokovima. I meni su rekli da tu moze, ali nisam jos probala.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 29/6/2016, 12:29

Sad sam tu ustinula i zaista ima kozice koliko hoces. Super,resen problem.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 29/6/2016, 13:18

Annci kakav je Djole, najveci borac na Kutku...O koliko ti samo radosti uneses svima nama kad ovde odjednom posle pauze opet uletis... Meni ste suze radosnice doneli...Carobni osmeh mali  osmeh srce
Tiramisu draga, ja se odavno bodem u ruke. Pune su cvorova i modrica.Jedna je otekla pa sam i obloge drzala, a jos mi medicinska sestra dolazi i daje fraxiparin.Ne smem da zamislim sta bi bilo da to radim ja ili moj muz  lol!
Jedino sto ja ubod u ruku i vadjenje uopste ne osetim.
Noge cuvam pa cu od septembra.
Inace, mi smo bili kod ORL , zbog nosa i usiju i onih leukocit. Sve super, on tvrdi da su leukociti otisli gore zbog pronizona, posle mi i kuma rekla da su i njoj stalno bili visoki od pronizona.Imamo alergijski rinitis i dao nam je marisol ali hipertonic, eto Mimi12 ako ti znaci, jer kaze on najbolje obnavlja sluznicu nosa i smanjuje joj otok u odnosu na druge marisol vrste.
Pao nam je i hemoglobin, na 116.Cekamo odgovor od doktorice da je li je strasno ili moze da ceka kad dodjemo kod nje. DDimer nam je 280 sto je mislim super za ovu nedelju.Jedino nam je stitna roknula dole, pa cu sutra videti sa prof.Djilas da li cemo smanjiti terapiju.
Cmok za sve lepe mame, bebe, trudnice i borilice od nas, uzivaoca pored TV-a.... osmeh srce sreca
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 13:25

Hvala Tebi, uzecu i Marisol. Do sad sam samo fizioloski stavljala. Ne mogu uopste da uhvatim sto mi pogorsava situaciju (osim vremenskih prilika). Bude mi super par dana, pa opet nespavanje od kijanja....
Neka si ti bila kod dr, mirnije se spava.

A Djoleta bi trebalo da proglasimo maskotom svih Praskih beba!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 29/6/2016, 13:31

Koliko sam shvatila ORL , nas koji imamo alergije je pronizin kontrolisao 12 nedelja i onda smo buknule samo.
Isto se i meni smenjuju dobri i losi dani.Juce bilo super, dana nos ne moze da se smiri.Svu kozu sam odrala duvajuci  lol! Sad kozu oko nosa mazem pavlovicevom i izgledam kao malo prase al bude lakse.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 13:35

E to si u pravu. Dok sam pronizon pila, sve je bilo u redu.
Tek kad sam prestala, poce ovo cudo i sve se poklapa inace sa tim pocetkom drugog trimestra kad inace pocinje taj "trudnicki rinitis", a kod nas je ocigledno neki ultra-giga-mega.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 29/6/2016, 15:03

Annci hvala puno! Vidjecu da li moze preko neta da se poruci i da vidim kad stize to mi je bitno, da ne stigne posto prodju grcici.
Radimo i vjezbice, masiramo se, grijemo pojaseve one na bazi voska i meda,pijemo razne kapi... Samo da prodje sto prije.
Ostale zenice ljubimo vas srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/6/2016, 15:39

Drage moje, da vam i ovde mahnemo, i sve trudnice poljubimo, a cekalicama pozelimo da sto pre dodju na ove trudnicke stranice...moje curice su upravo napunile 20 meseci, evo da vam mahnu Very Happy Wink osmeh srce Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 1r7qlkDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Fx3tqtDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Afkfoj
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 29/6/2016, 16:06

Boze, Sofi...kao sa razglednica su...rasplakah se....
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/6/2016, 16:07

Annci love ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 16:08

annci ::Boze, Sofi...kao sa razglednica su...rasplakah se....
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Annci, s obzirom da si Djoleta obecala Tatjanici, mislim da ti nema druge nego da rodis jos kojeg sina bebe

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/6/2016, 16:12

Mimi12 ::
annci ::Boze, Sofi...kao sa razglednica su...rasplakah se....
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Annci, s obzirom da si Djoleta obecala Tatjanici, mislim da ti nema druge nego da rodis jos kojeg sina bebe

smiledraw wavecrowd wavecrowd
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 29/6/2016, 16:22

hihihiiii...imas pravo Mimi...nego kakvih sve lepojki imamo ovde, malo ce mi biti jos jedan. Bar 2-3 kom...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 29/6/2016, 16:54

Sofija, pa ja nemam reči, kakve slatkice, lepotice, kakve lepe pametne okice, medene su!!! Ne možemo ih se nagledati! srca srca srca srca
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 29/6/2016, 17:12

Kako koja stavi sliku ja odlepim i kazem hocu takve bebirone. Preslatke su. Kao da jedna ima plave a druga smedje oci. Prave su secerleme. Jel moguce bre da su vam deca tako lepa. Dal ce i moja biti pitam se 😊
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/6/2016, 17:48

Hvala pun drage moje! Tiramisu, nego sta nego ce i tvoji bebironi biti predivni, uvek ovde na Kutku kazemo kako su deca aa Kutka najlepsa, toliko zeljno i dugo iscekivana... 😍😍😍 Jedna curica je plavooka, a druga zelenooka... 😘😘😘
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 29/6/2016, 21:10

Blanka, annci, Sofija, predivna su vam deca svima! Sunca malena, toliko cekana i zeljena srca
tiramisu, sigurna sam da ce ti tvoja deca biti najlepsa, valjda to tako ide Wink
Ja nekad ne mogu da poverujem da je moguce toliko voleti bebu u stomaku, a da je nisam ni videla, ne mogu ni da zamislim sta ce biti kad se zapravo sretnemo za dva meseca... Grlim vas sve, bas ste me raznezile s ovom decicom!
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 29/6/2016, 22:42

Jao Sofija koliko su slatke bas kao sa nekog casopisa stvarno su ova djeca s kutka pre pre lijepa 😚😚
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 29/6/2016, 23:10

videla sam slike ranije i nemogu se odluciti koja mi je od koje lepse ,ali dajem prioritete na zajednickim slikama vidi se kolika je ljubav izmedju vas cetvoro
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 30/6/2016, 07:22

Sofija, predivne su, princezice, vec koji put se vracam na sliku, ocarale su me, potpisujem da su deca sa kutka najlepsa! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 30/6/2016, 07:51

...sofiiii,pa stvarno sam ostala bez teksta,predivne su ti devojcice.... :* :* ...trebalo bi cesce da nas ovako obradujes sa slikama!!!

....ancci,djole je je tako meden da smo mi imale srecu da ga na vreme kaparisemo,ali nije fer da samo.moja sofka ima ovakvog lepotana,te u tom smislu cekamo jos jednog zgodnicha da rodis!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu