KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 26/6/2016, 00:17

Sad tek videh da nam skocice imaju skoro celih mesec dana Shocked meni sve deluje ko da si se juce porodila, mogu misliti kako tek vama leti vreme Very Happy
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/6/2016, 00:23

Blankic, jel mi se cini (mozda zbog neke senke na slici) ili je jedna plavlja, a druga tamnija (da ne kazem crnka)? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/6/2016, 00:26

Alisa hvala puno osmeh srce
Jos jedan dan i pun mjesec već. Vjeruj mi da je i meni proletjelo. sreca

Baby Katja je plava, ima bas svijetlu put, a Kasija je smedja i tamniju put. Skroz su razlicite,ali skroz, i fizicki a i po karakterima. Bukvalno preslikane slike iz stomaka. Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/6/2016, 00:37

Tetka Baby vidi sve Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 26/6/2016, 06:32

Jao evo i ovih lepotica!
Blanka, meni izgleda da su bas porasle! 
Kako podnosite ove vrucine?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 26/6/2016, 07:48

Djole, Katja, Kasija love love love srca1
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 26/6/2016, 08:53

Annci,
da li i dalje koristis platnene pelene?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 26/6/2016, 11:21

hahahaaa...tek sada videh da mog posta od nocas na temu abortusa nema nigde...sto i nije neka steta, daleko im lepa kuca.
a ni elaborat na temu skocica....e, to je vec steta...pa skocice prete da pomute slavu Angeline Jolie?!? Ma nego sta! Prelsatke, premedene, predivne....

Mimi, da i dalje smo na pp i mpp. Moram priznati, da nocu i dalje stavljamo jednokratne...nekako nikako da prelomim da ga pustim da do jutra bude mokar. A trebalo bi, jer pelena drzi temperaturu tela, i njima nije hladno. Pogotovu na +40 lol! Navikla sam se i super organizovala sa pranjem i peglanjem, tako da nije problem. Oduzima vrmena, ali se snalazimo...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/6/2016, 12:06

Mimi, borimo se sa vrucinama. Obucem ih u bodice i pokrijem samo nekim laganim prekrivacem. Kod nas u stanu i nije prevruce, u dnevnu preko dana palimo klimu, dok su bebice izolovane u sobu, tamo je prijatno bas na svu srecu i nije vruce.

Annci osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 26/6/2016, 13:13

skocice su divne. premedene,Blankic uzivaj u svojoj speci zasluzila si. bice sve lakse kad malo porastu.
ma ja se ne trudim da razumem zene koje imaju namerne abortuse. ne zelim i necu da ih razumem,ubijaju zivot,ubijaju deo sebe i coveka kog vole. pa ni ja nisam rasla u idealnim uslovima,nisam imala original patike i markiranu garderobu,al sam odrasla. bila sam presrecna kad bi se mama i tata poljubili. bila sam zadovoljna i krem bananicom...nego ajd,da ne gnjavim ipak imamo mi drugacije stavove i pogled na to jer smo mukom došli do nasih andjela. dao nam Bog jos po koje detence.da nam kuca ne bude prazna,da nam deca imaju sestrice i bracu!!!
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 26/6/2016, 13:21

Annci,draga,bas mi je drago sto si se javila...ma znala sam da uzivas sa Djoletom..On je jedva preslatka beba,jedna mala krofnica,kome se oci smeju.Bas se vidi da uzivate  angel
I ja jedva cekam da osetim tu radost majcinstva.
Mi poceli sitno da brojimo,jeste malac po terminu lavic,ali mislim da ce mi termin za cr zakazati nesto pre,tako da ce izgleda ipak biti mali rak,kao i njegova mama  smajli angel

Blanki dragi,skocice su savrsene,duse male...Uzivajte,mazite se,zasluzila si tu srecu..
Ljubim vas sve drage moje  ff ff

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 26/6/2016, 13:42

Mnogo su vam lepa decica,i djolence i skocice. Zasuzise mi oci. Veliki poljubac za mame i njihove andjelcice!
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 26/6/2016, 16:33

Kakvi medenjaci, joooj... pu pu pu, i Djolence, Katja, Kasija, uhh, samo da se gnjave, lepotancici. ljubav  

Annci, slobodno predji i nocu na mpp, na bambusice. Dok ne probas, neces znati. Mi smo pocetkom treceg meseca presekli, prenocili u bambusici i otada smo iskljucivo u mpp, i kod lekara, i u setnji i uzivamo.

Cure, uzivajte u trudnocama koliko mozete, znam da je tu gomila simptoma, pitanja i strahova, kada se samo setim, ali i uzivajte, ja sam prcila stomak i kada ga jos nisam imala, hahaha... postaje malo lakse kada se oseti beba. Ljubim vas
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 26/6/2016, 17:41

Annci, Blanka, kako su lepe slike, bebice male, medene osmeh srce
Daj bože što više takvih slika ovde i što više beba srca
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 26/6/2016, 19:44

Annci da si me cula kad sam danas ciknula jaooooo vidi moju prasku sunkicuuuu jaoooo medenjak a muz se trgao i gleda me ko da sam sa kruske pala, nista mu nije bilo jasno sta mi je:-) medenjak pravi!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 26/6/2016, 20:34

Jao, Kiki, pa sta ces lepse nego jos jednog rakica...hihihi...rece jos jedan rak. Ma salim se naravno, nije ni bitno. Neka CR prodje rutinski i neka nam je bebac ziv i zdrav. Svaki znak ima mnostvo dobrih i losih karakteristika. Ti ces od njega napraviti dobrog coveka koji ce poneti najbolje od svog znaka... Ja navijala da Djole bude jarac, prvo smo tako i dogororili termin, al onda nas dr pomeri, pa sada imam jednu vodoliju...i naravno da je to automatski postao moj omiljeni horoskopski znak lol!

Vanila, Tiramisu, debelice sadasnje i buduce
poljubci poljubci poljubci

Masato, ti zivis u Nisu, je l da? Ja i dalje kod lekara nosim jednokratne, jer sam cula da ovde ne gledaju bas blagonaklono na mpp. Da ti pravo kazem, mrzi me da se raspravljam sa sestrama tamo. Trudim se da Djoletu odlazak na kontrolu bude sto manje stresan, a bebci su mali energerski paraziti...sve pokupe od nas. U mom zivotu ovo je ubedljivo najmirniji period, ja sam totalno smirena, nirvana. Osmehom protiv sveta. I Djole je bas takav. Kada sam se par puta nesto dozvolila sebi da se iznerviram oko posla, on je bio toliko nervozan i toliko je plakao, da ja sebi nisam mogla da oprostim...Tako da zbog njega izbegavam bilo kakve rasprave. Mada razmisljam da na sledecu kontrolu idem u platnenim i nikom ne objasnjavam nista...bole nas nasa mala uvca...

Mimi, pokazi ti njemu slobodno kako se lepa deca prave u Pragu i sta ga ceka Very Happy
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/6/2016, 21:01

Najljepsa djeca su djeca sa Kutka! Najsladja i najvoljenija srca srca srca srca

Volimo vas tetke naše! sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 26/6/2016, 21:33

Ja Blanka ne mogu da verujem da je vec proslo mesec dana od rodjenja zvezda!
Ne znam kako vama izgleda taj period, ali meni je proletelo....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/6/2016, 23:03

Jaoo kakve su skocice!!! Divneee.
Jesu li u NK manje vrucine? Kontam da vam je bolje nego u PG Wink
Mi smo cesto juuuzno na moru, tako da se vidimo kad stasamo :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/6/2016, 23:05

Ivanice, samo napred! Da bude sve kako treba i da Bog da da uspete!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/6/2016, 23:26

Ivanice, samo napred! Da bude sve kako treba i da Bog da da uspete!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 27/6/2016, 11:14

E Annci, svasta...dokoni ljudi. Pelene su pelene, ista je svrha i jp i mpp, kod dr. isto svucem  i jedne i druge, isto ih obucem, ne mogu ni da zamislim da mi neki dr. pravi problem sto je beba u mpp. Vise sam ja sama sebi, u pocetku, pravila problem kako cu, dok se nisam organizovala sama sa sobom. Fizijatar se izigrao sa Necom u mpp, nije ni primetio/komentarisao, na uz kukova dr. nije ni primetila, kaze da su dobri kukovi, ja kazem znaci da nastavimo u mpp, a ona mi kaze ja ne znam sta je to, al su dobri kukovi... Vise me je nerviralo u trudnoci sto je svako nepozvan morao da mi pipne stomak, a sada sa pitanjem je l dojis?... I to me uglavnom pitaju nepoznani u marketu, u labu... Al sto kazes, pored moje nirvane, samo se nasmejem, eh dokonih ljudi koliko hoces.
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 27/6/2016, 12:51

Jao skocice lepotice! Kakvi su to obrazi i ustasca srce srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 27/6/2016, 15:08

Ime dobro nam se javila! :) :* Djole je divan,predivan reci da nemam... Ali ono sto meni zapade za oko je savrseno zgodna mama,kao da trudna nije bila :) Svaka cast!
Skocice lepotice u imena vas ljubimo Aleksa i ja! Blanki stvarno su...pu,pu,pu...
Trudnice,srecno vam bilo po ovim temperaturama,jer kad se setim kako je meni bilo! :O

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/6/2016, 18:31

Ženice moje, ženice naše, vi ste divne, ma predivne srca srca srca srca srca
Mi sjutra punimo 1. mjesec igracice igracice igracice moram vam reći da nam je vrijeme proletjelo ali baaaaš. Skočice spavaju , sad će da se bude, pa ćemo da se kupamo. Tata i ja napravimo haos od sobe ali uživamo. Tatka moram javno da pohvalim, sve radi što i majka, presvlači, hrani, pusti majku uveče nekad da produži, on obje nahrani i vrati u krevetac. Nemam riječi za svog mužinja, obožavamo ga. Ovih dana ga zatičem kako leži u sobi i gleda ih dok spavaju. Pitam ga što ne spavaš, kaže ne mogu, gledam ova naša čuda mala. Upravo ulazi u dnevnu i kaže : Bebe se bude, bebe se bude! Već sprema banjicu.. odoh žeMske, dužnost majke zove. Ljubimo vas i hvala puno što nas toliko volite likeit sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu