KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
sareni leptir
bobica83
Lyanna
MaloMorgen
Bundevicav
enap
Bubamara
ivanicasale
Padobranka
Eho
jelena.kuburic
Vuchica
Niny
mirjanamirjana1986
winni
AriesGirl
lela1984
Ancica 87
alisa
SoJa
Vanja80
Zmajuška
nina :)
dada88
Amna84
saska1
Pahuljica29
bak
aurora
Mika
Arwen
tatjanica
sanja 73
sunny.tp
libra35
Mimi12
BiKsi :)
zumbulcic
kiki5
Bobaue
PalcicaBg
Sirijus
Blanka
MalaSaJuga
Tebi
Dora1
BabyBear
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
Vanilla
mimi85
noja
ahosame
Nataly17
Nevena77
zsuki75
61 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kiki5 29/5/2016, 10:54

Joj Mimi sva se najezi,primi moje saucesce.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 29/5/2016, 11:04

Mimi primi moje saucesce .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 29/5/2016, 12:04

mimi primite moje saucesce
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 29/5/2016, 12:10

Mimi bas strasno. Primite moje saucesce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 29/5/2016, 19:28

Mimi85, primite moje saučešće!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 29/5/2016, 19:33

Da zabeležim ovde, mom suprugu je rađena tesa i nije nađen ni jedan jedini spermatozoid, iako je bio na terapiji injekcijama pregnila 8 meseci. Meni je urađena operativna histeroskopija, sve je proteklo uredno, ja se dobro osećam. Tužni smo i razočarani, ali život ide dalje.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 29/5/2016, 20:07

Cure moje drage hvala vam do neba podrska ste mi nevidjena.

Zmajuska, ne znam sta da ti kazem....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/5/2016, 01:14

Zmajuska draga, sta su ti radili na operativnoj histero? Jel morala operativna, a ne samo dijagnosticka? Gde si radila histero?

Zao mi je zbog muza, ali isim tih injekcija zar za to nema nekih lekica, tipa proxeed ili kako se vec zovu? Sta su mu rekli lekari? Hoce ki raditi ponovo test i kad?

Nemojte biti tuzni, idete dalje. Pa ako bas ne bude leja za to uvek imate mogucnost donacije...ne bi bili ni prvi ni poslednji.

Glavu gore malena osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 30/5/2016, 07:38

Jutro curke, nije me bile neko vrijeme i nisam mogla pisat...racunar mi bio u kvaru a mob nesto blokira.
mimi draga, primi moje iskreno saucesce
zmajuska zao mi je ali kao sto ti kaze BB ako nista drugo postoj i donacija sreca. Samo gurate naprijed.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 30/5/2016, 08:07

BabyBear ::Zmajuska draga, sta su ti radili na operativnoj histero? Jel morala operativna, a ne samo dijagnosticka? Gde si radila histero?

Zao mi je zbog muza, ali isim tih injekcija zar za to nema nekih lekica, tipa proxeed ili kako se vec zovu? Sta su mu rekli lekari? Hoce ki raditi ponovo test i kad?

Nemojte biti tuzni, idete dalje. Pa ako bas ne bude leja za to uvek imate mogucnost donacije...ne bi bili ni prvi ni poslednji.

Glavu gore malena osmeh srce

Sve smo radili u Genesisu. Morala je da bude operativna histeroskopija zbog subseptuma za koji je dr. Crnogorac rekla da bi mogao da ometa razvoj ploda i s obzirom na 2 vto bez uspeha da je najbolje ukloniti ga.
Suprug je pio proksid skoro godinu dana, jeo piskavicu i med sa semenkama i orašastim voćem, pio čaj babin zub i sve moguće vitamine za koje smo pročitali da poboljšavaju spermatogenezu, sve nam je donosio dever iz Amerike i ništa mu nije pomoglo. Sada još ostaje da vidimo hoće li mu dr. Crnogorac predložiti terapiju merionalom kada budem ja otišla na kontlolu posle histero. Donacija je nešto što on još uvek ne može da prihvati, mada ne isključuje tu mogućnost.

Hvala na rečima podrške!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 30/5/2016, 09:08

O draga mimi primi moje saucesce.
Sve mislim Zmajuska ako je ranije nadjeno da ce u nekoj varijanti stimulacije ipak se naci.❤
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 30/5/2016, 10:31

Zmajuska draga, ne znam sta da ti kazem.... negde razumem tvog muza u vezi donacije jer mi se nekako cini da je teze prelomiti kad je muski sterilitet u pitanju... mi ipak nosimo bebu u sebi 9 meseci pa nam je lakse... ali sto kaze Libra, ako su ih ranije nalazili mozda ce ih jos biti uz neku drugu stimulaciju... osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 30/5/2016, 10:42

Mimi, jako mi je zao, moje saucesce...

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/5/2016, 11:28

Zmajuska, a jel isao nekad na akupunkturu? Mozda i to da proba...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 30/5/2016, 11:38

BabyBear ::Zmajuska, a jel isao nekad na akupunkturu? Mozda i to da proba...

Nije, toga nema kod nas, mada ni Beograd nam nije daleko. zbunjen
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 30/5/2016, 13:39

Ja definitivno imam dve bebe,oba srca kucaju 😀😀
Samo da preguram 3 meseca,manje cu se plasiti,sve ce posle biti lakse cini mi se.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 30/5/2016, 13:57

Divno Tiramisu, dva srculenca osmeh srce osmeh srce čestitam!!!!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
krenula sezona blizanaca lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 30/5/2016, 14:17

Jel zna neko sta znaci "horion nedirefencian"
Hvala sirius,bas tako. Mada trenutno nema cekalica i u postupku,neko zatisje.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kiki5 30/5/2016, 14:25

Bravo Tiramisu,divno za dve bebe,za dva mala srculenca ,uzivaj maksimalnoo.
srce srce b b poljubac poljubac

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/5/2016, 14:28

Tiramisu, cestitam na blizanackoj trudnoci! To je tako diiiiiiiiiivnooooooo Very Happy

Inace, verovatno umesto "horion nedirefenciran" treba da pise "horion nediferenciran", vrv je neka greska u kucanju (ako i ti sama nisi napravila gresku) pa to mozes da izguglas. Sad sam videla da tamo na raznim mestima moze da se nadje objasnjenje za to, pa je bolje da sama to pogledas nego da ti ja prepricavam lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/5/2016, 14:28

Zmajuška ::
BabyBear ::Zmajuska, a jel isao nekad na akupunkturu? Mozda i to da proba...
Nije, toga nema kod nas, mada ni Beograd nam nije daleko. zbunjen

Sorry, ne znam gde zivis na tom potezu izmedju ni neba ni zemlje lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 30/5/2016, 15:07

Ma da,ja sam pogresila u kucanju,nije dr. Sve sto sam nasla je da je to omotac sa cupicama.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lyanna 30/5/2016, 17:36

Drage devojke,

Zamolila bih vas za pomoć. MM i ja se par godina borimo sa sterilitetom, iza nas su četiri neuspešna postupka VTO, poslednji kod dr Kopitović u Feroni. Osnovni problem je nešto lošiji spermogram, ali kako kažu dr, više nego dobar za VTO. Doktori su uvek bili optimistični, mi smo za njih "školski slučaj", a i pored velikog broja jajnih ćelija, embrioni se ne razvijaju dobro i nikad nismo imali za zamrzavanje, niti je dolazilo do trudnoće, pa ni biohemijske.

Od analiza smo uradili skoro sve, pored standardnih, histeroskopiju, trombofilije i imunologiju, kariotipe za oboje...

Nemam ideju šta dalje. Svakako ćemo otići kod dr Kopitović još jednom na konsultacije, ali mi se čini kao da se vrtimo u krug i da niko ne može da nam ponudi ništa više od "nastavite da pokušavate, jednom mora uspeti", a, iskreno, plaši me šta sve te stimulacije rade mom telu... A i treba sve to finansirati (iskoristili smo oba pokušaja preko Fonda).

Hvala unapred na svim sugestijama Very Happy
Lyanna
Lyanna

Broj poruka : 96
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 30/5/2016, 17:59

Tiramisu, cestitam!
A da predjes konacno na trudnicke strane? Mislim, ne da si trudna, nego duplo! lol!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 30/5/2016, 18:01

Tiramisu, čestitam, sigurno je prelepo čuti srce srce ! Pokušaj da uživaš u trudnoći i nemoj previše da razmišljaš o stvarima na koje ne možeš mnogo da utičeš.

Lyanna, jesi li radila OGTT sa insulemijama, proverila vitamin D koji je važan za kvalitet jajnih ćelija? Vidim da si na Kutku od 2012, ne znam da li si pročitala temu dodatne analize, pa da vidiš ima li još nešto što bi mogla da uradiš.
Mnogo sreće ti želim!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu