KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
sareni leptir
bobica83
Lyanna
MaloMorgen
Bundevicav
enap
Bubamara
ivanicasale
Padobranka
Eho
jelena.kuburic
Vuchica
Niny
mirjanamirjana1986
winni
AriesGirl
lela1984
Ancica 87
alisa
SoJa
Vanja80
Zmajuška
nina :)
dada88
Amna84
saska1
Pahuljica29
bak
aurora
Mika
Arwen
tatjanica
sanja 73
sunny.tp
libra35
Mimi12
BiKsi :)
zumbulcic
kiki5
Bobaue
PalcicaBg
Sirijus
Blanka
MalaSaJuga
Tebi
Dora1
BabyBear
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
Vanilla
mimi85
noja
ahosame
Nataly17
Nevena77
zsuki75
61 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2016, 07:48

Ahosame mnogo mi je zao,ne znam sta da kazem sem da te taj covek nije vredan.Zelim ti da se sto pre oporavis i da ostvaris svoje zelje sa nekim ko ce imati snage za sve ovo.Grlim!

Dora konacno da se sve zavrslilo,mnogo je trajalo.

Devojke srecno,nemam vremena da citam,pocela sam da radim,bas mi prija,nisam imala vremena ni trena da razmisljam o ovome sto je iza nas.
Ljubim vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 3/6/2016, 09:02

Ahosame, duso, grlim te jako! Uvek se strasno razocaram u ljude koji postupe tako kao tvoj muz. Uz duzno postovanje svacijeg prava na odluku, moram da primetim da je kukavicki kad jedan partner nema snage za dalje, nema fleksibilnosti za donaciju, a drugi, po pravilu zenski, ima snage za nekoliko vto iza sebe i borbu ispred sebe, sta god ta borba zahtevala. Ti sad daj malo vremenu vremena, odboluj i videces da ce sve, ama bas sve, izaci na dobro po tebe. Slazem se sa Mimi12 da ce ti biti mnogo lakse bez pritiska u kom si zivela. Izvini sad ako ja ovim svojim pisanjem dopustam sebi previse, ali samo zelim da ti kazem: Ahosame, zeno, vredis, glavu gore, sve ce biti dobro, zasluzujes vise! zagrljaj
Dora heroju, i za tebe veliki zagrljaj! Saga je konacno zavrsena, jako mi je drago. Sad da se sve ustali, pa u nove pobede kada odlucite da je vreme! zagrljaj
Zenice, uzivajte u kraju radne nedelje i jos vise u vikendu, ja mu se bas nesto radujem! ff

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 3/6/2016, 09:17

Jutrooo
Ahosame neka me jeza prode kad procita sta si napisala....nemam rijeci zbog postupka muza...ne mogu ni da zamislim kako se osjecas. Slazem se sto je vec neka zena napisala, upoznat ces vec nekoga i naravno postat ces ti nama majka. Pusti ti njega kraju, ni slucajno nemoj da se zatvoris u kuci i da tugujes...nije vrijedan toga. Budi mi jaka, nasmijana i sredena zagrljaj poljubci

Palcice sretno na poslu navijači2

Vidim pisale ste o kontracepciji i trombofiliji i mene ta tema bas zanima. Ja kad sam bila kod dr ona negira da moze skodit ali uspjela sam se izborit sad u novom postupku da ne pijem nikako kontracepciju pa vidjet cemo.

Zene moje ja danas idem na frizuru, valja mi se malo picnut idem s muzekom na neku svecanu veceru imamo simpoziji gracevinaca koji se odrzava svake 4 godine.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 3/6/2016, 10:00

Ahosom nemam nista pametno da ti kazem osim da te jako zagrljaj
Pricati da je djubre, ovakav, onakav nema koristi, ti najbolje znas kakav je....
Samo glavu gore! Nemoj slucajno da se osetis manje vrednom! Znam da je uzasno tesko ali ljudi prezive i gore stvari! Ono sto nas ne ubije samo nas ojaca Very Happy
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 3/6/2016, 10:05

Ahosame, bas mi je zao. A s druge strane mozda je bas tako moralo biti da bi se otvorile neke nove mogucnosti mozda za neke nove pocetke i ljude. Imali smo nekoliko slicnih slucajeva pa se vecina clanica vratila sa novom pricom i novom borbom ili bebom na putu. Zelim ti bas takav scenario i novu srecu osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 3/6/2016, 10:21

Ahosome slazem se sta su ti devojke napisale..probaj da sto pre odbolis i krenes dalje.Vec iza drugog ugla ceka te onaj pravi i nova ljubav .Bices ti majka i srecna zena.❤
Dora divno da se sve zavrsilo ,sad mogu planovi da se kuju❤
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 3/6/2016, 13:41

Vanja80 ::Amna84, to sto ti je glukoza u granicama normale nije nikakva garancija da ne treba da pijes glukofaz ili nesto slicno. Kod mene je isti slucaj kao i kod Biksi, glukoza uvek u granicama normale a insulin divlja, i zbog njega pijem glukofaz jer i insulin mora biti u granicama normale. Mislim da su ti devojke vec predlagale da proveris insulin, jer sama glukoza bez provere insulina ne vredi puno.

Napisala sam ja i za secer vrijednosti,koje su odradjene u zadnja 3mj .To je bila poenta mog javljanja..Nakon on rasprave sam otisla ovdje i uradila kontrolu .
Ne znam ni sto napisal ovaj podatak za glukozzu
Kako god dobila sam potvrdu da odma prestanem sa glukophage.
To sam samo htjela podjeliti i staviti tacku na tu temu..
Najsmjesnije je da mi se vec treci doktor nasmija na moj ljek,ovaj zadnji mi jos rece..Mozes samo jos dobiti gastritis od toga.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 3/6/2016, 13:51

Amna mislim da pogresno shvatas savet devojaka sa Kutka. Glukoza i secer je isto, insulin je poseban hormon. Iz mog licnog primera: glukoza( secer) uvek idealan, nekad cak i nizi, insulin blago povisen. Tri doktora tvrde da mi ne treba glukofaz, prof.Sumarac mi ga je uvela zbog VTO.Otvoreno mi je rekla da ne idem na VTO ne bi ga ni uvodila, a da hoce da me skroz pokrije jer mi glukofaz nece stetiti, samo moze pomoci. Posle sam isti odgovor dobila i u Pragu i od prof.Djilas koja mi vodi stitnu.
Ne znam koji to doktor moze da kaze da ces dobiti gastritis. I da dobijes pa sta? Jako bitno u celoj ovoj borbi je da budes pokriven, bolje da imas vise lekova nego manjak lekova.Visak ces izbaciti iz organizma, manjak ti niko nece moci nadoknaditi u toku transfera.
Mnoge od nas su stimulisane sa gonal f-om , koji je pravljen od mokrace hrcka, a nismo mislile sta nam se moze desiti, tako da je taj gastritis tako beznacajna stvar.
Veruj da sam bolje savete dobila ovde na Kutku, najvise od Biksi, nekad bolje nego u ordinacijama najskupljih i najcenjenihjih srpskih strucnjaka!


Poslednji put izmenio Tebi dana 3/6/2016, 17:43, izmenio ukupno 3 puta
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kiki5 3/6/2016, 14:29

Tebi,svaka cast za svaku napisanu rec,apsolutno se slazem sa svakom napisanom recenicom..Eh, mi da smo mislile sta sve mozemo da dobijemo,ne bi upustale u ovu borbu..
Ahosame,draga,ne znam sta bih ti rekla,a da ove divne zenice vec nisu napisale.Jako mi je zao,prosto nisam mogla da verujem sta sam procitala,pa uzmem da procitam jos jednom.Ja iskreno verujem da ce ti se sa tom njegovom odlukom,prosto otvoriti neke nove mogucnosti i da ces u stvari sresti coveka koji te iskreno zasluzuje.
Ljubim te jako  zagrljaj zagrljaj

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 3/6/2016, 16:48

Tebi, potpisujem svaku tvoju rec, apsolutno si u pravu!
Amna, glukoza je drugi naziv za secer, to sto sam ti napisala je za tvoje dobro. Ako slucajno imas povisen insulin, to pored svega ostalog moze i da blokira funkciju jajnika, sto je mnogo bitnije u celoj prici od mogucnosti da dobijes gastritis. Mnoge devojke sa foruma imaju toliko iskustva i znanja u celoj ovoj prici da mogu samo da ti pomognu i da od njih dobijes pametan i koristan savet.
Ti sama znas sta ti je ciniti, zelim ti uspeh u daljoj borbi.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nevena77 3/6/2016, 16:51

Ahsome, sve su ti uglavnom vec zene napisale. Ja samo ti zelim zamoliti da ne krivis sebe nikada za njegovu odluku. Veruj, ko zna zasto je to dobro.
Glavu gore.... smajli angel

Biksi, hvala na info za virak caj. Nastavljam sa cajem... lol!
Nevena77
Nevena77

Broj poruka : 53
Datum upisa : 28.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 3/6/2016, 17:06

Ahosame vjerujem da ti je tesko jer nije to mala stvar ali sto kazu zenice glavu gore nemoj dozvolit da te to skrha on da je bio pravi nebi tako ni postupio stid da ga bude.Ja ti zelim da uskoro nadjes pravog covjeka s kim ces biti i u dobru i u zlu do kraja i da ti Bog podari bebicu uskoro.Ljbim te.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 3/6/2016, 20:23

Hvala vam svima jos jednom od srca na svemu, i sto me opet i iznova tesite i pruzate podrsku da preguram sve ovo... Hvala, neka vam dragi Bog vrati na najlepsi nacin za svu vasu dobrotu... Grlim vas sve i zelim samo najlepse...
d  d  d
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 3/6/2016, 20:45

Ahosame, želim ti da se što pre oporaviš. Ne znam šta bih drugo rekla, baš teška situacija. Okruži se ljudima koje voliš, ako treba popričaj i sa nekim stručnim licem da bi to preradila na najbolji način. grljenje
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 3/6/2016, 21:10

Ahosame, sve su ti zene rekle. Nije zasluzio da suzicu pustis za njim. Neka ti zivot donese onoga ko ce te voleti i sa kim ces dobiti potomstvo i uzivati u vasoj sreci zagrljaj
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 3/6/2016, 21:38

Ahosame, okreni novi list i ne okreci se iza sebe. Porusi mostove za sobom i kreni novim putem. Zelim ti mnogo srece. Znam da je tesko, mnogo tesko. I tacno je da smo mi zene lojalnije u takvim situacijama.
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 3/6/2016, 21:44

Ponekad kad nesto mnogo jako zelis, a to se ne ostvaruje, moras nauciti da "to" pustis (mislim na tvoju i nasu zelju da postanes/postanemo majke). Tek kad se oslobode naseg cvrstog i grcevitog stiska, zelje ce se ostvarivati. Za svaku od nas postoji najbolje vreme da se to desi. A razlozi ce nam se kazati. Kada dodje vreme.
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 3/6/2016, 22:24

Bravo padobranka. Upravo tako,u zelji izgoresmo. Kao pesak da drzim u sakama i sto vise stezem da ga zadrzim,sve vise curi. Tako sam se osecala svaki put kada je beta padala,takozvane biohemijske.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/6/2016, 00:25

Dora, jako mi je drago sto si se javila i sto se sve NAPOKON sredilo. Pretpostavljam da si posle toliko dana verovatno umorna, ali sad ides dalje mirne glave. Ljubim te puno srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/6/2016, 00:39

Ja vise ne znam sta ce da me strefi od poslednje vto Sad Da li je toliko uticao stres od poslednjeg neuspeha, da li je neka napetost (a jesam konstantno napeta ceo prosli mesec), da li su mi hormoni poludeli...nesto jeste.

1. Juce sam dobila treci ciklus u mesec dana. Prvi mi je bio 4. maja (to je bio redovan posle negativne bete), pa 17. maja (to je bio vanredan u sred cikloproginove) i onda 2. jun (redovan posle cikle). Prva dva su trajala 7 dana i bila su nevidjeno obilna sa ispadanjem kojecega, a koliko vidim i ovaj ce biti takav. Pa ako je i do ciscenja, mnogo je! Meni je do menopauze ciklus trajao po 5 dana, onda se u menopauzi polako skratio na 4 dana i nije bio obilan. Mozda sam ubila menopauzu i vracam se u devojacke dane lol! A mozda mi se stvorila neka moja jajna celija Wink

2. E onda mi je posle tog drugog ciklusa pao imunitet i dobila sam herpes na nepcima, sto mi se nikad nije desilo.

3. Jutros oko 9-10 h mi skoci pritisak na 150/100. Opet celo pre podne po lekarima, opsta praksa, internista, ginekolog. Spusti se na 130/90, dobijem sad terapiju i za pritisak (pila sam je do pre vise od godinu dana, pa sredila pritisak i prestala).

E ja se nadam da je ovde prici kraj i jedva cekam da odem kod Vujovicke 13.06.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 4/6/2016, 09:46

Drage moje pijem virak,jednu soljicu na dan i super mi je. Evo od kada ga pijem imam onu sluz kao belance,to je znaci ovulacija? To je ok za zene ciji su jajovodi prohodni. Tako da zene probajte nikada se ne zna mozda zatrudnite osmeh srce i cula sam da je dobar za hormone i insulin. A ja pijem glukofaz,da nije previse za insulin?
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 4/6/2016, 17:48

Hvala vam..Vjerujem u to da zahvaljujuci kutku znamo puno vise. Istina nekad sam i zbunjena ali dobro..
Ovaj put sam to provjerila ovdje i vjerovat cu im. Trebalo bi da znaju sta rade.
Isla sam dva puta kod dva razlicta doktora. I secer u krvi je bio normalan.Poslusat cu ih pa vidjet cemo sta ce biti .
U ovu prvu VTO cu krenuti ovako.
Ako ne daj Boze nebih uspjela ,onda cemo vidjt sta dalje istrazivati..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/6/2016, 17:58

Amna, mozda sam promasila u citanju, jesi li ti merila insulin?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 5/6/2016, 12:29

Iskreno ja vise nemam pojma sta me pitate ,niti sta je sta vise ... Pisacu ti pp
Znam samo da me hvata panika i da vise sama ne vjerujem ni u sta ..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 5/6/2016, 12:55

Amna84 ::Iskreno ja vise nemam pojma sta me pitate ,niti sta je sta vise ... Pisacu ti pp
Znam samo da me hvata panika i da vise sama ne vjerujem ni u sta ..

Amna, ako vec ides uskoro na zakazanu donaciju, batali vise ikakve analize  osim neophodnih za postupak. I samo gledaj da smiris glavu i bez mozganja. Nema potrebe za panikom. To je-sto je za ovaj put. Bolje se spremaj za to more, odmori se, .... Hrani se zdravo, obavezno, bez secera. Mnogi pocnu da vode racuna tek od transfera, a treba mnogo pre toga.
I da nam javis lepe vesti uskoro!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu