KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/5/2016, 02:03

Blankaaaa! Kakva radosna vest! vv vv vv vv vv. vv vv vv vv vv

Cestitam od srca! 
jumping jumping jumping jumping jumping
Da su devojke zive i zdrave mami i tati jos 150 god!

Nadam se da nije bilo tesko, s obzirom da nama deluje da je bilo brzo. Toliko su mi emotivni ovi tvoji postovi vezani za skocice, tako da zeljno cekam onaj pravi puni izvestaj prvog susreta sa zvezdama  b b.
Divna su im imena, ali ovo radno ce im verovatno, bar na forumu, ostati.

Odmaraj nam sad, nas forumski junak! Svu tu srecu koju trenutno osecas si zasluzila sama.
cveće cveće cveće cveće cveće cveće

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 29/5/2016, 06:42

Blanka, čestitam draga! Devojčicama sve najbolje u životu, zdravlja, sreće, ljubavi, svega...
srca srca srca srca srca srca srca
ff bb bb bb vv vv vv d d d wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 29/5/2016, 09:02

a JAOJ,NE STIGOH PAR DANA DA UDJEM I SAD IMAM STA DA VIDIM..............
BLANKA DUSO MOJA DRAGA NEKA SU NASE DEVOJKE SA DIVNIM IMENIMA,ZIVE ZDRAVE I VESELE,I STO PRE DA DODJETE KUCI!!!!!! LJUBIM VAS DO NEBA...CESTITAM MAMA DRAGA!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 29/5/2016, 10:04

Cestitam blanka, jupiiiiii jupiii jeeee nemam smajlice!
neka su zive i zdrave sto godina! Jedva cekam pun izvestaj sa porodjaja.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 29/5/2016, 10:42

Blanki moj dragi,kakva divna vest,stigle su nam skocice devojcice... srca srca srca srca
Tako sam srecna zbog tebe..Cestitam vam od srca,neka su vam vase ljubavi zive,zdrave i srecne sto godina.Tebi zelim da se sto pre oporavis i da zajedno,svo cetvoro,uzivate zajedno.
Prelepa imena si dala skocicama. angel  angel
Ljubim vas tri puno,puno!!!!
vv vv vv vv vv vv vv vv
c c jumping jumping jumping jumping beba u kolicima beba u kolicima konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 29/5/2016, 11:02

Blanka draga ,cestitam tebi i tati i da su nam skocice zive,zdrve i srecne 100 godina i vi sa njima! Ljubim vas sve tri ljubav vv vv vv d d d

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 29/5/2016, 12:08

Blankic draga cestitam!Neka su zive i zdrave i srecne i sve naj,naj!
Divna ste im imena dali,ljubim vas puno i grlim!
Jaoj,kakav divan dan!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 29/5/2016, 12:27

Hvala ženice moje drage. Morah vam se zahvaliti na svim ovim rijecima podrske. Skocice su u inkubatoru do sjutra. Ja sam na intenzivnoj njezi i primam flase, rez ne da boli nego ubija. Ali sve je to manje bitno i vazno. Jos malo pa moram u setnju ruku pod ruku sa sestrom. Jos uvijek sam drogy od svih ljekova, cim bude prilike pisem detaljan report o svemu.
Ps. Skocice lice na tatu, na mamu imaju prćasti nos. A plave su na oboje. Jedna je i u inkubatoru isto kao i u stomaku nemirnija, to je lijeva skočica ( Katja) , a desna je mirnica mamina ( Kasija) Ljubim vas pa se javljam kad ugrabimo snage i vremena sa detaljnim izvjestajem. srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/5/2016, 15:12

Polako Blanka, strpljive smo mi! Very Happy  
Samo se ti nama oporavljaj. Danas je valjda taj najgori dan, kad prodje dejstvo anestezije. Od sutra ce sve biti bolje.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 29/5/2016, 17:44

Blaankiiiiccc,cestitam nek su lepotice zive i zdrave, prelepa su imena.Rez znam da previse boli ali procice i to,bitno je sa ste zive i zdrave.Pisi detaljno kad mozes,ljubim vas
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 29/5/2016, 19:21

Blanka, srećno rođenje skočica lepotica! Neka su vam zdrave i vesele a i vi sa njima!
cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 29/5/2016, 22:53

Blanka, cestitam! Nek su vam zive i zdrave vase skocice sto miliona godina!
Bice to sve super, uskoro ce one izaci iz inkubatora pa cete svojoj kucici. Veliki poljubac za vas tri hrabrice!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/5/2016, 23:30

Blanka,cestitke od srcaza medenice plavusice sa slatkastim nosicima!!

Polako,oporavak sledi, i ljubav ogromna! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 30/5/2016, 01:04

Blankic, ne stigoh danas, ali nema veze, evo ljubi tetka BeBe tebe i andjelKe tvoje iz BP lol!

Necu biti originalna ako kazem da jedva cekam tvoj full izvestaj, ali jedva cekam Very Happy
I ovo malo sto si danas bila pisala znaci mi mnogo
osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 30/5/2016, 06:33

I ja čestitam na lepoticama,Blankice!
Svaka čast!Nek su vam žive i zdrave!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 30/5/2016, 07:59

Bravoooo Blanka, divne vesti, cestitam!
Zelim ti brz oporavak, a princezice sa divnim imenima da su nam zdrave i vesele jos 100 godina!
igra igra igra d d d b b b vv vv vv

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 30/5/2016, 10:26

Blanka, cestitaaaam!!! Da vam porodicu uvek dobro zdravlje i sreca prate! srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 30/5/2016, 14:22

Blankic poljubac veliki za tebe i skocice devojcice zagrljaj poljubac srcasti poljupci

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 30/5/2016, 14:30

Blanka mila, nadam se da te danas rez manje boli i da si mozda vec sa tvojim devojcicama.
Ljubim vas sve tri naaaaaaaaaajjace!
zagrljaj srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 30/5/2016, 14:31

Tebi, Mimi12, nadam se da ste ok sa mucninama i da ste jace od njih i da ste ih pobedile.
Poljubac za obe
poljubci poljubci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 30/5/2016, 15:09

Draga Blanka cestitamo od srca moja Dora i ja,da uzivate sa Vasim devojcicama u svakom trenutku! Bas sam se obradovala posto me dugo nije bilo da vidim tako puno divnih vesti. Moja devojcica za koji dan puni tri meseca, ja sam stalno sa njom i uzivam u svakom njenom pokretu, pogledu, mirisu, ma kao da sam blesava, ona dete spava a ja je ljubim :).
Dobra je, na kontrolu idemo 15. juna, idemo i na vezbice kod fizijatra zbog malo krivog vratica ali je sve inace u redu. Kukove snimamo 08.juna i nadamo se da ce nam skinuti siroki povoj ali nema veze ni ako mora jos da se nosi. Inace moja beba je na Aptamilu, nazalost nisam imala mleka vise od nekih 15-tak dana, imali smo grceve bas sada je vec malo bolje.Inace nasledila je mamine plave okice a kosica nam je ridja :).
Volim Vas sve i citam kada god imam malo vremena, svim srcem sam uz sve divne zene sa kutka a posebno sa ove teme. Poljubac od nas dve!
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 30/5/2016, 15:43

Blanka ::Moguce da nijesu iste onda, sigurno je do materijala. Super kad si ti zadovoljna, em zdravije 100 puta em velika usteda super.
Ljubi malu gospodjicu ljubav
I hvala ti na podršci puno!!!

Meni se desi da mi jednokratne pelene iscure na ledjima Very Happy

Ovakva moja kombinaija - jednom dnevno platnene pelene, ne donose ustedu,
treba bas mnogo vremena da prodje da same sebe otplate :)
ALi je bebi bar opustenije i udobnije, i manje se kuva preko noci.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 30/5/2016, 16:10

Blanka cestitaaaaaaaaam!!! Bravo za skocice plavusice!!
konfete konfete konfete igra igra igra čestitamo čestitamo čestitamo
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 30/5/2016, 16:20

Juhu, kako su nam bili burni ovde 27. i 28.5, ne zna se koji je dan bio uzbudljiviji!


Skocice nase, dobrodosle, zemske fine!!! Ceka vas mazenje i pazenje :)

Blankic, dok ja saznah, ti si vec treci dan od CR, najgore je sto se tice oporavka, iza tebe!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 30/5/2016, 16:32

Diki, bravo za ridjokosu plavooku smizlu,
ima opasna da bude.
Da skinete siroki u junu!
Pozdrav od malo starije Juce :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu