KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/5/2016, 10:47

Hvala vam od srca, i vi ste mene rasplakale svojim rijecima samo da znate. Od srca vam zelim da uskoro osjetite ovu kolicinu srece koju ja sad osjecam, koja se ne moze ni sa cim uporediti.

Tiramisu bravo za dva srculenca, bravo za duplu radost!!! Kuci cemo zavisi od pedijatra, mozda krajem nedelje, a zavisi malo i od mene jer variram sa pritiskom zestoko. Danas ce opet da me pogleda internista, hepatolog, i ne znam dal jos neki ljekar.
Ljubimo vas nas tri love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 31/5/2016, 11:12

I ja jutros citam i suze same idu, koliko cekanja i evo napokon su tu tvoje devojcice, verujem da je sve vredelo. Da se sto pre oporavite i idete kuci srca
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 31/5/2016, 11:34

blanka svaka cast hrabra zeno da ste zive i zdrave sve tri navijači2 navijači2
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 31/5/2016, 11:38

Mimi, Tebi kako mucnine? Ja sam u 7-oj nedelji, ni traga jos,mozda je rano.
Ne znam kako da ubacim sliku,da vas nasmejem,mnogo su smesne slike sa uz.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 31/5/2016, 11:43

Moram ponovo.
Poslala ih muzu na viber,kaze uplasio se i samo strpao tel.u dzep heheh
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 2cy18qw


Poslednji put izmenio tiramisu dana 31/5/2016, 11:54, izmenio ukupno 2 puta
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 31/5/2016, 11:45

Tiramisu, jeste da mene nisi pitala ali ću odgovoriti  lol!
Meni su mučnine počele u 8. nedelji. Koliko sam čitala vrhunac je 9.nedelja a posle postepeno bude lakše. Ako i ne budeš imala mučnine i to je ok i smatraj se srećnicom
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 31/5/2016, 11:52

Tiramisu Bogu hvala da nemas nadaj se da nece nikad mi poceti mucnine..moje su pocele u 6 nedelji u trajale do 36 tacnije do porodjajne sale Sad najtezi deo trudnoce pa i porodjaja cak..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 31/5/2016, 11:56

tiramisu ::Moram ponovo.
Poslala ih muzu na viber,kaze uplasio se i samo strpao tel.u dzep heheh
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 2cy18qw

lol! sunny


Poslednji izmenio Ierapetra dana 31/5/2016, 12:00, izmenjeno ukupno 1 puta

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 31/5/2016, 11:58

Uh,bre to je uzas. Negde sam nacula da mucnine krecu od kad pocne da kuca srce bebi ali to ocigledno nije tacno.
Sta kazete za moje strasne bebe 😀😀
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 31/5/2016, 12:10

Tiramisu, ladno si mogla da glumis u filmu Ghostbusters lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 31/5/2016, 13:17

blanka rasplaka me skroz.miki oce da mu pomognem nesto oko skole a kazem cekaj malo da me nevidi uplakanu jer bi morala da mu kazem zasto placem
tiramisu prelepa je slicica u momentu me podseti na kaspera u filmu.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 31/5/2016, 13:32

Blanka, emotivan post, rasplakala si i mene. Uživaj sada u dugo čekanoj sreći. cvet

Tiramisu, posle Blankinih reči mene je raznežila i slika tvojih bebica.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 31/5/2016, 13:54

tiramisu ::Moram ponovo.
Poslala ih muzu na viber,kaze uplasio se i samo strpao tel.u dzep heheh
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 2cy18qw
lol! neko vas posmatra  b  b  b d d d
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 31/5/2016, 14:06

Zene,moze jedno intimno pitanje ☺ jel spavate sa muzevima? Mi smo ono vece pre ET kad se preporucuje i vise ni jednom. Nisam ni pomisljala na to dok nocas nisam sanjala ☺☺ Nije o glavu,ne bih rizikovala.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od caci 31/5/2016, 14:07

Blankaaa divan li izvestaj , suze mi na oci natera osmeh srce osmeh srce
Neka su Kasija i Katja zdrave i srecne celog zivota. Uzivajte u vasoj sreci, radujte se zasluzile ste to.

Tiramisu divna ti slicica ...cestitam ti na duploj sreci !!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 31/5/2016, 14:14

Tiramisu, jeste da ja nisam trudnica, ali od kako pratim Kutak i ovu temu ni jedna trudnica iz vto priče tokom trudnoće nije bila intimne sa dragim, ali je većina imala te lude sexy snove. Wink lol!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 31/5/2016, 14:40

Znaci tako ☺ secam se da je moj muz pitao dr.za proslu vto.
Bilo me je mnogo sramota ali je ona samo rekla "moze,ali nezno" . To mi je bilo dovoljno da ne rizikujem,ali opet se lose zavrsilo. A sad jos blizanci.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 31/5/2016, 16:12

Tiramisu, cestitke za dva srculenca!! Milina, evo kazem iz licnog iskustva! srca srca srca srca srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 31/5/2016, 16:14

Blankic da su ti devojke zive i zdrave . uzivajte srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jacolino 31/5/2016, 17:16

Blankic morala sam i ovde da ti pisem posle ovog divnog posta i da ti cestitam i pozelim pufnicama i tebi da nam budete srecne i zdrave. Isplakah se i ja posteno, svaka rec me dirnula osmeh srce
Ostale devojke da pozdravim, pratim vas redovno i navijam igracice
Tiramisu da pozelim laku trudnocu. I da kazem da su mi u obe trudnoce i prvoj blizanackoj i ovoj sad odnosi zabranjeni od samog pocetka Very Happy
Jacolino
Jacolino

Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 31/5/2016, 18:48

Hihihi tiramisu, bas me nasmeja i sa slikom beba i sa intimnim pitanjem Very Happy bebice me podsecaju na sovu! Tufnice mile, sledeci put ce se vec videti da su to prave pravcate bebe! Nasa kuma je rekla da nam beba na ultrazvuku iz 9. nedelje izgleda kao ustipak i moj muz se uvredio Very Happy njemu je odmah bila divna. A intimno pitanje... mozete da spavate, svako na svojoj strani kreveta Very Happy salu na stranu, u knjizi sta da ocekujete dok cekate bebu pise da su odnosi zabranjeni u prvom trimestru ako je zena imala prethodne spontane pobacaje, takodje i u poslednjem trimestru ako ocekuje blizance. Do kraja prvog trimestra ces vec videti kako se osecas i onda pitati doktora ako si i dalje raspolozena :)


Poslednji izmenio Lija dana 31/5/2016, 21:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 31/5/2016, 19:17

Blanka, divnooooooo, da ti se sto pre stabilizuje pritisak! Koliko ljubavi,srece,tek ces da vidis, kad zapravo postanes pravo svesna! Nista sladje i lepse,zato se i borimo da ih dobijemo! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca Bas si me raznezila! Sad si mama, i to dupla, ma zivot je lep!


Mimi, ja nisam imala mucnine niti jednom, al me od sredine trudnoce gorusica spalila. Ne dao je Bog nikome. Ako su ti trombociti ok, mislim da nema razloga za paniku,ponovi d dimer za dve nedelje. A slika je hit, meni prva asocijacija na betmena i spajdermena! sreca sreca lol! lol! Guzice male! Kad krenu da se gurkaju!

Jacolino, cestitam trudnocu, da ovaj put sve bude uredno punih devet meseci!

Ja sam imala sex dva tri puta dok mi dr nije rekla da se grlic smeksao, onda nic od svega toga. Mada, ne treba rizikovati. Moze i dragi peske da te zadovolji, kako ja to volim da kazem. Ja sam isto imala neopisivu zelju za seksom i takve snove.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 31/5/2016, 19:36

Blankic moj dragi,hrabra zeno,tvoj post je potpuno raznezio mene i mog muza,isplakali smo se posteno..
Predivan izvestaj,sa toliko ljubavi napisan.
Zelim vam od sveg srca sve najlepse, da Katja i Kasija budu uvek zdrave, srecne i voljene..
srca srca srca srca poljubac poljubac

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 31/5/2016, 19:59

Alex11, Jadranka, kog su pola vasi bebironi, da utefterim?
Vanja, Lija,ako sam skacila dobro, vi nosite devojcice?

Bacnite pogled na temu temini za porodjaj, da li kome sta treba da promenim?

Da li sam neku trudnicu zaboravila da utefterim?

Jedna cura se javila na koracima da je prirodno trudna,al sad da me ubijete da se setim koja?Imala je neuspesan postupak u decembru. Podsetite me ako znate.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 31/5/2016, 21:04

Lija ::Hihihi Tebi, bas me nasmeja i sa slikom beba i sa intimnim pitanjem:)
To su moje bebe 😯
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu