KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 28/5/2016, 10:01

Blanka, baš mi je drago što ste još zajedno, što duže to bolje! molitva
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 28/5/2016, 11:18

Blanki drago mi je sto ste zajedno jos uvek,svaki dan puno znaci..mislim na tebe puno i verujem da ce skocice sto duze ostati kod svoje mame
ljubav

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/5/2016, 12:03

Drage moje dobro sam. Malo vise pospana jer su izgleda ljekovi poceli da djeluju. Pritisak pada, hvala bogu. Cekam nalaze od jutros pa cemo da vidimo situaciju. Uglavnom ovo ide sve na bolje, pu, pu, pu da sto ne ureknemo ne smijem da pricam.
Hvala sto me hrabrite i mislite na mene. Ljubim vas i obavjestavam vas svakako.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 28/5/2016, 12:11

E pa naspavaj se bar onda sad. I tako nisi u poslednje vreme, a stize i vreme kad opet neces moci Very Happy.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 28/5/2016, 15:03

Blankic srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/5/2016, 15:20

BabyBear ::Blankic srcasti poljupci

love love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 28/5/2016, 15:26

Blankic, uzivajte zajedno jos neko vreme. A i napolju je i onako prevruce za izlazak ma skroz. Neka ste ti i skocice dobro osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/5/2016, 15:28

sirijus ::Blankic, uzivajte zajedno jos neko vreme. A i napolju je i onako prevruce za izlazak ma skroz. Neka ste ti i skocice dobro osmeh srce

osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 28/5/2016, 19:49

Blanka kako se osećaš?
Tebi, Mimi, jel imate mučnine?
Ja da, plus stalno bolove u stomaku i probadanje desnog jajnika. Nije jako ali stalno osećam pa me nervira. Da li ste imale tako nešto?
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 28/5/2016, 19:58

Vanila draga moje mucnine jos traju, al su slabije. Taman toliko da mogu da jedem.
A probadanja i ja imam.Cas na levoj , cas na desnoj strani, a na UZ je sve ok.Daze doca da kod nekih trudnica to tako bude. Ne brini se osmeh srce kazem ti ja panicarka lol!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 28/5/2016, 20:58

Mene stomak nekad bas jako boli. Kazu zene ovde da su ligamenti, pocinje da raste. Citala sam ja to i ranije, ali nisam pretpostavila kako jak moze biti taj bol.
Meni danas grozno, povracanje, glavobolja....Gde rekoh onaj dan da mi je bolje?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 28/5/2016, 21:16

Drzite se trudnjacice! Ne moze vas tamo neka mucnina i bolovi da poljuljaju Wink

Blankic, kako si danas? Jel ti dosadno? Jesu li te i danas maltretirali? Ljubim te puno srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 28/5/2016, 22:40

I mene je bas cesto u prvom trimestru boleo stomak, kao da cu svaki cas dobiti, desilo mi se par puta i da me probudi koliko je jak bio bol. Nemam pojma zasto se to desavalo, uvek je sve bilo ok. Sad me bole ligamenti i koza koja se rasteze, pogotovo oziljak od laparoskopije. Boli me i pupak, sav se zategao pa ocekujem da iskoci uskoro ali jos se drzi Very Happy mada i na njemu imam oziljak, pa mozda je zato.
Inace, mi sad brojimo dvocifreno! Jos koji dan i ulazimo u sedmi mesec :)
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanja 73 28/5/2016, 22:53

Blanka ljubav ljubav ljubav srca srca srca srca srca love
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/5/2016, 22:56

Tetke nase sa Kutka,nasa snago i podrsko. Prije sat ipo na svijet su dosle KATJA I KASIJA, moje skočice, moji životići. Sve se odigralo brzo, ali o tome drugi put. Dobri smo, zdravi smo i vitalni i bicemo koji dan u inkubatoru. Majka i tata su presrecni, a ja ,ja vise zelja nemam u zivotu bez da one budu zive i zdrave. Volimo vas nas tri. ljubav ff v
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 28/5/2016, 23:00

Blankic duso, jesu to nama stigle skocice???? Ako me moje oci ne varaju osmeh srce  Joooooj koliko sam sreca sreca radost lol!
Jeeeeee, neka su zive zdrave i srecne mami i tati. Neka vam je na radost, najezih se i rasplakah se. Dobro dosle Katja i Kasija osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 28/5/2016, 23:02

Zive i zdrave da su devojcice osmeh srce Od srce sve cestitke srca
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 28/5/2016, 23:03

Bravo Blankaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Dobro dosle Katja i Kasija, toliko zeljene i dugo cekane, kod mame i tate i kod svih vasih tetaka sa Kutka.
Ljubi vas teta Baby, skocice lepotice mamine.
Suze radosnice su tu, a Bog te je pogledao Blankic i nije ti dao da se dugo mucis na porodjaju jer je znao koliko si se mucila dok si ih cekala i docekala.  beba u kolicima  beba u kolicima
zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo
ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
Joooooooooooj kako sam srecna!!!!!!!!!!!!!!
radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost
igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra


Poslednji put izmenio BabyBear dana 28/5/2016, 23:08, izmenio ukupno 2 puta
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 28/5/2016, 23:07

Bravo Blanka! Dobro nam dosle skocice, zive i zdrave bile 100 godina! I sve momke zaludele! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 28/5/2016, 23:09

dobro dosle princeze malene,da ste zive I zdrave 100 g
mami I tati cestitam dve princeze I jedva cekam detalje da citam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 28/5/2016, 23:18

Skocice mile, K & K, dobrodošle svojim roditeljima!! Da ste žive i zdrave, vesele i srećne!!! Najmanje sto godina!!

Odmaraj, mama Blanka! Cestitam! Jedva cekam da nam pises kakve su tvoje devojcice

Baby, zašareni još malo razigranim smajlicima, ja ih nemam 😊

💝
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 28/5/2016, 23:50

Blanka diiivno! Cestitam od srca, nek su zive i zdrave vase devojcice d vv ff vv family
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 28/5/2016, 23:56

Cestitam Blankic!!!Dobro dosle nase malene  devojcice!!!
srca srca srca srca srca srca
d d d d  d
f
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 29/5/2016, 00:16

Taman htedoh da napisem da je kutak postao bogat za jos dve princeze a Blanka se javila pre mene :)
Duso draga, zelim vam srecno roditeljstvo, da vam cerkice budu uvek zdrave i nasmejane i da volite i mazite jedno drugo! Mnogo sam srecna zbog vas! Dobrodosla u klub mamica tj twins mama :)
Bice bebe za par dana bolje a onda kuci na mazenje i pazenje, jos jednom nek su zive i zdrave 100 godina i vi sa njima. Prelepa su imena! čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo srca srca srca srca srca srca srca srca igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 29/5/2016, 01:12

Jeee Blanka cestitam da su curice zive i zdrave !!!Uzivajte u carima roditeljstva 😊😊😊
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu