KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 27/5/2016, 15:08

Blankic srecno!Mozda si se vec upoznala sa svojim curicama,mislim na vas i drzim palceve da sve prodje kako treba
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 27/5/2016, 16:26

Blanka, nestrpljivo čekamo lepe vesti srca srca srca

Tebi kako si? Kako rešavaš problem sa mučninom?
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 27/5/2016, 17:01

Vanila draga nikako... Ujutro ne mogu da dodjem sebi bar 2 sata. Jedem slabo, sve lagano, dvopek, supicu, kuvani pirinac. Pijem bedoksin 2x1 i malo mi ublazi muku taman da pojedem nesto i popijem lekove. 
Dao mi je i neki prirodni lek, al kaze mora odmah da se proguta, ne sme da se zvace i slicno, jer je papren.Zove se antimetil, ako nekom znaci.Ja jos nisam probala, frka me sto je papren  lol!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 27/5/2016, 17:29

Dobro je samo kad ne povracas više.
Inače meni prošle nedelje nije bilo ništa, ali kako sam ušla u ovu 8. sve mi je gore. Sve mi se gadi, a ne valja ni kad mi je prazan želudac. Jedino podnosim suve perece.
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 27/5/2016, 17:30

Blanka, ja sam sad tek procitala da si ipak danas na programu! Do sada je sigurno sve vec proslo. 
Mislim na vas!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 27/5/2016, 17:52

Mimi kako si ti? Jel ti malo bolje? cvet
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 27/5/2016, 17:58

Vanila tako i ja. Grickam stapice, to me spasava...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 27/5/2016, 18:20

Blanka,cekamo lepe vesti!
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 27/5/2016, 19:12

Vanilla ::Mimi kako si ti? Jel ti malo bolje? cvet
Pa strah me je i da kazem, iskreno, da sam poslednjih dana znacajno bolje. Nisam sad nesto extra, ali kako je bilo.... Samo da ovako ostane, bicu zadovoljna.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 27/5/2016, 19:20

kiki5 ::I ja sam se sva najezila,a oci zasuzile.
Ne sekiraj se Blanka!Mislimo na tebe!Sve ce biti u najboljem redu,danas ces videti tvoje devojcice..
Srecno draga!!!!
zagrljaj srca1 bebe bebe
smiledraw

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 27/5/2016, 19:39

Blankic!!!!!
srca osmeh srce srca
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 27/5/2016, 20:24

Mimi, tebe polako ali sigurno popušta yes
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sandrolina 27/5/2016, 20:51

Blanka, srecnoooo

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/5/2016, 21:28

Jooooooj...ja sam tek sad uspela da stignem da udjem danas na Kutak i tek sad videh da nam je Blanka ostala u bolnici i da je bila na programu danas. Ne mogu opisati moj osecaj i koliko sam uzbudjena jos uvek i koliko sam se isplakala od srece.

Blanka draga, jako, jako, jako mislim na tebe i saljem ti svu svoju snagu...i tebi i skocicama devojcicama andjelima tvojim smajli angel smajli angel

Sad cu i da ti zapevam... Zeljno cekam tvoje piiiiiiiiiismooooooooooo.... Ja te pjesmooooom zoveeeeeeeeeeeem

Cestitam ti tvoj najradosniji dan u zivotu...ljubi te dve lepotice loptice ljubav ljubav ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/5/2016, 22:01

Zene moje, ja sam jos na odjeljenje, jos smo zajedno, jos smo trojac nepobjedivi. Cekajuci carski rez, jednoj zenici se odrubi posteljica, nosila blizance, hitno je odvedose u salu, jedna beba uginula na zalost drugu hitno odvezli u Klinici centar. U medjuvremenu meni stizi kompletni nalazi, mnogo bolji od jucerasnjih transaminaza koje direktno uticu na pritisak. Takodje pritisak se spustio, i konzilijum mi odlaze carski. Kroz sobu mi citav dan defiliju razni ljekari, sto analiza i čuda. Dogovor je da se pratimo iz dana u dan. Kazu svaki dan je bitan da ostanu sto duze kod mene, a sada kada se stanje normalizuje da ne treba zuriti sa carskim.
Radjen mi ctg i grdilo nekih nalaza joj ne umijem.to ni izgovoriti, uglavnom nalazi su super. Sjutra ih sve ponavljamo.
Tako drage moje da znate mi smo jos uvijek zajedno.
Procitala sam vase poruke, kao i mnostvo onih na pp i facebook. Puno hvala. Javljam se!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 27/5/2016, 22:05

Blankic drzi seee dr su ispravno postupili tako je bilo i kod mene,ako se pritisak ne spusta odmah ide cr pod totalnom anestezijom jer pritisak ugrozava bebe a i tebe.Molimo se da sve prodje kako treba, apsolutno je bila ista situacija i kod mene pa sam se svega prisetila,morali su odmah da te porode da ne bi doslo do preeklamsije.Kad se porodis nemoj da te plasi pritisak ce ti biti i dalje visok nekoliko dana i to je normalno,dobices tablete za smirenje i za pritisak.Javi se mila kad mozes
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/5/2016, 22:06

Uh, dobro je! Bas sam se brinula dokle ste stigle.
Neka ste jos uvek zajedno i znam da ce biti sve ok. Pusti ti to sta se drugima desava, kod tebe ce ici sve kao podmazano, bez pucanja Wink

Ljubim vas!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 27/5/2016, 22:07

Blankic na sigurnom si,pratice te dr i bice sve ok,ljubim skocice i tebe
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 27/5/2016, 22:10

drzite se Blankic. ljubimo vas osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 27/5/2016, 22:17

Drz se Blankic, neka tebe i skocica zajedno jos osmeh srce sad si tu u sigurnim rukama.
Mislim na tebe i ljubim vas sve tri ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 27/5/2016, 22:32

U pravu je BB, svako je prica za sebe, a tu ces svasta videti i cuti.
Neka ste vi jos 3 u 1, prate te, samo opusteno.
A i pobegla si od stocacnih virušdžija kod kuće 😉
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/5/2016, 22:40

Necu da mislim o tome mada me to danas bas potreslo, greote.
Hvala vam zenske, pa da mi je neko rekao da se danas necu poroditi posle sve one frke od jutros rekla bih mu ala lažeš. Eto,sve je u životu moguće!
Odoh na spavanjac jer sam koma od svega danas. Volimo vas i hvala sto mislite na nas i sto ste mi tolika podrska love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 27/5/2016, 23:23

Super Blankic sto ste jos uvek 3 u 1! Jos malo ce skocice da se gnezde kod mame a ti si u sigurnim rukama tako da ce sve to da bude odlicno! osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 28/5/2016, 08:03

Dobro jutro! 
Znaci skocice nece da se tek tako odvoje od svoje mame Very Happy . Super sto ti je pao pritisak. Po iskustvima iz moje okoline, a bas se cesto desava taj skok pritiska pred kraj, imaces terapiju jos neko vreme posle porodjaja i onda se vracas u normalu. Jedino sto ces nekada u buducnosti verovatno imati problem sa pritiskom, jer sve sto se pojavi u trudnoci su u stvari nase slabosti. 
Ali to sad nije bitno! Bitno je da ste vas tri dobro! I sto manje ucestvuj u zivotu bolnice. Znam da je nemoguce, ali skoncentrisi se samo na sebe i imaj u glavi samo jednu misao, a to je: cilj zasto si ti tamo!
ljubav  za sve tri!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 28/5/2016, 09:23

Blankic kamo je prosla noc? Kako si spavala u bolnici? Kako si od jutros?
Ljubim vas i grlim jaaaako!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu