KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 22/5/2016, 08:21

Blanka rasplaka me cvet
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 22/5/2016, 15:35

Gde ste trudnice? Sto se radi vikendom?

Ja eto cekam kontrolu....I jos uvek se lose osecam. Stalno citam da kad se zavrsi prvi trimestar da zena prosto procveta, ima snage i energije, odlicno se oseca....
Ja jos dosta cesto povracam, muka mi je bar pola dana, stalne glavobolje i apsolutno sam bez snage i energije. Da mi nije ovog muza da radi sve po stanu, ne znam sto bi....
Nadam se da necu ovakva biti celu trudnocu. Koja su vasa iskustva? Je li dosao taj dan "preporoda" i kada?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 22/5/2016, 16:53

Alex, guras i ti polako pa ces sve to dozivjeti samo lagano. Nadam se da si sada ok, i da je sve pod kontrolom.
Mimi12, bas se namuci majku mu. Ja i nemam bas iskustva sa tim simptomima jer ja srecom nisam imala ni mucnine ni povracanje a evo nemam ni gorusicu, al zato imam neke druge simptome. Inace, u knjizi " sta da ocekujete dok cekate bebu" pise da je vrlo moguce da se ti simptomi koje imas nastave i nekoliko nedelja u drugom trimestru, tako da je to sve normalno. Nemoj da brigas, jebi ga nekad moramo i trpjeti.
A ja, ja sam u totalnom nekom shitu. Spavam mozda dva sata svega, svrab i dalje prisutan,a jutros me iznenadio i herpes na usni. Prepone razbijaju, skocice osjecam ali manje, jer sve manje prostora imaju debeloguzice moje. Takodje i apetit mi je oslabio nekako,jedem na silu,pa mi bude i muka. Po licu su mi izasle i neke crvene tackice, sva sam preslatka Sad I stvarno su u pravu kad kazu da je treci trimestar najtezi. Leskarim uglavnom, nista ne radim,iz dnevne u sobu i obratno. Jedva cekamo cetvrtak i kontrolu. Ljubim vas trudnice moje poljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 22/5/2016, 17:27

Pa kazu Blanka da devojcice "uzimaju lepotu" majci  Wink, bice da ima i toga. Spremaju se za upoznavanje i sredjuju. A ti ces im oprostiti probleme sa kozom. 
A meni nije toliko ni zbog tih izrazenih simptoma, sve se prezivi kad znas zasto, nego sto se onda stalno bojim kako je bebi, da nije neki poremecaj zbog kojeg ona trpi, stalno mislim da nesto nije u redu sa mnom....
Zato bih volela malo da se odmorim i udjem u taj stvarni drugi trimestar s manje problema. Treci je vec finale, tu su logicno najveci problemi, ali opet mislim da kad pocne da se blizi kraj jeste i veca volja i zelja da samo sve dobro prodje i novi clan dodje kuci i donese nove slatke muke.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 22/5/2016, 17:54

Isto razmisljam kao i ti. Ma briga me za mene, pregrmjecu. Ali kad cujem da sve zene prolaze isto onda nema razloga za strah i brigu. Drzim fige da te te mukice prodju sto prije. A kad ih vidim mislim da cu se raspametiti od srece, treba i to prezivjeti i dozivjeti. love Bogu hvala cilj je blizu jos malo. igra
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 22/5/2016, 18:12

Joooj, sigurna sam da je tako! I bas vam se primaklo. Cekamo i taj cetvrtak!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 22/5/2016, 18:42

Blanki jedva cekamo taj dan D,taj cetvrtak,da nam se javis sa izvestajem od lekara.Sto rece Mimi,bas si usla u finale..

Mimi i ja stvarno ne znam sta bi ti rekla za te problemcice.I ja isto nisam imala niti povracanje,a mucnine slabe i samo ponekad..I zaista kada sam usla u drugi trimestar,imala sam vise enegije.E sad, ja sam morala da se cuvam i leskarim,sto radim i danas,pa i nisam bas mnogo "koristila"tu energiju koju sam osecala.
U svakom slucaju,zelim ti da te sto pre prodju mucnine..

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 22/5/2016, 19:43

Hvala Kiki! osmeh srce

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2016, 22:30

Pozdrav drage trudnice. Kako je kod vas lepo.
Mi danas stigli na Zlatibor. Bicemo ovde nedelju Dana.Marko je na odmoru pa po savetu pedijatra dosli na planinu.inace ja volim more al nema veze lepo nam I ovde. Kad se vratimo pripreme za Basic in prvi rodjendan.
Sve tako brzo prodje I moja bebica CE uskoro napuniti godinu dana. Uzivajte I iskoristite svaki dan. Ja uzivam sa Vasom I Mm.pozdrav
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 22/5/2016, 23:39

Drzi se Mimi, jos malo i bice lakse... bar sto se mucnina tice, onda te stignu druge stvari Wink Ja sam do nekih 17-18 nedelja povracala (ovo ne zvuci bas ohrabrujuce, izvini). Pred kraj nije bilo bas svaki dan vec mozda 2 puta nedeljno. U 14-oj nedelji sam bila u bolnici i primila 7 infuzija zbog povracanja. Najgori dan mislim da sam bljucnula 8 puta i uspela da pojedem samo dve jabuke za ceo dan. Zbog svega toga sam i smrsala 3kg i jako sam se brinula da li to sve bebi smeta ali dr kaze da beba uzme sta njoj treba, tako da ne brini oko toga. Mada sam ja jedino i mogla da jedem zdravu hranu tako da sam dobro prosla. U prvom trimestru nisam mogla da se naspavam, spavala bih po 2-3 puta u toku dana, bude neizdrzivo, zaspala bih i stojecki. E sad mi se vise ne spava popodne, imam normalno energije ko i pre. Ali me sad cesto jako bole ledja... I pamet otisla zbogom, jako sam zaboravna i sve pitam po par puta jer nista ne mogu da zapamtim.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 23/5/2016, 00:14

Pa Lijo nisi me obeshrabrila, nego ohrabrila: da i mukama dodje kraj, pa bar ako bude tvoj slucaj - za par nedelja. Hvala ljubav!

A oko pamcenja sam ista, ali meni to vise od utrogestana, nego od trudnoce. Najgore mi je bilo dok sam pila vise lekova i nikad ne znam sto sam popila, a sto nisam. Pa sam onda po Blankinoj preporuci kupila dozer, ali sam i onda uspevala da se zabrojim (mada redje)...

Sanja, vec prvi rodjendan? Divno! Pa neka je sa srecom ff . Uzivajte na odmoru i za nas koje se "suncamo" na trosedima u dnevnoj sobi srcasti poljupci.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/5/2016, 15:17

Tatjanice, mashala :)))

Vala, dobro sto nisam ovo propustila :)

Malo cu sad da procitam, da vidim sta sve ima novo!

Mi rastemo, napunili 3 meseca, UZ kukova dobar, skinuli siroki povoj (nismo ga bas redovno ni nosili doduse). Nocu koristimo platnene pelene :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/5/2016, 16:49

Tebi, divno za srculence!

Alex, odlicno sto je sve ok!

Blankic i MarkoSanja, svako dobro od Sv. Vasilija!

Tatjanice, sve lepse od lepseg!
p.s Kako je Sofka?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/5/2016, 18:48

Joj, Blankic, rasplaka me zbog te sicusne robice!
Meni je pranje, prostiranje i pakovanje tih stvarcica smirivalo zivce!

Sanjice, uzivajte!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/5/2016, 19:10

Šašavice ljubav
Inače drugarici stigle one platnene pelene ali nije zadovoljna, kaze sve mu ode niz ledja i bebac bude sav mokar. Bukvalno su iste kao coki loki i daj daj. Ti si zadovoljna s njima ili ne ???
Danas sam skroz kilava, imam mučnine i skapirah da je od totheme, tako da cu sad piti samo heferol do kontrole u četvrtak a nije ni čudo pijem je odavno baš. Ostalo sve isto kao i prethodnih dana,kao Zombi sam. Ljubim vas sve redom
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/5/2016, 21:54

Blankic, drzi se jos malo.
Uz sve muke, ti si toliko pozitivna, da zracis ovde preko foruma!

Ja imam cokiloki i dajdaj, nikad mi nije iscurelo, celu noc drzi, nekad i ne budu skroz mokre... zavisi kad se presvucemo i koliko pisakmo Very Happy
Mozda je neka fora u kroju i materijalu, mozda te nisu dobre nesto.
Ja sam od tih odustala bas zato jer za ove pisu zene da su dobre.
Inace, imam samo 4 komada, i vrsi mi posao, imam dovoljno vremena da operem i osusim (sreca pa je lepo vreme).
kontam ovih dana da probam i sa tetrama preko dana, cisto iz radoznalosti :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/5/2016, 23:04

Moguce da nijesu iste onda, sigurno je do materijala. Super kad si ti zadovoljna, em zdravije 100 puta em velika usteda super.
Ljubi malu gospodjicu ljubav
I hvala ti na podršci puno!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 24/5/2016, 08:54

Pozdrav dame moje..mi smo bili juce na 2.eksper.uz..imamo 650 g..i sve je u redu..sada smo 24.nedelja..Mimi 12 ne brini znam slucajeve gde dugo bude muka i malaksalost ali priroda je ucinila svoje da bebi bas nista ne fali i da je zasticena kao beli medonja..ja licno nisam imala bas nista od simptoma na pocetku..tako da sam prosla milina..i naravno jos uvek uzivam..stomacic pupi ali ne ometa..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 24/5/2016, 09:13

Moze li mi neko pomoci sa tikerom?ja ga napravim i iskopiram u potpis ali pojavljuju se slova i brojevi No
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 24/5/2016, 13:12

Drage trudnice, ja sam daleko od vas, ni stomak mi se još ne vidi. Pre jedno 10 dana je malo narastao pa deluje kao da je naduven i tako i dalje stoji. Od simptoma imam slab apetit, sad mi se čini da sam mršavija nego pre transfera, što je vaga i potvrdila. Muči me i zatvor, manjak energije i neraspoloženje.
Alex11 ne znam na kom si sajtu pravila tiker, ja sam na ovome i uspelo je: http://global.thebump.com/tickers/pregnancy/select_background
Pozdrav svim tibicama osmeh srce
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/5/2016, 16:14

Drage moje trudnice, trbe će tek početi da pupe, a onda će da porastu toliko da ne možete ni da spavate od stomaka jer se necete moci namjestiti u zadnjem trimestru,zato sada uzivajte.

Mene interesuje jedna stvar. Mamike,do kada ste pile utrogestan u trudnoci, sjecate li se u kojoj nedjelji vam je ukinut. Ja i dalje pijem 3x200 i imam osjecaj da je to previse. Sjutra vadim bilirubine i enzime jetre dace bog da bude sve ok, lakse ce mi biti da podnesem ovaj svrab. Za ovo nedelju dana dadoh "samo " 50 eura za kreme,i nista ne pomaze. Nadam se samo da su nalazi ok,da nije ne daj boze holestaza, da skocice budu ok a ja cu trpjeti kad vec moram. Ljubac za trudnice i mamice osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 24/5/2016, 18:15

Blanka, meni je ukinut u 36+0. Jos malo, jos malo... :)
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 24/5/2016, 19:52

Blanka, ja znam dve trudnice kojima je ukinut u 32. nedelji, ali one su uzimale samo 1x200 dnevno.
Meni je stomak bogami velik, a tek ce da bude... i boli me najveci oziljak od laparoskopije, razvlaci se i on jadan.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 24/5/2016, 20:20

Blankic ja prestala u petak a u pinedeljak cr.all kod mene znas vec imala kontrakcije I pocela jos u 8om mesecu da se otvaram.
Pozdrav trudnice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 25/5/2016, 21:06

kako ste, trudnice?
nadam se da niste kao ovo vreme

Blankic, srecno sutra! Cekamo izvestaj s nestrpljenjem
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu