KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 1/5/2016, 01:45

Ancice,bebu ne mozes da meris na razlicitim vagama uer nece da pokaze tacno,tako nam je rekao pedijatar.Cak iako je dobio 350 gr to je sasvim normalno za njegov uzrast.Do 3 meseca treba da dobiju po minimum 800 gr mesecno,u 6 mesecu treba da udvostruce tezinu od rodjenja a od 6 meseca dobijaju po 200,300 gr a nekad se desi da ne dobiju ni gram i to je normalno.Tako je nama objasnio dr jer sam i ja jednom ispanicila da mi je devojcica mrsava
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 1/5/2016, 02:56

Udjoh danas da pogledam neku bebi opremu,zavrtjele su mi se sve mozdane vijuge,meni bre tamo nista nije jasno,ja mislim da bih se bolje snasla u nekoj prodavnici dje se prodaju akumulatori, alati, busilice... Istrcah na 5.min to je blizu zgrade,i vratih se kuci u magnovenju. One prodavacice bi ti svasta uvalile,i sto treba i sto ne treba, rekoh im idem malo glavu da razbistrim pa cu doci. Sad citam, guglam, sve i svasta ima,moracu i kutak detaljno precesljati imaju neke teme i o tome ali meni je to sve za sada naucna fantastika. Tamo mi dadose spisak sa tri strane. Za pocetak da uzmem to sto mi treba a kasnije ce se kupiti to sto fali ako mi bude trebalo. Mamice,ako imate neki spisak koji je po vama bio ok posaljite valjace svim buducim mamicama vi ste prosli kroz to pa imate iskustva za razliku od mene, jer ja bih sigurno sve kupila sa tog spiska a vjerujem da dosta toga i ne treba. A jos nama treba sve duplo osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 1/5/2016, 10:52

Hristos voskrese, drage debelice i mamice😊.

Mom detetu je zapalo da i svoj drugi Uskrs provede u bolnici. Vec 4 dana smo tu, primljeni zbog visoke t, povisenih leukocita i sumnje na urinarnu infekciju. Sada je mnogo bolje, ali terapija mora da se zaokruzi. Sta da se radi, i brige su deo roditeljstva. Ljubimo vas redom
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 1/5/2016, 11:58

Brz oporovak malom Bogdanu! zagrljaj poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 1/5/2016, 12:13

Vucice, i mi tebe! Ljubi Bogdana i da sto pre idete kuci!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 1/5/2016, 23:08

Blanka ::Udjoh danas da pogledam neku bebi opremu,zavrtjele su mi se sve mozdane vijuge,meni bre tamo nista nije jasno,ja mislim da bih se bolje snasla u nekoj prodavnici dje se prodaju akumulatori, alati, busilice... Istrcah na 5.min to je blizu zgrade,i vratih se kuci u magnovenju. One prodavacice bi ti svasta uvalile,i sto treba i sto ne treba, rekoh im idem malo glavu da razbistrim pa cu doci. Sad citam, guglam, sve i svasta ima,moracu i kutak detaljno  precesljati imaju neke teme i o tome ali meni je to sve za sada naucna fantastika. Tamo mi dadose spisak sa tri strane. Za pocetak da uzmem to sto mi treba a kasnije ce se kupiti to sto fali ako mi bude trebalo. Mamice,ako imate neki spisak koji je po vama bio ok posaljite valjace svim buducim mamicama vi ste prosli kroz to pa imate iskustva za razliku od mene, jer ja bih sigurno sve kupila sa tog spiska a vjerujem da dosta toga i ne treba. A jos nama treba sve duplo osmeh srce
Blankic od krupnijih stvari bi ti za pocetak preporucila pod obavezno onu komodicu za presvlacenje beba ili ako imas neki sto onda samo onaj kao sundjer, ako mislis da ih presvlacih na krevetu to tesko ide, strada kicma.... kadica i eventualno kolica.... trebati 5-6 zekica, 5bodica sa kratkim rukavima,5 sa dugim i mozes 5 bez rukava jer ide leto.... one kao benkice su skroz neprakticne.... 20 - 30 tetra pelena ako planiras da koristis pampers u suprotnom oko 50-60.... 15-20 svedskih pelena ( oko 30 ako neces pampers).... ako ne planiras pampers trebaju ti i one kao nepromocive gacice.... 5 pari carapica... 2 komplet posteljine + 2-3 carsafa za dusek ( oni se cesce menjaju jer mogu da bljucnu ili da im probije kroz pelenicu.... 2 ona nepromociva carsvceta...2 cebenceta ( mozes ona pamucna tanja jer ce biti toplo)... pavloviceva mast.... flasteri za pupak... pavidon jod.... gaza.... 3-4 sprica... fizioloski rastvor.... imaju i kao one male bocice fizioloskog bas za bebe mada mozes i da kupis onu veliku bocu... stapici za usi....neka kupka za bebe ( sad imas milion proizvodjaca) ... cetka za kosicu.... makazice za nokte.... onaj ulozak za kadicu na koji beba moze da legne... i mislim da je otprilike to to za prvu ruku.... naravno ovo je sve za jednu bebu.... tebi treba duplo Very Happy ako sam nesto zaboravila dopisace neko drugi .... osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/5/2016, 00:07

Alisa, hvala, puno mi znači ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 2/5/2016, 06:53

Vuchice da sto pre ozdravite i izadjete iz bolnice.Neki virus zavladao,nema koje dete nije imalo temp.ovih dana.

Blankic vidim imas velike muke :-) Imas na sajtu aksa sta je sve potrebno za dolazak bebe,s tim sto ti naravno opet selektuj,procenices sta je bespotrebno.

Okruglice zelim vam mirne trudnoce!Ljubim vas
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 2/5/2016, 07:40

Evo ja sad citala spisak sa akse lol!
Zaboravila: flasice 125ml (za pocetak ti ne trebaju vece) sa rezervnim cuclama 2 kom ( kod tebe 4 kom) , peskir za kupanje sa kapuljacom 2-3 kom ( kod tebe x2 ), kapice 2 - 3 kom , oni mali peskirici su vrlo zgodni pa mozes i njih da uzmes 3-4 kom , bokal za polivanje mada sigurno imas nesto u kuci sto moze da ti posluzi u tu svrhu, vlazne maramice, pampers ako koristis jedan paket najmanjih ( nemoj vise od jednog paketa da uzimas jer te najmanje jako brzo prerastu , one new born cini mi se ) , bebi toplomer zlu ne trebalo ( mada verujem da vec imas neki toplomer u kuci) i tebi ce verovatno trebati adaptirano mleko s obzirom da su blizanci u pitanju, sterilizator za flasice mozes naknadno da kupis a dok ga ne kupis mozes da ih iskuvavas na staromodan nacin ( serpa sa vodom na sporet i pustis da vri 5-10 min lol! )
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/5/2016, 13:16

Alisa srce si osmeh srce osmeh srce ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 2/5/2016, 13:41

Ma ja to da mi bude lakse kad mi uskoro zatreba lol! a i testiram pamcenje da vidim koliko me jos sluzi....
osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/5/2016, 14:04

Ja sve govorim ima vremena sve ce se stici ali dani lete pa se ove nedelje bacamo u početnički shopping.
Dace bog da ti sto prije zatreba osmeh srce

Ja se baš osjećam nekako kilavo, sve me mrzi, i samo bih spavala ali sna nema. Vilenim i dalje, prevrćem se po krevetu, sve boli i zateže.
Osjećam povremeno pripremne kontrakcije,stomak se stvrdne zaboli bas jako pa onda pusti, i tako jednom ili dva puta na dan. Skočice su prave noćne ptice, osjecaju one da majka ne spava pa ni one ne dremkaju. Imam osjecaj da mi se desna skočica nekad zavuče medju rebra e kako to boli,uh. Nos mi je stalno zacepljen, krvarenje iz lijeve nozdeve imam povremeno. Piškim svaki čas, naročito uveče. Mada stvarno pijem dosta vode.
I da, da prijavim, juče sam posle 100 godina pojela parce torte za Vaskrs,i moram vam reci da mi je prijalo dok sam jela, ali posle 10 min mi je bilo bezveze, neki cudan osjecaj slatkoce u ustima koji ne prija.
Juče mi je bio drug iz djetinjstva sa zenom i sinom. Mali zvrk ima 4 god.i jos ne prica. Svuda ga vodili kazu sve ok, dr rekli da je lijen i da ce sam propricati. Meni se to ne mice sa uma,on meden, presladak,pravi djecak, sve razumije i slusa. Sjedio pored mene i mazio mi stomak, i ja mu kazem kad se bebe rode da dodjes pa jednu da biras za djevojku a on sav sretan, dusa mala. Citavu noc sam mislila na njega, i danas mi se ne mice sa uma. Dace Bog da progovori.
Eto,ja pribiljezih neke nove-stare momente.
Ljubimo vas srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/5/2016, 14:15

Blankic, primaklo se, bolje sve spremite na vreme. Poruci od rodbine ko sta da kupi, ne morate vi sve. Tipa posteljine, kadicu, peskire, to mogu i na poklon da ti donesu. Ja nisam ima nista spremljeno, jer nas Arsa iznenadio, i opet se sve stiglo. Tj. Sve su stigli, a muz se treznio tri dana posle zurke koju je pravio. Jedino savetujem lumperaj mimo kuce, mm je tu zakupio kafic, da se ne prlja stan, ne dimi i slicno. I nabavi muzu belih majica najjeftinijih da ga ceju. Mm su pocepali sve majice, samo mu tri ostale bile na peglanju, nije ih bio nasao, ostale sve otisle. :-D

Javila nam se Mika kod Palcice u dnevniku, porodila se 15.12.2015. Stigli nam Sara i Luka, prirodni porodjaj sa blizancima! MIKO, cestitke i ovde!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 2/5/2016, 14:15

Uf Blanki,sto se kupovine tice ista bi situacija bila sa mnom.Znaci ne da se ne razumem,nego je to strasno.Spansko selo. Sve tako planiram,kad dodje vreme otici cu u Aksu i tamo cu dobiti spisak i to je kao to. Ali sigurno da natrpaju i sta treba i sta ne treba. Ja nista jos nisam pocela da kupujem,isto kao ti se vodim time da ima vremena.Doduse,ja imam jos mesec dana duze od tebe.
Alisa,hvala takodje za ovaj spisak,trebace svima nama kada dodje vreme za kupovinu.
Blanki,hrabrisa nas,drzi se jos malo,jos malo pa ulazis u 9-ti i onda si na konju...
Poljubac za sve nase drage drugare   ljubav ff poljubac

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/5/2016, 14:25

Jao Biksi, vidis i te majice moramo pripremiti. Juce su mi stigle neke stvarcice kod majke, ogradica, ljulja, sterilizator, grijac, neka robica, meni to sve minijaturno , preslatko. A u stanu nema lumperaja definitivno, kafana i kraj!
Kiki, primice se brzo, sto kaze Biksi i nju je Arsic medenjak iznenadio,a tek sa blizancima moze da iznenadi i prije. Ali sve ce se stici,samo da sve bude kako treba,dace bog.
Grlim vas sve redom zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 2/5/2016, 16:17

Blankic, taj mali medenjak ce samo jednog dana progovoriti, sigurno. A to me podseti na jedan stari vic, koji je jedan od retkih koji sam zapamtila Very Happy

Crnogorski bracni par dobio sina i tako sin nikako da progovori, prodje godina, dve, tri, cetiri i u njegovoj petoj godini isli oni negde u goste i sede za vecerom. Tek ce ti sin "daj mi so" i oni svi u shoku, svi presrecni, skacu, cika, vriska, radost na sve strane. I mazi ga majka i kaze mu "sine moj lepi, cedo moje, progovorio si mi sine...a sto nisi pricao do sada?"
A sin ce na to "Do sada nijesam imao primjedbi!"
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/5/2016, 16:24

Baby bas me nasmija lol! lol!
Dace bog da bude sve ok, bas me sve rastuzilo juče. Samo nek se djeca radjaju ziva i zdrava, sve ostalo je nebitno!!!
Ljubim te i nadamnse da si bolje raspolozena danas. srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 2/5/2016, 17:27

Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 3/5/2016, 03:50

Blankic,ta beba sto te udara u rebro jesu li ti rekli dr kako je okrenuta?Inace obe moje bratanice su progovorile u 5 oj godini.Sad su vec velike i pametne cure
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 4/5/2016, 11:21

Mame hvala vam na informacijama........ Mirnija sam...
Vucice,zelimo Bogdanu brz oporavak.. Nadam se da ste bolje...
Blankic Biksi je u pravu,poruci od familije, bice ti lakse. A kad smognem vremena poaslacu ti poruku,sta je najneophodnije,ima dosta na spisku,sto ti ne treba odmah...
Poljubac svima od nas..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 4/5/2016, 13:07

Žene moje mnogo vas voLem osmeh srce
Kiki, jedna je okrenuta glavom dolje , a druga glavom gore. Kao onaj jing jang znak. Ova kalijeznica skocica sto zvizne u rebro ili se tu zaglavi je glavom gore pa pretpostavljam boksuje malo okolo rukicama.
Ancice,kad stignes hvala ti i ljubi mi plavusana moga slatkog ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 4/5/2016, 13:22

evo i mene da se javim sa svojim mukicama ako neko ima iskustva nek mi pise .upravo se vratila sa pregleda,tonus uterusa povecan cervix 2 cm uloziv za vrh prsta uterus kontrahovaniji tvrdji.sa bebom sve u redu i posteljicom.sada sam 20 nedelja -peti mesec.nije mi rekla da li da mirujem mislim da nije htela da me uplasi .
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 4/5/2016, 13:36

blanka jel se to priblizava srecan dogadjaj kada ti je termin? family
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 4/5/2016, 13:41

...vuchice,javi nam kako ste,nadam se da je bogdan srce malo vech ozdravio i da ste vech kuchi... yes

...anchcice,znash da je svako dete za sebe,mislim da nash plavushan lepo napreduje! love

...blanki,ljubim te u obe skochice!!! likeit

...alex,da li su ti predlagali serklazh?...,nemam nekog iskustva ali tu su nashe cure da te posavetuju!!!...drzhim fige za tebe i tvoju devojchicu! bebe
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 4/5/2016, 13:49

Alex, mislim da ti je grlic skracen. Ne bih da te prepadam ali molim te miruj, pij magnezijum znam da se preporucuje. Bas ne znam zasto ti nije rekla da mirujes. Meni je grlic 4 cm i plus imam serklaž i savjetovala mi je mirovanje, a tebi je duplo manji. Svakako bih savjetovala jos nekog dr ako mozes, zbog svega sto ti se desavalo ranije. Samo lezi, odmaraj, miruj.
Sto se nas tice mi smo usli u 8 mjesec,cekamo 35 nedelju, kada cu ici na odjeljenje da mi skidaju serklaz. A onda cekamo carski.
Bas bih voljela da jos nekog konsultujes... Sve info ovdje koje dobijes su iz nekih nasih iskustava ili price ali doktoreva je zadnja naravno.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu