KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 13/4/2016, 10:04

Vanja80 ::Mimi, kad sam radila toxo, i kod mene je Igg bio pozitivan Igm ne, meni su isto objasnili da je to ok da su stvorena antitela, a koliko sam shvatila bilo pa proslo, niko nije spominjao da moze opet da se aktivira.

Hvala Vanja! Ma malo sam se smirila samim tim sto nemam trenutno aktivnu, pa sad kakogod bilo u buducnosti, postoji i terapija, saznala sam na vreme.
A ovi sto zagovaraju da Igg ne znaci samo antitela vec da moze da se ponovo aktivira objasnjavaju na osnovu toga sto je u pitanju parazit. I realno, kad se zarazis parazitom, zauvek si zarazen. Ko ce znati sto je istina? Deluje mi da niko i nije siguran....
Videcu sto ce mi dr reci kad budem isla na kontrolu.....
Za amnio ne znam sto da ti kazem.... Ja tu amnio nisam toliko opasnom smatrala, toliko zena znam da su je radili kao popravku zuba, dok nisam upoznala devojku koja je izgubila bebu posle nje. I to doktori nisu priznavali da je to poslediaca amnio, uzas. Jeste statisticki to mali procenat, ali ipak postoji. Meni je dr u DZ rekla da je opasno ako je posteljica s prednje strane. Ne razumem jos sve to, ali eto prenosim sto su mi rekli. Meni je odmah rekla da na mom mestu ne bi rizikovala i radila amnio nego test iz krvi, kad sam toliko cekala i tesko dosla do ove trudnoce.
Pitaj nekog dr kome verujes, ko te prati i zna sve detalje...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od caci 13/4/2016, 14:04

Da javnem kako je sve proslo
Amniocinteza nije ragena zato sto se pojavijo jedan veliki hematom na posteljici od 5cm.A i protok krvi kroz popcanik je sporija , predpostavlja se da je krv gusca pa je to zbog toga, pa su mi dali dodoatne testove za transfuziologiju. Radim ih u ponideljak.
Dr je rekao da je sad druga situacija i da je amniocinteza dosta rizicna.
Skrining je prosao savrseno i sve je super. Super rastemo, tacno kako treba.
Ovoga puta smo i Marka vodili sa nama i bio je sav fasciniran dok je gledao svoga BRACU. osmeh srce

caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 13/4/2016, 15:43

Caci, jesi radila trombofilije? Ne primas nista od heparina?
Cisto zbog tog nalaza da je protok krvi usporen, mozda ima veze sa tim.
U svakom slucaju nek je bata ok i da su nalazi dobri.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/4/2016, 16:22

Caci, cestitke za jos jednog bata! Kako Marko reaguje sto je decak? Bitn da te pokriju aspirinom ili heparinskim injekcijama, i da redovno pratis protoke, d dimer, trombocite, i nema zime!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 13/4/2016, 17:01

Annci kako je Djole medeeeen dusa nasmejana!!!! Ljubim ga i stipam za obraze!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 13/4/2016, 18:32

Jel vredi kontrolisati d dimer i trombocite i ako trombofilije nisu nikad utvrdjene? Ja nisam pokrivena terapijom za to, a nikad nisam ni radila analize na trombofilije pa sam malo nervozna oko toga...
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 13/4/2016, 18:48

Anci pa on je diiivan! srca srca srca
Veliki sam decko porastao,pu,pu...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/4/2016, 20:23

Lijo, naravno da mozes na svoju ruku d dimer iskontrolisati. Ako je u granicama normale ili povisen u skladu sa trimestrom u kom se nalazis, onda je ok, ako prelazi granicu, onda mora terapija. Trombocite bi trebalo uz kks kad proveravas da ti daju, ono jednom mesečno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/4/2016, 20:24

Lijo, stavi tiker, koja ti bi nedelja?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 13/4/2016, 22:24

Trudnice samo da vam mahnem. osmeh srce
Anci Djolence ti je med medeni. osmeh srce
Mi juce vodili Vasicu kod dr Voje cardiologa u BG-u. Kaze dr sve ok i kontrola za godinu dana. Uh malo da se smirimo i pripremamo rodjendan na miru. Inace je na pregledu bio tako dobar. pipoao je dr ruke i pomerao, smejao se dok ga gledao uz. Zato je dobio pokloncice. Inace dr pita za kg... kud kg, ne znamo, rece mm, ima preko 10, 5kg. ne moze se vise meriti na bebecoj vagi. svi smo se smejali jer nam dr rekao da ga sledeci put izmerimo na onoj na kojoj se mere prasici lol!
ljubim vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 13/4/2016, 22:41

Biksi, hvala za info. Prekontrolisacu onda i to sledeci put, idem za 2 nedelje na kontrolu. Trombociti su mi uvek bili u granicama normale, otprilike na sredini tog opsega. U subotu cu biti punih 20 nedelja pa cu staviti i tiker da brojimo zajedno do kraja  trudnica
Inace, sada osetim moju mrvicu svaki dan da se pomera  d Uglavnom uvece posle vecere bas skakuce puno, a bude i preko dana nakon sto pojedem nesto.

annci, Djole je pravi mali smesko, divan je!
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/4/2016, 23:32

Blanka ::Ja sam odusevljena tim mpp, svasta nadjoh na net o njima i ima vise vrsta. Ajde Šašavice pa taman prenesi iskustvo. I reci mi koliko kostaju? I jos jedno pitanje, ako stavljamo široki povoj, da li su te mpp dovoljne? Skroz sam u zbunu oko toga pa me zanima.
Ljubim vase bebironce u tim slatkim pelenicama poljubac

Javljam Wink Kostaju po oko 9-12 e, zavisi, + cover isto tu negde. Ima kod njih na sajtu sve. Vecka je bas pisala, ne menjaju siroki povoj, a ja nocu ni ne stavljam to... Imamo veec dva meseca, prema Skoli roditelsrva preporuka je povoj u prvom mesecu "za svaki slucaj", a posle skidanje... Mada ima puno razlicituh stanovista...

Tatjanice, nego sta nego cemo trcati Very Happy

Caci, bas mi je zao sto imate problema, da se sto pre rese! Cestitam na naprednom decaku <3

Mico, ja imam 34 god i radila sam samo dabl test. Izbegavala sam ta preterana testiranja ...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 14/4/2016, 07:18

....sanjice,bas me raduje da nam je vasica dobro,on je jedno slatko prasence kao i sofka,dogurase oni do 11 kilica....hahhhaaaa....sad se lepo opustite,smisljajte sta cete za rodjos i videces,bice sve dobro,mora!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 14/4/2016, 09:52

Drage zene,
predlazem jednu temu za danas, interesuje me vase misljenje:
koliko dnevno koristite mob.tel, internet,.... i da li mislite da je to opasno u trudnoci?
MM me svakodnevno gnjavi da preterujem sa tim koriscenjem, a ja zaista mislim da danas kad svaki stan ima wifi nema neke razlike da li je dodatno ukljucen i jos jedan laptop ili telefon....
Sto vi mislite?
Kako vi popunjavate vreme (posebno one koje moraju da miruju)?
Zivo me zanimaju vasa iskustva....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/4/2016, 10:51

Lijo, bravo, znaci od subote druga polovina! Meni su trombociti cesto preko 300 bili i uz heparinske injekcije. Kako kad zapravo. Proveri ti d dimer radi sebe sada, mir nema cenu.

Sanja
, bravo za  Vasicu druga naseg, nisam ni sumnjala da ce taj njegov osmeh da razoruza sve na klinici! Mnogo je sladak! I bravo za kontrolu na godinu dana, verujem da ti je teret od sto tona juce spao sa pleca!

Mimi12
, moj muz je isti. Prosli put isto, on, mama i svekrva, odmakni od lap topa, zracis  se, bla bla bla, sad me gnjavi kako sam non stop na telefonu, igram igrice, pratim kutak. Juce sam mu rekla a da nisi primetio kad sam knjigu citala? kaze nije, eto, toliko o tome, a ja je citala dole u Le. Kad gledam tv, sto gledam kojekakve gluposti, a ja volim onaj kanal ID, koji je morbida teska, al to sam stalno gledala, pa gledam i sad. Ili gledam onaj TLC, tralala kanal, na njega se tek zgrozi. A meni bitno da mi mozak ide na ispasu. Neki dan je rekao da ga zapostavljam i da ne mogu od drugih ljudi da pricam s njim. I onda mi je poslao poruku preko telefona, kao tako cu mu sigurno odgovoriti, hahahahahhaha,i jesam! lol! Tako da, smarace te uvek! lol! lol! lol! Ako sedim sto sedim, ako setam, sto setam, ako idem u wc, zar moram opet, i tako. Inace, dobar je on lik, samo kad smo u vto prici me smori. lol! lol! lol!

Nadam se da ti je sad lakse, ja mislim da je vecina muzeva takva!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 14/4/2016, 11:43

Caci, bravo za jos jednog decaka! Potpisujem sve sto je Biksi rekla.
Lijo, slazem se sa Biksi, mozes to da odradis, cisto da proveris kakvo je stanje.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 14/4/2016, 11:53

Bravo mamice za naprednu dečicu osmeh srce
Šašavice hvala za info, ljubim vas dvoje  ljubav
Caci bravo za malog vrtiguza djecaka osmeh srce
Mimi12, potpisujem Biksi. Sve sto je rekla za svig dragog moj je isti takav sad u trudnoci. Ja po cijeli dan nesto guglam, i čačkam po tel. Kad mi treba bolje da vidim to radim.za.laptopom. Inače, oobozavam da gledam kanale o ubistvima, ubicama, tabuima, seriju The following - teska ubistva i psihopate, mracno i crno da ne moze crnje sam odgledala u jednom dahu na netu a onda gledam i TLC i neke potpuno bolesne emisije sto kaze Biksi. A popodne opalim i turske serije, koje nikad u zivotu nisam gledala, gledam Farmu koje sam se grozila uvijek i cudila se sto moja mama i tetka to gledaju i onda prepricavaju sta je bilo, a sad ja to radim s njima, za nevjerovat  lol!  i eto tako, sve sto nikad pratila nisam sad gledam i pratim i moj dragi se ne moze nacuditi tome. E pa jel drugo stanje il nije hahahaha. Al tako ubijam vrijeme,sad mi je predlozeno mirovanje dok ne udjemo u 34. nedelju i onda tako dane krizam uz sve i svasta na netu i tv-u.
Inače kupih belugu, ali mi nešto i ne pomaže, nekako polozaji mi ne odgovaraju s njom, ne mogu da se namjestim. Valjace za kasnije.
Juce sam radila briseve, provjerila mi grlic, sve ok, za dvije nedelje UZ.
Ljubim vas, raspisah se ja ko sretna lol! sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 14/4/2016, 13:54

e nasmejaste me :)
vala ja sam ta koja opominje da se iskljuci wi fi na mobilnim telefonima,
bar kad ih ne koristimo..
koja izbegava da prica telefonom kad je beba blizu itd.
Jedino sto igram igrice, ali ne online.
Dok sam bila trudna nisam se tripovala oko toga, nego tek sad.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 14/4/2016, 13:55

Cao drage moje zenice..Evo i mene sa izvestajem od lekara. U utorak sam bila u dnevnoj bolnici,odradila kontrolni uzv,uzeti brisevi,ogt test,uzeta krv za hematolosku lab i za crp. Naime,onaj fibrinogen,koji mi je bio povisen,8,u privatnoj lab.sad u hematoloskoj lab u bolnici je u redu,tj 4.5.Za to vreme sam se ja istresirala,uplasila i razvijala kojekakve filmove u glavi,plaseci se da nije neka unutrasnja upala,kako mi je dr.rekla.S obrzirom da je crp dobar,isto tako i urino kultuta i ostali rez krvi,verovatno je da je prvi nalaz pogresan  c
Ostanem ja ujutru rano u dnevnoj bolnici,izvade krv za krvnu sliku i za glukozu.Nakon toga popijem pun " lonac" one glukoze.I cekanje na vadjenje krvi. Nije mi bilo nesto posebno strasno ono da popijem,malo mucnina,ali podnosljivo.Sledi prvo,drugo i trece vadjenje krvi.Ispisacu svoje rezultate glukoze,pa da cujem vas iskusnije sta mislite:

0min - 4,1
60min - 8,7
120min - 7,5
180min - 2,3

Radjena je samo glukoza,bez insulina,valjda tako treba?
Pred zadnje vadjenje,posle 180 min.mi se jako slosilo.Samo je poceo da mi izbija neki hladan znoj,malaksalost,drhtanje ruku.Izmere mi pritisak,on 100/60, i nije bas nizak,kako zna meni da bude.Puls 98.Krv ne mogu da mi izvade,prvo ne mogu da nadju venu,sva izbusena ko svajcarski sir,na kraju je nadju,ali od gladi,nece krv da krene,samo neka " vodica". Ispumpamo mi nekako jos tu jednu epruvetu,kaze glavna sestra,mnogo si gladna,iscpljena,zbog toga nece da krene.A ja sam inace navikla da doruckujem,cim ustanem,ovo sad je bas bio veliki sok za organizam.Em sam bila budna od pola 6,samo popila lekove,nisam jela,ni pila vodu i eto jedva izdrzala do 11h,kad mi se slosilo.Glad je ucinila svoje. Sestre digle frku,daj ona sedeca kolica da me odvezu u sobu,u tom momentu naidje moj muz,pa izdaleka video da me voze u kolicima i odsece se ziv.Znajuci me, ne veruje da sam to ja,ali mu je malo bilo lakse kad je video da sam svesna.Ulazi u sobu sav prebledeo,ko zna sta mi se desilo.Dosla moja dr.do sobe,donela mi na parcetu hleba namazan med.Meni to tako prijalo kao nista pre i odmah me povratilo u zivot.
Uradimo mi posle toga uzv i uzmu mi briseve..Moj bebi je dobar,okrenut karlicno ( uglavnom je tako bio na dosadasnjim pregledima). Ima dovoljno plodove vode,uzete mere,sve ok,bebac napredniji 3 dana,hvala Bogu radost Ja kad cujem taj izvestaj sa uzv,da je sve u redu,odmah odahnem i nista vise ne pitam,pola i zaboravim sta sam htela da pitam,samo jel sve u redu?Kaze doktorka,posteljica na prednjem zidu u fundusu?Jel zna neka od vas sta to znaci " u fundusu". 
D dimer je 404,a ref.vred <250.Clexan povecan na 5500 jedinica.
Al sam se ja raspisala  v
Mimi i moj muz je takakv kako je Biksi opisala njenog.Verujem da je vecina normalnih muzeva takva.Te nemoj da ustajes,nemoj da se savijas,ja cu da te obujem,ja cu da te izujem....I oni se isto zabrinuti kao i mi,pazljivi i osecajni...
Drage zene,ljubim vas sve i izvinjavam se na ovako dugom i detaljnom postu  ljubav  poljubac srcasti poljupci

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 14/4/2016, 14:04

Sve sam procitala, kuku al je gadan taj test sa glukozom.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 14/4/2016, 14:07

Jao Kiki moja bas si mi se namucila, al dobro bitno je da je na kraju bilo sve ok i da je bebac odlicno sto je najbitnije.
Sto se tice rezultata mislim da su ok. Ovaj zadnji ti je bas prenizak,mogu misliti kako ti je bilo lose kad ti je secar bio ovakav. Svakako ces to provjeriti sa dr. Super za ostale rezultate. Ljubim vas dvoje srca1
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/4/2016, 15:33

Joj Kiki, i meni se bilo slosilo kad sam ogtt radila u trudnoci. CUdo ti dr povecala dozu heparinskih, u drugom trimestru je dozvoljeno da d dimer ide do 500. Ti si skoro na ulasku u treci trimestar, tad je dozvoljeno da on ide i do 1000. Koliko imas kg?

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 14/4/2016, 18:43

Blankic,pa ja sam na kraju skapirala,da je meni u stvari bilo lose jer mi je pao secer..Ali sve se da izdrzati,sta smo sve izgurale u ovoj nasoj borbi,ovo je nista.
Biksi, dr.mi povecava dozu clexana jer imam jake mutacije: homozigot na pai genu 4g/4 g,hetozigot na mthfr i heterozigot na fv leiden.Takodje dosta nizak aktivisani protein C,kod stecenih trom. Inace,nemam puno kilograma,do sada nemam ni punih 54kg. Ja inace d dimer proveram na 3 nedelje,koji raste iz nedelje u nedelju.

Heheeee,devojke ja mogu da se upisem u rubriku za verovati ili ne.Naime,malo pre me ujede osica za stopalo.Lezala ja u francuskom jedno 2 sata,gledala tv,ustajala do wc i jednog trenutka ispruzim nogu i tako me nesto strasno ujede da stopalo affraid da sam zakukala,kad ne znam sta je,sta se desilo.Ja pomerim pokrivac,ono izleti osica i udje u plafonjeru i ugine.Prvih par minuta je bas bolelo,sada samo po malo bridi.Srecom,nisam alergicna na ujede,pa se nije nadulo....Uzela sam sinopen da malo namazem i kalcijum,sumeci za alegije,za svaki slucaj.E vala svasta....Na kraju sam se smejala,jer nisam mogla da verujem..

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 14/4/2016, 18:52

auuuuuh kiki moj, bas su te namucili! A ako je uginulo onda je bila pcela...sreca da nisi alergicna
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 14/4/2016, 19:20

E Kiki bas nije danas bio tvoj dan! Bas si se napatila s tim OGTT. Meni njega stvarno nije humano raditi u trudnoci.
Ajde odmaraj sad, rehabilitacija, sto da ti drugo kazem?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu