KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 36 od 44 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 40 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 28/4/2016, 16:09

Pojma nemam da li je bolje ili nije ali ona to radi a ostali nisu. 

Hehehe Bb necu ja izdrzati do 14.05. Radicu ranije sigurno...ipak su blastice u pitanju
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 28/4/2016, 19:24

BB, kakva si pred beta dan!

Navijam da prepises od Tebi, u kompletu!

rodarodarodarodarodarodarodarodaroda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Dora1 28/4/2016, 19:58

Mimi, ajde otvori svoj Dnevnik da te tamo pratimo lepo :) Znam da je i ovo praški dnevnik ali etoo ne bi bilo loše. osmeh srce Ovaj će biti dobitni, videćeš! ljubim

Bb, željno iščekujem sutrašnju betu, draga! Već sam počela da skandiram!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 28/4/2016, 20:37

Lepo mi u ovom hihihi ne bi da menjam :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Vanja80 28/4/2016, 20:37

Bravo Mimi, uskoro cemo da se veselimo!!! radost radost radost napred scuro
BB draga, navijam svim silama za sutra, da nas oboris sa beturinom kao Tebi!!! wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje beta beta roda roda roda

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 28/4/2016, 21:04

Baby, spavaš li noćas? mislim da ne lol! lol!
Ja sam kao na iglama, a tek ti, uh. Ajde za sjutra da nas oboris s nogu onako do jaja osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Mimi, skitaro,obuci se, ne prehladjuj mi tu djecu tamo. Obuci se dobro. Mazi trbu ljubimo te u blastice ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 28/4/2016, 21:15

Mimi se cuva ne sekiraj se! U stanu je pretoplo a zavrnuli smo radijator... 
A sutra cu ko na iglama cekati rezultate moje drage Bb 

Evo roda praskih debelih rodarodarodarodarodarodaroda
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od saska1 28/4/2016, 21:29

Bb srecno sutra da prepises od Tebi drzim fige ...
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 21:51

Hvala, hvala, HVALA drage moje ljubav

Moram vam priznati nesto... Meni je ranije sve ovo bilo smesno, ovo kao podrska, navijanje, skandiranje, rode, nosici...ma sve mi je to bilo smesno. Ali prvi put sam sa vama (na pocetku slucajno i malo po malo, a onda sve vise i vise, pa onda namerno) i 100% sa vama i samo sa vama (ne racunam muza) provela svaki minut do cekanja bete, ali bas svaki. Od telefona se nisam odvajala nikad i nista mi nije bilo prece od vas, da procitam kako ste, da procitam sta ste mi napisale, da ako mi je dosadno napisem nesto, da svima vama dam podrsku, da vas nasmejem, da vas oraspolozim, da vas zabavim, da vi mene zabavite (a jeste itekako). Mozda sam u svemu tome ponekad bila dosadna, mozda sam uvek i na sve imala komentar (hoce to kod mene), mozda sam bila i preopsirna ponekad pa vas smorila, ali sta cu kad sam detaljista (hoce i to kod mene). Stekla sam i nova prijateljstva ovde, usle ste mi i u FB i tamo sam uvek za vas. Pa koliko jutara sam se budila u 7 da piskim pa ne nastavim da spavam zbog price sa ovom vampirskom smenom, ili koliko puta sam se tek u 9 budila zbog utrica i estrofema, pa opet ne nastavim da spavam zbog price sa vama, a svako vece opet legnem kasno zbog trece smene i to je opet zbog vas. Ne zbog Kutka kao foruma, nego zbog vas tako predivnih koje cinite ovaj Kutak takvim.

HVALA VAM ZENE MOJE STO STE TAKVE KAKVE STE, STO POSTOJITE I STO STE TU UVEK BILE ZA MENE DA NAUCITE, DATE SAVET, PODRZITE, ORASPOLOZITE, MA ZA SVA MOJA STANJA STE BILE UZ MENE. Prepoznacete se sve.

Jednostavno, niko kao zena koja je u istoj prici ne ume da te razume. Dzaba sam ja trosila reci uzivo sa kojekim, borila se iz petnih zila da nekome nesto objasnim, ili nisu razumeli ili su zaboravljali, ili su oni sami sebi bili preci ili...ma nije ni bitno...

Nemoj da bi neko slucajno pomislio da je ovo bila neka patetika, jer patetiku mrzim iz dna duse. Samo sam imala potrebu da vam kazem sve ovo jer ja volim kad ljudi pokazuju svoja osecanja, a volim i ja da ih pokazujem.

Inace, ja se pred betu osecam super. Stvarno nemam nikakvu frku. Opustena sam bila sve vreme, mada moji u kuci to ne bi rekli, ali stvarno sam opustena sto se same bete tice. I pozitivna sam i svi su oko mene pozitivni za to i mora biti sve dobro, ne smem da ispalim Tebi. Dogovorile smo se, a ja ne ispaljujem nikad. Bude li sve ovako do kraja veceri, lepo cu i spavati nocas.

Ovo je i vasa zasluga, nasa zajednicka zasluga, jer nema te snage na ovome svetu koju vi dajete i tu stavljam .

Ljubi vas sve vasa BeBe i voli sve svoje tetke svoje dece naaaaajvise!

love love love love love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zsuki75 28/4/2016, 21:59

tuga rasplaka me ženo!

Ljubim te trudnice moja! !! osmeh srce

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 28/4/2016, 22:03

yes yes yes love love
I saljem ti brdo roda nemoj da ispalis Tebi sutra ali ni pod razno. Raznezi me zeno. Sve si u pravu. Ove zene ovde su bas prijatelji i podrska i budite uvek takve kakve ste sad, divneeee ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 28/4/2016, 22:06

Ti si moj covek od reci  osmeh srce Neces me ispaliti.Verujem u tebe i bebe  family.....
Saljem ti sve rode sveta, saljem ti svu svoju radost , vucem te za sta god treba i molim se za tebe.
Volim te ja , stalno gladna, voli te tvoj drug i vole te nase mrvice  roda roda igracice igracice
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 22:09

Sad cete vi mene da rasplacete, a nisam to htela... Hocu da budem srecna veceras, ali sam srecnija sa vama, toliko da znate osmeh srce

Idi bre Tebi u p.m.! Valjda to tako kad si trudan i emotivnije pises lol! MAMICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Za tebe i mog druga evo love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 22:14

Mimice, moj dnevnik je i tvoj dnevnik. osmeh srce

Please help yourself Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od alisa 28/4/2016, 22:17

BB za sutra osmeh srce igracice osmeh srce
Mislim na tebe i iskreno se nadam da ipak muz nece moci da spava i da cete ici ranije po tu beturinu lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od nina :) 28/4/2016, 22:26

alisa ::BB za sutra  osmeh srce  igracice  osmeh srce
Mislim na tebe i iskreno se nadam da ipak muz nece moci da spava i da cete ici ranije po tu beturinu lol!
neznam kak ocu sve obaveze sutra izvrsiti jer cu svaki cas virkati sta se desava ovde kod tebe u dnevniku I potpisujem alisu da ti muz nece spavati od silnog uzbudjenja ida cete ranom zorom otici zajedno da vadis betu kao sto je moj znao kad god neke obaveze ja imam da nelegne kad se vrati iz trece nego ide sa mnom da mi bude podrska
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 28/4/2016, 22:27

Suze mi natera na oci ali sve sto si ti napisala to osecam i ja! Ljubi te puno vampirska smena hihihi a sutra navijanje igraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraigraigra
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 28/4/2016, 22:34

Bb zeno rasturi me,i ne ,nisu krivi hormoni :-)
Kako si ovo divno srocila,hvala sto smo toliko vazne u tvom zivotu,hvala kutku sto je tebe doveo u nas zivot.
Da ne duzim vise,krenuo utrogestan da vrti pa da se ne izlupam,posle cete da mi se smejete :-)
Ljubim te puno i zelim laku noc,nestrpljivo cekam sutrasnji dan,znam da ce biti divan,najdivniji!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 22:41

Pa eto, tako mi je doslo da vam napisem sve to i nesto iz dubine duse se otvorilo i raspalilo po "papiru" (tastaturi) Laughing
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 28/4/2016, 22:49

Ne znam sta da napisem, teksta bez! Rasplaka me skroz na skroz. Sve što si napisala isto osjećam za ovaj predivni kutak tj ljude koji ga čine takvim.
love love lovelove love love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od sanja 73 28/4/2016, 22:55

BB srećna sam što te imam za prijatelja,nisu fraze to je istina draga moja
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 23:02

sanja 73 ::BB srećna sam što te imam za prijatelja,nisu fraze to je istina draga moja
love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Niny 28/4/2016, 23:05

Evo dodjoh i ja da navijam jako za sutra :) na bice veeelika beta, a ti si vec odavno trudnica.
Ujedno da cestitam i Tebi, sad videh u potpisu ogromnu betu, bravo :) eto, tvoja bb neka bude makar upola tolika :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od noja 28/4/2016, 23:06

Bebe srecno sutra  trudnica  , Ja isto volim da se druzim tu sa vama i da sam prisutna,  navika zene , ujutru uz kafu da vas citam da navijam i mislim na vas,
rode sam sad  skoro videla i to bilo ih je u jatu desetak sigurno odma sam se vas setila ... roda  roda
Sutra nas sve obraduj trudnice 🍼🍼🍼
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od nina :) 28/4/2016, 23:11

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 13130964_251629488520038_2782736817897654014_o
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 36 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 44 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 40 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu