KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 35 od 44 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 27/4/2016, 23:02

roda roda  roda roda srca  Evo malo čeških roda....danas dok sam vozila pokakila mi se neka ptica na sofersajbnu a videla sam i vise roda osmeh srce
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 00:11

Mimiceeeeeeeeee stigla siiiiii
Ceo dan mislim na tebe osmeh srce
Srecno sutra ljubavi osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 28/4/2016, 01:40

Mimi srećno sjutra, tj danas ljubav dnevnik BB je talican i za ostale zenice pa da bude i tebi. Navijam iz sveg srca napred scuro napred scuro
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 01:44

Dobra ideja Blanki:D
Evo delim moj dnevnik sa svim cekalicama koje nemaju otvoren svoj dnevnik. Kao nadoknadu trazim veliku betu lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 28/4/2016, 06:25

Mimi, srecno draga. Sto rece Blanka neka i tebi ovaj dnevnik bude talican ljubav ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 28/4/2016, 06:47

Ljubi vas vasa Mimi punooooo!!! U 10.30h idem na kliniku tapsite i navijajate cure moje drage!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 28/4/2016, 06:51

Navijamo Mimi iz sve snage i drzimo fige i na rukama i na nogama i moje mace ti drze fige i svi svi to radimo!!!!! wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Vanja80 28/4/2016, 07:44

BB, Mimi, navijam i drzim fige!!! radost radost radost

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 28/4/2016, 07:51

Mimi srecnoooi radost radost radost radost radost radost

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zumbulcic 28/4/2016, 08:05

BB navijam za petak i ogromnu betu igracice igracice igracice igracice igracice a sigurna sam da ce biti jer mi sve mirise na trudnocu
mimi sretnooooooo
Evo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 28/4/2016, 10:06

Kako nam je trudnica danas?
Ja grejem dlanove za sutra :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 10:22

Hvala na pitanju Palcice, lepo je spavala nocas, bez bolova i danas obavezno hocu da prosetam malo posto juce nisam ni malo i bas sam se smorila sinoc zbog toga.

I LOVE YOU zene moje jake, najjace
osmeh srce

(hehehe..samo ovo srce i lol od emotikona umem da napisem preko telefona)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zsuki75 28/4/2016, 11:21

hihihihih BeBe, jooooj šta ću ja sutra ti javljaš veliku betu a ja nemam net....

nego i ja da se upišem u tvoj dnevnik, mislim da je taličan. ja u subotu treba da NE dobijem mecu i da se pridružim vama trudnicama!!!

inače koleginica me već hebava svaki dan, pošto mi se SVAKI dan jede čokolada oko 12 sati ahahhahahah kaže ma garant si trudna.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 12:07

Samo se ti upisuj, a mi cemo da mantramo za subotu da NE, NE, NE DOBIJEEEEEEEEES!

Ne sumnjam u to pisto si se tako vec dokazala Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 28/4/2016, 12:17

Mimi srecno draga, jedva cekamo da nam se javis. Bebice su vec kod tebe , samo nam se javi da cujemo kako je bilo.
Baby, ko se upise u tvoj dnevnik mora za uzvrat da mantra duplo i navija troduplo za veliku trocifrenu betu, jer je taličan 100%.
Ljubim te slatki moj trudni medo i evo skočice ti šalju rode da znaš, hoće jos drugara na kutku roda roda roda roda roda rodaroda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 12:21

Mozeeeeeeeee
Volim ove brze crnogorske blizanacke osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od SoJa 28/4/2016, 12:36

BB, evo još malo roda za tebe, od viška glava ne boli Wink roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 28/4/2016, 12:47

Trudnice moje drage da vam javim da su dve blaste(jedna je vec resila da ide u narednu fazu) nasle svoj put do endometrijuma(12mm kaze Sonja da je skolski i savrsen) ruke joj se pozlatile neznu ruku ima ni spekulum nije bio neprijatan. Sonja prvp pogleda vaginalni UZ pa tek onda radi transfer a dr Alena i dr Ilic to nisu radili vec sve preko stomaka to primecujem kao razliku....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zsuki75 28/4/2016, 13:36

Divno MIMI85!!! uživaj! a ja navijam!!!!!!!!!!!!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 28/4/2016, 13:55

Super Mimi,sve je super!Uzivaj trudnice i za dve nedelje da se radujemo!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 28/4/2016, 14:03

Bravo Mimi,bas sam happy zbog tebe. Mazi trbicu igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od AriesGirl 28/4/2016, 14:10

BB, Mimi, saljem vam rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

BB, necu imati sutra internet, ali cu gledati da se negde nakacim na wi-fi, samo da potvrdim da si najsvezija trudnica i da vidim tvoju veliku betu! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 14:11

Mimiceeeeee mamiceeeeeee
osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 28/4/2016, 14:16

Mimi, jel beta 14.05.?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Amna84 28/4/2016, 15:46

mimi85 ::Trudnice moje drage da vam javim da su dve blaste(jedna je vec resila da ide u narednu fazu) nasle svoj put do endometrijuma(12mm kaze Sonja da je skolski i savrsen) ruke joj se pozlatile neznu ruku ima ni spekulum nije bio neprijatan. Sonja prvp pogleda vaginalni UZ pa tek onda radi transfer a dr Alena i dr Ilic to nisu radili vec sve preko stomaka to primecujem kao razliku....

Sta bi to trebalo da znaci,da li je bolje da pogleda vaginalni UZ ,da li je potrebno?
Sta ti mislis?

BB cekam sutra smajli angel
Ja putujem ali cu da provirim,nadam se sunny
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 35 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 44 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu