KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 29 od 44 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 01:43

Sta bih ja bez tebe Blankic moja
:********
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 22/4/2016, 01:48

BabyBear ::Sta bih ja bez tebe Blankic moja
:********

poljubci poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 22/4/2016, 07:02

Uh uh bas mi zao sto si se nepotrebno stresirala... Ljubim te trudnjacice, znam da si samostalna (ko i ja) al pusti nek ti malo ugadjaju i hirove ispunjavaju
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Vanja80 22/4/2016, 07:44

Uf BB, kakav dan, dobro se na kraju i zavrsilo, malo se primiri i pusti bre da te vozaju i ugadjaju, ti si sad nasa trudnica i treba da uzivas i koristis sve prednosti! ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 22/4/2016, 08:00

Ccccccc.... BB, majka mu stara pa tebe bas poteralo juce. Jeb.. kola cuvaj zdravlje. Znam te krenula bi ti posle toga da vozis po 15 pa 20 pa 200 min lol!
Pusti neka ti ugadjaju i neka ye maze i paze. Ljubim ja tebe ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 22/4/2016, 08:20

Hmmmm a ja to da ne treba voziti dugo skontala ne duze od pola sata v mada ne vidim neku rzliku izmedju biti vozac ili suvozac no dobro....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Dora1 22/4/2016, 08:40

Joj Bb, dobro je da si u redu sada.

Mimi, možda zbog pokreta ruku, manipulisanje volanom.. mozda taj pokret šteti, bar mislim da je tako.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 22/4/2016, 08:42

Pojma nemam!!! Al cu da se raspitam.... Jer planiram da ne uzimam bolovanje ako resimo da idemo za Prag.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od aurora 22/4/2016, 08:46

Mali bear, čitam tvoj post i zamišljam situaciju. I u redovnim okolnostima je to stresno a kamoli ovako. Molim te batali taj volan neko vreme. Hvala Bogu, imaš ljude oko sebe koji će Ti pomoći da prevaziđeš fazu bespomoćnosti. Ulog je veliki.
Kada sam počela da se "kljukam" raznim hormonima od oktobra prošle god, što zbog njih, što zbog stresa valjda, imala sam 4 veoma problematične situacije. I zato, danas (pomerene mi konsultacije za danas) idem vozom u NS, pa posle gradskim busom na Frušku goru i tako... A i taxi je uvek tu.
Grlim te i mazi te mrvice i uživaj u svakom trenutku i budi srećna i zadovoljna i čuvaj krila tvoje uspešnosti - to je samo tvoje 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od zumbulcic 22/4/2016, 08:47

BB bas mi je zao sto si se nasikirala. Mani se sad vozikanja, sreca imas ponude vozaca pa koristi. Ti si sad trudnica i uzivaj. Sva sreca nitko nije nastradao a kola su najmanji problem. Kad radis beta

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 10:11

Sirijuuuuuuuuuuus! Hahahahaha! Joooooooooj ko mi kazeeeeeeee! Razz

Mimice, pitala ja na PFC sestru Sladju i ostale koliko tacno sme i rekli mi ne duze od 10 min.

I nije to Dora zbog pokreta ruku, naprotiv, to je zbog pokreta nogu, kvacilo, kocnica (jos ako je naglo to je pogubno), gas. Vi kad vozite ne rade vam samo stopala iz skocnog zgloba nego cele noge i sve sto radite tada nogama taxno se oseca u karlici i donjem stomaku. To je jedno.
Drugo, kad vozite vi ste skoncentrisani na voznju 100% i telo vam nije opusteno skroz nego je napeto jer vodite racuna o svakoj sitnici. Noge vam posebno nisu opustene. A morate biti POTPUNO opusteni.
Vi to sad ne shvatate tako jer vam je voznja rutina, ali pokusajte mali da mislite na to kad budete vozile i pokusajte da osetite gde i na kom mestu tacno nesto osetite kad pritiskate nogama papucice, a pogotovu naglo.

Meni se desilo posle histeroskopije, i to nedelju dana posle, da sam zaustavila auto na sred autoputa u BG kod Konjarnika i rekla muzu sedi vozi ja ne mogu vise od bolova. A nisam imala takve bolove kad sam sela da vozim. Medjutim, bila neka guzva na autoputu, neko doba povratka sa posla, i sve neko cimanje u voznji bilo, kreni, stani, svi se ubacuju sa strane, gledas kako da te ne udare, nagla kocenja i promena brzine, napetost sve vreme i to je bilo to. Kad ja nisam mogla da izdrzim vise da vozim onda znate koliko je bilo sati.

Nisu ovi iz PFC ludi sto tako pisu u otpusnoj listi.

A sto se ruku tice, ako je neki auto koji nema servo volan, odmah to zaboravite jer je to pobacaj u najavi. To tek ne smete. Ja ovde u BP imam na raspolaganju punta bez serva i getza sa servom, tako da je jadan getz stradao.

I hvala vam sto brinete za mene. Dobra sam ja, ne vilenim uopste. Malo prosetam i necu sigurno vise voziti kad ima ko da me vozi. A i sutra mi dolazi dusa moja, moj muzic puzic :)))))))))
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od bak 22/4/2016, 10:16

Joj BB bas mi krivo sto si se stresirala. Ali ko zna za sta je to dobro.... Wink osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 22/4/2016, 10:21

auh.... znaci na posao necu moci da vozim....imam 35min u jednom pravcu... aaaaaaa koga da nalovim da vozi....hmmmm.....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 10:51

Kakav crni posao Mimice?
Ti dobro znas da ti na otpusnoj listi pise da se preporucuje bolovanje. Ja znam da ti radis posao koji ti verovatno nije stresan, ali ne smes ni da sedis toliko, a ne verujem da mozes da lezis na casovima lol!

Jesi li prosli put posle Praga radila?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 10:53

Ma Bak draga, bas tako. Da razbijemo monotoniju Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od kiki5 22/4/2016, 11:25

Baby,sva sam se najezila dok sam citala predhodni post,zamisljajuci situaciju.Primiri se maksimalno,uzivaj dok te maze i paze...Ipak je voznja vrsta stresa,napetosti...
Poljubac veliki za tebe i tvoje dve mrvice koje su se cvrsto uhvatile za njihovu mamicu... zagrljaj  ljubav b b

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 22/4/2016, 11:28

Prvi put sam radila, drugi put sam lezala. Za moju psihu je bilo bolje kad sam radila manje sam mislila o teta beti i svemu ostalom. A ako opet odem na bolovanje nacice mi zamenu ali trajnu! Mm se ne sekira kaze zaposlice me kod sebe(da mu budem licni rob od jutra do mraka)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 11:47

Mislim da ti je muz u pravu potpuno. Naci ces ti sebi zanimaciju i bez posla, a naci ces i drugi posao ako bude trebalo. Svakako
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 12:17

Ode mi nedovrsena poruka grrrr
Svakako moras odluciti sta ti je prioritet u zivotu, a mislim da ti to znas.
Mene su na poslu smenili par dana pre nego sto cu prvi put otici u Prag, i to sa posla koji sam volela najvise u zivotu i u njemu bila kao riba u vodi i mogla da ga radim dan i noc bez da budem umorna. Bacili su me na neki koeficijent najnizi sa visokom skolom, na platu mnogo manju. Odstranili me cak i iz zgrade.
Posto sam na tom poslu ostvarila mnoge kontakte u zemlji i inostranstvu, mnogi su hteli da radim sa njima. Imala sam ponude da radim i u stranim firmama kod nas, ali i u inostranstvu. A ja, iako sam strasno zelela da promenim posao i odem odatle bilo gde, iako bismo i muz i ja sutra otisli u inostranstvo da zivimo, ipak sam ostala u tom zverinjaku jer mi treba sad drzavna firma za trudnicko i porodiljsko bolovanje, pa makar i sa mnogo nizom platom.
A u stvari tim smenjivanjem su mi ucinili veliku uslugu jer da sam ostala na starom poslu ne bih nikad mogla da uradim sve sto sam uradila i da budem toliko odsutna sa posla. A o stresu koji vise na poslu nisam imala necu ni da pricam. Nikakve pare ni posao ne mogu da mi nadoknade mir i vreme potrebno za sve ovo.
A nemam godine da bih mogla da pauziram u ovoj prici par godina

Eto mala ispovest, ne znam sta mi bi...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 22/4/2016, 12:24

Neka ako si ispricala. Razumem te potpuno ja 99% vremena kazem sebi da sam zbog ovog spremna sve da zrtvujem i posao i sve ostalo i da nista nije vredno mog nerviranja. Al taj 1% me nekad zeza u glavu....
Mi znamo zbog cega sve ovo radimo, na saplitanje i nerazumevanje smo dosad vec trebali da oguglamo... Ali ipak nas zaboli nepravda... Da se dokopamo mi trudnickog bolovanja a posle cemo videti sta cemo :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 12:34

Upravo to! Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Zmajuška 22/4/2016, 17:07

BB, naježila sam se čitajući šta ti se dogodilo. Čuvaj se i dopusti da tebe drugi čuvaju. Kapiram ja da si ti jaka i samostalna žena, ali tvoje stanje je nežno i delikatno, dugo čekano i dopusti sebi da budeš razmažena trudnica kojoj svi ugađaju, jer ovo je tvoje vreme.
Dobro je što si napisala post u vezi sa poslom, mislim da može biti poučan za svaku ženu koja je u sličnoj situaciji, a koja čita ovo i Kutak.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 17:27

Hvala ti Zmajuska. Sve isto mislim i ja i nadam se da moze biti poucno i drugim zenama, pogotovu zato sto poznajem zene koje iza sebe imaju par neuspesnih pokusaja iz raznih radova, hoce i bebu, hoce i u inostranstvo, ali malo da budu tamo, malo ovamo, nikog nista ne slusaju, najpametniji su (a ima koga i da pitaju i ko zeli da im kaze) i na kraju sta? Gde su? Nigde i NISTA im nije uspelo i ispalili su se na svim poljima i to debelo, samo zato sto nisu znali sta hoce, tj. hteli su sve odjednom.
Ali, svako svoju srecu gradi i za sve smo sami "krivi".

I zatooooooooooo... I nikom nije lepse neg je nam, samo da je tako svaki dan! Wink

Samo pesmu zelim da cujem zene moje najjace na svetu.

Ljubi vas i voli vasa BeBe
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 22/4/2016, 17:36

9. dpt

Danas sam dobra, ne vilenim mnogo. Bila sam oko podne sa sveki i muzevljevom sestrom (jel mi to zaova ili jetrva) malo do grada da prosetamo, ali bas malo, i pijedemo po kuglu nekog predivnog odzackog sladoleda, koji obozavam. Ali posto necu da jedem slatko, rekla sam da otvaram danas sezonu sladoleda i necu vise. I naravno, ja sam ostala dosledna dogovoru, a one su pojele po dve kugle, sram ih bilo lol!

Danas me ceo dan malo boli donji stomak kao prvi dan kad dobijem, tako da sam se skroz primirila i legla. Necu danas nigde vise ici Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 22/4/2016, 17:39

Bb tek sad vidim sta ti se desilo juce.Zao mi je sto si se istraumirala i sta drugo da ti kazem sem da ne sedas vise u auto :-)
Pusti da ti ugadjaju,koristi to drugo stanje i uzivaj :-)
Ljubac za tebe i tvoje dve mrvice!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 29 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 44 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu