KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 25 od 44 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 16/4/2016, 09:23

Onaj krompir iz tanjira nadam se da je muz pojeo nemoj da te sanjam!!! A dijete su sad no no!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 16/4/2016, 10:13

BabyBear ::Blankic, potpuno te razumem Wink

Mimi12, opet smo danas isli u tvoj restoran i jeli druge stvari u odnosu na juce i stvarno im je vrhunska klopa, svih osmoro smo se slozili.

Inace, bebe su se danas prvi put vozile metroom i bile u gradu Very Happy

Hvala ti za ovo sto je "moj restoran", hahaha!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Amna84 16/4/2016, 11:27

BB,zeno kad ti ides ovo spavati??? Cccc :-)
Jesi ustala,sta si radila,gdje si bila..Sto si isla na kliniku ,po recept ili ? Pises da ti Sladja da prog.Dep.
Jer kako sam skontala cure putuju brzo nazad,a ti se bas udomacila :-)
Kod mene ce biti obavezno da sve ljekove moram tamo kupiti i ponjeti sa sobom sve sto moze da zatreba..ovdje je katastrofa bez recepta ne moze bs nista!!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Amna84 16/4/2016, 11:28

EJ BB, da li znas hoce li Sonja biti u julu na klinici?
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 16/4/2016, 14:06

Trudnice, kad krecete nazad? AJde laganeze,da vam u putu bude udobno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Niny 16/4/2016, 15:26

Vi bas uzivate u Pragu. Ako, ako tako i treba. Kad cete nazad?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 16/4/2016, 20:15

Amna, vec sam pisala da mi je Sonja dala da 2x nedeljno primam Progesteron depo, a to nakon sto sam je na pitala da li treba, nije samoinicijativno. Kaze njega hikad nije dovoljno. Tako da ga primam sredom i subotom, pa sam zato isla ja kliniku. Inace, ponela sam svoje ampule iz BG, iako su mi na dan transfera njihov dali (nisu mi naplatili), danas sam ipak dala svoj, da ne razmisljam.
Za Sonju ne znam da li ce biti u julu na klinici. Jeste da sam ja tamo kao domaca lol! ali to ipak pitas njih u mejlu. Ja sam pitala svaku sitnicu, nije mi bilo tesko niti sramota. Ipak su ti koordinatori tamo zbog nas.

Sto se lekova tice, ovde se dobiju recepti za sve sto ti treba i kupis ih ovde u apoteci. U apoteci u TC Harfa imamo popust od 10% na Sonjine recepte. Konkretno Estrofem je ovde vise nego duplo jevtiniji nego kod nas. Ja sam danas kupila 9 kutija i platila sam manje od 4 evra po kutiji. Kod nas je preko 1000 din.
Ostale lekove nisam kupovala ovde jer ih imam. Mozda Tebi zna i druge cene ako vas zanimaju (npr za utrogestan) jer ih je ona kupovala ovde. Ja utric uzimam na recept.

Danas, 3. dpt, sam dosta setala. Isli jutros prvo u kliniku, pa u Ikeu, sve to kolima, ali je bilo dosta setnje po Ikei. Posle dosli kuci, malo odmorili, pa hajde u Harfu na rucak i u kupovinu u supermarket i apoteku. Opet setnja po velikom supermarketu jer ja to prosto MOOOOORAM lol!

Inace, najpovoljnije je kad se placa karticom po radnjama. Najpovoljniji je kurs. Npr., ja sam juce platila nesto Visa karticom i na racunu mi je pisala suma u krunama, a ispod toga 46 evra. Sa kartice mi je skinuto 42 evra, znaci oko 10% bolji kurs. Da napomenem da je mojà banka Societe General, tako da ne znam da li to ima veze.

Mi smo ovaj put odlucili da duze ostanemo u Pragu. S obzirom da nismo mogli ranije da dodjemo, jer to nije bilo moguce zbog cele pripreme u BG, odlucili smo da posle FETa ostanemo duze na odmoru. Muz je rekao ili tako ili nikako i ja sta cu, moram da slusam lol!

Tebi i njena porodica su krenuli juce i danas stizu, ako vec nisu.

Mi u ponedeljak krecemo iz Praga pa kad stignemo. Da li cemo preseci put pa nociti negde usput ili ne, ne znamo, da li cemo ici u BG ili BP (oprez Blanka), ni to ne znamo. Opusteno, kad stignemo, gde stignemo Wink

A betu, po njihovom nalogu, treba da radimo 29.04., tj. na Veliki Petak :))))))))))))
Do tada ko ziv, ko mrtav lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 16/4/2016, 20:30

E da, Sirijuuuuuuuuuuuuus! Ukljucili su nam danas telefone Wink
Ma taj br tel mi je bio bitan samo zbog vlasnika ovog stana, jer sam od njega cekala neku poruku, i zbog banke koja mi salje poruke kad provucem karticu, koliko mi je ostalo da se ne zanesem lol!

Inace BB nigde ne idev bez 2 telefona. Da nije bilo tog drugog ostali bi smo do ponedeljka iskljuceni Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 16/4/2016, 21:27

Samo da vas ćoknem jednom, po sličicama vidim uživate, samo tako nastavite. Ljubimo vas srcasti poljupci srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 16/4/2016, 22:43

osmeh srce Ako, uzivajte!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 16/4/2016, 23:12

BB, samo vi uzivajte. I kupite nesto lepo...... ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Jerapetra 17/4/2016, 11:08

Bb, bas mi je drago sto je kombinacija FET+ odmor, ako, zasluzili ste! srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Amna84 17/4/2016, 12:38

Pratim te :-) Znaci,samoincijativa ,ljekovi jeftinijii i placanje karticom.
PS slusati muza :-)
Ceko 29.04..Taj dan krecem na odmor :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 17/4/2016, 13:17

E pa Amna ne mozes na odmor pre moje bete Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 17/4/2016, 13:22

4. dpt opet tmurno vreme, povremeno sa kisicom. Jos nismo isli napolje danas. Sad cemo polako. Poslusacemo Mimi85 (da ne kazem 84). Kad god nju poslusamo dobro prodjemo Wink

Sutra vec napustamo ovaj divan grad u divan stan Sad
Mogla bih ziveti ovde.

Danas treba da kupimo i pokloncice. Muzevljeve smo zavrsili, jos moje...mama, brat i njegovo dvoje dece, kuma...nemam ideju, vec sam im svasta donosila, sta sad?

Neka ideja od vas? Mimiiiiiiiiiiiii!!!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 17/4/2016, 13:40

A dje ce bolji poklon od tebe trudne. love d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 17/4/2016, 13:43

Ono jeste tako, ali ne racuna se da nisam bila ako nesto ne donesem, pogotovu tetkinim devojcicama lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 17/4/2016, 13:46

Bb uzivajte maksimalno u danasnjem danu,a za poklon se slazem sa Blankom :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 17/4/2016, 13:49

Jao Bb znam,i ja nigde nisam otisla a da mojoj sestricini nisam kupila nesto.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 17/4/2016, 14:05

Nas su odusevile drvene igracke imas radnje po centru(kao moja roda Jaroslav)i lutke razne, pozorisne, za prstice, ma svasta nesto ima. Odraslima slatkise&pivo hahahahaha. Ceski granit u nakitu je bozanstven, cilibar, kristal po tome su poznati i toga ima brdo. Ja obozavam cilibar u srebru(sa srebrom se najbolje i slaze) zeleni sibirski, mlecni, cherry crveni..zeleni karipski ne verujem da ces tamo naci... U principu boja zavisi od starosti samog cilibara :-)e sad sve zavisi koliko zelis da potrosis i da li zelis trajnu uspomenu ili nesto jestivo:-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 17/4/2016, 14:08

Najvazniji pokloni se trenutno gnezde u tibi osmeh srce iiiiii naravno uvek ti ostaje Ikea sa pregrst povoljnih pokloncica
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 17/4/2016, 14:08

Tescoma ako imas neku domacicu....razni kalupi i zezalice (ja tu kupujem kumi pokloncice)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 17/4/2016, 14:48

Klincima igracke, bratu pivo, snajki neki slatkis, mami neki suvenir za kucu, fridz magnet, neku vazicu ako voli cvece, cinijicu sa ceskim motivima, torbu za pijac, ma tako vec nesto.

Srecan put kuci sutra. Stizes im trudna, pa i da ne kupis nista, nece se sigurno ljutiti.

Saljem rodeeeee!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 17/4/2016, 17:21

Posli smo po kisici danas oko 15h da obidjemo i popenjemo se na TV toranj Zizikov da vidimo krovove Praga i taj divan pogled. Oblacno i malo pada kisica, povremeni, ali kao hajde, idemo, greota da ne vidimo to, a i to je od Mimi85 jaka preporuka, znaci OBAVEZNO lol!

Usli u metro, promenili iz jedne na drugu liniju (Mimi je opet gledala neku bajatu kartu ali nema veze hahahaha).
Krenuli tom drugom linijom do stanice na kojoj treba da se izadje za toranj, kad SAMO ovaj vikend metro ne vozi do te stanice nego mora da se sidje jedna ranije, pa da se vratimo unazad jednu stanicu, pa na tramvaj br 11 jos 3 stanice. Aj dobro, idemo mi, i sve to po jos jacem pljusku i uz neplaniranu setnju i gomilu stepenica. Samo molim Boga da mi noge ostanu suve jer sam u platnenim patikama.
Dodjemo nekako do tornja, tamo vidimo kisele face kako izlaze, a i nema ih mnogo. Pitamo neke jel vredi ici i kako se vidi po ovom vremenu, kazu uz uljudan osmeh, ne bas dobro. I lepo se okrenemo na peti, islikam sve da bih imala dokaz da sam bila jer mi nece verovati Mimica hahaha.
Naravno, od pijacice pored tornja ni traga verovatno zbog ovog lepog vremena lol!

Odosmo dalje, muz na butkicu, a ja sta ulovim

:*****
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 17/4/2016, 17:44

Ovaj put sam gledala dobru kartu na netu da se zna!!! E bas ga zasrah danas hahahahaha jbg nisam znala da BAS ta stanica danas ne radi  v bas mi je zao draga Sad

Elem dakle, ako u Pragu pada kisa niposto ne ici gde bi Mimi isla hahahahahaha!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 25 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 44 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu