KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 24 od 44 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 15/4/2016, 15:22

BabyBear ::Amna, spekulum je instrument koji ti prvo stave u vaginu da bi mogli da te pregledaju. To je ono sto ti stave u tebe i kod obicnog pregleda kod ginekologa i kad ti uzimaju briseve, znaci to je osnovno sredstvo ginekologu za rad da bi ti, da izvines, rasirili malo vaginu i prisli gde treba lol! sto ginekologu omogućuje da vidi unutrašnjost vagine i grlić materice i da uzme različite uzorke za testove.


Hahhahaha. Sad si me na Blanku podsetila. Da ne bude zabune....Jasno!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 15/4/2016, 15:28

Cuti Mimi, ne da nemam net nego nemam ni mrezu lol!

Ceo dan muz i ja se pitamo sto nemamo mrezu i razmisljamo mozda je u stanu los domet. Ne stizu mi nikakve poruke. Odemo u restoran, tamo isto. Kaze on malopre u jednom trenutku, da nije slucajno neki racun neplacen? Ja kao ma neeeeeee...redovno placam sve racune. Ja udjem na e-banking kad ono imam sta da vidim, februarski racuni nisu placeni v Ja sam od one silne guzve krajem marta i u aprilu potpuno zaboravila na ove racune, jer njih placam preko e-bankinga. Sad zvala mamu i ona potvrdi da nije placeno (jer je danas stigao racun za mart na kome pise da nije placeno) i da hitno ode do Postanske da ih plati. Bice zanimljivo kako cu da joj objasnim kako da skenira placene racune i da ih posalje gde treba  b  b  b

E pa ne moze kod nas dvoje da ide nista lako i opusteno i da se bar neka glupost ne desi fd
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 15/4/2016, 15:36

Nije cudo sto si zaboravila! Neka je to sve!
Ja to inace redovno zaboravljam i u "regularnom" stanju.
Hoce neki operateri da te ukljuce uslovno i samo na poziv, kazes "Majke mi platila sam", i ne cekaju da legne uplata.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 15/4/2016, 15:58

Cudi me da nisu poslali neko obavestenje...
Bb cupam ja neki korov sto mi niko u cvecu(a ima ga masala) i u jednom momentu spustim guzu na beton. Odma ste mi ti i Blanka pale na pamet kako me kritikujete i sta cu ustanem,ukradem psu prostirku presavijem par putai pod guzu pas se malo ljutio hahaja
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 15/4/2016, 16:04

Ma kakvi, nema tu obavestenja. Ali mene cudi sto ovako rano isljucuju. Ja koliko znam, to obicno bude oko 20-og...ili je bar tako ranije bilo.

"Aj sto pusu, sto piju, sto se drogira'u...al sto sede na 'ladan beton!" lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 15/4/2016, 16:06

Btw, uspela sam mami da objasnim kako da skenira racune i da ih posalje, ali manje joj je vremena trebalo da ode do Postanske i da ih plati nego da ih skenira i posalje na mejl  b  b  b
Jbg, poslali smo u 15.55, a mislim da ovi do 16h rade Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 15/4/2016, 16:59

Hahaha.....
Ura za mamu!!!!! radost radost radost

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 15/4/2016, 18:18

BB, koje ti je godiste mama? Moja se isto ok i brzo snalazi sa novim stvarima, koristi vec neko vreme internet na telefonu, viber, zna da salje slike, totalno je cool. love A ima 65.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od HappyGirl 15/4/2016, 18:57

Šta bi mi bez mama srca
Moja ima 66 i šiba igrice, surfuje..Razgovaramo pre izvesnog vremena i onako usput joj kažem ma nemam pojma gde bih mogla to da nađem tek ti ona čekaj sad ću ti reći samo da ukucam lol! eto imaš tu i tu i tu lol! Ali slatko sam se smejala lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 15/4/2016, 18:58

He hehe,moderne mame!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od nina :) 15/4/2016, 21:12

moja mama ima 61 a tata ce 62 I rasturaju mobilne ili komp a svekar ima 66 I on isto cak je nedavno sebi kupio komp da se ne otima sa mnom I kao izgovor to je on deci uzeo da imaju da se igraju a on ce kao kad ima vremenaq ,nekad ga jedva dignemo sa njega
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 15/4/2016, 21:31

Moja mama ima 64 a tata 62 i oboje barataju tabletima, telefonima...tata cak ne zna da koristi obican mobilni sa dugmicima samo smartphone  v Sto oni vise koriste tehniku ja pocinjem sve manje hahhahahahah
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 15/4/2016, 21:38

Mimi bez mene samo mi reci sto te ja podsjetih na objasnjavanje o spekulumu lol! lol! lol!
Ja znam da ga moja dr uvijek ugrije da mi nije dolje hladno jer kad ga izvade iz sterilizatora bude bas brrrr, i za mindzicu nije prijatno hahahahah lol! lol!
Inače, vidim ja odje veselo, neka, tako i treba.
Baby ljubnem te trudnjačo osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 15/4/2016, 22:53

Hahaha, Blanka, zato sto je BB sve opisala do detalja. Podsetilo me na tvoj post ispiranja sodom bikarbonom.
U najpozitivnijem mogucem smislu sam mislila, da ne bude zabune ni kod jedne!!!
Obozavam i vas i nacin na koji nesto opisujete ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 16/4/2016, 00:49

Ma zezam se i ja, ja vas obozavam, nego ne nadjoh tu " sponu " pa te pitah. lol!
Meni nista gore nego kad nekog nesto pitam a on mi ne objasni to na nacin koji ja zelim, prosto i jednostavno volim brate, da te razumijem.
Ljubim vas srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 16/4/2016, 01:43

Biksi, moja mama ima 68,5 god i malo je tantuz za tehniku. Komp joj sluzi za igrice i skype i sad pomalo za FB. Danas sam joj preko skypea objasnjavala kako da skenira racune i posalje mejl (mejl je i ranije vec sto puta slala ali bas je briga da zapamti). Danas sam joj rekla da cu pobaciti zbog nje lol!
Najbolja je kad joj kazem, kad treba da otvori da napise novi mejl, imas u gornjem levom uglu New, a ona kaze nemam! Em ne gleda uopste gornji levi ugao, a i kad ga pronadje onda nema New. I nemaaaaaaaaaaa. A rekla sam joj da mi uperi kamericubu ekran da vidim sta radi. Pa reko vidis da pise New, N E V (po Vuku moram iskljucivo). I tako jedva pronadje. E onda joj kazek koju adresu da kuca To:, pa ni to sro je bilo na srpskom ne pogodi nego pojede slova i onda ne ume da se snadje da stane misom na polje gde joj fali ili gde je pogresila slovo nego mora sve da obrise pa sve ispocetka da kuca. Onda joj kazem vidis gde pise Subject (opet po Vuku), kaze da. E reko klikni u to belo polje desno pored Subject i otkucaj to i to. E na to "pored" sam najvise popizdela. Svuda je setala misem osim PORED, i dole i gore i levo i ne znam gde, samo ne desno u belo polje. Gledam je na kameri, shizim i ne verujem. I onda vrhunac, kazem joj "zatvori taj prozor, a ona pita KAKO? Pa reko majke ti, kako se zatvara bilo koji prozor? Kaze, pa ne znam, jel na X?

Inace moja mama uopste ne deluje kao da ima toliko godina i da je informaticki bas toliko smotana jer je ona najpametnija i sve zna...kad bi se zezali. Ja je zovem dr opste prakse lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 16/4/2016, 01:47

Blankic, potpuno te razumem Wink

Mimi12, opet smo danas isli u tvoj restoran i jeli druge stvari u odnosu na juce i stvarno im je vrhunska klopa, svih osmoro smo se slozili.

Inace, bebe su se danas prvi put vozile metroom i bile u gradu Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 16/4/2016, 01:55

Uzivate, svaka cast.

Al kad Blanka napise mindzica, ja otplačem od smeha! Ja je zovem vrsnjakinja!

Bb, ono kad izgibimo strpljenje sa roditeljima, samo se setimo njih koliko su imali strpljenja s nama, je li tako, tako je! Sto bi rekla nasa stara kutanjka Maus.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 16/4/2016, 02:04

Baby, znaci danas pao prvi zajednicki porodični ručak u gradu srca Je li hladno u Pragu kakvo je vrijeme?

Biksi kod nas u drustvu odavno postoji izreka" il si mindža ili nindža"? lol! lol! Tako da ja taj naziv prosto obozavam lol! lol!

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 16/4/2016, 02:14

Blanki i kod nas je isti izraz Wink

Juce je bio prvi zajednicki rucak u gradu, doduse na periferiji malo, danas za zajednicki rucak isli na isto mesto, a veceras bila setnja do grada. Na FB ces videt gde i sta. Nemoj me ubiti samo lol!

Danas ceo dan bilo oblacno, povremeno sa sitnom kisicom i po takvom vremenu smo ispratili Tebi i njenu porodicu, a onda se razvedrilo oko 6, te mi pobegosmo napolje oko 7. Bilonprohladno, a lepo suncano i uvece mirno.

Biksi, u pravu si potpuno, ali starim i ja i onda jbg...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 16/4/2016, 02:25

Zavrsavam ovaj 2. dpt i odoh u snove. Sutra oko 10 h treba da budem na klinici da mi Sladja da PG depo.

Inace, kod nas moze biti da je muz trudan. Danas popodne je sanjao da nam je neko ostavio bebu na cuvanje, kao ono u Andriji i Andjelci lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 16/4/2016, 08:09

BabyBear ::Zavrsavam ovaj 2. dpt i odoh u snove. Sutra oko 10 h treba da budem na klinici da mi Sladja da PG depo.

Inace, kod nas moze biti da je muz trudan. Danas popodne je sanjao da nam je neko ostavio bebu na cuvanje, kao ono u Andriji i Andjelci lol!

Hahhahaa, pa ostavila mu dr Sonja. Eno je/ih kod tebe Razz .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 16/4/2016, 08:16

Uzivaj draga! Kad krenete nazad izbegnite autoput prag-brno zbog truckanja
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od alisa 16/4/2016, 08:26

Samo da vas ljubnem! ljubav
Kad radimo betu? Very Happy
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 16/4/2016, 08:40

BB legendo, dobro su ti ostavili telefon do sada. Za februar je placanje do 20-og. ali marta lol! Nemoj sad mnogo da isprobavas ogromne porcije. Posto citrus dijete no no u tridnoci. Ljubim ja tebe i tvoje cvetice. Uzivajte ljubim jako najjace
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 24 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 44 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu