KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

+47
SladZana
Eho
ahosame
aurora
twinsi
zumbulcic
ivanicasale
libra35
SoJa
lenjivica
Amna84
Vecka
Smrdica
Niny
Vuchica
HappyGirl
MalaSaJuga
Bobaue
srculence 84
AriesGirl
saska1
PalcicaBg
Ancica 87
OKacica
zsuki75
nina :)
Zmajuška
kiki5
Jerapetra
bak
Dora1
Lina73
tatjanica
jelena.kuburic
sanja 73
Sirijus
Vanja80
mimi85
alisa
micaubica83
Pikseta
Mimi12
noja
Blanka
Tebi
BiKsi :)
BabyBear
51 posters

Strana 15 od 44 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Sledeći

Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 8/4/2016, 22:38

Mimi, nece se ljuti moja BB da kazem da je sad sve ok :) Stitna idealna, endo juce 10.dan ciklusa 9mm, transfer u utorak 12.04. Primam i pijem sve sto je moguce ovaj put lol!  Cekamo samo da nam jave vreme i molimo se da nase zaledjene mrvice prezive odmrzavanje te da ih stisnem ovaj put i vise ne pustam od sebe  roda
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 8/4/2016, 22:44

Divnooooo tebi!!!! Navijam za tvoje mrvice, da budu dobro i lepo se ugnjezde kod mamice!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 8/4/2016, 23:28

Dora ljubav

Mimice, idemo da uzmemo za svakog po jedan pokloncic osmeh srce osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 8/4/2016, 23:41

Evo javno objavljujem da moj dnevnik delim sa mojom Tebi.
Naplacivacu joj po lezarini, ali mi se to nece bas isplatiti jer ona ne provodi bas mnogo vremena ovde, ali oprastam joj jer se seta po Pragu lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 8/4/2016, 23:43

E luda si majke mi :) Toliko nam je zanimljivo da muzic gleda Zvezdice granda. lol! A ja lezim da ne izgubim utrogestan Very Happy
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 8/4/2016, 23:44

Trebalo je da dodam u prvom redu "...jer je ona lenja (ili mrzi je) da to sama uradi" Razz

A da li je moguce da moj drug to i tamo radi? Jel to u hotelu imate Pink???

A ti, stisni noge jako!!! lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 8/4/2016, 23:47

Gleda on line drug tvoj Very Happy Verovatno ce posle da predje na Farmu Very Happy A ja tucem po plazmi. Zato ja sutra idem u ZOO da se druzim sa sebi bliskom ekipom  lol! lol! lol!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od tatjanica 9/4/2016, 09:28

...samo da ljubnem nasu tebi i drzim joj fige jako jakoooo...vas dve taman mozete da ujedinite dnevnike,tipa bratstvo i jedinstvooo!!! ...smo napred nase praske mamiceee!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 9/4/2016, 09:38

Navijam za vase praske sunkice!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 9/4/2016, 09:41

Tebi, navijam za praške šunkice vv vv vv vv jumping jumping jumping jumping wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Vas dve uživajte u Pragu konfete konfete konfete konfete konfete konfete
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 9/4/2016, 09:46

Tebi srecno u utorak,kako sam propustila tvoj odlazak u Prag Rolling Eyes Drzim fige za tvoje smrzlice,ovaj put mora biti onaj pravi!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od PalcicaBg 9/4/2016, 09:49

Bb srecno i lepo proslavite rodjendane i kupite lepe poklone,a najlepsi vas ceka za par dana. :-)
Sledece godine da ne stignete da trazite poklone i spremate zurku ;-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Zmajuška 9/4/2016, 10:13

Baby je pravi drug! sunny

Tebi, od sveg srca ti želim da ti 12.april bude prvi u nizu dragih datuma kada su tvoje bebice u pitanju! Navijam jako, najjače!!! navijacica navijacica navijacica
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Blanka 9/4/2016, 11:38

Navijam za obje! Pa da se vratite u vecem sastavu! trudnica trudnica ff
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 9/4/2016, 12:12

Tebi, srecno, nisam znala da ste vec u Pragu!

Zelim vam obema da vas toliko bude u povratku da mozete popuniti bar minibus i ciniti pravu ekskurziju!

BB mi smo imali razgovor sa embr uvek dan ranije. Ali ako dogovoris LAZT unapred, mozda moze i istog dana. Transfer je uvek bio 16 dc, mislim da im je to praksa ako je sve ok.

I srecni vam rodjendaniiiiii pokloni

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sirijus 9/4/2016, 12:27

BB srećan tebi rođendanko. A poklon ti je ostavljen u Pragu bb c pokloni pokloni pokloni pokloni pokloni pokloni pokloni
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BiKsi :) 9/4/2016, 14:59

Srecni rodjendani rogati! Sledece godine u ovo veeme m ruke budu pune poklona u vidu usranih pelena!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 9/4/2016, 16:18

Zene moje drage, najdraze, najjace i najlepse, PUNO VAM HVALA NA SVIM CESTITKAMA I ZELJAMA! love love love
Ljubim vas naaaaaaaaaaaaaaajvise na svetu, da sve puca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

Ja ne znam gde se nalazim danas. Ceo dan jurim, zurim da spremim sve, gosti dolaze veceras. Sva sreca, mama sprema sve u kuhinji, a ja sam spoljni momak. Jos mi dosle kuma i drugarica iz Vranja da mi donesu tortu. A torta mi je poklon od te drugarice iz Vranja koja pravi najbolje torte dole, a ima i svoju kafe-poslasticarnicu, i licno je dosla da je donese, dusa moja Very Happy

I na svu tu guzvu oko pripreme, bas danas na rodjendan Danica mi javi da je Sonja zadovoljna svim nalazima i da ce FET da mi bude U SREDU (!?), a meni je tada tek 15. dc, a i stan smo rezervisali od srede. E od tada vise uopste nisam znala gde sam i upala sam u frku. Sela i ni da mrdnem. Pa kako u sredu? Ja je pitala zar to nije rano, jer mi je ranije rekla (a to znam i sama) da se FET radi od 16. dc pa nadalje. Kaze Sonja je tako narucila, a ja ako hocu da pomerim dan, dva, da im javim. Ja odgovorim, pa nisam znala da mogu da biram dan, ali ako Sonja misli da sam spremna za 15. dc, onda ok ako pomerimo stan...msm, sta drugo da kazem...

Sta vi mislite o tome?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od bak 9/4/2016, 16:30

BB samo polako sve ce biti uredu. Stan od srede? Pa ok, sa transfera odes u stan Wink Sta ima veze... Ili da nadjete negde prenociste za prvu noc, ako je stan zauzet. Ipak je zgodnije nego da vozis celu noc pa na transfer pravo. Mada ni to nije tako nemoguce. Ma sve ce se resiti, uzivaj danas u drustvu!

I srecan rodjendanac d
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od BabyBear 9/4/2016, 17:03

Hvala ti Bak draga osmeh srce
Za stan cekam odgovor od vlasnika da vidim da li mozemo da pomerimo od utorka, 12. aprila.

Ali mene vise brine da li je rano da FET bude 15. dana ciklusa...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od bak 9/4/2016, 17:07

Iskreno ja ne bih o tome brinula, obzirom da nemas ovulaciju, endo je spreman vec tad, sto ne bi bio? Mislim, ako je ciklus 28 dana i 14 dan je ok za transfer... Tvoji embriocici su trodnevni? Ja mislim da treba tu slusati dr... I da u ovakvim situacijama dan gore- dole ne igra ulogu.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od mimi85 9/4/2016, 17:08

Ajd prvo kontaktiraj vlasnika stana i pomeri stan od utorka( dragi je to uspevao da uradi). Mozda po rezultatima vidi da je bolje 15dc otkud znam... Pokusaj ti da posaljes mail direkt Sonji pa je pitaj otvoreno
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 9/4/2016, 17:08

Ako kaze dr, ja bih je poslusala.
Verovatno njoj one oznake na ultrazvuku znake vise nego nama.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Tebi 9/4/2016, 17:22

BB i nama je 15.dan transfer.Ne brini oko toga.
Mozes da produzis jos koji dan, kako je meni Sonja pre neki dan objasnila, prva faza sa estrofemom moze da se produzi, Spanci je produzuju cak i za 30 dana . Vreme pocinje da otkucava za transfer kad uvedemo utrogestan. Pre neki dan mi je to objasnjavala zbog mojih dilema oko ERA testa i Genesisovih stavova.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Mimi12 9/4/2016, 17:30

Eto Tebi sa novim informacijama sunny .
Odlicno sto je posla pre tebe Laughing

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana) - Page 15 Empty Re: BB-Dva ovna pošla po svoje ovčice (slika je iz mladjih dana)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 44 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu