KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 6 od 27 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 31/3/2016, 17:54

Biksi draga, daleko je taj Leskovac ili su odmah pale pljeskavice pa vas osamutile...pa se ti javi kad stignes lol! lol! lol!

Idemo prvi izvestaj direktno sa lica mesta iz Leskovac Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Ancica 87 31/3/2016, 18:18

Kada sam ranije citala stare dnevnike,uvek me je fascinirao ovaj od koke nosilje :) Evo mi prilike da ga zaprasim!!!! Sreca da nisam zakasnila!!! Arsa je divan!!!! Navijam za Arsino pojacanje!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 31/3/2016, 18:34

Pa bila mi toliko slatka slika drzi transparent hocu sestru! Moram primetiti lepu decu prave u Le sunny poljubac za nasu koku, cekamo zeljno izvestaj!!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 31/3/2016, 19:51

Hvala drage moje,  divno vas je citati! Hvala za komplimente za Arsu,  jeste sladak,  nismo jos utvrdili na koga!  lol!

Mimi,  sa te strane pise hoću seku,  sa druge hoću batu! Profesor i dalje drzi taj transparent na stolu,  kaze mi okrece svaki dan.  :-) 

 Ne stigoh ranije,  bili smo bas umorni.  Nocas spavali samo tri ipo sata,   pa krenuli.  Arsa usput bio budan sve vreme,  ja sam uspela malo jace od posata da spavnem u autu.  Na kliniku stigli u pola devet.  Nije bila guzva.  

Danas,  sedmog dana stimulacije,  endo 7,5 mm,  na oba jajnika po cetiri folikula ujednacena prilicno,  od 10 do 12 mm.  I nesto sitnijih. Dr je bas zadovoljan. Od danas mi je uveden i cetrotide. Vadili mi krv za e2. Sutra cu proveriti stitnu,  a prekosutra novi uz. Kaze mi sestra,  prosli ut ste mi bili vedriji,  nesto mi niste u elementu,  joj reko,  koliko sam od petka presla km,  doope me samo od sedenja u autu i po cekaonicama boli,  ruke izbusene,  modre,  stomak takodje,  neispavana sam za medalju,  sad cu ja da se razvedrim,  samo da se naspavam.  :-) 

Onda smo se smestili,  lep nam je apartman,  blizu klinike,  sad sedimo u parku,  ovde je pravo prolece.  Spavali smo svi zajedno popodne preko cetiri sata.  :-)  Pa smo se malo rifresovali.  Arsa je vec trazio da ide kuci,  bice ovo zanimljivih deset do 15 dana,  vec vidim! 

Sutra na kliniku po terapiju,  pa slobodne aktivnosti.  :-)

Od danas sam krenula i pronizon.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 31/3/2016, 19:57

Divan izvestaj!!!!!  igra zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje Da zalijemo jos malo te lepe folikule!!!!! arsa je car!!!! Bice vam super, sad koko malo uspori ritam da budes odmorna za batu i seku! Transparent je extra!!! Odusevili ste me!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ganedina 31/3/2016, 20:01

Bixi legendo , pa ti si bas prava koka , bice tu jajasaca za ceo nasad . Divan ti je izvestaj .
Zelim ti da se ovaj pohod zavrsi sa bar jos jednim predivnim detetom kao sto vam je Arsa .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 31/3/2016, 20:01

Pored onoliko malera mora da krene sve na dobro,nisam ni sumnjala Very Happy
Za veceru garant padaju pljeskavice lol!
A mi na dijeti nek crknemo,hehe.
Ljubim vas puno i zalivaaammm zalivanje zalivanje zalivanje
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Tebi 31/3/2016, 20:05

Biksi draga pre neki dan lista mi muz fotke na telefonu, a moj telefon automatski sacuva fotke gde god ih primim. Kad Arsine fotke :) Mrtav ozbiljan me pita ciji ti je ovo mali  lol! Htela sam da se upiskim od smeha :) Reko, ne mogu ti sad objasnjavati to je Arsa sa Kutka  lol!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 31/3/2016, 21:05

Biksi carice, svaka ti cast na energiji. Kad sam videla Arsu bila sam u iskusenju da odem za Leskovac da i ja dobijem tako lepo dete lol! Kakva li ce sad da bude sestrica lepotica.....
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 31/3/2016, 22:23

ooooooooooooo pa kako divan izveštaj! verujem da ćeš sutra već biti u elememtu! ljubac za trojac!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 31/3/2016, 22:58

Biksi izvještaj za desetku super svaka čast biće tu finih pilića...Ima Arsa da dobije i batu i seku Very Happy Arsa je premeden srcasti poljupci
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 31/3/2016, 23:06

Bravo Biksi za suoer izvjestaj!!! A inače imaš najjaču podršku na svijetu, Rodjeni koji se podrazumijeva, i to malo čudo koje sad hoće sestricu. Pa imaćete prića i avantura za djecu brdo. Život je stvarno čudo. A i to malo čudo od Arse koje ste dobili,sada učestvuje u svemu zajedno sa vama. Ma predivno!
Ljubac za porodicu Bambi sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od nina :) 31/3/2016, 23:08

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Stork-1051966_1920
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 31/3/2016, 23:21

Super izvestaj koko  ... bice 10 tak pilica ,
wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Jel uporedjujes sa proslim....

Zalivamo Zalivamo trudnica
vv vv vv
zalivanje zalivanje zalivanje
beta beta beta
Za Arsu kissic
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od AriesGirl 1/4/2016, 08:37

Biksi, zeno zmaju, divim ti se na tolikoj energiji, volji i snazi da ponovo prolazis kroz VTO i zelim ti iz sveg srca da Arsa dobije jednu seku - Bambinu!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 1/4/2016, 10:58

mimi85 ::Divan izvestaj!!!!!  igra zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje Da zalijemo jos malo te lepe folikule!!!!! arsa je car!!!! Bice vam super, sad koko malo uspori ritam da budes odmorna za batu i seku! Transparent je extra!!! Odusevili ste me!!!!
Hvala Mimi! osmeh srce

ganedina ::Bixi legendo , pa ti si bas prava koka , bice tu jajasaca za ceo nasad . Divan ti je izvestaj .
Zelim ti da se ovaj pohod zavrsi sa bar jos jednim predivnim detetom kao sto vam je Arsa .
Hvala Ganedina! sunny

Tebi ::Biksi draga pre neki dan lista mi muz fotke na telefonu, a moj telefon automatski sacuva fotke gde god ih primim. Kad Arsine fotke :) Mrtav ozbiljan me pita ciji ti je ovo mali  lol! Htela sam da se upiskim od smeha :) Reko, ne mogu ti sad objasnjavati to je Arsa sa Kutka  lol!
Hihihi, mali od Biksi! Laughing Laughing Laughing

sirijus ::Biksi carice, svaka ti cast na energiji. Kad sam videla Arsu bila sam u iskusenju da odem za Leskovac da i ja dobijem tako lepo dete lol!  Kakva li ce sad da bude sestrica lepotica.....
Sirijus lol! , slatko me nasmeja! Hvala! sunny

zsuki75 ::ooooooooooooo pa kako divan izveštaj! verujem da ćeš sutra već biti u elememtu! ljubac za trojac!
Evo me, vec sam drugi coek! Very Happy

saska1 ::Biksi izvještaj za desetku super svaka čast biće tu finih pilića...Ima Arsa da dobije i batu i seku Very Happy Arsa je premeden srcasti poljupci
Hvala Sale! cvet

Blanka ::Bravo Biksi za super izvjestaj!!! A inače imaš najjaču podršku na svijetu, Rodjeni koji se podrazumijeva, i to malo čudo koje sad hoće sestricu. Pa imaćete prića i avantura za djecu brdo. Život je stvarno čudo. A i to malo čudo od Arse koje ste dobili,sada učestvuje u svemu zajedno sa vama. Ma predivno!
Ljubac za porodicu Bambi sreca
Hvala Blankic, vuci vuci vuci, da prepisemo bar upola tvoj sadasnji rezultat! love

nina :) ::BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Stork-1051966_1920
Hvala nina! ljubav

noja ::Super izvestaj koko  ... bice 10 tak pilica ,
wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Jel uporedjujes sa proslim....

Zalivamo Zalivamo trudnica
vv vv vv
zalivanje zalivanje zalivanje
beta beta beta
Za Arsu kissic
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

Noja,hvala, nisam uporedjivala, al sad kad si me podsetila, mozda bih i mogla! lol!

AriesGirl ::Biksi, zeno zmaju, divim ti se na tolikoj energiji, volji i snazi da ponovo prolazis kroz VTO i zelim ti iz sveg srca da Arsa dobije jednu seku - Bambinu!
Hvala Aries, vremenom se opet dobije energija, volja i snaga za opet! osmeh srce


Jutros sam isla po terapiju, dakle 200 j puregona i 0,25 cetrotide. Dala sam i krv za tsh i ft4. Rezultati sutra.

Inace, estradiol od juce je 603, to mi je peti dan stimulacije. Moram da se ispravim, folikuli su od 8 - 12 mm bili juce.

Videh i hormone od subote, tacnije od drugog dana ciklusa, pa da pribelezim.:
e2 40
fsh 7,9
lh 7,1.

Sutra opet bockanje i uz!

Ljubim vas podrsko moja! Odoh da klopam, da pijem kafu, lekove, pa na Hisar. Decaci su vec odavno otisili da ne dangube cekajuci mene.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vuchica 1/4/2016, 10:58

Pilici, jeste li se naspavali?

zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

gDe su fotke pleskavica?
vec mi ide voda na usta Wink
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 1/4/2016, 11:27

Ahahha,Vucice, veruj, jos do njih nismo stigli, hteli da spremamo za danas, al kad videsmo oradu u marketu, predomislismo se, pa cemo pljeske sutra!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 1/4/2016, 11:40

Bambi porodico uzivajte u ovom odmoru! I pretvorite ga u avanturu, mislim da Rodjeni ima neke ideje Wink


Poslednji izmenio bak dana 1/4/2016, 18:30, izmenjeno ukupno 1 puta
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 1/4/2016, 12:58

Bixić da ti mahnem i zalijem jajca! osmeh srce

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 1/4/2016, 13:02

Uzivajte u odmoru ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 1/4/2016, 16:43

Hvala na svemu draga moja! Neka Bog cuva tebe i tvoju porodicu i one male sto ces ih dobiti za Novu godinu osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sofija Veks 1/4/2016, 22:30

Meni sve ovo zvuci fenomenalno, Biksi!!

Ljubi lepotanka Arsu i sutra da vidimo ogromnu leskovacku pljesku!

yes

roda roda roda roda roda roda roda

vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 1/4/2016, 22:38

Biksi da zalijem i ja. mada mogu i jednom kofom ovako uzivo hihi. zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje ja i Vasa smo juce setali na Hisaru videli smo jedan auto i mislimo da je vas osmeh srce
I sutra smo tu u parkicu pa mozda se sretnemo.
ljubimo te
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 1/4/2016, 23:31

Pa ja ne mogu da verujem da nisam videla do sad da je Biksi otvorila dnevnik!
Sorry Biksi i srecnoooo!
Da iz svih jaja izadju pilici love

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 27 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu