KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+42
BiKsi :)
micam
ljikaca
NikolaMaja
Zensko pero
mimi85
beauty queen
TrebamNaDijetu
Hobbes
Sirijus
Lenaaa
Strumfeta78
alisa
dzenica
Mimi12
Jerapetra
Amna84
sanja 73
Sofija Veks
sanja369
Hugolina
Vanilla
mamadabudem
lela1984
Iva79
PalcicaBg
Nevena77
aurora
Magnolie
Erata
MaloMorgen
JocY
noja
kiki5
annci
ganedina
tatjanica
Dora1
Tebi
lenjivica
bak
ata
46 posters

Strana 12 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MaloMorgen 27/8/2016, 09:48

Hocu, otici cu direktno dan prije u Prag i kukati pred klinikom. Meni je jedan dan presudan, iskustvo mi tako bijese. Hvala vam do neba.
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Hugolina 14/11/2016, 16:49

Drage drugarice,
U petak trebam da putujem za Prag na FET ali Danica mi nista ne odgovara uv ezi sa smestajem. Pitala sam je da preko njih kao I prosli put rezervisemo hotel Clarion ali nema odgovora. Da li je neko skoro imao priliku da mu kordinatorke ovo organizuju. Cena je inace veca kada bih sama to uradila. Na kraju cu ostati bez smestaja :)
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 14/11/2016, 18:21

neces, do subote ima ihaaaj vremena ne sekiraj se.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja369 15/11/2016, 11:46

Drage moje, nesto se razmisljam o tom Pragu. Medjutim, imam jedan mali problem: i proletos i sad sam imala neku losu komunikaciju sa njihovom koordinatorkom Danicom, kao da je nezainteresovana ili ne znam kakp da to objasnim. Zato sam se proletos odlucila za jednu drugu kliniku, ali me opet neki crv vuce ptema Pragu. Da li je ona inace takva i ne treba da obracam paznju i da guram svoje? Nekako mi je hladna i kao da mi ne daje cele informacije...

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tebi 15/11/2016, 12:41

Meni je ona uzasna, iskreno, a imala sam samo slabiji kontak sa njom, kad je menjala Ivanu. Probaj da ostvaris komunikaciju sa novom koorinatorkom Ksenijom Medved.Deluje da je ok.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od bak 15/11/2016, 13:28

Katarina Puskarov. Imamo super komunikaciju na svaki mail odgovara isti dan, za sad sam vrlo zadovoljna
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja369 15/11/2016, 19:40

Ok hvala vam puno. Videla sam i Kseniju sada kao kontakt tako da cu ubuduce nju da kontaktiram za jedno mesec- dva. Danica mi je nekako neodredjena i hladna.

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Hugolina 16/11/2016, 10:13

Danica jeste hladna, povrsna I poprilicno deluje neprofesionalno. Ali ja sam zazmurila na to I teram svoje.Kada sam dosla na kliniku bila je ok I uradila sve ono sto bi I drugi.Odvela me gde treba I objasnila sta treba. Nekako odlucila sam da ne treba da ocekujem vise jer ona samo koordinira. Ipak su mi dr I strucnost bitni. Meni je cak I pogresno bila prosledila informacije da je aspiraija u 3:30 umesto u 8:30 I jasno vam je sta bi bilo da sam dosla kasnije. Ali posto smo uspeli prvi put nikom nista nisam mogla da zameram I svima sam bila zahvalna. Na moj informativni mail da smo postali roditelji Sonja se javila sa srdacnim cestitkama a Danica naravno nista. Tako da jeste hladna ali sta bi mi znacilo I da je bila srdacna a da nisam uspela Wink
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja369 16/11/2016, 10:18

Pa da, sto kazete, hvala Bogu pa je sve bilo uspesno. Mozda i ja ocekujem da se neko malo vise potrudi. Videcu kako i sta, trenutno mi treba malo vremena da se saberem u glavi od prethodnog postupka pa cu da krenem dalje.

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 22/11/2016, 18:42

Sanja, i ja sam kod Danice. Bila je grozna na pocetku i hladna, ali ja sam ipak terala svoje i nisam odustajala ni od PFC ni od nje, cak sam se zainatila da je promenim, bar prema meni, i uspela sam u tome. Posle je bila ok uvek, ali ti je ona generalno jedan hladan i nadasve proracunat tip, koji radi samo u svom interesu i interesu klinike, u nasem interesu nikako. Znas ono, kad te vidi nasmeje ti se i ti vidis da je taj osmeh vestacki i neiskren i cim okrene ledja tog osmeha vise nema i stalno je u nekoj zurbi i nema vremena osim za onoliko koliko mora da ti kaze.

Ja sam nju takvu prihvatila i teram dalje po svome i ako mi ne odgovori na mejl ja joj dosadjujem, sta me briga, jer ona je tu zbog nas, a ne mi zbog nje...ovan, sta ces Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja369 22/11/2016, 22:08

Skontala sam je jos proletos. Ali rekoh hajde da pokusam ponovo i opet tesko ide. Kljestima da izvlacim informacije... stvarno sam imala dobru volju. Znate, kada se radi obicna vto nema garancije za jc, broj, kvalitet... ali kada se radi donacija tu mora da postoji neka garancija. Em je skuplje em donorke ne bi trebalo da daju dve jc, jer toliko moze izvuci i iz mene. A ona mi nista ne pise, kao videcemo, bice vremena...

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 22/11/2016, 22:11

Pa garantuju ti 2 vto iz donacije
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja369 22/11/2016, 22:17

A ne i broj embriona... a ja zelim min. 4 dobrih embriona (odnosno min. 2+2)

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 22/11/2016, 22:28

Pa to je to. Ne garantuju oni 2 vtp sa po jednim embrionom, ne brini
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja369 22/11/2016, 22:34

Jooj nesto mi ne odaju sigurnost... cini mi se da su nekim curama po jedan . Mislim da su Amni jedan ubacili...zato sam malo nepoverljiva

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Vanilla 22/11/2016, 22:40

Mene je Danica isto izluđivala sa svojom nezainteresovanošću i usporenošću..ali kad sam prestala to da shvatam lično bilo mi je mnogo bolje i nije me više pogađalo.
Mislim da je Amna sama insistirala da bude samo jedan embrion jer nije htela da rizikuje blizanačku trudnoću.
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od alisa 22/11/2016, 22:43

Amna je sama trazila da joj vrate samo jedan zato ne brini... cekali su blaste... e sad da me ubijes ne secam se koliko joj je ostalo za zamrzivac
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja369 22/11/2016, 22:48

Ahaaa nisam registrovala tu cinjenicu... onda ok ako je trazila da budu blaste.

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 22/11/2016, 23:47

Dobijes oko 4-5 embriona sigurno
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 23/11/2016, 08:15


Ja tu kliniku posmatram kao usluzni servis pa i ne ocekujem bog zna sta. Ume i mene Danica da iznervira(redovno zaboravlja da odgovori na mail ili se ne javlja na telefon) al se dama jednom zeznula pa me zvala sa privatnog mobilnog lol! tako da sad imam i taj broj i uspem da dodjem do nje. A onda bude jao pa kako nije stigao mail, pa poslala sam.... imaju oni puno pacijenata svaki dan, svaki put kad sam bila u sobi je bilo min 7-8 zena... Sonja je stvarno divna i meni je jako draga, svaki put kad smo se videle bas bi se ispricale, ne samo o postupku.
Videcemo kako ce biti sledeci put (samo ne znam kad cu ici)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja369 23/11/2016, 09:45

Hvala puno.. merkam izmedju njih i Soluna... i gledam da me sto manje neko nervira da mi ne proradi stitna:-) hehehe

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Hugolina 1/12/2016, 14:12

Evo da prijavim ovde jos jednu uspesnu " Sonjinu" betu :). Sta god da rade, I kako god da to rade kada je ishod pozitivan sve se potisne I zaboravi. A zahvalnost ostane beta
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od sanja369 1/12/2016, 16:09

Eeee supeeer to mi daje nadu!!!! Cestitam nisam znala da ste radili kod njih!!!

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od NikolaMaja 26/1/2017, 14:51

Ćao svima, ja sam bila u Pragu prošlog leta na Vto, vratili su mi dva embriona, ali nažalost beta nije bila dobra. Utisci o dr. Sonji, i kordinatoru Kseniji su savršeni, stvarno su predivne, pune pozitivne energije. Trebalo bi da idem na FET na proleće pa bih vas zamolila ako imate neki savet. Inače su mi uzaledili četiri embriona. Hvala .
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BiKsi :) 26/1/2017, 20:45

NikolaMaja, dobrodosla. Da ne bismo zatrpavali temu, pisacemo ovde https://kutak.forumotion.com/t3155p600-korak-po-korak-na-putu-do-bete
Tamo postavis pitanja, i cure ce odgovoriti. Sve najbolje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu