KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+42
BiKsi :)
micam
ljikaca
NikolaMaja
Zensko pero
mimi85
beauty queen
TrebamNaDijetu
Hobbes
Sirijus
Lenaaa
Strumfeta78
alisa
dzenica
Mimi12
Jerapetra
Amna84
sanja 73
Sofija Veks
sanja369
Hugolina
Vanilla
mamadabudem
lela1984
Iva79
PalcicaBg
Nevena77
aurora
Magnolie
Erata
MaloMorgen
JocY
noja
kiki5
annci
ganedina
tatjanica
Dora1
Tebi
lenjivica
bak
ata
46 posters

Strana 14 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od NikolaMaja 14/6/2017, 10:19

Cao ženice moje drage, ja se polako psihički spremam za fet tamo u septembru/oktobru. Prethodna oba puta mi je bila dr.Sonja i sigurno neću ništa menjati. Ksenija mi je bila kordinator i stvarno su svi ljubazni. Ne znam zašto nije uspelo pre; ali idućeg puta će sigurno!
BB, pročitala sam tvoj potpis, pa ti si prava žena-lav!!! Svaka čast.I da ti trudnoća bude lagana i školska.
Lenna, strumfeta, možda nam se i podudare termini u Zlatnom gradu.
Ljubac za sve!!! love love love
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 16/6/2017, 15:34

Mi se definitivno spremamo i idemo u julu. Nama je koordinator bila Mirna i bice i sada. Super kominiciram sa njom. Dr.Sonja ce biti na odmoru ali svi ostali su tamo i rade punom parom. Mirna mj je sve poslala sta treba da se uradi od rezultata ali nigde ne pominje viruse hiv, hepatitis b i slicno.
Da li je neka od vas koje ste isle na FET radila viruse?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Lenaaa 16/6/2017, 15:41

Meni su za septembar trazili viruse za oboje. Obavezno. Ili da prethodni rezultati ne budu stariji od 6 meseci. Uradi ti to trazice ti.
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od NikolaMaja 16/6/2017, 17:37

Meni za FET nisu trazili ni viruse ni test na hiv jer sam nosila na VTO. tako da su mi odgovorili da ovoga puta ne treba ništa od toga. Pitaj kordinatorku za svaki slučaj ali mislim da ti neće trebati. Radiš fet iz prirodnog ili stmulisanog ciklusa? Držim ti pesnice, jop malo pa ćeš na trudničke strane.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 16/6/2017, 18:33

Nama su to za muza za prvu donaciju trazili, pa su nam onda rekli da ce mu oni to tamo uraditi.
Za drugu donaciju mu nisu trazili nego su mu oni to uradili kad smo dosli prvi dan. I nisu to naplatili ni prvi ni drugi put.
Mislim da vam zato nisu ni trazili. Mislim da ce vam oni to uraditi, jer oni ne zaborave da traze sta treba, tako da ja to na vasem mestu ne bih radila.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Hugolina 16/6/2017, 22:38

Draga strumfetice. Jako sam srecna sto krecete ponovo u ovu pricu. Meni takodje nista nisu trazili sem standardnih stvari. Mislim da ne trebas da to radis I bacas novac. Praticu koliko stignem desavanja jer juli mesec ce meni da bude mesec iscekivanja I haosa. Drzim fige :*
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od NikolaMaja 17/6/2017, 09:58

Draga Strumfeta, da bude srećno u julu. Želim vam da vam se ostvare snovi. A u julu navijamo z sto veću betu!!!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 17/6/2017, 11:45

Radim FET iz prirodnog ciklusa. Kad dobijem ciklus u julu, 10.dan radim uz. Saljem dimenzije folikula i endo i oni kazu kad da dam stop injekciju i 4.dan od tad mi je transfer. Ako bas endo bude los onda valjda pojavavaju sa estrofemom.
Ja sam prekjuce radila uz. 9.dan ciklusa endo je bio 6.7mm i par folikula na levom imam...a desni jajnik kao da je u menopauzi, bez antralnih folikula, bez icega...Tako da ocekujem i da sledeci ciklus bude sve ok...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od NikolaMaja 17/6/2017, 12:38

Super je to . Za bolji endometrijum možeš da jedeaš ananas, meni je pomoglo.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Nataly17 21/6/2017, 13:31

Cao zene
Baby Bear, bas si me obradovala kad vidjeh tvoju ogromnu beturinu. Sa srecom!
Mozete li mi reći do kada je dr Sonja na odmoru?
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od NikolaMaja 21/6/2017, 18:18

Dr. Sonja Lazarovska je na odmoru od 10.07.-07.08.2017.
Tako su meni odgovorili u mejlu pre mesec dana.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Nataly17 22/6/2017, 10:56

Zahvaljujem na informaciji. Onda cu da sacekam doktorku pa da odmorim do tada.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od TrebamNaDijetu 28/6/2017, 14:06

Pozdrav! BabyBear da cestitam i ovde radost radost radost

Odlucila sam se da VTO uradim u Pragu, ako imate neke savete, predloge bila bih vam zahvalna.

Stupila sam u kontakt sa Mirnom i planiram da budem kod Sonje. Da li je potrebno to traziti ili se podrazumeva? Planiram da me ona prati od prvog dana, da uzmem stan na mesec dana, negde blizu klinike.
TrebamNaDijetu
TrebamNaDijetu

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 28/6/2017, 20:44

TND, obavezno trazi da ti Sonja radi vto, ali da li ce te ona voditi sve vreme, to ne znam.
Sad kad sam bila imala sam prvi pregled u ponedeljak, a u cetvrtak je bio ET. Meni je Danica bila koordinatorka I rekla mi je jos u mejlu da cu pregled u ponedeljak imati kod dr Zvonka Ilica, a kad smo dosli tamo rekla mi je da su malo rasteretili Sonju I da sada drugi lekari rade ove preglede (ne znam jel se to na sve preglede odnosi), a da je Sonja fokusurana na transfere I da ona vise ne moze sve da postigne. Meni se taj dr Zvonko ni mali nije svideo I deluje mi kao da ne zna mnogo. U svakom slucaju, ti pisi I trazi da te Sonja vodi od pocetka do kraja. Ako ti kazu da ces preglede imati kod drugog lekara, onda trazi dr Alenu. Ona je super.

Sto se stana tice, ja mogu da ti dam preporuke za ove u kojima sam bila prosli I ovaj put, super su oba. Jedan dvosoban bas blizu klinike, a drugi je jednosoban na istoj, zutoj liniji metroa gde je I klinika (to ti je bitno I sve je blizu kad si na istoj liniji), 4 stanice od klinike. Stanica nam je bila ispred zgrade tako da smo za 5-10 min stizali do klinike. Nisu bili ni skupi, a ko zna, mozda bi I spustili cenu na duzi period.

Ne znam kad planiras da ides u Prag. Pisi mi pp ako te zanima nesto vise u vezi sa stanovima.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od TrebamNaDijetu 28/6/2017, 21:35

Hvala BabyBear, pustila sam ti PP.
TrebamNaDijetu
TrebamNaDijetu

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 5/7/2017, 10:25

E pa drage moje, evo da se oglasim da startujemo.
Krecemo u julu, iako znam da dr. Sonja nije tu. To mi malcice smeta, ali nisam mogla da se iskombinujem sa poslom u avgustu i odlucila sam da ova prica ide bez nje.
Imamo 2 embriona stara 72 sata, jedan odlican i jedan onako.
Nadamo se da ce bar jedan preziveti odmrzavanje.
Transfer se planira 16-17. dan ciklusa ako bude sve ok.
Cekam potvrdu iz hotela Carol...idemo od 17.7. u Prag sa cerkicom, da vidi i ona odakle je potekla i da malo uzivamo pre transfera.
Ona ce tamo proslaviti svoj 3. rodjendan!
O cenama i ostalom kad se vratimo...
Pozdrav!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sirijus 5/7/2017, 12:09

Srećno Štrumfeta osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od NikolaMaja 5/7/2017, 13:11

Strumfeta, samo ću ti pozelet sreću i da tvoja ćerkica dobije bata ili seku. Lep provod u Zlatnom gradu. lol! lol! lol!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Hobbes 5/7/2017, 13:44

Srećno Strumfeta! srca
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od TrebamNaDijetu 5/7/2017, 14:35

Strumfeta, srecno!
TrebamNaDijetu
TrebamNaDijetu

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 5/7/2017, 19:38

Jos cemo se mi kuckati. Za sad srecan pocetak. Lepo je da sestra ode licno po batu ili seku Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 21/7/2017, 15:37

E pa drage moje, evo kratkog izvestaja:
Imali smo dva 72satna embriona. Nastavili su lepo da se dele posle odmrzavanja. Predlog je bio da se vrati 1 zbog CR koji je radjen pre 3 godine. Ja sam trazila da vrate oba. Id terapije isto sto i prosli put: gluformin , fraxiparin, pronizon, folnak i utrogestan. Mirna mi je i ovg puta bila koordinator. Tamo je naravno sve organizovano, ali je guzva, rade punom parom. Dr.Lazarovska je na odmoru. Ultrazvuk i transfer mi je uradio dr koji je ceh i super je. Komunicirali smo na engleskom. Posle transfera lezala sam bukvalno 20 min i to je to. Ono sto nedostaje je onaj razgovor sa Dr.Sonjom, koja uvek ima lepu rec i uliva nekalvu nadu. Posle transfera sam otisla sa Mirnom na razgovor, ona mi je dala uputstvo sta sve treba...mada ja kao sve znam...posto mi nije prvi put...i to je to...
Cena transfera je 700 eura, uzeli smo jos i Embrioglue koji je 200 eura. Nije bio potreban Lazt jer je opna embriona tanka...
Eto...zadovoljna sam...pa kako bude...mi vise nemamo smrzlica...zato sam i trazila da vrate obe i da zavrsimo tu pricu jednom za svagda na ovaj ili onaj nacin...
Na kraju kazem Mirni vidimo se..a ona kaze valjda necemo...i onda kazem definitivno necemo vise...
Klinika ostaje u najboljem secanju jer nam je dala bar jedno malo pile...
Oduzih...ne zamerite...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od NikolaMaja 21/7/2017, 19:27

Strumfeta,bas divan izvestaj!!! Sve najbolje, drzimo pesnice za bebca!!! love love love
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Strumfeta78 10/8/2017, 19:03

Drage moje, samo da prijavim jos jednu pozitivnu betu i trudnocu nastalu u Pragu. Bez obzira sto ovog puta dr.Sonja nije bila tu, uspeh nije izostao. Svi su sjajni, profesionalni i svaka im cast.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Hugolina 16/8/2017, 01:29

Bravo zeno! Cestitam strumfetice i radujem se iz sveg glasa. Nisam ni najmanje sumnjala u uspeh tima iz Praga.Divno draga.Sad samo da se cuvas.
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

centre - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 14 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu