KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+56
Baš za andjele 75.
ragaco
mirjanamirjana1986
Padobranka
Leptirko88
Jeka1984
Vecka
libra35
dzefri
dacans
Tebi
MalaSaJuga
lela1984
nina :)
winni
Amna84
Ancica 87
AriesGirl
alisa
Bobaue
Hiperaktivna
Pikseta
PalcicaBg
Sirijus
Lina73
dada88
Lija
diki81
zsuki75
lenjivica
Dreamerka
ganedina
kiki5
Sofija Veks
Dora1
Zmajuška
SoJa
tatjanica
Jerapetra
srculence 84
lilyt
annci
Vanja80
bak
jelena.kuburic
Blanka
sanja 73
BiKsi :)
noja
mimi85
saska1
BabyBear
Iskra
jelena*mama2andjela*
Eho
SannyP
60 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kiki5 22/2/2016, 13:33

Jelena,veoma mi je zao....Sve su ti cure vec rekle,u ovom trenutku ti je najbitnija pauza,za dusu i telo...
Srculence,mimi,dora navijam jako za vas,da nas obradujete sa velikim beturinama.Napred samo.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 22/2/2016, 13:41

Dora i bolje da odmoris duva vetar iako je suncano!!! Mislicu na tebe sutra!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 22/2/2016, 15:28

Mimi & Dora navijamooooooo igraciceangeligraciceigraciceigracice
beta beta beta beta beta
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/2/2016, 15:35

Srculence, sa srecom ovaj put, ajde otvaraj dnevnik, lakse je da te pratimo!

Dora, dobro nam se pridruzila ovde. Odmori danas, a sutra srecno na A i da bude nevidjeno dobra zurka u labu!

Jelenamamadvaandjela, slazem se sa bak. Kad mi je bilo najteze, dala sam sebi najduzu pauzu, i mnogo mi je pomoglo. Razmislli o toj opciji. Grlim te i ljubim!

Sojo, drago mi je da si tu, zasijace sunasce i vama, mora! Ljubim! Drzi mi se!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 22/2/2016, 16:01

BiKsi :) ::...Jelenamamadvaandjela, slazem se sa bak. Kad mi je bilo najteze, dala sam sebi najduzu pauzu, i mnogo mi je pomoglo. Razmislli o toj opciji. Grlim te i ljubim!  

Sojo, drago mi je da si tu, zasijace sunasce i vama, mora! Ljubim! Drzi mi se!

osmeh srce

I ja se slažem sa Bak, a ti si, BiKsi, pravi primer. Znam koliko je vremena prošlo od poslednjeg neuspelog pokušaja do šmekera Arse sunny
Nekako, ne može na silu, kad nismo spremni. Treba da osetimo taj trenutak, a to može i da potraje. Na svu sreću, naša Jelena je jako mlada, pa može da da sebi malo oduška. Jeco, grlim zagrljaj

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 22/2/2016, 16:24

Srculence stvarno bi mogla da otvoris dnevnik,slazem se sa Bikis, tako je lakse tebi da znas sve detalje kasnije ako te bude interesovalo, a i ostalim koracaljkama da prate tvoj put, iskustva, desavanja i sl. Takodje i Dora bi ti se mogla priključiti. A mi ćemo kao i uvijek da vas prašimo i navijamo i šaljemo brdo pozitivne energije ljubav
Djevojke srećno još jednom! f
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 22/2/2016, 17:33

Srculence:2uwndf:sretan početaksretan početaksretan početak
Otvarajte dnevnike sunnysunnysunnysunnysunny
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 22/2/2016, 19:07

Jeco draga, mila hrabra zeno . Znam kako se sada osecas , jer sam se I ja isto tako osecala posle neuselog 4. 5. sestog pokusaja. Otisla sam na sedmi tek onako radi reda, jer sam znala da mi je to poslednji u zivotu , a I zao mi bilo da nasi embrioni budu unisteni , rekoh neka bar uginu u meni, bar je to humanije .
I evo, moj Lazar ima vise od 6 meseci I on je moja sreca najveca I moj najveci uspeh u zivotu .
Tako ces I ti 1 dana biti majka I to najdivnija , a vasa beba/bebe najsrecnija deca na svetu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 22/2/2016, 19:27

Cao zene moje , imam par pitanja za vas/pomagajte-ja inace ne dobijam nikadddd pa evo ne dobijam ni posle ove neuspjele Vto-a koristila sam vaginalno Utrogestan 🤔🤔🤔nista mi nije jasno,hocu li dobijati od njih ili da opet pocnem sa kontracepcijom?
Drugo pitanje je-kada mogu ici na drugu Vto,kada je ok?
Ljubim vas sve punoooooooooooo

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 22/2/2016, 20:13

Joj devojke ja sam malo neodgovorna i lenja sto se toga tice. Razmislicu i hvala vam na savetu
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 22/2/2016, 20:27

Dreamerka, ja bih ti savetovala da sačekaš bar 6 meseci do godinu dana, jer ipak treba organizam da se oporavi pre narede vto. To je moje mišljenje. Za ovo prvo ti ne mogu pomoći, jer ne znam. Javiće se već neka iskusnija žena.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 22/2/2016, 20:47

Mi smo cekali 4 meseca...ali smo sad isli po pingvine. Pretpostavljam da pauza treba biti duza izmedju dve stimulacije. A prirodnjaci bi verovatno mogli pre.. Sta znam...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 22/2/2016, 21:07

Dreamerka zavisi od seme i kolicine hormina koje si primila. Moje pauze su bile 3-4 mjeseca izmedju ciklusa, jer ja zbog PCOS uvijek burno reagujem sa najmanjom dozom hormona, ali svakako se posavjetuj sa dr sve smo mi zene različite.
Takodje kontaltiraj kliniku u vezi toga sto ne dobijas, po meni bi trebala da podjes na UZ.
Pozz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 22/2/2016, 21:30

Hvala vam svima na odgovorima,ja sam prvi put napravila jako veliku pauzu pa ovaj put ne bih,pa cu sve ostaviti za septembar-oktobar,iako ovaj put moj muz navaljuje da sto prije idemo na trecu,pa na cetvrtu,petu...osmu...sada je on taj koji bi malo da pozuri,ali citala sam i ja da treba organizmu minimum 4 mjeseca oporavka-sto znaci-muz ce morati na posao 🙄😁🙃 a sto se tice mece-bas me ovo zbunjuje,imala sam sve moguce simtome da cu da dobijem i nista...prodjose simtomi 🤔🤔🤔e bas sam cudan slucaj 😁😁😁

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 22/2/2016, 23:17

Jeco mnogo toga teskog i stresnog si preturila preko glave za kratko vreme. Veoma si mlada, imas pred sobom jos najmanje 10,12 godina. Daj sebi oduska, zaleci rane, zivi, zivot je tezak, ali je lep jer je prosto dar ziveti, osecati, nadati se, verovati. Imas jos mnoooogo godina ispred sebe da postanes mama. I postaces, veruj. zagrljaj
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/2/2016, 23:35

Dreamerka, ponovi betu za svaki slucaj. Nakon prestanka utrogestana se obicno dobije posle nekoliko dana. Napravi pauzu bar tri meseca. Ako ti beta bude negativna, podji na ultrazvuk da vidis o cemu se radi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 23/2/2016, 05:32

....drimerka,lepo se ti nasuncaj i nakupaj letos pa kad se napunis te zivotne energije koji samo more ima u kombinaciji sa d vitaminom bice na jesen uspesna vto,videces....ljubim ja tebe puno,punooo!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 23/2/2016, 09:58

Dreamerka, koliko citam u potpisu ti i inace ne dobijas spontane cikluse. A progesteron (utrogestan) samo otezava dobijanje ciklusa. Idi kod dr, mislim da ces i dalje morati da pijes nesto da bi dobila ciklus.
Mozda popricas sa njom da to ne bude kontracepcija, ko zna mozda i prirodno nesto ubodete Wink vec nesto tipa cikoproginove da imitira prirodan ciklus a  da ne ometa zacece. Ali idi kod dr gde si radila vto, mislim da ovi dr po domovima zdravlja, cast pojedinima, pojma nemaju o nekim stvarima.
Ja bih tako na tvom mestu
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 23/2/2016, 09:59

A muz ako bi tako brzo na novu vto, neka ide Laughing Nema tu pozurivanja....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 23/2/2016, 10:09

Jelena, jako mi je žao...prošle godine sam i ja imala slično krizu "dokle više i kada je dosta"...i rešila sam da još ove godine dva puta pokušam VTO jednom preko grada NS i jednom preko pokrajine i to je to. prelomila sam. i preporodila sam se od tad. nekako sam opuštena. evo za par dana krećem u novi postupak, počinjem sa kontracepcijom i imaću ovog puta dugu šemu. Radim kod Kopitovićke u betaniji. Videćemo. misli sam usmerila na jedinu moguću varijantu - USPEH i to dve bebe, dečak i devojčica. Svaki dan vizualizujem cilj ahahahhahaha, kažu da to deluje :)
ljubim te....

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 23/2/2016, 10:55

Trebala sam vam prije pisati jer bi prije i dobila...evo upravo sad-poplava...pocecu ja i sa cikloproginovom (vidjecu koji dan se pocinje) i da pocnem da odmaram i pripremam se za kraj ljeta Wink Zene ,uz vas sam...i sve vas ljubim punooooooooo

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 23/2/2016, 10:59

Bravo Zsuki navijammmm

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od diki81 23/2/2016, 11:27

Drage devojke ja Vas pratim i stalno mislim na koracaljke i bockalice da sve prodje kako treba. Zao mi je za one koje ovog puta nisu imale srece, bice sledeci put, samo napred i hrabro :), ljubim Vas puno i svim srcem navijam za Vas. Dreamerka, Iskra, Lilyt nema odustajanja, samo pozitivno.
Draga Jelena tebi moram posebno da se obratim i da ti pozelim puno srece u nekom narednom postupku. Mislim da pauza, razumna i ona oko koje se Vas dvoje dogovorite moze da ti pomogne da se malo psihicki oporavis od neuspeha. Znam po sebi, posle pete neuspele vto jedva sam funkcionisala a inace sam vrlo aktivna, imam svoj biro, nastavu na faksu i nedam se lako, ali taj stres mi je uzrokovao veliku sumnjivu cistu na dojci pa onda dve biopsije, magnetna rezonanca, kontrole, lekovi jer je sve upucivalo na ne bas naivnu cistu. Tada sam shvatila da sam jos uvek mlada - iako starija od tebe 6 godina, i da nista nije vaznije od mog zdravlja. U sesti postupak sam usla opet nervozno ali nekako spremna na neuspeh i samo zahvaljujuci neverovatnom optimizmu dr. Ljubica da sada mora uspeti, na kraju i jeste bilo uspesno. Ponekad vreme mora da ucini svoje da bismo nekom problemu pristupili drugacije.
Volim Vas sve punoooo, svakoj od nas koja je prosla kroz ovo znaci svako iskustvo i lepa misao, zato Vas iskreno bodrim i sigurna sam da ce biti boljih vesti uskoro. Kisssssssss
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 23/2/2016, 15:50

Drage zene, u Feronj dali popust na VTO, kompletan postupak 1800 eura, ukljucujuci hatching,embriogen, embrioskop itd. Detaljnije na fb. Svaka im cast. Cisto da znate, prenosim info.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 23/2/2016, 15:57

Dreamerka vidim da si dobila, ali da ipak ja napisem svoje iskustvo... Meni je trebalo mozda 10 dana posle negativne bete (ne secam se tacno) da mi krene ciklus koji je trajao pune dve nedelje, sto je za mene jako neuobicajeno. Prvo je islo jako slabo, posle malo jace ali i dalje je to bilo nista. Nedelju dana nakon sto je prestao taj ciklus, dobila sam opet. Hocu reci, organizam je skroz zbunjen od svih hormona i treba vremena da se stvari vrate u normalu. Sto se sledeceg postupka tice, mislim da je 3-4 meseca sasvim dovoljno za organizam, a vaznije je da se dusa i srce oporave. Ti kad osetis da si spremna, samo napred! Pretpostavljam da ces ici sledeci put na FET pa je to i malo lakse za organizam, mada nemam iskustva s tim. U svakom slucaju, srecno :)

Jelena, srce me je zabolelo od tvoje boli... Nemam nista pametno da ti kazem sto vec neko nije rekao, osim da se nadam da ces naci u sebi snage da pokusas jos jednom, kada malo zalecis rane. Ali i ako ne nadjes, i to je ok, svako od nas ima granicu. Ja ti zelim svu srecu jer je zaista zasluzujes!
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu