KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

+17
nina :)
sanja 73
bak
BiKsi :)
AriesGirl
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Sofija Veks
Ancica 87
MalaSaJuga
jelena.kuburic
HappyGirl
Ema78
Blanka
mimi85
tatjanica
21 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od HappyGirl 11/2/2016, 21:08

Što volim što je kutak pun ljubitelja životinja osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BabyBear 11/2/2016, 23:40

Zene pomazite...imam jos 16 nepotrebnih injekcija menopura na prodaju. Za cenu se moze dogovoriti, najvise za 15 evra bih ih dala (po komadu) jer sam ih po toliko kupila u Madjarskoj kad mi je Kopitovicka rekla da kupim, pa mi na kraju nisu trebale jer mi je FSH skakao.

Ne bih ih prodavala, ali ih je svekrva kupila pa hocu da joj vratim te pare, tako da ako znate neku zenu kojoj treba za pripremu javite na pp ili kako god poljubci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BabyBear 11/2/2016, 23:43

Tatjanice, kod mene radovi jos uvek traju. Tek u ponedeljak su poceli, a s obzirom da je u pitanju sitnih 100 kvadrata stana, tj. 240 kvadrata zidova, onda mozes misliti Sad

Svi pitaju sto sada krecite, kao jos je zima, ali nas je vreme posluzilo, a i mama (posto je ovo njen stan u kome smo mi privremeno) je bas zapela sada da to radi. U stvari mislim da je htela u martu, pa sam ja rekla bolje sada jer cu onda biti trudna i bolje da bebu docekamo u cistom Very Happy

I ja cu biti na Sajmu turizma, ne znam dal i sve vreme, ali Zeleznica tradicionalno ima stand tamo i to u hali 4, tako da se mozemo i videti, a mozda i saradjivati, ko zna Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 13/2/2016, 07:50

Dobro jutro drugarice moje!!!! Jutro je tmurno ali ja sam vedra!!! Sve vas puno ljubim!!!! 
Bb nadam se se da nece predugo trajati radovi....  
Tatjanice curice poljubac za Sofku i tebe
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Ema78 13/2/2016, 07:56

Samo da vas sve ljubav
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 13/2/2016, 08:05

...ej cure moje,bas sam mislila na vas...uspavala sofku pa imam malo vremena...

...babybear,vas je stan ooogroman,treba to i okreciti,ali zato kad sve zavrsite a ti sa stomakom krenes da se setas po toj rezidenciji,ma milinaaa!!! sunny yes trudnica

....mimiceee,stale bockanje,sad sitno brojimo!!! cvet roda beba

...zmajuska,kako ste mi i ti i zuco?  usne

...ema,cekamo tvoje radoveeee i ljubimo vaaas!!!  osmeh srce

...aries,milaaaa filip je stvarno porastao bas,vise nije onaj mali bebac sad vec prati desavanja u okolini,mis jedan slatki!  igra ...a mama blistaaaa!!!

...sanja,dobrodosla na jutra....evo kafica za tebe mada ne znam da li pijes kafu ili mozda neki caj,ti pobornice zdravog zivota!  c

..grlim vas sveeee,nas dve idemo u novi sad za vikend kod dede i malih ujkana(imam 3 mala brata iz tatinog drugog braka)pored mog velikog brata rodjenca,tako da ce sofka slaviti valentino medju ujacima...ljubim vas i drzite nam fige da bude dobra u kolima,ovo nam je prvi duzi put,duzi od 15 min,,,hihihiih... d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 2s81tsw krecemoooooooooooo!!! osmeh srce


Poslednji izmenio tatjanica dana 13/2/2016, 12:08, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od sanja 73 13/2/2016, 11:06

zadovoljstvo je popiti jutarnju kaficu ovde sa vama,ova kišica ne utiče na naše dobro raspoloženje Laughing
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od sanja 73 13/2/2016, 13:47

jao sofkica med medeni uživajte osmeh srce
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Niny 14/2/2016, 00:19

Samo da vam mahnem. Slabo svracam ali mislim na vas cesto. Pocela sam po malo da radim i pretesko mi je odvajanje od mog bebea, non stop mislim na njega iako mu nista ne fali dok mene nema. A kad dodjem kuci, pa kad me vidi, potrci mi u zagrljaj, ljubav moja mala :)
Obozavam februar jer je u februaru nastao moj mali decak :)
Ljubim vas sve redom
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 14/2/2016, 01:21

Hej zenske, danas je dan zaljubljenih, ja se drzim ove parole dolje. Ista stvar je i za 8 mart koji ne mogu smisliti. Budi bre musko cijele godine!!! Nadam da se pored vasih jacih polovina osjecate voljeno tokom citave godine. Ako nije tako, onda da bude tako.

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 2akmm4x
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od HappyGirl 14/2/2016, 19:02

Da li neko mozda ima Partusisten tablete og 5 mg da proda? Hitno je!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od HappyGirl 14/2/2016, 19:02

Cure, sve čitam ali ne postiZAVAm i da pišem. Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 15/2/2016, 07:56

osmeh srce Dobro jutro drage moje
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od HappyGirl 15/2/2016, 13:26

Dan :) Samo da vas cokim pa odoh :) Idem malo da prošetam pa malo do pozorišta :) Ljubim vas i nadam se da uživate u produženom vikendu Very Happy
Niny, hvala Bogu ulazite u novu fazu i eto sad više nego ikad vidiš koliko te dete voli i koliko ti se raduje :)
Sofija, lepotice jedna osmeh srce srca
BabyBear, nadam se da si uspela da prodaš menopur i da si se setila da odeš na korake i izreklamiraš.
Pozdravčić! Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BiKsi :) 16/2/2016, 12:40

Happy, nemam te tablete, nadam se da se zenica kojoj su potrebne snasla.

Samo da mahnem. Arsa nam je bio pod virusom, tri puna dana visoka t, juce ga odvedemo kod lekara, upaljeno mu grlo, pa je dobio ab. Svakako je zivnuo, vidim danas mu i osip po telu izbio, znaci da se organizam izborio. Mislim da cu mu uzeti nesto od homeopatskih lekova za podizanje imuniteta.
Sutra idemo kod fizijatra na kontrolu za stopala.

Ljubac za sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 16/2/2016, 13:03

...sta pije kafanaaa??? ...sofka rekla mama!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 16/2/2016, 13:46

Ljubi je Blankić, srce malo. Ja ću neki sokić na eksić ljubav ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Zmajuška 16/2/2016, 14:00

Bravo za SOfku!!! Meni može nesić!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BiKsi :) 16/2/2016, 15:25

Meni limunada! Bravo Sofkiceeee! Neopisivo lep osecaj, je l da Tatjanice? srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 16/2/2016, 16:15

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 2462wjt

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 2h6zjlt

.....hvala drugarice moje i iskreno,od srca zelim svakoj od nas da to bar jednom dozivi...setam sofku,ona spava a ja pevusim,prolaznici sigurno misle,lujka......ljubimo vas nas dve!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 16/2/2016, 16:58

Divnooooo Tatjanice,niko ponosniji od tebe sada!!!! Za mene limunada :-*
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BabyBear 16/2/2016, 17:35

HappyGirl ::BabyBear, nadam se da si uspela da prodaš menopur i da si se setila da odeš na korake i izreklamiraš.

Pisala sam Happy, ja mislim vec 3 puta na Koracima, ali nista, niko se nije javio cak ni u fazonu "vazi, ako saznam da nekome treba reci cu". Mislim da zene nemaju poverenja da ovako kupe injekcije, ali me to cudi posto imaju poverenja u zene da poslusaju njihove savete, iako ih ne poznaju.
Uspela sam preko Kopitovicke da prodam 14 kom, tako da mi je ostalo jos 16. Malo mi je lakse jer sam svekrvi bar nesto para vratila, ali veci deo mi i dalje stoji kao omca oko vrata Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BabyBear 16/2/2016, 17:37

Tatjanice, meni ovaj u sredini, od jagode Very Happy

Ljubac za Sofkicu srecicu srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 18/2/2016, 08:12

...moze baby,za tebe jagodica bobicaaa! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od sanja 73 18/2/2016, 19:18

tatjanice jel ostao neki sokić i za mene,da nisam zakasnila malo za osveženje,ja nešto bolje funkcionišem popodne i ovako prednoć hheehe Very Happy
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu