KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

+17
nina :)
sanja 73
bak
BiKsi :)
AriesGirl
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Sofija Veks
Ancica 87
MalaSaJuga
jelena.kuburic
HappyGirl
Ema78
Blanka
mimi85
tatjanica
21 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od HappyGirl 14/2/2016, 19:02

Da li neko mozda ima Partusisten tablete og 5 mg da proda? Hitno je!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od HappyGirl 14/2/2016, 19:02

Cure, sve čitam ali ne postiZAVAm i da pišem. Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 15/2/2016, 07:56

osmeh srce Dobro jutro drage moje
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od HappyGirl 15/2/2016, 13:26

Dan :) Samo da vas cokim pa odoh :) Idem malo da prošetam pa malo do pozorišta :) Ljubim vas i nadam se da uživate u produženom vikendu Very Happy
Niny, hvala Bogu ulazite u novu fazu i eto sad više nego ikad vidiš koliko te dete voli i koliko ti se raduje :)
Sofija, lepotice jedna osmeh srce srca
BabyBear, nadam se da si uspela da prodaš menopur i da si se setila da odeš na korake i izreklamiraš.
Pozdravčić! Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BiKsi :) 16/2/2016, 12:40

Happy, nemam te tablete, nadam se da se zenica kojoj su potrebne snasla.

Samo da mahnem. Arsa nam je bio pod virusom, tri puna dana visoka t, juce ga odvedemo kod lekara, upaljeno mu grlo, pa je dobio ab. Svakako je zivnuo, vidim danas mu i osip po telu izbio, znaci da se organizam izborio. Mislim da cu mu uzeti nesto od homeopatskih lekova za podizanje imuniteta.
Sutra idemo kod fizijatra na kontrolu za stopala.

Ljubac za sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 16/2/2016, 13:03

...sta pije kafanaaa??? ...sofka rekla mama!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 16/2/2016, 13:46

Ljubi je Blankić, srce malo. Ja ću neki sokić na eksić ljubav ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Zmajuška 16/2/2016, 14:00

Bravo za SOfku!!! Meni može nesić!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BiKsi :) 16/2/2016, 15:25

Meni limunada! Bravo Sofkiceeee! Neopisivo lep osecaj, je l da Tatjanice? srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 16/2/2016, 16:15

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 2462wjt

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 2h6zjlt

.....hvala drugarice moje i iskreno,od srca zelim svakoj od nas da to bar jednom dozivi...setam sofku,ona spava a ja pevusim,prolaznici sigurno misle,lujka......ljubimo vas nas dve!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 16/2/2016, 16:58

Divnooooo Tatjanice,niko ponosniji od tebe sada!!!! Za mene limunada :-*
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BabyBear 16/2/2016, 17:35

HappyGirl ::BabyBear, nadam se da si uspela da prodaš menopur i da si se setila da odeš na korake i izreklamiraš.

Pisala sam Happy, ja mislim vec 3 puta na Koracima, ali nista, niko se nije javio cak ni u fazonu "vazi, ako saznam da nekome treba reci cu". Mislim da zene nemaju poverenja da ovako kupe injekcije, ali me to cudi posto imaju poverenja u zene da poslusaju njihove savete, iako ih ne poznaju.
Uspela sam preko Kopitovicke da prodam 14 kom, tako da mi je ostalo jos 16. Malo mi je lakse jer sam svekrvi bar nesto para vratila, ali veci deo mi i dalje stoji kao omca oko vrata Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BabyBear 16/2/2016, 17:37

Tatjanice, meni ovaj u sredini, od jagode Very Happy

Ljubac za Sofkicu srecicu srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 18/2/2016, 08:12

...moze baby,za tebe jagodica bobicaaa! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od sanja 73 18/2/2016, 19:18

tatjanice jel ostao neki sokić i za mene,da nisam zakasnila malo za osveženje,ja nešto bolje funkcionišem popodne i ovako prednoć hheehe Very Happy
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Ancica 87 18/2/2016, 19:34

Sto ste sve fine,ja sam bas za rakiju :) Bravo za Sofku!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Ancica 87 18/2/2016, 19:36

ja sam danas bas srecna,porodila mi se drugarica iz Izraela posle 8 godina braka... I dugo zeljene trudnoce,koja je bila iznenadjenje posle puno neuspeha! ....Jako sam srecna...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 19/2/2016, 06:23

...sanjci,sokic za tebe po zelji,evo imam domaci od nara,sto bi u cg rekli sipka! :) ...pa da mi uskoro budes puna ko sipak!  yes
Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 2znua9e
...ancice,kad se budemo videli u ns ima ti i ja da drmnemo po jednu rakijicu pa nek ide zivot...nisam okusila alkohol od kad udjosmo u vto,posle trudnoca,pa dojenje...e sad bih.mogla da znas...ljubim!!!  srca

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 2ed18k8
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 19/2/2016, 10:47

Najljepši sok na svijetu je sok od šipka, ma kakvog nara lol! lol! lol! lol!
Drmnućete jednu i za mene, ja boga mi ne pamtim kad nesto drmnuh. lol!
Ancice bravo za drugaricu,bas me te vijesti obraduju.
E a ja sada vama moram nesto da povjerim. Ja sam postala ubjedjena , tj sve više vjerujem da ima nesto u tome kad trudnica vuce za nos drugu zenu i pozeli joj trudnocu. Ja sam do sada povuklaa za nos dvije kume i jednu drugaricu sada su kume trudne. Jedna kuma se spremala za vantjelesnu. Kad su mi javile sva sam se naježila i zaplakah naravno, jer sad placem i kad vidim trudnog miša na tv. Čekam još ovu drugaricu hahahahah. E ako se to obistini onda ću početi baš da vjerujem da ima nešto u toj vuči nosa. Zato ovako virtuelno vučem sve koračaljke za prćaste nosiće. lol!
Eto malo čuda, ja vjerujem u čuda jer čuda su moguća likeit sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Zmajuška 19/2/2016, 10:59

Čuda jesu moguća, samo treba verovati u njih!
lepe vesti nam Od ancice i Blanke, evo ja postavljam svoj šiljati nosić!!!
Wink
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od MalaSaJuga 19/2/2016, 11:00

Bravo za Sofku,pametnica mala. Aj za mene jedno pivce Laughing
Moj mangup samo tata,ta-ta...ja mu pricam mama, a on se smeje oi govori ta-ta. isti marko king
Inace ne stizem da piskaram,bila nam tu sveki...Smorila dusu skroz. Stalno me terala da detetu drobim kasu hlebom,ludilo...Pa skuvaj mu supu pa nadrobi,kao to je zdravo...Jeste zdravo,voda i fida...al ajd iskulirala sam je,ja radim po svom a ona caooooo lol!
Vodili juce Vasicu na kontrolu. Tezak je 9.020kg, dug 75cm...Inace radili i krvnu sliku,skoro se nisam onesvestila. Hemoglobin 94. affraid .Pije sada Ferum sirup i vit c. Eto ja anemicna od rodjenja, u trudnoci hemoglobin 86, primila bocu krvi pre porodjaja, anemicna i dojila i eto dete mi anemicno. Zato drage moje trudnice,vodite racuna,insistirajte da promenite terapiju ako ne odgovara.
Pozdrav za sve vas,odoh kuvam pasulj za nas i bundevu i sljivu za Vasicu....Cekam Marka s posla,pa cemo valjda u setnju ako ne pada kisa...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od sanja 73 19/2/2016, 11:36

verujem u čuda,i moj nosić vam je na raspolaganju lol!
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 19/2/2016, 11:38

sanja 73 ::verujem u čuda,i moj nosić vam je na raspolaganju lol!  

Sanja vučeeeeem svim silama da znaš. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 19/2/2016, 11:41

Sanjice, dobro je sto si provjerila krvnu sliku Vasi, ali uz tablete bice bolje. Samo krkajte super on napreduje dusa mala. Veliki momak je to. Ljubim ga u obrascice srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 19/2/2016, 11:44

Zmajuška ::Čuda jesu moguća, samo treba verovati u njih!
lepe vesti nam Od ancice i Blanke, evo ja postavljam svoj šiljati nosić!!!
Wink  

Zmajuska nos je nos pa kakav god da je, vučem ja iz sve snageeeee. srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 5 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu