KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

+22
nina :)
zvoncica36
cufta
JAmajka
Niny
saska1
ganedina
Sofija Veks
Blanka
KoMetaK
Vecka
HappyGirl
BiKsi :)
Ancica 87
Ema78
jelena*mama2andjela*
lela1984
bak
Star77
tatjanica
Vuchica
mamadabudem
26 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od mamadabudem 1/2/2015, 08:46

Dobro jutro u februaru!
Lep mesec za skijanje i još neke stvari ... vođenje ljubavi
Da ovaj bude pun lepih vesti!!! love love love
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Vuchica 1/2/2015, 09:57

'bro'Jutroooo i od nas!!! love

Mdb, neka si ti nama prizvala samo lepa desavanja u februaru ovako lepim nazivom!!!  ljubav

Dan je bas za uzivanje i odmaranje, mozda spremanje nekog laganog rucka...

ljubav  ljubav  ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od tatjanica 1/2/2015, 10:50

...u pravu si buducha mamice,februar je tako mmmmjauuu!!! Wink
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Star77 1/2/2015, 11:42

Drage moje, tu sam, virkam stalno, ali nemam nista pametno da napisem pa se i ne oglasavam. Posao ne totalno okupirao, radim od 10 do 12 sati dnevno, pa kad dodjem kuci, obrni se, okreni i u bandak :)
Ali dobro je, makar ne mislim stalno o nekim stvarima. Javi se pobekad misao koja zareze dusu kao nekim tupim nozem, pa onda prodjee ...i tako u krug. I ja stojim u mjestu i ne micem. Bice bolje.

Eto, bolje da ne pisem hahah..samo mracim :)

Nego, da pozelim mnogo lijepih vijesti u ovom februaru, da nam donese mnooogooo trudnoca, i svima zelim osmijeh na licu :)
Ljubim vas i grlim sve redom.

P.S Sad odoh da glumim normalnu zenu, pravac kod frizera, ne pamtim kad sam bila :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od bak 1/2/2015, 12:51

Dan ! Februar divan mesec, kao stvoren za sex Ja odoh kod muzica za 10-tak dana, da vidim i malo snega a ne samo ovu dosadnu kisu.
Zelim bar nekoliko lepih beta i bar jednu iznenadnu trudnocu ovom nasem Kutku. Ja cu biti zadovoljna f

Ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od lela1984 1/2/2015, 13:17

bak ::Dan ! Februar divan mesec, kao stvoren za sex Ja odoh kod muzica za 10-tak dana, da vidim i malo snega a ne samo ovu dosadnu kisu.
Zelim bar nekoliko lepih beta i bar jednu iznenadnu trudnocu ovom nasem Kutku. Ja cu biti zadovoljna f

Ljubim osmeh srce

smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw

Potpisujem ovo za sex sreca
Uzivajte u februaru! likeit

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od jelena*mama2andjela* 1/2/2015, 14:38

veselim se februaru,prosle godine mi je doneo veliku radost i srecu,nadam se da ce i ove Very Happy
ljubim ljubim ljubim usne usne usne usne usne

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ema78 2/2/2015, 05:44

Da mahnem i ja...

Da nam februar donese prvo zdravlja, a onda debele bete...i  malo prave zime, ako moze...

MDB, kud pomenu skijanje...joj sto bih malo da osetim prvu jutarnju stazu...al,ove godine preskacem...a nadam se i sledece... Wink

Kod mene sve nesto bezveze,nikako da prodju losi dani... nije nista strasno, al kad se nagomila vise manjih gluposti, bas iscrpi...prvi put u zivotu imam i problem sa spavanjem, verovatno kao posledicu svega toga, i bas sam upala u zacarani krug...

Danas sa Petrom idem na preoperativnu pripremu i pregled, i ako sve bude u redu, krajem nedelje treci krajnik leti napolje...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od mamadabudem 2/2/2015, 08:43



Haha, i meni je ove godine skijanje samo u mislima. Eto, februar, pa se setih....Ali, nema veze, imamo preče stvari, biće i skijanja kad dođe na red. Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ancica 87 2/2/2015, 11:08

Februar je divan za svasta nesto,ponajvise za grejanje vođenje ljubavi samo sto kod mene od toga nema nista,a mislim da ni nece biti duzi period!!! Ali nema veze prezivecemo ! Very Happy

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od lela1984 2/2/2015, 14:36

Ancica 87 ::Februar je divan za svasta nesto,ponajvise za grejanje vođenje ljubavi samo sto kod mene od toga nema nista,a mislim da ni nece biti duzi period!!! Ali nema veze prezivecemo ! Very Happy

Ti si se vec kvalitetno ugrejala. Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ema78 2/2/2015, 23:43

lela1984 ::
Ancica 87 ::Februar je divan za svasta nesto,ponajvise za grejanje vođenje ljubavi samo sto kod mene od toga nema nista,a mislim da ni nece biti duzi period!!! Ali nema veze prezivecemo ! Very Happy

Ti si se vec kvalitetno ugrejala. Very Happy


likeit likeit likeit
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od BiKsi :) 3/2/2015, 00:03

Nek nam februar donese pregrst zdravlja, lepih dogadjaja i što više debelih beta!

Ja se juče stisnula sa Draganovićkom, Mitrom i Sofijom! Joj kakvi su S i M, naročito S, njami, njami, njam! A dala mi da je gnjavuckam! Srce milo! Mnogo su slatki! Juče mi baš bio lep dan. Em se družila sa njima, em uveče išla na veridbu kod brata od ujaka i bilo mi superica!

Bakonja, nadam se da ćete oboje biti zdravi! I da se nećete valjati samo po snegu! lol! lol! lol!

Stisak cure!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od HappyGirl 3/2/2015, 20:49

Baš bih volela da nam ovaj februar bude poseban, najposebniji na Kutku do sad. U to ime navijam :) igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ljubim vas sve :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ema78 3/2/2015, 23:10

Mah, mah...

Sto su nam opustela ova jutra... iskreno se nadam da magija februara kvalitetno deluje, pa vas zato nema... Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Vecka 4/2/2015, 07:22

Jutro :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ema78 4/2/2015, 18:22

Hej, zene, gde ste... opusteo nam forum totalno...a bas se pitam sta je sa nekim devojkama, gde nestadose...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od KoMetaK 4/2/2015, 18:48

Neka ovaj februar bude plodonosan bar kao proslogodisnji, pa da se u novembru i decembru radujemo novoj kutanjskoj decici!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Te lepe stvari, za koje je februar stvoren ce kod mene sacekati malkice! lol! lol! Bar do sledeceg februara! Wink
Mene nema, uhvatila me mrza... tj. spavanjac i samo se selim sa divana na francuski i obrnuto. Citam, gledam filmove i igram se u medjuvremenu... ubijam nekako vreme. Very Happy Doduse, i ucim po malo, svasta nesto, ali samo po malo, da ne preteram lol! lol!

I meni je zao sto nam opustese koraci, stare nase kutanjke u obavezama, nove slabo svracaju ovde...
Nedostaju ove stare koje ste vec pomenule, zaista!
Bobice, dobro nam se vratila! Very Happy Ja cu jos sad da pocnem da te vucem za nosic! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od BiKsi :) 4/2/2015, 22:06

Mah, mah i od mene.
Juce i danas pomagah koleginici na poslu, i prekosutra cu verovatno.
Drugo nema nista novo.

Ema, nadam se da ce vam operacija tog treceg krajnika resiti i ceste upale usiju kod Petram i svasta drugo. Stvarno je iscrpljujuce kad je dete prehladjeno ili bolesno.

Stisak mackice! Ko moze neka stisne svog macora i nek ga ne pusta ovog meseca. Da nas najmanje jedna cura obraduje prirodnom trudnocom u ovom mesecu!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Blanka 4/2/2015, 22:19

Uz dobrog macora svaki mjesec je februar!
sex
Stiskajte se zenice uz vase macore, vi sto ne mozete strpite se! Ajde pa da bude dosta macica ove godine d d d d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Sofija Veks 5/2/2015, 01:19

Mah mah i od mene u februaru!

Neka bude veseo, predivan, i bebicetan!

Pre tacno 100 dana moje curice su se rodile, bas smo porasli, usli smo u trocifene brojeve, nema sale! Very Happy Very Happy  
Definitivno su i curice nocne ptice na mamu, ovo je smesak od sinoc u 2 ujutru lol!  lol!

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! 120scw2
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Vuchica 5/2/2015, 08:27

pupupu, kako su medene smizlice! Ko je Sara, a ko Natali? Sad su obe svetle, nisu vise eurokremic... naočare
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od ganedina 5/2/2015, 08:36

Jao Sofi , one su vise neko preslatke, pu, pu, pu usrale ih koke . Pa one su vec sa 100 dana prave male zavodnice . Kakve tu samo zavodnicke usne, okice , osmesi .

Ljubi ih tetka Ganedina I stipka im te socne obrascice .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od jelena*mama2andjela* 5/2/2015, 10:33

pu pu pu Sofija,pa one su preslatke,vidi taj smeh i okice Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od bak 5/2/2015, 11:00

Dan zene!

kako volim kad neka od vas mama ovako ukrasi jutra srca srca srca srca
Ovakve slike dizu iz mrtvih nas koje smo se ulenjile osmeh srce

Ja... Kuca-skola-posao. Iduce nedelje idem kod mm i jeva cekam. Videcu pravu veeeeeliku zimu ZIMA2 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA6

Ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu