KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

+17
nina :)
sanja 73
bak
BiKsi :)
AriesGirl
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Sofija Veks
Ancica 87
MalaSaJuga
jelena.kuburic
HappyGirl
Ema78
Blanka
mimi85
tatjanica
21 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 10/2/2016, 12:00

...zmajuska moja,bice i beba i posao,tebe ce to strefiti sve odjednom,kao i mene,videces! sunny yes roda ...kad sofki poraste eto nas kod tebe da se igramo sa tvojom druzinom...jarici su mi favoriti,male skocice...ps. imena me odusevljavaju na celu sa milivojem!!!.....vasa bebica ce imati punoooo ljubimaca! likeit
...drzimo fige za zucu,da pobedi tu lajmsku bolest,mislim da se tako zove ... zagrljaj
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 10/2/2016, 12:08

Zmajuska kupite u veterinarskoj apoteci EKTANON i time isprskajte dvoriste(razblazi se vodom) a kad otopli time mozete i psa okupati. Dobro je protiv krpelja(inace se to koristi za kupanje ovaca da im spadnu krpelji) mi redovno prskamo dvoriste svake godine i nikad nemamo problema sa krpeljima(a ja obozavam da se izlezavam na travi)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od MalaSaJuga 10/2/2016, 12:20

Tatjanice dobar je Vasica,rucka. Hvala na pitanju. Lekove uzimam ali ne sve. Sl meseca idem kod neurologa po jos.:)
Zmajuska da pas ozdravi. Znas vec sve o zivotinjama. Pazi da nije u pitanju neka zarazna bolest,ne treba ti sad to. Nemoj toliko sa zovotinjama sada. Eto savet veterinarskog tehnicara,hihi. Mimi je dala dobar savet.ako nesto treba zovi tu je i moj brat.
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 10/2/2016, 15:40

Tatjanice baš se nasmijah izvali Buksovaca. Ja ih mnogo volim, mada rijetko ko nije iz CG razumije njihov humor koji je nevidjen. Ali ti si naša crnogorka odavno hahahahahaha.
Ja se baš raznježim kad je pas u pitanju, jer sam jednog malog , čupavog, zvrka imala 14 god. Već 2 god nije sa nama ali ga baš često sanjam.
Mačke nijesu moji favoriti, ali pse, pse obožavam. Koliko sam samo lutalica hranila,kad ih čujem u pola noči kako cvile izadjem ko zombi u pidzamu i hranim ih. Potpuni ludak. Kad je 2006 u Cg napadao snijeg ogrooomni snijeg preko metra, mojim drugarima na četiri noge sam ispred kuće sklepala kućaru i hranila ih tako dugo dok snijeg nije okopnio,mozete samo zamisliti taj haos ispred kuće, moji su ludjeli hahahah. Imam nedje slike kod mojih pa cu negdje okaciti to ludilo.
Proći će to Zmajuška vrlo brzo njemu, bitno je da ste na vrijeme odreagovali.
Ljubim vas i vaše četvoronošce lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 10/2/2016, 15:51

...blanki,i ja obozavam tbok,dragi me zarazio,stim da je popaj njegov a gajo moj idol!!!

...sanjci,bravo za vasicu,bas se radujem da je lepo prihvatio bocu....
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Zmajuška 10/2/2016, 20:09

Drage moje ženske, Tatjanice, Mimi, Sanjice, Blanki, Hvala vam i uradiću to.
Elem, psu je bolje, prepisani su mu antibiotici u narednih 10-15 dana, ali me je beštija jedna ujela za srednji prst. Potpuno sam bila u šoku, jer je jako mio i mazan ali eto desilo se. Po bolnici su me pošteno išetali, ali sam na kraju primila 2 injekcije protiv tetanusa, kao i šemu kada ću primiti i naredne, dali su mi antibiotik da pijem, a sutra idem kod infektologa.
Nadam se da će sve biti u redu, jer smo zakazali konsultacije u Genesisu za 29.februar, i da mi to neće remetiti dalje planove.

Ljubim vas sve!!! cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 10/2/2016, 20:33

Ajjjjj zmajuska... Valjda ce biti sve ok
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od MalaSaJuga 10/2/2016, 23:09

Zmajuska moja, naravno da ce sve biti dobro.ne brini draga
Zenice,moj savet. Ja sam vet tehnicar. Nemojte toliko sa zivotinjama pogotovo ako borave van vaseg doma.nilkad se ne zna od koje bolesti boluju. U skoli smo ucili o zaraznim bolestima,to je strasno kako se sve mogu preneti a da i ne znate. Nemojte misliti da ne volim zivotinje,naprotiv,obozavam ih. I ja sam sa sela i imala i krave,svinje,koze,macice,kucice. Ja sam u prvoj godini srednje skole takvu gljivicnu imfekciju dobila na butini i to od ovaca. Dermatolog je to lecio godinu dana.Praksa je zahtevala svakodnevni kontakt sa svim zivotinjama na stocarstvu. Eto pa ako hocete poslusajte. I nlvakcinisite svoje zivotinje. Mi ne znamo sta oni tamo mogu pojesti. Zarazeni misevei,lesevi zarazeni, krpelji,opasnost za nas. Ne mojte mi zameriti na ovome samo sam htela da podelim svoju praksu i znanje iz sr skole.
Pozdrav
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Ema78 11/2/2016, 09:07

Hej drugari...

I ja spadam u ljubitelje zivotinja, farmu bih imala, ali imam samo Emu...Nama se nikad nista lose nije desilo, ali se o tom psu bas vodi racuna, u smislu vakcinacija, kupanja i sl... Jedina neprijatnost je bila u septembru, kada me je slucajno ujela i odvalila nokat sa palca desne ruke... e to je bio sou...nokat jos nije porastao,boli me kad radim, prst mi je deformisan, ali nema veze...volim je i dalje, a i moja je greska bila sto me je ujela.
Najgore mi je bilo sto sam morala u devet uvece u urgentni, sa sve Petrom kome je ludo zabavno sto  ja ne mogu da zaustavim krvarenje... zurka u pravom smislu te reci...

Sanja, neurolog ti je u pravu...detetu je potrebna zdrava i prava majka... sa druge strane, ni mene moja majka nije dojila nesto predugo, tipa 2-3 meseca, davali mi kravlje mleko i med i ko zna sta jos... meni se cini da mi nista posebno ne fali...

Odoh da radim, zalaufala sam se... spremam i neka predavanja, doduse za sledecu godinu, ali bicete obavestene na vreme!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od AriesGirl 11/2/2016, 09:49

Ja sam samo svratila da vas sve d d d
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Ancica 87 11/2/2016, 11:16

Zmajuska,Sanja je u pravu:) Samo nam budi dobro!
Zene :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od sanja 73 11/2/2016, 12:05

evo i mene samo da mahnem izmedju dve šetnje,jutarnje i popodnevne,napravila smuti od pšenice zelenog dela i malo sveže koprive....
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od nina :) 11/2/2016, 12:53

treba mi hitno pomoc devojaka iz novog sad ako znate brojeve apoteka iris i jos koju gde se mogu uzeti lekovi za vto.imala sam ranije a nemogu naci a za danas mi potrebno.ako moze ovde ili u pp da mi se posalje unapred hvala
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od AriesGirl 11/2/2016, 15:33

nina :) ::treba mi hitno pomoc devojaka iz novog sad ako znate brojeve apoteka iris i jos koju gde se mogu uzeti lekovi za vto.imala sam ranije a nemogu naci a za danas mi potrebno.ako moze ovde ili u pp da mi se posalje unapred hvala

Nina, probaj ova dva broja, trebalo bi da su njihova: 513 744, 544 515.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od nina :) 11/2/2016, 15:56

hvala arijes dobila sam vec br.to mojoj kumi hitno treba da nebude zabune da idem ja ,sto se ja nebi bunila da imamo uslove i mogucnost da probamo o drzavnom ili pokrajinskom programu a ne da sami finansiramo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od HappyGirl 11/2/2016, 21:08

Što volim što je kutak pun ljubitelja životinja osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BabyBear 11/2/2016, 23:40

Zene pomazite...imam jos 16 nepotrebnih injekcija menopura na prodaju. Za cenu se moze dogovoriti, najvise za 15 evra bih ih dala (po komadu) jer sam ih po toliko kupila u Madjarskoj kad mi je Kopitovicka rekla da kupim, pa mi na kraju nisu trebale jer mi je FSH skakao.

Ne bih ih prodavala, ali ih je svekrva kupila pa hocu da joj vratim te pare, tako da ako znate neku zenu kojoj treba za pripremu javite na pp ili kako god poljubci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BabyBear 11/2/2016, 23:43

Tatjanice, kod mene radovi jos uvek traju. Tek u ponedeljak su poceli, a s obzirom da je u pitanju sitnih 100 kvadrata stana, tj. 240 kvadrata zidova, onda mozes misliti Sad

Svi pitaju sto sada krecite, kao jos je zima, ali nas je vreme posluzilo, a i mama (posto je ovo njen stan u kome smo mi privremeno) je bas zapela sada da to radi. U stvari mislim da je htela u martu, pa sam ja rekla bolje sada jer cu onda biti trudna i bolje da bebu docekamo u cistom Very Happy

I ja cu biti na Sajmu turizma, ne znam dal i sve vreme, ali Zeleznica tradicionalno ima stand tamo i to u hali 4, tako da se mozemo i videti, a mozda i saradjivati, ko zna Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 13/2/2016, 07:50

Dobro jutro drugarice moje!!!! Jutro je tmurno ali ja sam vedra!!! Sve vas puno ljubim!!!! 
Bb nadam se se da nece predugo trajati radovi....  
Tatjanice curice poljubac za Sofku i tebe
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Ema78 13/2/2016, 07:56

Samo da vas sve ljubav
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 13/2/2016, 08:05

...ej cure moje,bas sam mislila na vas...uspavala sofku pa imam malo vremena...

...babybear,vas je stan ooogroman,treba to i okreciti,ali zato kad sve zavrsite a ti sa stomakom krenes da se setas po toj rezidenciji,ma milinaaa!!! sunny yes trudnica

....mimiceee,stale bockanje,sad sitno brojimo!!! cvet roda beba

...zmajuska,kako ste mi i ti i zuco?  usne

...ema,cekamo tvoje radoveeee i ljubimo vaaas!!!  osmeh srce

...aries,milaaaa filip je stvarno porastao bas,vise nije onaj mali bebac sad vec prati desavanja u okolini,mis jedan slatki!  igra ...a mama blistaaaa!!!

...sanja,dobrodosla na jutra....evo kafica za tebe mada ne znam da li pijes kafu ili mozda neki caj,ti pobornice zdravog zivota!  c

..grlim vas sveeee,nas dve idemo u novi sad za vikend kod dede i malih ujkana(imam 3 mala brata iz tatinog drugog braka)pored mog velikog brata rodjenca,tako da ce sofka slaviti valentino medju ujacima...ljubim vas i drzite nam fige da bude dobra u kolima,ovo nam je prvi duzi put,duzi od 15 min,,,hihihiih... d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 2s81tsw krecemoooooooooooo!!! osmeh srce


Poslednji izmenio tatjanica dana 13/2/2016, 12:08, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od sanja 73 13/2/2016, 11:06

zadovoljstvo je popiti jutarnju kaficu ovde sa vama,ova kišica ne utiče na naše dobro raspoloženje Laughing
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od sanja 73 13/2/2016, 13:47

jao sofkica med medeni uživajte osmeh srce
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Niny 14/2/2016, 00:19

Samo da vam mahnem. Slabo svracam ali mislim na vas cesto. Pocela sam po malo da radim i pretesko mi je odvajanje od mog bebea, non stop mislim na njega iako mu nista ne fali dok mene nema. A kad dodjem kuci, pa kad me vidi, potrci mi u zagrljaj, ljubav moja mala :)
Obozavam februar jer je u februaru nastao moj mali decak :)
Ljubim vas sve redom
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 14/2/2016, 01:21

Hej zenske, danas je dan zaljubljenih, ja se drzim ove parole dolje. Ista stvar je i za 8 mart koji ne mogu smisliti. Budi bre musko cijele godine!!! Nadam da se pored vasih jacih polovina osjecate voljeno tokom citave godine. Ako nije tako, onda da bude tako.

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 2akmm4x
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 4 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu