KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
alisa
SladZana
jelena.kuburic
jelena*mama2andjela*
Lija
pegaz
inajo
Sofija Veks
heart84
sandrolina
Niny
Bobaue
Zmajuška
Stenli
srculence 84
Erata
BabyBear
fight&faith
lilyt
nina :)
JocY
Jerapetra
sanja 73
Vanja80
saska1
lela1984
PalcicaBg
lenjivica
kiki5
leptirica1977
libra35
Šašava
Ancica 87
noja
bak
caci
ganedina
Deni
d77
masato
Vuchica
mimi85
tatjanica
micaubica83
annci
MalaSaJuga
Eho
jadranka
AriesGirl
BiKsi :)
Blanka
diki81
56 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 28/1/2016, 14:19

Annci, srecno!!! Da sve prodje kako treba na upoznavanju! Ljubac od Filipa i mene.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 28/1/2016, 14:39

Zenice drage,trudnice htela sam da postavim pitanje,ali ne znam da li je ovo prava tema?Neka me neko ispravi ako nije.
Htela sam da pitam,posto postoje oprecna misljenja da li se farbari u trudnoci ili ne,da li se vi farbate i koje farbe za kosu se preporucuju trudnicama?Mozda je glupo pitanje,ali opet da pitam Wink
Polako se ubacujem na ovu temu pa se nadam da cu sve da pohvatam.
Blanka,poljupcic za tvoje devojcice medene,rastopila sam se kada sam citala kako si osetila prvi njihov pokret.Divno!Ja sam malo sa trudnocom iza tebe,nadam se da cu znati da prepoznam pokrete moje bebe.
Poljubac za sve mame,bebane i trudnice Razz

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 28/1/2016, 14:59

Annci bice to dan za pamcenje sutra!!!!! Ljubim punooooooooo!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 28/1/2016, 15:58

kiki5 ::Zenice drage,trudnice htela sam da postavim pitanje,ali ne znam da li je ovo prava tema?Neka me neko ispravi ako nije.
Htela sam da pitam,posto postoje oprecna misljenja da li se farbari u trudnoci ili ne,da li se vi farbate i koje farbe za kosu se preporucuju trudnicama?Mozda je glupo pitanje,ali opet da pitam  Wink
Polako se ubacujem na ovu temu pa se nadam da cu sve da pohvatam.
Blanka,poljupcic za tvoje devojcice medene,rastopila sam se kada sam citala kako si osetila prvi njihov pokret.Divno!Ja sam malo sa trudnocom iza tebe,nadam se da cu znati da prepoznam pokrete moje bebe.
Poljubac za sve mame,bebane i trudnice Razz

Ja sam se farbala sa Garnier Olia farbom, koju sam koristila i pre trudnoce. Ona je bez amonijaka. Koliko ja znam, sve farbe bez amonijaka ne stete bebi.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/1/2016, 16:17

Kiki,takodje poljupčić i za tebe i tvog bebirona. Osjetićeš naravno, taj trenutak se pamti vječno.
Slažem se sa Aries, mislim da sve bez amonijaka može.
Ljubac srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 28/1/2016, 16:38

Kiki imas u Alexandar cosmetics KIO farbe bez amonijaka, odlicne su, a jeftine!
Annci, cekamooooo Djoleta sreca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 28/1/2016, 16:57

Annci, srecno! Navijamo za vas sutra!

Bak, da 2in1, polako se blizi kraj 37. nedelje. Dr rekao da za sad stvari stoje tako da cekamo termin. Kako si ti?
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 28/1/2016, 17:08

...kiki,ja sam koristila biokap farbe,imas ih po apotekama...mada,sto kaze aries,samo gledaj da nema amoniaka!

....kiss od mene i sofke za sveee!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 28/1/2016, 18:43

Hvala vam na odgovorima...
Kiss za sve .

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 28/1/2016, 19:07

Ancci, osecam da od uzbudjenja nocas neces oka sklopiti . Da, jos samo ova jedna noc I stize sreca najveca, stize nam Djole konacno .
Cekacemo sutra ceo dan tvoj izvestaj.
Srecno .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 28/1/2016, 19:31

Annci,srecno!Blanka uskoro ce biti zurka u stomaku...secam se tog prelepog osecaja,kako je odmixala trudnoca sve vise sam gledala u stomak kako bebe skacu sa svih strana :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 28/1/2016, 19:46

...srecno anciiii,drzimo ti figeeee i mislimo na vas! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 28/1/2016, 20:16

Eho, dobra sam, cekam moje vreme i do tada cekam vase bebe Wink Jos malo, i tebi stize smotuljak srca

Annci, mogu samo da zamislim kako si uzbudjena angel Jos malo.....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 28/1/2016, 21:24

Annci mislim na vas i navijam da sutra sve prodje u najboljem redu! poljubci poljubci poljubci
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 28/1/2016, 23:31

Anci sledi ljubav za ceo zivot. Ajd da sve prodje u najboljem redu. Mislimo na vas.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 29/1/2016, 17:41

Upravo mi se javila Annci sa divnim vestima!

Stigao nam je Djole! 3600g 51 cm! Momcina!

Nek je ziv i zdrav!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 29/1/2016, 17:47

O Djole sreco nasa ,dobro nam dosao . Da si nam ziv,zdrav I srecan 100 godina
Ceo dan mi otvoran komp,nas Kutak I samo sam cekala da cujem ovu vest
Ancci najsrecnija zeno na svetu,cestitam ti od sveg srca
cim mognes javljaj nam se da cujemo utiske
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 29/1/2016, 17:55

Djoleeee dobrodosao srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Annci mamice da uzivas u Djoletovom odrastanju. Ljubimo te nas tri sreca sreca sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 29/1/2016, 17:59

...masalaaaaa,djole je momcina!!!srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca ...neka mami i tati donese srecu najvecuuuuuu sunny ...ljubim te anciiii...danas se kutak radujeeeee!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 29/1/2016, 18:33

Bravo Anci, cestitam Very Happy

Da nam je Djole ziv i zdrav 100 godina! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Jedva cekam da procitam tvoje utiske srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirica1977 29/1/2016, 18:59

Đole ,dobro ti nama došao,da si živ i zdrav srca srca srca srca srca
Annci, čestitamo poljubci poljubci poljubci poljubci uživaj
srcasti poljupci srcasti poljupci poljubci poljubci poljubci poljubci
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 29/1/2016, 19:02

Jojjjj divno..Annci neka je sa srecom.Divnooooo,da je ziv i zdrav 100 godina...

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 29/1/2016, 19:19

Annci i Djole cestitaaaam!!!!! To je verujem ljubav na prvi pogled!!!!! vvbbvvckonfetenavijači1
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 29/1/2016, 19:23

Čestitam.Annci!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 29/1/2016, 19:35

Cestitam annci 😍😘
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu