KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
alisa
SladZana
jelena.kuburic
jelena*mama2andjela*
Lija
pegaz
inajo
Sofija Veks
heart84
sandrolina
Niny
Bobaue
Zmajuška
Stenli
srculence 84
Erata
BabyBear
fight&faith
lilyt
nina :)
JocY
Jerapetra
sanja 73
Vanja80
saska1
lela1984
PalcicaBg
lenjivica
kiki5
leptirica1977
libra35
Šašava
Ancica 87
noja
bak
caci
ganedina
Deni
d77
masato
Vuchica
mimi85
tatjanica
micaubica83
annci
MalaSaJuga
Eho
jadranka
AriesGirl
BiKsi :)
Blanka
diki81
56 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/2/2016, 18:10

micaubica83 ::Blanka hocu da pomognem jednoj curi..da li parovi iz Crne Gore imaju pravo na biopsiju testisa u drzavnoj ustanovi,suprug joj ima azospermiju a dr je ubedjuje da ne ide privatno jer to rade u drzavnim klinikama u Crnoj Gori?

Mico draga, tek sad vidim poruku. Sorry. Ja vjerujem da to rade na Cetinju, tamo ima neki dr Lazovic pa neka se raspitaju. Nisam ti bas od neke pomoci za taj problem ,to sto znam parova iz ove price svi su radili privatno u Codri kod direktora bolnice urologa Perovica, ali tamo to rade na zastarjeli nacin, bukvalno rezanjem na živo,a ne postoljem kao svuda i pod anestezijom. Mada taj par je to kasnije radio u Feroni pistoljem i imali su mnogo bolje rezultate. A oni nek se raspitaju za Cetinje i za Klinicki centar CG, ja ti mogu poslati broj ginekoloske ambulante iz Klinickog pa neka pitaju tamo.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 26/2/2016, 19:06

Annci, malo pridrzavas silikon dok beba ne uhvati i ne pocne da vuce. Vakum se zapravo stvori kad povuce i onda vise ne moras da pridrzavas rukom.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 26/2/2016, 21:32

Pegaz se porodila juce! Sve je dobro proslo, bebica je prava lepotica, a mama se polako oporavlja.
Javice se ona cim stigne sa detaljnijim informacijama.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/2/2016, 21:37

Predivno za Pegaz, cestitam joj od srca. Jao zene kako lijep ovaj februar na Kutku samo nam se bebice radjaju, neka podrzi tako i ubuduce. beba beba beba beba ff ff d d x x
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 26/2/2016, 22:03

Zenice decica su vam bonbonice.
Cestitke Pegaz
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 26/2/2016, 22:09

Evo i Laze osmeh srce
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 2liy1x3
A evo i mog Vasice
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 11tv8yg
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/2/2016, 23:09

Medenjaci mali. Lazo mazo jedan osmeh srce Vasice dušo slatka,ljubim te u te okice slatke ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/2/2016, 23:47

I opet vam hvala :)

Danas smo skinuli konce i peche me nesto ceo dan :/

Annci, ja koristim silikonsku Avent, ona sama prianja uz kozu, a beba vakuumom uvuce bradavicu unutra. Boli me nekih 20% manje. A Juca teze vuce, brze se umori i fakticki nemamo bas mnogo vajde... Posle sat pauze je gladna i tada jede iz druge koja nije ranjena.
Ne smes da pustis Djoleta da uzima plitko nikako, nema nista dobro od toga...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/2/2016, 23:50

Pegaz, cestitam! Brz oporavak i da ti sto pre daju bebu!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/2/2016, 00:11

Pegaz, sve cestitke. Da ste zivi, zdravi i veseli jos godina sto :)

Sanja, Laza je medenjak jedan. Vidi se da je veseo decak. Pogled mu sve govori
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 27/2/2016, 07:10

Divno Pegaz cestitam od srca!!! Brz oporavak za mamu.
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 27/2/2016, 08:15

CESTITKE, Pegaz!!!
Zelimo ti brz oporavak i jedva cekamo slicicu i izvestaj.
srca srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 27/2/2016, 08:19

Cestitam pegaz!!!!
Drage moje, deca su vam PRELEPA!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 27/2/2016, 08:24

Hvala, Sasavice.
Hvala, Eho.
Mi se super snasli sa tim silikonskim, osim sto nemam pojma koliko on ovako pojede, pa mu svakako dodajem moje mleko samo iz flasice. Naravno da se onda prejede pa bljucka i tako u krug lol! lol! lol! Ne vidim da se nesto brze umori...taj bi mogao na siki po ceo dan da bude. Zadrema, ali kada pokusam da mu izvucem, odmah se seti da je gladan ko vuk, i vuce kao da mu zivot od toga zavisi. Isto je i sa silikonskim, tako da smo pola noci proveli na grudima, a drugu polovinu sam ja izigravala karakter pa mu nisa dala. Ali onda lepo otvori okice kao da je podne! Ne place, ali nece ni da spava...da, da napomenem samo da ne place kada je u narucju i po mogucnosti se nosi....

Da otvorim i tu temu...nosati decu po celu noc ili ih vaspitavati da se sama uspavaju...
Ja sam bila od ovih drugih...sve dok nije doao Djole...sada sam krpa krpasta...ne moora ni da zaplace, malo se samo oglasi, i ja skacem i uzimam. Kazu bake, tetke, strine...razmaze i pokvare dete. Moje sam, bome, ja pokvarila. Nekako gledam po sestricini i bratanici koje imaju po dve godine. Tako je proletelo vreme, da to nije normalno. Pa i mi preksutra punimo mesec dana. Sigurno ga necu nosati kad krene u skolu...rekoh da se pomazimo sada, dok je mali i dok hoce, ionako ce ga ukrasti neka smizla, pa mu sigurno nece biti do mazenja sa mamom (tako i treba da bude!)
Sta je vas stav?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 27/2/2016, 08:25

Juuuu, Sanjice, zaboravih da pohvalim bebirone!
Ne zna se ko je sladji...pu,pu,pu!
Ma deca sa kutka....nemam reci!
ljubav ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 27/2/2016, 09:02

Mi u okruzenju imamo bebe razlika izmedju njih 10dana. jedna je non stop na rukama, izginuse svi sa njom(6meseci sad ima) i muke zive s njom imaju nece u kolica nece da bude sama ni sekund. Izginuse i mama i baba i deda(tata je u Italiji)Ne voli ni napolj iz te sobe da izadje a kamoli negde dalje.I druga beba koja nije toliko na rukama, i koja je super, voli da se vozi, nose je u sumu u setnju, beba uziva. Ne reaguju roditelji na svaki trzaj i mislim da je to mnogo bolje i po bebu i po roditelje. Ovo dvoje nemaju nikakvu pomoc sa strane a izgledaju mnooogo odmornije i normalnije.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 27/2/2016, 09:39

Pegaz cestitam draga,neka je ziva i zdrava!

Lazo,Vaso pa premedeni ste!
Ljubav za svu decicu,nije sto su nasa,al najlepsa su! ♥♥♥
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 27/2/2016, 10:40

Pegaz, čestitam rodjenje cerkice. Neka je ziva i zdrava ljubav

Juce sam bila na kontroli. Beban je ok, bice carski rez... Sledece nedelje nalazi, anesteziolog, pa za 10 dana kontrola. Verovatno ce mi tada i reci kada da se javim u bolnicu. Priblizilo se...
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 27/2/2016, 10:58

Pegaz draga,cestitam od srca,da ti je ziva i zdrava.
Drage mame,decica su vam prelepa,ne zna se ko je lepsi osmeh srce
Deni,bravo,samo hrabro napred,sve je u najboljem redu,jos malooooo...
Annci i ja sam uvek za ovu drugu varijantu,ali to sad tako razmisljam.Videcemo kad dodje moj decak,kako cu se onda ja postaviti,obicno demantujemo same sebe lol!

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 27/2/2016, 11:09

Deni, srecno!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/2/2016, 11:19

Deni, srecno draga bice to sve superiska, bravo!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sandrolina 27/2/2016, 11:42

Drage moje da vam se konacno javim i ja...
Juce su me pustili iz bolnice, sada svaki dan idem na Ctg...
Za petak 4.3 zakazan mi je carski, do tada sam na pracenju!
Pegaz cestitam draga, uzivajte
Ostale mame ljubim punnoooo i bebce

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/2/2016, 12:35

Srecno Sandrolina, bice to najljepse martovsko upoznavanje na svijetu igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 27/2/2016, 15:51

Sandrolina, srecno!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sandrolina 27/2/2016, 19:22

Potreban mi je savet, da li se vama desavala da imate osecaj kao da ce stomak da pukne!?
Ja od sinoc imam taj osecaj i konstantan bol celog stomaka, cak me boli i na dodir?! Jutros sam bila na ctg i kazu sve ok, ali ja se ipak plasim nisam ovo do sada imala!
Sta mislite da mi je pametno raditi?

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu